صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 63

موضوع: اضطراب و افسردگی شدیدی که منجر به خودکشی شده است

7752
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    1970
    تشکـر
    0
    تشکر شده 39 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    0

اضطراب و افسردگی شدیدی که منجر به خودکشی شده است

خیلی خجالتیم پسرم و الان 29 سالمه و تمام علائم خجالت شدید دارم ترس از جمع و اضطراب شدیدم دارم و به همین علت دچار افسردگی شدید شدم و بی پول بیکار موندم یه ترم لیسانسم مونده بخاطر خجالتی بودنم که 7 سال پیش رفتم پیشش بهترین روانشناسا و روانپزشکا که نه تنها کمک و درمان بهم نکردن که وظیفشون بود کاری کردن 10000 برابر بدتر شدم و افسردگی شدید مبتلا شدم نتونستم بنابراین کار و پول و پیشرفت و موفقیت و خوشی نداشتم الان تنها راهم رو خودکشی پریدن از کوه میدونم بله خجالت شدیدم و ترس از جمع و اضطراب شدید داشتم از 5 سالگی مبتلا به خجالتی و گوشه گیری شدم چون هر جا میرفتم تحقیر و سرزنشم میکردن و میگفتن که خوب حرف نمی زنی و زرنگ نیستی در حالی که من کاملا نرمال و سلامت بودم منم از این رفتارا سر خوردهو گوشه گیر شدم هیچ کسم تو این 25 سال بخاطر خجالت و گوشه گیری اضطراب شدیدم یه بار منو نبرد دکتر ای خدا چقدر بدبخت و بد شانسم که وقتی رفتم دکتر بعلت اینکه هیچ درمان و مشاوره خاصی برام انجام ندادن منم افسردگی شدید پیدا کردم و از کار و تحصیل باز موندم تقریبا 12 دکتر مختلف و معروف رفتم تو این دو هفته اخیرم یعنی همین مهر 4 تا دکتر مختلف رفتم دکتر داود نجفی توانا و مشاوره حکمت دکتر امینها و کلینک روان درمانی دانشگاه تهران خانم مبصق که تو 45 دقیقه مشاوره گفت خشم به خودت باعث افسردگیت شده فقط همینو تکرار کرد اخه من نمیدونم این روانشناس بود یا ادم عادی اخه تو 45 دقیقه فقط دو تا جمله تکرار میکنن میگفت خشمت به خودت با عث افسردگیت شده این چه جور مشاوره اخه و دکتر جعفر بوالهری که هیچ دارو نداد و گفت فقط با عضو با سواد خانودهت بیا همین و هیچ کدوم از این دکترا که رفتم درمان موثر و که حس کنم بهتر شدم اصلا انجام ندادن داروم که اون چند سال پیش رفتم یه دکتر مهدی اردستانی که قرص قلب پروپنالول و سیاتالو پرام داد ولی اصلا روان درمانی مشاوره نکرد با اینکه فهمید قرصاش جواب نداده و میخوام برم خودکشی کنم و دکتر شیروانی روانپزشک که فلوکستین داد که داروی سادهو ابتدایی و دکتر مجید صادقی روانپزشک تو سعادت ابادو بیمارستان روزبه بهم سرتونین داد یه دو هفته خوردم تاثیری نداشت ول کردم همینا دیگه و هیچ مشاوره و روان درمانی برام انجام ندادن تا حالا 16 دکتر مختلف رفتم و الانم چند ساله یه ترم لیسانسم مونده و بیکارم هر جام میرم میگم میخوام خودکشی کنم برم جلو مترو بپرم یا وسط یه میدون خودسوزی کنم که کاملا جدیم عین خیالشون نیست و هیچ دارو یا درمان موثری انجام نمیدن که حس کنم یه ذره بهتر شدم

توضیحات:مطالب زیر میتواند در این انجمن مورد بحث و تبادل نظر قرار بگیرند.
    آیا گناه خودکشی که زنده بمونیم با خودکشی که زنده نمونیم یکسان است؟
    علائم وعوارض اضطراب شدید چیست؟
    آیا درمان اضطراب شدید بدون دارو به کمک مشاور امکان پذیر است؟
    چه دارویی برای درمان اضطراب شدید وجود دارد؟
    علائم افسردگی شدید چیست؟
    علت افسردگی شدید در مردان چیست؟
    آیا دارویی برای افسردگی شدید وجود دارد؟

ویرایش توسط mosbat : 01-18-2014 در ساعت 06:47 PM

2. 3 کاربران زیر از mosbat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1812
    تشکـر
    11
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : من میخوام خودکشی کنم یکی کمکم کنه زنده بمونم خواهش

عجیبه یعنی همه ی دکترهایی که شما رفتید هیچ کار مفیدی برای بهترشدنتون نکردن ؟

به نظر من شما باید اعتماد به نفس داشته باشید و بذارید هر اتفاقی میخواد بیوفته !

فکر میکنم بتونید با کمی سرچ توی گوگل در مورد اعتماد به نفس اطلاعاتی رو کسب کنید !

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    1970
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

خیلی اذیت و داغون شدم هیچ کاری برام نکردن بخدا

5. کاربران زیر از mosbat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1973
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

والا من اگه دلم برا بدبختی ها مامان نمیسوخت 19سال عمر نمیکردم

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

دکتر حسین فوده متخصص روانپزشک . شاید بتونن بهتون کمکی کنن.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    میزان امتیاز
    11

ببخشید فوده ای

امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1452
    تشکـر
    88
    تشکر شده 69 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط mosbat نمایش پست ها
    پسری 29 ساله ام احساس میکنم خیلی خجالتیم وبه نظرم تمام علائم خجالت شدید رودارم مثل ترس از جمع و اضطراب شدیدو یه ترم لیسانسم مونده
    In the name of god
    سلام
    اللهم صل علی محمد وآل محمدو عجل فرجهم

موثبت خان اگه شما خجالتی هستین پس چه جوری تابه حال ترمای دانشگاه رو گذروندین ؟مگه استاد تو جمع ازتون سوال نمیکرد؟
    داداش هر چی روانشناس و روانپزشک بگن یا دارو بدن تا باورهاتو نسبت به خودت عوض نکنی همین آشه و همین کاسه.
    اینکه هی این اندیشه رو به خودت تزریق میکنی کم کم این میشه باورت و زندگیه هر شخص رو باورهاشون میسازه(انسان ها نون باورهاشون رو میخورن)،برو باورهای جدیدوزیبایی در خودت بساز وبهشون ایمان داشته باش(مثلا اگه این حس دوباره اومد محکم به خودت بگو من انسان خجالتی بودم حالا که نیستم وازاین به بعد هم نخواهم بود)وگذشته هم تاریخی است که تمام شده وفقط میتوان از آن درس عبرت گرفت،داداش به حرف ناحساب دیگران توجه نکن ،خودت باش
    بیرون زتونیست آنچه درعالم هست
    ازخود بطلب هرآنچه خواهی که تویی
    میدونی که دانشمندان ،ثروتمندان ،بزرگان و...زاده نمیشوند بلکه ساخته میشوند،ای اشرف مخلوقات خدا، ازهمین الان برو خودت رو عالی بساز
    انشالله که موفق هستین
    بایاری خدا،
    یاعلی

اللهم صل علی محمد وآل محمدو عجل فرجهم

10. 8 کاربران زیر از mhtaheri بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1973
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط golita نمایش پست ها
    والا من اگه دلم برا بدبختی ها مامان نمیسوخت 19 سال عمر نمیکردم
    واقعا حس داغونیه

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    767
    تشکـر
    187
    تشکر شده 120 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام.
    خیلی از افراد جامعه ما حال شما را دارند حالا یکی کمتر از شما و یکی بیشتر از شما. اکثر مایی که اومدیم و اینجا عضو شدیم ادم های خوشحالی نیستیم و اگر سری به نوشته های دیگر دوستان زده باشید می بینید که بعضی افراد واقعا چه شرایط سختی را دارند که خدا رو شکر شما ندارید.
    ترس افسردگی اضطراب در حال حاضر خیلی در جامعه ما زیاد شده و عواملی چون فقر - بیکاری - سن بالای ازدواج و بی ذوقی و ... باعث آن شده.
    به نظر من شما دچار بی ذوقی و بی انگیزگی شدید و مشکل بزرگ ما ایرانیان این است که سخت می خندیدم و زیادی فکر و خیال داریم که متاسفانه تنش های محیطی عامل اون هست.
    من معتقدم تنها کسی که میتونه به آدم کمک کنه خود فرد هستش .
    شخصا من خودم بعضی اوقات بدترین حالتها را دارم و مشاوره به من هم نتونست کمک کنه. ولی گذاشتم زمان بخوره به مشکلاتم و شاید اینجوری اوضاع روحیم عوض بشه.
    پیشنهاد میدم اگر شرایطشو داری هر روز برای زمانی هم که شده سری به اینجا بزنی . نوشته هایی که کاربران دیگه میزارند رو بخون و سعی کن یه جواب یا راهکار مثبت بهشون بدی.
    کمک به هم نوع به ادم ارامش میده و باعث میشه مشکلات خودت برات کمرنگ تر بشه. اینجوری آرامش پیدا میکنی و وقتی سری بعد بخوای مشکلتو مطرح کنی اینقدر نا امید نیستی و حالت بهتر میشه
    سعی کن کارهایی را انجام بدی که باعث ایجاد رضایتمندی در وجوت بشه. کمک به یه فرد مسن برای حمل بارش و خیلی شرایط دیگه که پیش میاد و میتونی نقش مثبتی داشته باشی و وقتی دعای خیر پشت سرت میشنوی چقدر احساس سبکی میکنی. اینها کارهایی هست که من خودم تجربه اش را داشتم و مطمئنن شما هم میتونی تجربه کنی.
    بعدش بیا و اینجا بنویس که چقدر لذت میبری
    موفق باشی

13. 2 کاربران زیر از shirin1364 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    1970
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

تمام سعی خودمو میکنم که خوب بشم

15. 6 کاربران زیر از mosbat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    767
    تشکـر
    187
    تشکر شده 120 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    11

اول از همه هم این است که این شکلکت غمگینتو برداری .

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1341
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    میگن میگیم و خوااااااااهی گفت که که کودکه درونه من داره وز وز میکنه اما بهش میگم **من ضعیف**
    اما صدای **من قوی** انقدر بلنده که صدایه اون شنیده نمیشه
    پس دره این جعبه ی پچ پچ رو قفل کن بذار فقط خودش باشه وخودش
    وتو ازون زندان فرار کن
    توی جامعه با توانایی هات نشون بده که من هستم فقط نشون بده
    نیازی به فریاد نیس بقیه میفهمن
    امیدوارم منظورمو فهمیده باشی بهتر کتاب 135نکته برای اعتمادبنفسو بخونید
    باارزوی بهترینهابرای شما

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    1970
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

یکی کمکم کنه

19. 2 کاربران زیر از mosbat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2035
    تشکـر
    10
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

کافیه به اینکه زندگی باتمام مشکلاتی که داریم باتمام غم ها وهرچی که هست
    بازم میتونه قشنگ باشه فکرکنیم...همه چی درست میشه کافیه فقط بخای من خودم یبارازروی نادونی خودکشی کردم...
    خداروشکرمیکنم که زندم وحالامیبینم هیچ چیزی ارزش اینونداره حتی یه آسیب کوچیک بخودت برسونی چه برسه بخودکشی
    هنوزم چیزای قشنگ پیدامیشن که توبخاطرشون زندگی کنی شایدبرای تویی که اینارومیخونی بنظربرسه ایناهمش شعاره ولی من
    بااین حرفاالان زندم...موفق باشی امیدوارم تاثیری داشته باشه روت وکاری ونکنی که بعداپشیمون بشی

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2013
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

زندگی موهبتی هست که خداوند به بندگانش ارزانی داشته...حیف نیست با دستای خودت این هدیه رو از خودت بگیری...با خودکشی شاید 2 روزه دنیات بشه یک روز ونیم و به خیال خودت از بدبختی خلاص شی...ولی هیچ فکر کردی آخرت ابدی و جاویدان چی به سرت میاد؟...این حرف رو نزن و سعی کن زندگیت رو با دستای خودت و باورهای درستی که جایگزین میکنی تو ذهنت بسازی...تا خودت نخوای کمک کسی به دادت نمیرسه...هر روز بارها و بارها با خودت جملات مثبت رو تکرار کن..اینکه تو سرشار از اعتماد به نفس و انرژی مثبت هستی...اینکه آدم موفق و خوشبختی هستی...اینها رو خطاب به خودت بگو تا تو ضمیر نا خودآگاهت جایگزین شه...این جملات به مرور جای خودشون رو تو ذهنت پیدا میکنن و اثر مثبتشون برات هویده میشه...این دیگه دست خودت هم نیست و معجزه ی ضمیر ناخودآگاهته...از رحمت و کمک خداوند هم غافل نشو

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2131
    تشکـر
    7
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست خوبم بهت پيشنهاد ميكنم بيخيال دنيا بشي دنيا دو روزه اگه ميخواي گوشه گير بموني بيشتر اسيب ميبيني به اميد خدا از پس هركازي ميتوني بربياي

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2144
    تشکـر
    13
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام .بر عکس شما من فوق العاده اجتماعی و موفقم .......ولی مشکل بزرگتری دارم که شما نداری پس نا امید نباش همه مشکل دارن........اخه چرا خجالت از کی از چی .....ببین روزی چند بار برو جلوی اینه و با صدای بلند و ریلکس تمرین کن توی جمع که میری اگه اضطراب داشته باشی و بترسی هر ادمی که باشه منزوی میشه .....اعتماد به نفست رو ببر بالا مگه تو چی از بقیه کم داری ..به خدا بقیه هم پشت اون لبخند ها و رفتارا اکثرن تو خالی واند و ظاهرشونو حفظ میکنن ....... نترس هر چی رو که فکر میکنی درسته تو جمع بگو و برات مهم نباشه دیگران چی میگن ........البته از تجربه خودم میگم که سعی کن به بهترین نحو به ظاهرت برسی و مرتب باشی و وقتی حرف میزنی پر قدرت و مطمین و محکم واستا و ادامه بده .........تو چشمای ادم ها نگاه کن و با غرور لبخند بزن ........ سعی کن با ادمایی مراوده داشته باشی که احساس خوبی بهت میدن .......فیلمای طنز هم نگاه کن تا ببینی ادما چطوری برای ظاهرشون هم که شده اعتماد به نفس زیاد دارن .......

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2170
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahla1367 نمایش پست ها
    سلام .بر عکس شما من فوق العاده اجتماعی و موفقم .......ولی مشکل بزرگتری دارم که شما نداری پس نا امید نباش همه مشکل دارن........اخه چرا خجالت از کی از چی .....ببین روزی چند بار برو جلوی اینه و با صدای بلند و ریلکس تمرین کن توی جمع که میری اگه اضطراب داشته باشی و بترسی هر ادمی که باشه منزوی میشه .....اعتماد به نفست رو ببر بالا مگه تو چی از بقیه کم داری ..به خدا بقیه هم پشت اون لبخند ها و رفتارا اکثرن تو خالی واند و ظاهرشونو حفظ میکنن ....... نترس هر چی رو که فکر میکنی درسته تو جمع بگو و برات مهم نباشه دیگران چی میگن ........البته از تجربه خودم میگم که سعی کن به بهترین نحو به ظاهرت برسی و مرتب باشی و وقتی حرف میزنی پر قدرت و مطمین و محکم واستا و ادامه بده .........تو چشمای ادم ها نگاه کن و با غرور لبخند بزن ........ سعی کن با ادمایی مراوده داشته باشی که احساس خوبی بهت میدن .......فیلمای طنز هم نگاه کن تا ببینی ادما چطوری برای ظاهرشون هم که شده اعتماد به نفس زیاد دارن .......
    راستش منم این مشکلو دارم فقط سنم ازشما کمتره ولی دارم بااین مشکلم کنار میام شماهم سعی کن کمی اعتماد به نفستونو بالا ببرید وهمه جا خیلی راحتو بیخیال با همه صحبت کنید وبه حرف دیگران هم توجهی نکنید
    گ

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    1970
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

خواهش میکنم یکی کمکم کنه دوست ندارم خودکشی کنم

26. کاربران زیر از mosbat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

خواهش میکنم یکی کمکم کنه دوست ندارم خودکشی کنم
    میخوام خودکشی کنم یعنی چی . یعنی اینقد ضعیفی ؟ یعنی یه خورده اراده نداری ؟ چته تو ؟

یعنی زنندگیت اینقد ارزش هم نداره که به راحتی میگی میخوام خودکشی کنم ؟ اصلا تو واسه چی زنده ایی ؟ هدفی داری تو زندگیت ؟ هدفت چیه ؟

اعتماد به نفستو. اراده تو . حتی تلقین کردنتو و همه چی رو با این گفتن میخوام خودکشی کنم خراب میکنی و دچار تلقین میشی و هرموقه به مشکلی برخوردی .زود میگی من بدبختم چمیدونم چی و.... و میگی میخوام خودکشی کنم . یه پسر 29 ساله نه . یه آقای 29 سالمه اینقدر ضعیفه که اینجور صحبت میکنه ؟

یه خورده به خودت بیا . یه جور حرف میزنی انگار خدای نکرده یه چیزی شده که درمانی نداره . خجالتی ؟ هرچیزی که هستی . تاخودت نخواسته باشی . هیچ روانشناس روان کاو .دکتر . هرجایی که تو بری برات نمیتونن کاری کنن. اینو درک کن . خواستن هم به حرف زدن نیس.

این قرص فلوکستین که گفتی .بیشتر واسه ی کسایی تجویز میشه که اظطراب دارن و پرانول هم واسه تپش قلب بالاس . پس داروی انچنانی نیستن .میدونی چرا . چون همه چیز بستگی به خودت داره . تو خودت باید رفتار و عادت های غلط تو عوض کنی .نه با قرص خوردن و...
    درک میکنی دارم بهت چی میگم آقای 29 سالمه عزیز .

چرا به راحتی میای میگی میخوام خودکشی کنم ؟

جواب سوالامو ازت میخوام .

ایشالا موفق باشید

28. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    1970
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    میخوام خودکشی کنم یعنی چی . یعنی اینقد ضعیفی ؟ یعنی یه خورده اراده نداری ؟ چته تو ؟

یعنی زنندگیت اینقد ارزش هم نداره که به راحتی میگی میخوام خودکشی کنم ؟ اصلا تو واسه چی زنده ایی ؟ هدفی داری تو زندگیت ؟ هدفت چیه ؟

اعتماد به نفستو. اراده تو . حتی تلقین کردنتو و همه چی رو با این گفتن میخوام خودکشی کنم خراب میکنی و دچار تلقین میشی و هرموقه به مشکلی برخوردی .زود میگی من بدبختم چمیدونم چی و.... و میگی میخوام خودکشی کنم . یه پسر 29 ساله نه . یه آقای 29 سالمه اینقدر ضعیفه که اینجور صحبت میکنه ؟

یه خورده به خودت بیا . یه جور حرف میزنی انگار خدای نکرده یه چیزی شده که درمانی نداره . خجالتی ؟ هرچیزی که هستی . تاخودت نخواسته باشی . هیچ روانشناس روان کاو .دکتر . هرجایی که تو بری برات نمیتونن کاری کنن. اینو درک کن . خواستن هم به حرف زدن نیس.

این قرص فلوکستین که گفتی .بیشتر واسه ی کسایی تجویز میشه که اظطراب دارن و پرانول هم واسه تپش قلب بالاس . پس داروی انچنانی نیستن .میدونی چرا . چون همه چیز بستگی به خودت داره . تو خودت باید رفتار و عادت های غلط تو عوض کنی .نه با قرص خوردن و...
    درک میکنی دارم بهت چی میگم آقای 29 سالمه عزیز .

چرا به راحتی میای میگی میخوام خودکشی کنم ؟

جواب سوالامو ازت میخوام .

ایشالا موفق باشید
    من راحت نمیگم دوست ندارم خودم بکشم اما این دکترا برای من کاری نکردن و بدترم کردن راهنمایی و مشاوره بهم بده که ادم قوی بشم

29. 2 کاربران زیر از mosbat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

به نظر من تو به هیچ دکتری نیاز نداری . فقط خوده خودت میتونی ازاین دغدغه ها خودتو خلاص کنی .

الان دقیقا مشکل تو چیه ؟ باهام حرف بزن

31. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظرمنم اگه خودت بخوای می تونی کم کم واردجمع شوبروباشگاه پارک ورزش کن به خودت برس هرروزبگو من شادم اعتمادبه نفستوببربالا مگه شمابابقیه چی فرقی دارید خواستن توانستنه

33. کاربران زیر از هانا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    1970
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

یکی کمکم کنه خودمو نکشم خواهش میکنم

35. 2 کاربران زیر از mosbat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    میزان امتیاز
    11

سلام مجدد
    شما پزشک مراجعه کردین دوست عزیز

امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...

37. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

یکی کمکم کنه خودمو نکشم خواهش میکنم
    چته تو هی میگی خودکشی . مگه چندسالته تو ؟ هموز سنی نداری . هنوز با مشکلا کارو زندگی و خیلی چیزای دیگه هنوز برخورد نکردی .

ازالان هی بگی خودکشی و... فردا با هراتفاق کوچیکی .خودتو میبازی . کم میاری . چون خودت اینجور با این حرفا خودتو عادت میدی .

یه خورده امید به خودت بده . یه خورده بشین باخودت فکرکن .ببین واقعا چته . واقعا نمیتونی خودت مشکل خودتو حل کنی ؟ بعدش بیا اینجا باهم یه فکری میکنیم دیگه .

اینقد سخت گیر نباشه جووووووووووووووون آینده دار

38. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2329
    تشکـر
    30
    تشکر شده 22 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0
    وای از شنیدن این جمله انقد حرصم میگیره اصلا چطور میتونی بهش فکر کنی؟!!! حیف این همه جوونی که دارن تو بیمارستانا با مرگ دست و پنجه نرم میکنن آرزوی یه روز سلامت زندگی کردن و شفارو لحظه به لحظه با تمام وجود حس میکنن بعد شما که نمیدونم واقعا مشکلت چیه اینجوری ناشکری و قدرنشناسی خدارو بجا میاری همه دارن برا شادتر زندگی کردن میجنگن شما برا ازبین بردن خودت مرددی!! هیچ مشکلی ارزش مرگو نداره البته اگه واقعا مشکلی باشه!

40. کاربران زیر از تابان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2329
    تشکـر
    30
    تشکر شده 22 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید من یکم تند رفتم من همچین موردی دیدم از فکر کردن به این فاجعه مو به تنم سیخ میشه, آخه برا چی انقدر خجالتی هستین؟ اینطور که میگید مشکلتون عمیقه اما مگه میشه هیچکس نتونه بهتون کمک کنه شاید خودتون نمیخواید به خودتون کمک کنین اونا راهکارایی میدن که باید اجراش کنین مو به مو کردین اینکارو؟

42. کاربران زیر از تابان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    1970
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

بخدا هیچ راهکاری بهم ندادن

44. کاربران زیر از mosbat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    1970
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

همه چی رو تو مطالب گفتم

46. کاربران زیر از mosbat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    میزان امتیاز
    11

اون دکتری که بهتون معرفی کردم رفتین و اون هم نتیجه نداد؟

امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...

48. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    1970
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

اونو هنوز نرفتم

49. کاربران زیر از mosbat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    1970
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

چند تا دکتر دارم میرم روانپزشک و روانشناس

51. کاربران زیر از mosbat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2491
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز!!
    خیلی از دوستان به کلی نکات مثبت و راه حل برای مشکلت اشاره کردن ولی مشخصه که اونارم انجام ندادی!یکم خودت تلاش کن!بدون تلاش خودت به هیچ نتیجه ای نمیرسی!
    ولی حالا که انقدر میگی میخوای خودکشی کنی، تاحالا امتحان کردی این کارو؟!

53. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2491
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من آدم ترسویی هستم یه بار که فشار زیادی روم بودو واقعا ناامید از زندگی بودم تصمیم گرفتم با خوردن قرصهای قلب بابام خودکشی کنم.موقع خوردن قرصها خیلی از تصمیمی که گرفته بودم مطمین بودم ولی یکم که گذشت و احساس بی حالی بهم دست داد بزرگترین درس زندگیمو گرفتم ، ارزش زندگی من خیلی بیشتر از این چیزای مسخریی مثل خجالت و حرف اطرافیان و تهمت و .... و هزار و یک دلیلی که من به خاطرش این کارو کرده بودم بود!!!
    اهل مطالعه هستی؟!
    اهل چت کردن هستی؟!
    به موسیقی گوش میدی؟!

54. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    میزان امتیاز
    11

این یک واقعیت هست که
    گاهی ما به داروی مناسب احتیاج داریم . درست مثل یک ناراحتی جسمی.
    درمان دارویی رو جدی گرفتین؟
    یادمه گفتین داروها رو مرتب استفاده نمی کنین.
    اگر داروی مناسب مصرف نکنید متأسفانه حرف زدن فایده ای نداره.
    نترسین به یک دکتر معتمد اعتماد کنید و طبق دستورش
    داروهای لازم رو بخورید .
    صحبت کردن و مشاوره در مرحله ی بعدی جوابگو هست...

امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...

55. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    1970
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

بله اهل این چیزای که گفتین هستم

56. کاربران زیر از mosbat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    1970
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

یکی کمکم کنه

58. کاربران زیر از mosbat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2584
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

یکی کمکم کنه
    دانشگاه چی می خونین؟به رشتتون علاقه داشتین یا دارین؟

60. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2491
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

این کتابارو تا حالا خوندید ؟!
    وضعیت آخر ، ماندن در وضعیت آخر ، نیمه تاریک وجود ، راز
    آهنگایی که گوش میدید چه تیپ آهنگایی هستن؟!سعی کنید آهنگای شاد و ریتمیک یا حتی لایت های خوب مثل بتهون یا موزارت گوش بدید و طبیعت داخل آهنگ هاشو حس کنید!
    اهل چت کردنم که هستی!منم خیلی خجالتی بودم ، این کاری که میگم کار درستی نیست ولی واسه من خیلی خوب جواب داد!وقتی با کسی چت میکنی میتونی خودتو جای خیلی از آدمای مختلف با روحیات و اخلاقیات مختلف جا بزنی ، این کار بهت کمک میکنه که بعد از چند وقت راحتتر تو جمع حاضر بشی و صحبت کنی!بازم میگم کار درستی نیست ولی روی من تاثیر خوبی داشت!
    اهل دویدن و پارک رفتن هستی؟!بد نیست یه وقتایی تنهایی بری بیرون و دوچرخه سواری کنی یا بدویی یا هرکاری که کمکت کنه احساسات بدتو تخلیه کنی و نفسی تازه کنی!میتونی آخر شب که خلوته یا اول صبح که خیلی کسی بیرون نیست این کارو بکنی!نتیجش مثل معجزه میمونه!

61. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2584
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط logic92 نمایش پست ها
    دانشگاه چی می خونین؟به رشتتون علاقه داشتین یا دارین؟
    سه دفعه تو پیام خصوصی گفتید ولی بهتون گفتم که اینجا مطرح کنین تا با هم دیگه مشکلتون رو حل کنیم.نگاه کنین اینجوری که من برداشت کردم ریشه اصلی مشکلات شما اعتماد به نفسه.اعتماد به نفسم صرفا با تلقین به وجود نمیاد.البته اینجا چون سن شما بالاست کارتون سخت تر میشه ولی نا امید نباشید گفتید رشتتون حقوق اسلامیه.نگاه کنین اگر فقط مشکل شما خجالت کشیدنه که بسی خنده داره به نظر من مشکل شما در اثر کمبود اعتماد به نفس و سرخوردگی از طرف دیگران به وجود اومده.که احتمالا گفتن این دیگه چه رشت ای چه به درد می خوره یا از اینجور حرفا من هم خجالتی بودم هستم و خواهم بود اما از وقتی که با تکیه بر تواناییهام از سن 17 سالگی کم کم خودمو ساختم بحث خجالت همراه با لذت فراهم شده بزارید بیشتر توضیح بدم.اون موقعی که خجالتی بودم و اعتماد به نفسم به علت نداشتن هیچ توانایی ضعیف بود مثلا وقتی فامیل رو می دیدم سعی می کردم از دور شناساییشون کنم تا بهشون برخورد نکنم.اما العان هم خجالتیم و به نسبت ازشون فراریم نه به خاطر خجالت به خاطر اینکه سطح فکری اونارو خیلی پایین می دونم و از نظر فکری ارزش خاصی به خاطر سطح فکر براشون قائل نیستم البته این نیست که احترام نزارم بهشون.فقط بعضی اوقات که رودرو میشم تازه با خودم میگم اینا چه فکرای خوبی درباره توانایی های جاریه من می کنند و از این حالت لذت می برم.نگاه کنید اگر مشکل شما فقط خجالته که هیچ اما اگر اعتماد به نفس پایینی دارید و احساس حقارت می کنید راحش تلقین حرف زدن با خودتون نیست.راحش عمله.حالا یه سوالی دارم اگر مثلا یه میلیارد تومن به حساب شما بریزن مشکل شما کامل حل میشه؟اگر حل بشه که مطمئنا مشکل شما اعتماد به نفسه و اون خجالت هم دیگه عادیه اما اگر با پول یا هر چیزه دیگری مشکل شما حل نشه خب مطمئنا باید راه کار دیگری اندیشیده بشه.

62. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    1970
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

کمکم کنید

63. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2605
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا خوب دلیل؟

64. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    1970
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

یکی کمکم کنه

65. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2351
    تشکـر
    133
    تشکر شده 55 بار در 40 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام...تنهاعلت كشتن خودتون فقط خجالتي بودنتونه....شمابايدخودتون به خودت كمك كني......واگه مي خواي زنده بموني پس سعي كن....علت اينكه هيچ دكتري نتونسته كمكت كنه اين بود كه خودت سعي نكردي...بهتره به جاي داروخوردن....روافكاروخودت كاركني وبيشتردربين مردم باشي وباخونوادت بري بيرون ......وخودكشي روفراموش كني

66. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    1970
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

کمکم کنید نظر و پیشنهاد بدهید

67. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2153
    تشکـر
    0
    تشکر شده 47 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    11

منم عین توام میفهمم چی میگی البته من چون خیلی وقتم صرف درس خوندن میشه(پزشکی میخونم) از اجتماع دور بودم ولی یه چند وقتیه سعی کردم بهتر شم و خیلی هم بهتر شدم.ببین سعی کن جلوی دوستات خودت باشی موقع صحبت کردن عضلاتت رو شل کن راحت باش بلند بخند شوخی کن خشک صحبت نکن تو جمع به حرف دیگران گوش بده تو خودت نرو فقط باید خودت کمک کنی به خودت اگه خدا و پیغمبرم از اسمون بیان نمیتونن بهت کمک کنن ممکنه اوایل شکست بخوری ولی کم کم وضعیتت بهتر میشه.ورزش سنگین مثل بدنسازی هم خیلی به بالا رفتن اعتماد به نفست کمک میکنه.من این چیزای که گفتم رو تو دانشگاه بین همکلاسیام انجام دادم احساس بهتری نسبت به خودم پیدا کردم هرچند رسیدن به شرایط ارمانی زمان بره اگه یکیم فازش باهات جور نیست باهاش ارتباط نگیر چون مشکل از تو نیست طرز فکراتون جداست و این واسه هرکی پیش میاد

68. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2351
    تشکـر
    133
    تشکر شده 55 بار در 40 پست
    میزان امتیاز
    11

اگرشمابه خواين كه خوب بشيدبهتره ازهمين الان شروع كنيد......وبه جاي فرستادن پيام خصوصي به ديگران نظراتتون رو درهمين جا بنويسيد تاهم ديگرام بهتون كمك كنن...وهماينكه خجالتتون ازبين بره

69. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    1970
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

کمک

70. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    1970
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

آیا کسی حاضره دوستم بشه حضوری و کمکم کنه

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد