نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: کمبود وقت

759
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1925
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

کمبود وقت

سلام . من دانش آموز پیش دانشگاهی هستم (رشته ریاضی) سال دوم و سوم خوب درس میخوندم اما کم کم هدفم برام کمرنگ شد ولی الان میخوام شروع کنم چون فکر میکنم معماری رو خیلی دوست دارم فقط فکر میکنم دیر شده و هرچه قدرم بخونم بازم وقت کم میارم . موقعی هم که دارم درس میخونم استرس دارم و این سرعتمو پایین میاره به طوری که دیگه وقتی برای تست برام باقی نمیمونه ممنون میشم کمکم کنید

2. کاربران زیر از bahare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : کمبود وقت

سلام عزیزم
    به نظر من شما الان هم وقت کافی دارین . معمولا مشاوران توصیه می کنن که قبل از تعطیلا عید مطالب خوانده نشده را که البته قرار است بخوانید و روی اونهارحساب کردید رو تموم کنید . (منهای مقدار دروس مورد آزمون در نیمه دوم سال برای دانش آموزان مقطع پیش)
    دوران عید دوران خوبی برای تست زنی آنچه خوانده اید هست . و بعد از عید می تونید به جز مطالعه برای امتحانات مدرسه مرور دروس دیگر را شروع کنید که انطور که گفتین چون در طول سال دوم و سوم خوب درس خواندین نباید خیلی براتون مرور مشکل ساز باشه.
    اگر حجم مطالب نخوانده کمتر از آنیست که دو ماه مانده قبل تعطیلات رو بخودش اختصاص بده می تونید تست زنی یا حتی دوره رو زودتر شروع کنید.
    در کنار همه اینها توکل بخدا کنید و به یاد داشته باشید که قبولی در کنکور و درس خواندن با هدف گیری " خوب زندگی کردن " است.
    پس با دلهره بیجا فرصت خوب زندگی کردن رو از خودتون نگیرید و از این هدف اصلی غافل نشید. با خوش بینی به کنترل اضطرابتون کمک کنید و مطمئن باشید که خداوند هرگز حتی ذره ای زحمت رو نادیده نمیگیره.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

4. کاربران زیر از باران باران بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2099
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کمبود وقت

با سلام- شرع کنید -با برنامه آزمون پیش برید دقیق دقیق و برنامه رو جابه جا نکنید - نیازی نیست استرس داشته باشید -هرکاری دلیل میخواد آیا شما برای استرس داشتن دلیل دارید؟نه پس باید به فکر یاد گرفتن خوب درس ها باشید- برنامه فرصت برابر هر روز ساعت 17:45 دقیقه از شبکه 7 پخش میشه نگاه کنید- بهتون روحیه میده-ارتباطتون رو با خدا قوی تر کنید که دستتون رو محکم تر بگیره-سوال های تستی رو باید بتونید مهم ها رو تشخیص بدید و تیپ هاش رو بلد باشید - از پدر مادرتون هم بخواید دعاتون کنند که خیلی مهمه-موفق باشید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد