نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: ارضا در خواب

12866
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42442
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy ارضا در خواب

سلام خسته نباشید من دختری۲۴ساله هستم از بچگی تحت تاثیر خیالبافی و تخیلات بچه گانه بودم و خیلی کم رو و خجالتی بودم به طوری که هر موقع شکست می خوردم به خیالات روی می اوردم تا ارام میشدم اما ارامش موقت.چون بعدش بیشتر در خودم فرو می رفتم.به جایی رسیدم که دیگر با خیالات ارام نمیشدم رفتم سراغ خود ارضایی اول نمیدونستم گناهه بعدم که فهمیدم با خودم میگفتم این اخرین باره گویا هیچ وقت به اخرین نمی رسیدم.چون هروقت کم می اوردم می رفتم سراغ خودارضایی.ماه رمضان سعی من بر این بود که این کارو نکنم.دیروز روزه قضا گرفتم ظهر که خوابیدم در خواب ارضا شدم اما بعد گفتم من قبل خواب خودارضایی نکردم چطور ممکنه ارضا بشم بنابراین غسل نکردم چکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا توهین نکنید ممنون میشم برای من و کسانی که در این دام افتادن دعا کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : ارضا در خواب

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh1374 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من دختری۲۴ساله هستم از بچگی تحت تاثیر خیالبافی و تخیلات بچه گانه بودم و خیلی کم رو و خجالتی بودم به طوری که هر موقع شکست می خوردم به خیالات روی می اوردم تا ارام میشدم اما ارامش موقت.چون بعدش بیشتر در خودم فرو می رفتم.به جایی رسیدم که دیگر با خیالات ارام نمیشدم رفتم سراغ خود ارضایی اول نمیدونستم گناهه بعدم که فهمیدم با خودم میگفتم این اخرین باره گویا هیچ وقت به اخرین نمی رسیدم.چون هروقت کم می اوردم می رفتم سراغ خودارضایی.ماه رمضان سعی من بر این بود که این کارو نکنم.دیروز روزه قضا گرفتم ظهر که خوابیدم در خواب ارضا شدم اما بعد گفتم من قبل خواب خودارضایی نکردم چطور ممکنه ارضا بشم بنابراین غسل نکردم چکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا توهین نکنید ممنون میشم برای من و کسانی که در این دام افتادن دعا کنید

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

ابتدا درباره روزه شما : عواملی که باعث باطل شدن روزه هستند عبارت اند از : 1 خوردن وآشامیدن 2 جماع 3 استمناء 4 دروغ بستن بر امامان و پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم

پس بنابر این اگر کسی در خواب ارضاء شد ( محتلم ) روزه اش صحیح است حتی اگر پیش از خواب احتمال محتلم شدن را میداده
    شما حتی اگر غسل هم میکردید برای روزه شما اشکالی نداشت وبازهم روزه قبول بود اگر روز گذشته غسل نکردین وبه روزه ادامه دادین قبول هست

1 در مورد موارد بعدی بیشتر توضیح بدین !

2 رابطه شما دردوران کودکی با والدین چطور بود ؟

3 رابطه شما درحال حاضر با پدر ومادر چطوره ؟

4 در حین معذرت میخام خود ارضایی به چه چیز فکر میکنید ؟ آیا به رابطه جنسی با کسی را در تصور قرارمیدین یا خیر؟ در این حین صرفا به چه چیزی فکر میکنید ؟

5 دیکته کردین شکست میخوردین شکست درچی ؟

( *باتوجه به پست کاربر دلواپس متوجه شدم خانم ها اصلا حالت احتلام ندارن !! بنابر این نگران نباشین حتی اگر احتلام هم بود بازم به خاطر اینکه تو این اتفاق نقشی نداشتین روزه صحیح هست* )

بله حتما دعا میکنیم

نگران قضاوت دیگرا نباشین دیگران برای کمک اینجاهستند نه قضاوت
    از این بابت آسوده خاطر باشید
    ویرایش توسط Saltanat : 12-02-2019 در ساعت 03:34 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام
    اگه موقع خودارضایی احساس عذاب وجدان دارین ازینکه مبادا گناه باشه و همچی ذهنیتی پیدا میکنین خب اینکار واستون لذتبخش نمیشه و فلسفه انجامش که رسیدن به ارامشه رو با وجود این عذاب وجدان نقض میکنین
    پس اگه بناست اینطور باشه انجامش ندین بهتره

و اما سوال اصلیتون..
    شما خانم هستین دیگه؟!
    پس چطوری در خواب ارضا شدین؟
    اگه خانم هستین پس حتما اینو میدونین ترشحاتی که دفع میشن ربطی به حس لذت و غیرلذت ندارن
    بلکه یه مقدارش فرایند طبیعی بدن خانمهاست و دفع ترشح لزوما به معنی ارضا نیست

ارضا در بیداری که معنی خودشو داره
    اما ارضا در خواب واسه خانمها معنایی نداره

این نکته رو که من متوجه شدم قطعا و حتما تموم اقایون بالغ هم متوجه میشن و کاملا بدیهیه خانمها ارضا در خواب و احتلام و این چیزا ندارن!!

حتی اگه یه خانم خواب ببینه داره اون کارا رو انجام میده و بعد از بیدار شدنش متوجه دفع ترشحات بشه بازم اسمش احتلام و ارضا در خواب نیست که بعدش دنبال مساله شرعیش بگرده!

تعجب میکنم سوال شما اصلا چه معنایی داشت

اگه دفع خودبخودی ترشحات در شما خیلی بیش از حد معمول باشه بهتره به دکتر متخصص زنان مراجعه کنین که علتشو بررسی کنه
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها

ارضا در بیداری که معنی خودشو داره
    اما ارضا در خواب واسه خانمها معنایی نداره

این نکته رو که من متوجه شدم قطعا و حتما تموم اقایون بالغ هم متوجه میشن و کاملا بدیهیه خانمها ارضا در خواب و احتلام و این چیزا ندارن!!

حتی اگه یه خانم خواب ببینه داره اون کارا رو انجام میده و بعد از بیدار شدنش متوجه دفع ترشحات بشه بازم اسمش احتلام و ارضا در خواب نیست که بعدش دنبال مساله شرعیش بگرده!

سلام

کاربر دلواپس من نمیدونستم معذرت میخام خانم ها محتلم نمیشن
    بنابر این با توجه به حرف شما پستم رو ویرایش کردم
    لطفا راضی باشین وبدونید قصد نداشتم اطلاعات شمارو از جانب خودم مطرح کنم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

سلام
    دوست عزیز
    سوال هاتون ررو در ( privat message ) پیام خصوصی پرسییدید !!
    در جواب شما باید بگم بله به شما کمک میکنم ممنونم که به من اعتماد کردین تقریبا بسیاری از کاربر ها خودشون پیام خصوصی میدن وانجا
    مشکلشون رو حل میکنیم باهم (کمک من وخودشون ) کاربر alhan ،
    باد خفیف ، maryamdg و...................
    جواب شمارو ار سال کردم ولی صندوق دریافت شما کاملا پرشده لطفا صندوق رو تخلیه کن

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42442
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

راستش من تازه اومدم تو سایت ولی صندوق دریافت اصلا پیدا نمیکنم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

راستش من تازه اومدم تو سایت ولی صندوق دریافت اصلا پیدا نمیکنم
    نگران نباش حل شد میفرستم براتون دوباره جواب رو

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

من، می، که، این،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد