نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دوستش داشتم اما دوستم نداشت

1045
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2059
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کمکم کنین

سلام
    خوشحالم که با سایتتون آشنا شدم....ازتون خواهش میکنم کمکم کنین
    من 3ماه بود ی پسریو خیلی دوس داشتم اما هیچوقت به روی خودم نیووردم و به کسی نگفتم....هم کلاسیمه..
    حتی واسه اینکه لو نرم هیچوقت طرفش نرفتم....بعد 3 ماه به 2تا از دوستام گفتم که دوستام بدون اینکه به من بگن رفتن به طرف گفتن....از نظرشون فکر میکردن کمک بزرگی به من کردن اما...............
    خلاصه با کلی جریانات اومد جلو پیشنهاد داد...ما باهم دوست شدیم...وسط دوستیمون ی حرفایی گفتیم مثلا اینکه من بهش ی شب گفتم اگه پشیمونی یا ناراحتی بهم بگو...من میدونم که دوس داشتن اجبار نیست . هرکسی حق انتخاب داره....بعد اون گفت ن من اصلا اصلا پشیمون نیستم...تو خیلی ماهیو.....از این حرفا...
    ی شبم داشتیم حرف میزدیم که بهم گفت خیلی شبیه منی اما فقط ی فرقی با هم دارین:تو عاشقمی اما من دوستت دارم...من بهش گفتم فقط ی قول بهم بده...اینکه هیچوقت خیانت نکنی....گفت خیانت؟مگه قرار ما دوستی نبود؟یعنی من حق عاشق شدن ندارم؟درسته؟منم گفتم اهان یعنی ی روزی تموم میشه پس.....گفتم ن من کی این حرفو زدم هرکسی حق انتخاب داره...گفت نه تموم نمیشه....دوستی که تموم شه ازدواج میشه...خب شما بودین از این حرفش چی برداشت میکردین...از ی طرف بهم گفت که خودتو درگیرم نکن .... اگه ی روز نباشم...به هر دلیلی.... ضربه میبینی...
    منم گفتم تموم کنم بهتره...بهش گفتم هه اره...باشه...امیدوارم به کسی که خودت میخوای برسی...خوبی بدی دیدی حلال کن....خوش بد گذشت همش میشه خاطره...فقط ی چیزی از من همیشه یادت بمونه...این دنیا و ادماش بی معرفت تر از اونین که فکرشو میکنی ...مواظب دلت باش....که نش************نش...بعد گفت منم از اون آدمام؟؟؟گفت یعنی میخوای بری؟میخوای خدافظی کنی واس همیشه؟الان قهری؟مسخره....میذاری 2تا دوست خوب باشیم؟؟لطفا...من گفتم از نظر من بی معرفت کسیه که ی روز قلب طرفشو بش************ه....گفت پس چرتو پرت نگووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو وووووووووو....
    شماهم متوجه میشین حرفاش باهم فرق داره؟؟؟
    اینم بگم که از اون تیریپ پسراییه که معمولا دخترا همش میرن سمتش...تا حالا هم با کسی رابطه عشقی نداشته...واسه همین خیلی دیر به کسی دل میبنده
    و باهمه ی جوره...
    چند وقت پیش سر ی موضوعی بحثمون شد و دیگه ن اون اس داد ن من...
    من خیلی دلم واسش تنگ شده بود خیلیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییی
    بعد دیدم دیشب بهم اس داده بود که من میخواسم ی دوستی معمولی باهم داشته باشیم.....ولی انگار شما نمیتونی...پس واسه اینکه ناراحتیو مشکلی بینمون پیش نیاد بهتره این دوستیم نباشه
    دوس ندارم از دستم ناراحت باشی...لطفا....اگه ادامه پیدا میکرد دل کندن واست سخت میشد....بای
    من بهش زنگ زدم ن واسه التماس ک بمونه.....ن!
    بهش گفتم نمیدونم چی شده که این حرفارو زدی اما من دوست ندارم کسی از من ناراحت باشه...دوس ندارم رابطمون بخاطر این مسایلی که پیش اومد به هم بخوره!
    اخه ماهم کلاسو هم رشته ایم....خیلی بده که بینمون کدورت باشه...
    واس همین بهش زنگ زدم
    اونم گفت نه این چه حرفاییه....ماهنوزم با هم دوستیم...هم کلاسیم.....باهم میریم بیرون.......
    از این حرفا
    من میدونم تو رابطم خیلی اشتباه کردم....نتونسم کاری کنم که دلشو به دست بیارم...
    اما هنوزم وقت دارم
    مگه نه؟؟
    میخوام کمکم کنین که ی جوری دلشو به دست بیارم....اینکه چجوری باشم از این به بعد؟؟؟
    توذوخدا کمکم کنین............................. این جمعه قراره همگی بریم کوه...میبینمش!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1341
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کمکم کنین

گلم شما اشتباه کردی دروهله اول این موضوعو به دوستات گفتی
    ثانیا باتوجه به اینکه در یه کلاسو دانشگاهید بهتره این رابطه در حده یه دوسته معمولی بمونه تا پایداریش هم بیشتر باشه
    ثالثا همه چی به رفتاره خودت بستگی داره باید به دنباله نکاته مثبتی بگردی که اون پسر در یک دختر دنبالش میگرده اونطوری میتونی شانسه خودتو امتحان کنی همونطور که گفتی این پسر به دنبال دست نیافتنی هاست پس سعی کن در محیط دانشگاه بهترین باشی در هر زمینه ای که اون خودش بفهمه یه دختری که از هر لحاظ شایستستو ازدست داده
    با ارزوی موفقیت برای شما

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)