نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تنهایی

826
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2054
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy تنهایی

با سلام ...

پسری هستم 18 ساله

مشکلات خیلی زیادی دارم ولی از همه مهم تر تنها بودنمه ... تو کل دنیا فقط پدر مادرمو دارم ... نه خواهری دارم نه برادری این خیلی عذابم میدی... دوستامم در حقم خیلی بدی کردن بخاطر همین با خیلی هاشون قطع رابطه کردم !!!

این دلیل اصلی دپرس بودنمه ... هیچ ذوق و شوقی واسه انجام یه کار ندارم ... حتی حاله بیرون رفتنو هم بعضی وقتا ندارم ... کمی خجالتی هم هستم پسر خاله هام که باهاشون صمیمیم بهم میگن که دوست دختر پیدا کنم ولی من هم خجالتیم هم کلا اعتماد به نفس ندارم میترسم برم درخواست بدم گند بزنم به همه چی :-(

خیلی خیلی دوست داشتم یه خواهر یا برادر داشته باشم ... وقتی میبینم بقیه خواهر برادر دارن و با هم خوبن دردای همو بهم میگن یه جورایی حسودیم میشه

یه دوستی داشتم که فکر میکردم واقعا برام مثله برادره ولی اونم از پشت بهم خنجر زد دردامو به پدر مادرم هم نمیتونم بگم چون هم درک نمیکنن هم یه دعوای اساسی تو خونه راه میوفته
    حرف اول اخرشونم اینه که تو درساتو بخون ... ( حالا درس خوندنمم یه مشکله بزرگه ) !!!
    واسه همین دردامو میریزم توو خودم ... راهنمائیم کنید لطفا خیلی داغونم حالو روزم اصلا خوش نیس تنهایی داره خفم میکنه . همه چیزم شده اهنگای متال که یکم ارومم میکنه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1341
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تنهایی

سلام درسته که ادم به یه همدم نیاز داره اما باید بدونی تو این دوره زمونه اعتماد کردن خیلی سخته
    پس سعی کن از خجالتی بودن دربیای وبرخی از نیازاتو تو جمع براورده کنی و اصلیاشو پیشه خدا
    اونه که حتی با نامردیه ما بهمون خنجر نمیزنه اونه که منتی سرمون نمیذاره پس سعی کن رابطتو با خدا صمیمی تر کنی

3. کاربران زیر از بیتا99 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    من مشاور نیستم اما پیشنهاد میکنم برای پر کردن جای مواردی که میگی سعی کنی از کتاب، ورزش، دوست مناسب و تفریح شاد و سالم استفاده کنی. باید یادبگیری تنهاییاتو پر کنی. خوبه که ادم خواهر یا برادر داشته باشه. اما اولا همه خواهر برادرها باهم خوب نیستند بعد هم لاخره یه روز میرن سر زندگیشون. عضو کتابخانه و باشگاه ورزشب شو و دوست صمیمی پیدا کن. روابط اجتماعی تو بالاتر ببر که موفق بشی.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2108
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به نظر من وارد عشق نشو چون تو این دوره زمونه دوستی یعنی شکست و اوضاع زندگیت از اینی که هست بدتر میشه .و شما که حسرت خواهر یا برادر و داری مطمئن باش اگه داشتی هیچ وقت نمی تونستی همه مشکلاتو بهشون بگی اینو از روی تجربه ای که دارم بهت میگم پس بهترین راه اینه که مشکلات و تو خودت بریزی و سر نماز با خدا درددل کنی چون فقط خدا مرهم درد و تنهایی است

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد