نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: با حسرت از دست دادن اين سالها چه برنامه ريزي شغلي ميتوانم انجام دهم

807
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1969
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با حسرت از دست دادن اين سالها چه برنامه ريزي شغلي ميتوانم انجام دهم

پسري مجرد و 28 ساله هستم داراي مدرك ليسانس.10 سال پيش در سال 82 پيش دانشگاهي را در رشته علوم تجربي تمام كردم و در كنكور سراسري شركت كردم كه قبول نشدم.يكسال ديگه درس خواندم اما اينبار در كنكور دانشگاه آزاد رشته رياضي شركت كردم و در همان رشته اي كه فكر ميكردم آينده كاري خوبي داره قبول شدم و ثبت نام كردم.به دليل ضعيف بودن پايه رياضي و مسائل ديگه كه باعث شده بود علاقه ام را به اين رشته از دست بدهم بالاخره بعد از 14 ترم با معدل 12 از اين دانشگاه صاحب مدرك مهندسي شيمي شدم.همان سال دفترچه خدمت سربازي را فرستادم و به خدمت رفتم.تازه فهميدم كه كه 6 سال از هم سن و سال هاي خودم عقب افتاده ام.اما تنها دلخوشيم اين بود كه با مدركم ميتونم تو شركت استخدام بشم.اما وقتي فهميدم كه معدلم از حداقل شرط استخدام 2 نمره كمتره بي نهايت افسرده و نا اميد هستم.انگاه از سال 82 تا الان هيچ كار مثبتي انجام نداده ام.نمي دانم آينده خود را چه طور رقم بزنم.چه برنامه ريزي كنم؟لطفا من را راهنمايي كنيد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : با حسرت از دست دادن اين سالها چه برنامه ريزي شغلي ميتوانم انجام دهم

سلام
    مشکل شمارو خوب درک میکنم و این یکی از نواقص دانشگاه آزاد هست که افراد رو راحت میپذیره بدون اینکه حداقل بقول شما اطلاعات پایه ای اونها در رشته مورد نظر رو بسنجه و باعث بوجود اومدن مشکلات درسی در طول سالهای تحصیل و در نهایت کش دادن این سالها میشه.
    ولی بهرحال شما ناامید نباشید چون الان یک مدرک خوب دارید خیلی محیطهای کاری هستن که معدل رو ملاک قرار نمیدن.
    ولی به نظرم مسئله اصلی شما علاقه مندیست... اگر احساس عدم علاقه به این رشته دارید
    پیشنهاد من اینست که شما یکبار دیگه علاقه تونو مورد نظر قرار بدید بعلاوه ی بازار کار.
    ونه فقط یکی از اینها رو چون دیده شده درصورت عدم علاقه به رشته تحصیلی اشخاص در شغل مربوطه هم ناخوش خواهند بود و لذا نمی توانند پیشرفت داشته باشند و احساس رضایت کنند.
    موفق باشید

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)