نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: چگونه ابراز کردن علاقه به همسر

862
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10
    تشکـر
    88
    تشکر شده 70 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    11

چگونه ابراز کردن علاقه به همسر

با سلام
    تقریبا از عنوان مشخصه، من یک مرد متأهل هستم که به همسرم خیلی علاقه دارم، از چه راههایی ميتونم علاقم رو بیشتر به ایشون نشون بدم؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    با تشکر
    ویرایش توسط MHY : 10-15-2013 در ساعت 08:14 PM

2. کاربران زیر از MHY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    تشکر شده 145 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : به همسرم علاقه دارم، چگونه ابرازش کنم؟ ...

باسلام
    در ابتداى صحبتم بايد بهتون تبريك بگم كه اينقدر همسرتون و رابطه تون براتون اهميت داره كه براى اثباتش بدنبال راهكار ميگردين
    و اما اينكه براى نشون دادن علاقه تون هم ميتونيد با گفتارتون به ايشون نشون بدين و هم با رفتار و اعمالتون.
    بعنوان مثال توى صحبتهاتون باهم ميتونيد از الفاظى كه نشون دهنده صميميت و رابطه ى عاطفيتونه استفاده كنيد و يا از خاطرات دونفره تون تعريف كنيد و اينكه براى رسيدن به ایشون چه تلاشهايى كردين
    و يا با خريد هديه اى (حتى يه شاخه گل) به مناسبتهاى مختلف يا با كمك كردن بهش توى كارهاش و يا با نوشتن يك جمله عاشقانه براش و خيلى كارهاى ديگه ميتونيد بهش ثابت كنيد
    راههای زبادی وجود داره و خیلی سخت نیست فقط کافیه به احساساتتون رجوع کنید و تا اندازه ای هم ابتکار به خرج بدید و کمی هم زمان بهش اختصاص بدین و بدونید که به قول معروف هر آنچه از دل برآید ، لاجرم بر دل نشیند
    ویرایش توسط Ravanshenas : 08-16-2013 در ساعت 11:59 PM

4. 2 کاربران زیر از Moshaver بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10
    تشکـر
    88
    تشکر شده 70 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : به همسرم علاقه دارم، چگونه ابرازش کنم؟ ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Moshaver نمایش پست ها
    باسلام
    در ابتداى صحبتم بايد بهتون تبريك بگم كه اينقدر همسرتون و رابطه تون براتون اهميت داره كه براى اثباتش بدنبال راهكار ميگردين
    و اما اينكه براى نشون دادن علاقه تون هم ميتونيد با گفتارتون به ايشون نشون بدين و هم با رفتار و اعمالتون.
    بعنوان مثال توى صحبتهاتون باهم ميتونيد از الفاظى كه نشون دهنده صميميت و رابطه ى عاطفيتونه استفاده كنيد و يا از خاطرات دونفره تون تعريف كنيد و اينكه براى رسيدن به ایشون چه تلاشهايى كردين
    و يا با خريد هديه اى (حتى يه شاخه گل) به مناسبتهاى مختلف يا با كمك كردن بهش توى كارهاش و يا با نوشتن يك جمله عاشقانه براش و خيلى كارهاى ديگه ميتونيد بهش ثابت كنيد
    راههای زبادی وجود داره و خیلی سخت نیست فقط کافیه به احساساتتون رجوع کنید و تا اندازه ای هم ابتکار به خرج بدید و کمی هم زمان بهش اختصاص بدین و بدونید که به قول معروف هر آنچه از دل برآید ، لاجرم بر دل نشیند
    ممنون از راهنمايى خوبتون, خدا رو شکر خيلى بهتر هستيم

6. کاربران زیر از MHY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد