نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: همسر منفی نگر

979
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2016
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy همسر منفی نگر

خسته نباشید
    من 7 ماهه ازدواج کردم
    همسرم یکم منفی نگره یعنی در مورد اتفاقات آینده مثلا 4 ماه آینده با دیدی کاملا منفی نگاه می کنه و این کار باعث می شه که هم فکر خودشو مشغول کنه هم آخرش منو با حرفهاش بهم بریزه و جرو بحث رو شروع کنه
    شمنا هیچ کدوم از مسائل گذشته رو هم که با هم حرف زدیم و صحبت کردیم و بالاخره آشتی شدیم فراموش نمی کنه و در هر اختلافی اونهارو هم از قبر در میاره و ادامه میده و هر وقت بهش گفتم زن و مرد باید گذشت داشته باشن و فراموش کنن و اینکه مگه ما در مورد فلان چیز صحبت نکردیم
    پس چرا دوباره پیش می کشیدش میگه من به نظر من به نقطه عطف نرسیدیم و به تفاهم نرسیدیم ؟
    نمی دونم چکار کنم و چه رفتاری داشته باشم
    لطفا کمکم کنید و در ایمیلم جواب منو بزارید
    با تشکر

2. کاربران زیر از آسمون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : لطفا راهنمایی کنید

سلام عزیزم
    همسر شما احتمال زیاد همونطور که اشاره هم کردین آدم منفی نگری هست من فقط در اینباره می تونم بهتون بگم که در کتاب "کنترل ذهن" نوشته خوزه سیلوا یک بخشی هست بنام شیوه برخورد با افراد منفی نگر که مطالعه اون شاید کمکی بشما کنه.
    در ضمن بنظر من ایشون خودشون هم حتما از این حالتشون ناراحت هستن هر چند نادانسته و ناخواسته!
    سعی کنید که تنها تحت تأثیر منفی نگریهاشون قرار نگیرید بلکه بعنوان نزدیکترین فرد بایشون با یک روحیه قوی مثل یک روان درمانگر براشون عمل کنید
    اضطرابهاشون رو بشناسین و نگرانیهایی که باعث منفی نگری در ایشون میشه رو سعی کنید برطرف کنید هر چند تنها با حرف زدن البته زمانیکه آروم هستن و برای زمانیکه تحریک پذیرن و مدام در حال منفی بافی بنظرم بحث را ادامه ندادن و سکوت میتواند کمتر به زندگی شما لطمه بزند.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

4. کاربران زیر از باران باران بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد