نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بد خوابي

979
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1600
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بد خوابي

سلام ,
    يه چند مدتيه بد خواب هستم , روال خوابم به كل تغيير كرده هرچي ميكنم هم درست نميشه.
    ساعت دوازده شب خوابم ميبره فقط تا ساعت دو , بعد ديگه خوابم نميبره تا ساعت 8 9 صبح , اونموقع روزم هم خراب ميكنه و تا دو سه ظهر خوابم ميبره.
    نميدونم چجور حلش كنم , ديشب كه باز اينجور شد و تا صبح بيدار بودم تصميم گرفتم خودمو جريمه كنم و اصلا كل روز هم نخوابيدم تا شب , (كه امشب ) از خستگي خوابم ببره , ولي بازم امشب دو ساعت دوازده تا دو خوابم برد بعد بيدار شدم , الانم كه دم صبحه بيدار.

بدخوابي نظم زندگيم بهم ريخته اگه راه حلي وجود داره ممنون ميشم كمك كنين.

2. 2 کاربران زیر از Aud.69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : بد خوابي

سلام و روز بخیر
    شما داروی خاصی مصرف نمیکنید؟ بخصوص داروهای کدئین دار هر چند کم مثل سقرص سرماخوردگی گاهی نظم خواب رو بهم میزنند .
    به نظرم.شما الان مغزتونو مثل یک ساعت کوک کردید که همیشه نصف شب شما را از خواب بیدار کند پس در درجه اول سعی کنید این اجبار رو با گول زدن مغز از بین ببرید .
    پیشنهاداتی درباره بی خوابی یا کم خوابی:
    - هرگز خودتونو مجبور نکنید که حتما بخوابید و اگر نیاز به خواب در خودتون احساس نمی کنید در رختخواب نمانید . بلند شید و به کاری مشغول شید تا احساس خواب آلودگی کنید.
    - به غذاهایی که میخورید و سلامت جسمانی بعلاوه نظافت بدن رسیدگی کنید . گاهی فشار خون پایین باعث بروز این حالت هست.
    - قبل از خواب یک عدد سیب میل کنید و یکی هم بالا ی سرتان.بگذارید به خاطر بوی آرامش دهنده اش و همینطور میل کردن جوشانده گل گاو زبان با سنبل لطیف در خواب راحت بسیار تأثیرگذار است.
    -قبل از خواب آیاتی از قرآن رو بخونید و هنگام خواب درباره معنی این آیات فکر کنید و بر اینکار مداومت کنید .
    -از راحت بودن.بستر و.دمای مناسب فضای خوابتون و همینطور میزان نور در اون مطمئن بشید.
    -آرامش رو در زنگیتون بگنجونین بخصوص قبل از خواب با تمام افکار استرس زا و مشغولیتهای فکری خداحافظی کنید.
    - آهنگهای آرامش بخش مخصوص خوابیدن رو گوش کنید.
    -تسبیحی هنگام خواب در دست بگیرید و یکی از اذکار مثلا اسما ء حسنیٰ رو تکرار کنید .
    - با غضب نخوابید.
    - اگر ممکن شد رو به قبله مکان خوابیدن رو تنظیم کنید.
    - همینطور نگاه کردن بیش از حد به صفحه مونیتور کامپیوتر و یا موبایل و امثال اینها ممکنه این حالت رو پیش بیارن.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

4. 2 کاربران زیر از باران باران بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1600
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بد خوابي

البته اينم عرض كنم كه مكان من روز و شب با هم فرق نداره, يعني هروقت لامپ خاموش شه , انگار نصف شبه, فكر كنم علت اصليش همين باشه.
    نه قرصي مصرف نميكنم.
    بهرحال بايد درست شه, الان 3/5 ظهر است و تازه از خواب بيدار شدم.

مرسي از راهنماييتون.

6. کاربران زیر از Aud.69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد