نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دوری از شهر و افسردگی

825
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1986
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوری از شهر و افسردگی

مدت 5 سال ازدواج کرده ام با شوهرم در دانشگاه اشنا شده ام با عشق ازدواج کردیم هردو همشهری هستیم اما به خاطر کار شوهر م مجبور شدیم از فردای عروس به شهرستانی که 3 ساعت فاصله با شهرمان داشت برویم در ضمن چون شوهرم کلینیک داشت کارش حدود 30کیلومتر از اون شهرستان فاصله داشت من 5سال در ان شهر کوچیک ماندم شوهرم صبح میرفت شب ساعت 10 بر میگشت خیلی سخت بود تا اینکه من باردار شدم و ما مجبور شدیم نزدیک محل کار شوهرم که در یک روستا است نقل مکان کنیم حالا پسرم دنیا امده کار شوهرم نزدیک خانه امان هست اما من نمی توانم زیاد از منزل بیرون بیام هفته ای یک بار با شوهرم به شهر میرویم 2 هفته یکبار هم تبه شهرمان کار شوهرم چون استخدام نیست عاقبتش معلوم نیست تا چند سال اینجا بمانیم خانواده شوهرم هم وضع مالی چندان خوبی ندارن درا مد شوهرم اینجا خوبه ولی من افسردگی گرفتم همش خونه ام احساس پوچی میکنم خیلی دنبال کار رفتم کار مناسبی پیدا نکردم شوهرمم مثل من تو شهرمون برای رشته اش کار نیست حالا نمی دونم چند سال دیکه باید اینجا بمونم اینجا یه روستا ی محروم بچه ام چی بریم شهرمون اونجا هم کار نبست برای شوهرم همسرم میگه تنها مشکل من تویی من میتونم 10 سالم اینجا بمونم از طرفی
    شوهرم متعصب اند میگن مرد هر جا زنم اونجا شوهرمم مونده از دست من چکار کنه اگه برگردیم شهرمون شوهرم کارش از دست میده اونجا هم کاری براش نیست اینجا بمونیم من نمیتونم تحمل کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : لطفا راهنمایی ام کنید

به نظر من شما همواره باید کنار همسر و فرزندتون باشین و دور از هم زندگی کردن برای همسران معنی نداره.
    اونطور که فهمیدم فرزند شما هنوز کوچک هست و بچه های کوچیک تنها نیاز اساسیشون آرامش و حضور والدین بخصوص مادر در کنارشون هست به نظرم توجهتون رو فعلا معطوف تربیت فرزندتون بکنید تا اینکه بزرگتر بشه و با همسرتون درباره محل زندگی صحبت کنید مطمئناً ایشون هم به فکر آینده فرزندشون خواهند بود اگر برای مدتی همسرتون مجبور به اقامت و مشغولیت در اون مکان هستن دلیلی برای همیشه و تا ابد در اونجا ماندن نیست و حتما ایشون هم خواستار پیشرفت هستن.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد