نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: درباره ی زنها افکار ناجوری دارم

1282
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1924
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

درباره ی زنها افکار ناجوری دارم

درباره ی زنها مخصوصا افراد چادری فکرای ناجور و نامربوطی به ذهنم میاد همش فکر میکنم که اونها باهم رابطه دارن یعنی هم جنس بازی میکنن درکل بیشتر فکرم به سمت هم جنس بازی زن با زن میره تا مرد با زن خواستم کمک بگیرم

2. کاربران زیر از angelman بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    تشکر شده 87 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : درباره ی زنها افکار ناجوری دارم

سلام

این تفکر شما تنها از روی یه احساس شخصی هست یا تا حالا موردی رو مشاهده کردین؟

به هر حال از نظر بنده این جمله: (همه دختران یا غالب دختران چادری، همجنس باز هستند) یه فرضیه اثبات نشده هست.

بنابراین چون اثبات نشده پس میتونه یک سوء ظن محض باشه و اگر این تفکر رو به بقیه هم بگید تبدیل به توهین و تهمت میشه.

دختران چادری دو دسته هستند:
    1. دخترانی که چادر و یا حجاب رو با تفکر و از روی استدلال و به جهت تبعیت از فرمان خدا قبول کردند.

2. دخترانی که چادر رو به اجبار خانواده، جامعه و یا برای رسیدن به یک سود دنیوی انتخاب کردند.

فرضیه شما در مورد گروه اول به طور کلی رد میشه، چون امکان نداره چنین انسانی که تسلیم امر خداوند باشه اقدام به همجنس بازی بکنه.

و در مورد گروه دوم نیز دلیل قاطع برای چنین اتهامی وجود نداره، مگر اینکه شما مواردی رو سراغ داشته باشید که در اون صورت هم باز نمی تونه به صورت یک فرضیه کلی، این موضوع رو برای همه دختران تعمیم بدید و نتیجه بگیرد که خب پس چون چند مورد همجنس باز چادری میشناسم پس همه چادری ها این چنین هستند.

نکته: این بدبینی نسبت با افراد محجبه، در نتیجه هجمه فرهنگی دشمنان اسلام ایجاد شده و این قدر این جمله که: «اسلام به ظاهر نیست و به قلب و باطن است» گفته شده و برای مسلمان ها نهادینه شده که حال ما به همه اونهایی که ظاهر اسلامی دارند بدبین شده ایم.

4. 3 کاربران زیر از نگین سبز بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    تا حال به موردی در اینباره برخوردین؟
    از جنسیت خودتون راضی هستید؟
    آیا خودتون هم میل به همجنسگرایی دارید؟
    درباره مشغولیتتون و سنتون و وضعیت ازدواجتون هم لطف کنین اطلاعاتی بدین.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1924
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    یه موزد تو دوران نوجوانیم دیده بودم ولی نه خودم تمایلی به همجنس گرایی ندارم و رابطه با جنس مخالف رو دوست دارم

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

به نظرم مشاهده این مورد در نوجوانی شمارو سخت تحت تأثیر قرار داده و با توجه باینکه نوجوانی بسیار سالهای حساسیت و ناخودآگاه انسان در این دوران بسیار باور پذیر می باشد شما رو دچار یک بدبینی کرده و باعث شده تا الان هم اون رو با خودتون یدک بکشید و بخصوص ممکنه موردی که کاربر نگین سبز اشاره کردن - بدلیل سوء استفاده بعضی از حجاب - باعث دامن زدن باین بدبینی شده.

به نظر میرسه شما باید سعی کنید با ایجاد تعادل در افکارتون به مبارزه با این بدبینی برید .

می تونید مثالهایی برای خودتون بیاورید که قانعتون کنه. مثلا تعدادی از آقایون میل به این عمل دارن اما شما گفتین که رابطه طبیعی رو خواستارید پس شما اینطور نیستید و همینطور خیلیهای دیگر هم نیستند . یا مثالها و روشهای دیگری از این قبیل... همین طور بکارگیری تکنیکهای مبارزه با بدبینی هم میتونن کمکتون کنن.

در نهایت اگر این افکار براتون خیلی آزاردهنده آمد پیشنهاد میکنم حتما به روانشناس و متخصصی مراجعه داشته باشید چون ممکنه این حس شدیدتر بشه و خدای نا کرده در زندگی آیندتون مشکل ساز بشه.
    موفق باشید

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد