نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: مشکل با شوهرم ورفتارش با خواهرم

4119
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1937
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل با شوهرم ورفتارش با خواهرم

سلام دوستان من حدود یک سال ازدواج کردم که نه ماه عقد بودم والان دوماه که عروسی کردم مشکلم برمیگرده به روز بعد از عقدم که شوهرم در مورد خواهرم حرف میزد ومیگفت که با ازدواج تو اونم باید شوهر کنه که چند روز بعدش قضیه خواستکاری دوستش مطرح کرد واز خواهرم برای دوستش خواستگاری کرد من از اون روز نسبت به شوهرم شک کردم که نکنه از خواهرم خوشش میاد ودلش میخواسته اون به جای من باشه
    یه چندباری میگفت من برای خواهرت مثل برادر میمونم وهر کاری داشت بهم بگه تا براش انجام بدم اگه خواستیم بریم بیرون به اونم بگو بیاد یه روز که با هم رفته بودیم تفریح موقع برگشتن گفت اگه خواهرت دانشگاه نداشت چرا نگفتی بیاد اونم حوصلش سر میره که با این حرفاش شکم نسبت بهش بیشتر شد وهمش زیر نظرش میگرفتم که ببینم نگاهش نسبت به خواهرم چه جوریه وحس میکردم که چندباری که خواهرم صندلی عقب ماشین نشسته بود از اینه جلویی عقب نگاه میکرد یا یه روزی که عمل کرده بودم در حالیکه پدر ومادرم هم اونجا بودن به خواهرم شماره موبایلش داد وگفت که هر موقع حالم بد شد بهش زنگ بزنه ومن تو وضع خیلی حالم بد شد واین کارش برای غیر قابل توجیه بود یا به جای اینکه برای من قاشق چنگال بذاره برای خواهرم میذاره وبعد میگه براتو گذاشته بودم ولی اون برداشت همش حس میکنم وقتی میریم خونه پدرم و خواهرمو میبینه تا چند روز انرژی داره وقتی همه اینا رو بهش میگم با کلی قسم وایه ودست رو قران گذاشتن تکذیب میکنه که نه ومن هیچ حسی به خواهرت ندارم ولی من حرفاش باور نمیکنم چون چندباری دروغاشو وقسم دروغ خوردنش با چشم خودم دیدم الان اومدم قهر وخیلی ازش بدم اومده ومیخوام طلاق بگیرم ولی نمیدونم چه جوری دادخواست طلاق بگیرم
    ویرایش توسط sani : 01-15-2014 در ساعت 09:11 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1856
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل با شوهرم ورفتارش با خواهرم

سلام وست عزیز شاید این ضن شما هست شاید یه حس فقط باشه منم چون خواهرم خیلی شیطون و شلوغتر هست نسبت به من شاید ظاهرن توی شلوغ بازی بانامزدم تفاهم بیشتری داشته باشه اما این دلیل نیست که بگم یا نسبت به آبجی نظر داره یا .....
    به نظرم شاید اون رفتارش طوری هست که جذابتر به نظر می رسه ....
    لطف کن انقد زود قضاوت نکن ......

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1937
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط هدیه نمایش پست ها
    سلام وست عزیز شاید این ضن شما هست شاید یه حس فقط باشه منم چون خواهرم خیلی شیطون و شلوغتر هست نسبت به من شاید ظاهرن توی شلوغ بازی بانامزدم تفاهم بیشتری داشته باشه اما این دلیل نیست که بگم یا نسبت به آبجی نظر داره یا .....
    به نظرم شاید اون رفتارش طوری هست که جذابتر به نظر می رسه ....
    لطف کن انقد زود قضاوت نکن ......
    اتفاقا خواهرم دختر خیلی ارومیه وشوهرم چندباری گفته که چرا اینقدر خجالتیه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1903
    تشکـر
    4
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مگه خواهرت ازدواج نکرده؟ این چیزایی که گفتی دلیل نمیشه چون اون خواهر زنشه واینکه بعضی وقتا باهاش صحبت کنه طبیعیه . سر یه موضوع ساده که نباید حرف از طلاق بزنی هنوز که چیزی معلوم نیست . اتفاقا تو الان باید شوهرتو سفت بچسبی نه اینکه بدتر رفتار کنی . خوب اگه اون خواهرتو میخواست که واسه دوستش نمیگفت . یا اینکه با شما ازدواج نمیکرد منتظر می موند شما ازدواج کنی . بعد واسه خواهرت میگفت . اما اون تو رو انتخاب کرده توهم نباید اینقد بهش شک کنی

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1937
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه ازدواج نکرده وکوچیکتر از منه واون خواهر منو درست یک شب قبل عقد برای اولین بار دیده بود وقبلش خواهرمو ندیده بود
    وقضیه خواستگاری خواهرمو برا دوستش خواهر شوهرم پیشنهاد داد که شوهرم به من گفت
    ویرایش توسط sani : 01-15-2014 در ساعت 09:16 PM

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1452
    تشکـر
    88
    تشکر شده 69 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    11

In the name of god
    سلام
    اللهم صل علی محمد وآل محمدو عجل فرجهم

به نظرم این دلیل قانع کننده ای واسه طلاق نیست
    بیان مسئله رو باز کنیم اینطور که بنده متوجه شدم شما به خاطر توجه همسرتون به خواهرتون چنین قصدی دارین ،خب الان شما وهمسرتون همراه هم تو مسیر زیبای زندگی هستین ،بیاین این نیازهاتون رو خودتون برطرف کنید، مثلا ازشوهرتون بخواین بیشتر به شما توجه بکنه ،شما که تا قسم جلو رفتین به ایشون بگین کمتر به خواهرتون توجه بکنن تابه شما کمک کنن اینجورفکر نکنین
    وهر موقع این افکار به سراغتون اومد سریعا به افکار مثبتی تبدیلشون کنین یا به چیزهایی که دوست دارین فکر کنین،نذارین این افکار بیهوده به شماضرربرسونن ووقت شما روبگیرن شاعر میگه:
    سعدیا دی رفت وفردا همچنان معلوم نیست
    در میان این وآن فرصت شمار امروز را
    انشالله که موفق باشین

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1937
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون ولی مشکل من اینه که شوهرم اصلا چرا باید همچین رفتاری با خواهرم داشته باشه چه دلیلی داره اگه واقعا منو دوست داره باید هیچکس غیر از منو نبینه وبه کسی توجه نکنه حتی خواهرم این باعث شده که من ازش سرد بشم

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1452
    تشکـر
    88
    تشکر شده 69 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    11

In the name of god
    سلام

طبق سخنان دوستان احتمالا این یه ظن (گمان )هست ویه گمان هیچوقت برابر یه دلیل نیست بلکه یه احتماله،
    خواستم با نظرقبلیم این گمان رو ازبین ببرم
    (یه یادآوری کوچیک:
    همه آدم ها کامل نیستند به جای اینکه مرتب بگین چرا اینجوری چرا اونجوری بهتر نیست بگین ازحالا به بعد چگونه عالی میشه ؟راهکار چیه؟چگونه مسئله حل میشه؟چگونه زندگیم زیبا ترمیشه؟)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد