نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: انتقام جویی

1265
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2058
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy انتقام جویی

سلام به همه... من دچار یه مشکل شدم که حدودا دو ساله که ذهنمو بدجور درگیر کرده و نه اجازه ی درس خوندن بهم میده و نه فکر کردن به چیزای دیگه ی زندگی... باعث شده از زندگیم و موجودیتم خسته بشم... راستی بگم که من سال سوم دبیرستان هستم... از سال اول دبیرستان با دختری به اسم فاطمه آشنا شدم... یه آدم کم حرف ، مغرور و البته تاحدودی بی احساس بود اما این شخصیت منو مجذوب خودش کرد و با اینکه هیچ ارتباط خاصی باهم نداشتیم خیلی ازش خوشم اومده بود... سال دوم دبیرستان هم با هم بودیم... با سه تا دیگه از دوستامون گروهیو تشکیل میدادیم که تو مدرسه زبانزد بود... مدتی گذشت و کم کم با هم نسبتا صمیمی شدیم. با هم بیرون میرفتیم و حتی گاهی که با هم صحبت میکردیم ایرادات رفتار همدیگرو هم بهم میگفتیم...نمیدونم چطور شد که یکی نفر رایشو نسبت به دوستی با من زد... اوضاع طوری بد شد که اول سال تحصیلی جدید بهم گفت که هیچ صمیمیتی بینمون نبوده و همش برای من یه سوءتفاهم بوده... از اون موقع به بعد رفتاری همجنسبازانه با همون کسی که مسبب قطع رابطمون بوده داره و من فقط توی خودم میریزم... آخه از اون آدمی که من میشناختم این کارا بعید بود... حالا من موندم و یه دنیا سوال که چی شد که اینجوری ولم کرد درصورتی که من بخاطرش حتی تو روی خونوادم هم وایستادم... هر دفعه که به اون روز که وسط کلاس این حرفو بهم زد فکر میکنم اشکم درمیاد... گاهی با خودم میگم کاش همون موقعی که این حرفو بهم زد و گفت سوءتفاهم ، یک چک بهش میزدم اما دیگه کاش گفتن فایده ای نداره و اون زمان گذشته و حالا من فقط باید با مشت زدن به در و دیوار انرژی دستامو خالی کنم...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2131
    تشکـر
    7
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : انتقام جویی از ....

واقعا دركت ميكنم اين كه بخاطر يكي زندگيتو بدي بعد بهت خيانت كنه خيلي بده ولي به نظر من بيخيالش بشو اگه بخواي حسرت بخوري بد ميشه اين شكستاي عشقي عاديه ولش كن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    تشکر شده 87 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام عزیزم

شما هنوز اول جوونی هستی نباید به خاطر یه نفر که اینقدر زود تونست شخصیتش رو عوض کنه و آلت دست یه نفر دیگه قرار بگیره، قلبت رو کدر کنی.

این رو به عنوان یه تجربه برای خودت نگه دار و هیچ وقت فراموشش نکن. یعنی هیچ وقت فریفته یه نفر نشو. نمیگم اون آدم بدی هست نه، ولی منظورم اینه که خوب اطرافیانت رو بشناس.

گاهی آدم از طرد شدن از برخی از آدم ها خوشحال میشه. مثلا من یه دوستی داشتم که خیلی با هم صمیمی بودیم طوری که وقتی رفت مسافرت فقط گریه میکردیم اما سر یه اتفاق با من خیلی بد رفتاری کرد و رابطه مون کلا بهم خورد اما الان من خوشحالم چون اون کسی نبود که بتونم از رفاقت با اون به درجات بالای انسانیت برسم بلکه داشتم با اون پسترفت میکردم.

نگران نباش و برای اون، ارزشی قائل نشو. به فکر انتخاب یه دوست خیلی با اخلاق و با ایمان باش.
    موفق باشی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2256
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

منم چنین اتفاقی برام افتاد با کسایی که هفت سال دوستی صمیمی داشتم سر بچه بازی هاشون دوستیمو قطع کردم الآن درسته ناراحتی ولی یه کم که به ابعاد مثبتش فکر کنی ناراحتیت تموم میشه .موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)