نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: پیشنهاد آشنایی دختر به پسر

9848
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2013
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پیشنهاد آشنایی دختر به پسر

سلام
    27 سالمه به مدت یک سال هست که به پسر همسایمون علاقه مند شدم...تو یه بوتیک نزدیکی محله مون هم کار میکنه...هر چی سعی کردم غیر مستقیم بهش بفهمونم به روی خودش نیاورده...دیگه نمی دونم چکار کنم...میخوام مستقیم برم باهاش صحبت کنم تا از این درگیری ذهنی خلاص شم...به نظر شما پیشنهاد مستقیم دختر به پسر کار درستیه؟لطفا اگه راهکار دیگه ای (البته غیر از فراموش کردن) به ذهنتون میرسه راهنماییم کنید...ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : پیشنهاد آشنایی دختر به پسر

سلام
    البته همه میگن دختر به پسر پیشنهاد نده ولی بنظر من هیچ اشکالی هم نداره . ولی چون شما همسایه هستین یک راهش هم اینه که از طریق خانواده این موضوع رو مطرح کنید مثلا مادرتون محرمانه با مادر ایشون درباره ازدواج پسرش حرف به میون بیاره و بقول معروف باین شیوه مزه دهن ایشونو پیگیر شین.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2004
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

این کار رو نکنید بهتره سعی کنید وقتی فکرش به سراغتون میاد خودتون رو مشغول کنید اون احتمالا پیامهای شما رو گرفته .اگر میخواست با شما دوست بشه تا الان شده بود.

4. کاربران زیر از e-masood بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    767
    تشکـر
    187
    تشکر شده 120 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    میدونید ما داریم توی ایران زندگی می کنیم و اصولا اینجوری اشنایی ها خیلی دوامی نداره . چون همیشه اقایون به خانم ها پیشنهاد دادند و وقتی خانمی به اقایی پیشنهاد میده اون اقا دچار خود بزرگ بینی میشه و این یه امر طبیعیه .
    در کل دادن پیشنهاد از طرف شما مشکلی نداره . البته میتونید غیرمستقیم نظر ایشون را بشنوید. ولی قبل از هر اقدامی به این مسئله فکر کنید که اگر درخواست شما رد کرد اسیب می بینید یا نه!!!! فقط جواب مثبت گرفتن که مهم نیست باید ببینی ایشون اونوقت چه انتظاراتی از شما دارند و پیش خودش فکر نکنه اونقدر کشته مردش شدی که هر چی بگه نه نمیگی.
    موفق باشی.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2013
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون صرفا میخوام تکلیفم روشن شه...وگرنه جواب نه خیلی اذیتم نمی کنه...حالا به نظر شما خودم برم مطرح کنم بهتره یا یه پسر آشنا رو بفرستم تا بره جلو صحبت کنه؟؟؟؟؟؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2013
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون صرفا میخوام تکلیفم روشن شه...وگرنه جواب نه خیلی اذیتم نمی کنه...حالا به نظر شما خودم برم مطرح کنم بهتره یا یه پسر آشنا رو بفرستم تا بره جلو صحبت کنه؟؟؟؟؟؟

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    767
    تشکـر
    187
    تشکر شده 120 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    11

به نظرم یه واسطه قابل اعتماد این کارو انجام بده بهتره.صرفا جهت اینکه تکلیفتون روشن بشه.

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    تشکر شده 655 بار در 279 پست
    میزان امتیاز
    10

من یه پسرم و به مسائل مذهبی پایبندم . رفتم قم خدمت شاگردان مراجع از محضرشون سوال کردم که اگه خانومی به پسری پیشنهاد ازدواج بده اشکالی داره ؟؟؟ فرمودند به هیچ عنوان اشکالی نداره . شاید عرف جامعه این رو قبول نکنه ولی مشکلی نیست
    فرمودن شیخ بهایی میرداماد و خیلی از علما ، پدر و مادر عروس مسئله ازدواج رو پیش کشیدند.
    به نظرم اگه پسری که عاقل و ساکت و مودب بود و کمترنگاه شمامیکرد مورد مناسبی هست لا اقل حیا و غیرت سرش میشه و خیانتی در کار نخواهد بود . مثلا اگه خانومی که منو بشناسه و به طور غیر مستقیم بهم پیشنهاد بده خب ادم میفهمه و سعی میکنم منطقی جوابم رو بدم
    پسرای چشم چرون و هوس باز اصلا ادم زندگی نخواهند بود و در اینده این زندگی به طلاق کشیده میشه ، چون هر لحظه چشمش دنبال یه نفره

10. کاربران زیر از پسرک 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

a

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

مرسی بابت راهنماییت .قشنگ بود

12. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41434
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_651 نمایش پست ها
    سلام
    27 سالمه به مدت یک سال هست که به پسر همسایمون علاقه مند شدم...تو یه بوتیک نزدیکی محله مون هم کار میکنه...هر چی سعی کردم غیر مستقیم بهش بفهمونم به روی خودش نیاورده...دیگه نمی دونم چکار کنم...میخوام مستقیم برم باهاش صحبت کنم تا از این درگیری ذهنی خلاص شم...به نظر شما پیشنهاد مستقیم دختر به پسر کار درستیه؟لطفا اگه راهکار دیگه ای (البته غیر از فراموش کردن) به ذهنتون میرسه راهنماییم کنید...ممنون
    سلام..‌برین بوتیک و سراغ لباس یا هر چیزی که توی مغازه نداره بگیرین. و ازش بخواین که وقتی آورد او لباس یا .. را.، به شما اطلاع بده. مکث کنین ، ببینین که از شما سوال میکنه که چطور بهمون اطلاع بده. چون اصلا ممکنه اونم به شما علاقه داشته باشه ولی چون همسایه هستین میترسه بهتون بگه. اگه درخواست کرد که شماره بدی که به شما خبر بده. نصف راه را رفتی البته احتمال خیلی زیاد این درخواست را میکنه .ولی اگر نپرسید..‌. .. نهایتا شما شماره موبایل ایشون را بگیرین. و چند روز بعد .‌پیام بدین و جویای درخواستتون بشینی. تاکید میکنم پیام بدین.. تماس نگیرین

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41434
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_651 نمایش پست ها
    سلام
    سلام..‌برین بوتیک و سراغ لباس یا هر چیزی که توی مغازه نداره بگیرین. و ازش بخواین که وقتی آورد او لباس یا .. را.، به شما اطلاع بده. مکث کنین ، ببینین که از شما سوال میکنه که چطور بهمون اطلاع بده. چون اصلا ممکنه اونم به شما علاقه داشته باشه ولی چون همسایه هستین میترسه بهتون بگه. اگه درخواست کرد که شماره بدی که به شما خبر بده. نصف راه را رفتی البته احتمال خیلی زیاد این درخواست را میکنه .ولی اگر نپرسید..‌. .. نهایتا شما شماره موبایل ایشون را بگیرین. و چند روز بعد .‌پیام بدین و جویای درخواستتون بشینی. تاکید میکنم پیام بدین.. تماس نگیرین

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

تاپیک قدیمی... ادامه ندید...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)