نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: خیانت به زندگیم

1564
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2062
    تشکـر
    1
    تشکر شده 22 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت به زندگیم

با سلام من خانومی هستم 30 ساله و دارای فرزند و اهل نماز و روزه و حافظ 20 جز ار قرآن کریم
    من درذمقطعی از زندگیم دچار افسردگی شدید شدم بطوری که قرص مصرف میکردم و چون دور از خانواده ام هستم بجز یکی از دوستام کسی را نداشتم که کمکم کند و در حین دوستم که نامزد کرده بودند و می خواستند طلاق بگیرند من را واسطه کردند تا با شوهر ایشان صحبت کنند من صحبت کردم و ایشان را از طلاق منصرف کردم ولی در این حین همسر دوستم عاشق من شد به طوری که کارش را ول کرد و با همسر من همکار شد و کم کم رفت و آمدها بیشتر شد و ایشان اصرار بر دوستی داشتند و من که یک دختر 5 ساله داشتم مجبور به تغییر شغل همسرم و تغییر منزلمان شدیم بطوری که آنها هیچ نشانی از ما نداشتند 1 سالی را راحت زندگی کردیم ولی بعد از 1 سال دوستم را دیدم و دوپاره پای آنها به زندگی ما باز شدو من همه چیز را به دوستم گفتم ولی او باز هم اصرار به ادامه دوستی مون می داد چون میگفت من تو را خیلی دوست دارم و تو بهترین دوست من هستی حتی از خانواده ام هم به من نزدیکتری و شوهرش همیشه نسبت به من ابراز علاقه میکرد و هر روز جلو در منزل ما ولو بود و با گریه کردن و التماس کردن من را خام میکرد 3 سال یه اینگونه گذشت تا اینکه من دچار افسردگی شدید شدم و تحت نظر پزشک بودم چون آدمی هستم خیلی خیلی ضعیف و برای اینکه شوهرم آدم بد دلی هست و از این قضیه که حالا شک کرده بود چیزی نفهمد پبشنهاد ایشان را قبول کردم تا حداقل هر روز جلو در منزلمان نیاید همسر من فردی هستند بی سواد که در یک خانواده ای بزرگ شده اند که 9 بچه هستند و 5 تای آنها به همراه مادرشون عقب مونده ذهنی هستند و در زندگی من خیلی کمبود ها گذاشته اند و لی پا سوز بچه ام شده ام و ایشان 1 پسر 4 ساله دارند که به شدت به من وابسته است با وجود او آمدن های آنها به منزل ما بیشتر و بیشتر شد من می خواهم این رابطه را تمام کنم ولی نمی دانم که چطور باید اینکار را بکنم ایشان مرا خیلی مورد محبت خود قرار میدهند و حتی قول داده اند که طلاق بگیریم و با هم زندگی کنیم ارتباط ما فقط تلفنی بود و الان که با او کان کرده ام و تصمیم دارم که هرگز جوابش را ندهم ولی هرزگاهی شل میشوم احساس پوچی میکنم حتی به خودکشی هم فکر میکنم لطفا اول خودتون رو جای من بذارید و بعدا پاسخ دهید متشکرم. من میدانم که هرچند که تحت فشار بودم ولی اشتباه کرده ام لطفا راهنماییم کنید که چگونه با این شرایط بتوانم بدون فکر کردن به ایشان زندگی کنممن حتی برای فراموش کردن ایشان به سمت حفظ قرآن رفتم ولی هر وقت ابراز علاقه میکنند منی که کمبود محبت دارم دست و دلم میلرزد انگار همه دنیا را به من داده اند ولی عذاب وجدان داره خفه ام میکنه تو رو خدا کمکم کنید
    ویرایش توسط sogand : 01-23-2014 در ساعت 10:29 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    767
    تشکـر
    187
    تشکر شده 120 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خیانت به زندگیم

سلام
    اول همه لازم میدونم به مسئله را توضیح بدم چون توی این پست و توی نوشته های دیگر کاربران خوندم که مینویسند من ادم مذهبی هستم و مرتکب این خطا شدم یا من نماز و روزه میخونم و این کار را انجام دادم و گاها برخورد تند برخی دوستان را میخونیم که چرا پس این کار رو کردید .!!!!! اعتقاد به دین ، مذهب و نماز خوندن باعث نمیشه که انسان توی زندگی لغزشی نداشته باشه و برعکسش من ادم های خوبی را دیدم که حتی از گفتن دروغ هم خودداری میکنند ولی نماز نمیخونند.
    اینجا قراره که به شما کمک بشه که مشکلتون را حل کنید و هیچ کس شما را ادم بدی نمیدونه که شما با تکیه بر این جملات بخواهید جواب مساعدی بگیرید.
    من از کاربرانی که میان میگن تو اخه دین داری یا اگر مذهبی هستی چرا این کار را کردی بیشتر دلخورم. واسه اینکه واسه کمک به حل مشکلات دیگران اینکه نماز میخونه یا دخلی نداره
    و اما مشکل شما دوست عزیز
    خوبه که پشیمونید از کارتون و به نظرم تا دیر نشده باید اقدام کنید. همسر شما ادم شکاک یا بی سوادی هست. شاید از ابتدا نمیدونستید شکاکه ولی مطمئنا میدونستید بیسواده و این ادم انتخاب شما بوده و اینگونه مسائل را گردن همسرتون نیندازید.
    شما حس میکنید کمبود محبت دارید و افسرده هستید و همسر شما ادم شکاکی هست و همه اینها دست به دست دادند که شما هم ته دلتون بلرزه و به مرد دیگری پناه ببرید و چند وقت هستید و بعد عذاب وجدان میگیرد و کات میکنید بعد دوباره کم میارید و رابطه تان را ادامه میدید
    اگر همسر من ادم شکاکی بود مطمئنا منم افسردگی میگرفتم و با خودم میگفتم علی رغم اینکه هیچ خطایی نکردم بهم شک میکنه و منم پریشون میشدم . ولی هیچوقت حس پریشونیمو توی یه رابطه جدید از بین نمیبردم. اگر روزی شوهر شما بفهمه که بیشتر حس شکاکیش تقویت میشه و حق داره بدبین باشه نسبت به ادامه زندگی
    پس تا دیر نشده باید خودتو جمع و جور کنی . هزار تا کار هست که زمانی که ناراحتی میتونی انجام بدی و توی این هزارتا کار هیچ نشانه ای میتونه از این اقا که به زندگی خودشم خیانت کرده میتونه نباشه.
    ایا این رو میپسندید که روزی که شوهر شما با شما دعوا میکنه بره بیرون از خونه و با زن دیگری دوست بشه ؟؟؟؟؟/
    اینجوری که سنگ روی سنگ بند نمیشه و ما باید هر روز شاهد این مسئله باشیم .
    شما باید کمبود محبتتون را با محبت کردی به فرزندانتان جبران کنید و عشق را در سیمای معصومانه فرزندتون ببینید که چقدر به شما و پدرش نیاز داره.
    اگر واقعا توی زندگی با همسرتون کاستی هایی دارید بهتره بنویسید و سعی در رفعش برایید.
    اینکه میگید این اقا هر روز دم در خونه شما هست و ولتون نمیکنه خوب حق داره چون شما بهش چراغ سبز نشون دادید . بهتره یه بار برای همیشه تمومش کنید و دیگه کاری به کارش نداشته باشید. من قبول نمیکنم از شما اینکه بگید اون دست از سرم بر نمیداره و ..... شما اگر بخواهید میتونید.
    شما تعهدبه همسر و فرزندتون دارید پس تا زمانی که این تعهد هست به عهدتون وفادار باشید.
    برای خودتون سرگرمی ایجاد کنید. باور کنید خیلی از ادم ها بیسوادند ولی خیلی قشنگ پای درد و دل ادم و نیاز های همسرشون میشینند. ایا شما امتحان کردید. ایا فضای خونه را اینقدر گرم کردید که شوهرتون هم ناخوادگاه درصدد رفع کمبودهای شما بربیاد.
    موفق باشی.

3. کاربران زیر از shirin1364 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2108
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

می دونم سخته و نمی شه عشق واقعی رو فراموش کرد ولی آخرش چی؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2062
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    0

من نمی تونم ازش دور باشم اگه به اون نرسم می میرم نمی تونم نبودنش رو تحمل کنم من دیوانه وار دوسش دارم خدایا گیج شده ام تو رو خدا کمکم کنید چه طور همه عشقی که به هم داریم رو دور بریزیم بابا منم ادمم دل دارم حق زندگی دارم شما بگید چیکار کنم بازم بعد 1 ماه کات کردن دوباره آشتی کردیم خسته ام اگر نتونم فراموشش کنم زندگی رو نمی خوام چون از رنج زندگی خسته ام خودم و نابود میکنم مرگ بهتر از این وضعیتی هستش که الان دارم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1452
    تشکـر
    88
    تشکر شده 69 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    11

In the name of god

سلام

اللهم صل علی محمد وآل محمدو عجل فرجهم

همسرتون به شما کم محبت میکنه؟
    همسرشماجزو پنج نفری که ابتدا گفتین هست؟
    کمبود دیگه مثل چی؟
    ممنون که پاسخ میدین.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2062
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    0

1- بله همسر من کلا آدمی هستش که خیلی به کسی محبت نمی کنه نه تنها به به من به بچه و خانواده خودش که پدر و مادرش باشن محبت نمی کنه کلا آدمی هستند خنثی
    2- کدوم 5 نفر؟
    3-منم دوست دارم یکی باشه در کنارم و بهم محبت بکنه همسر من همه مسئولیت های زندگی رو رو دوش من انداخته حتی پیگیری وام و خرید خانه خرید، خواستیم مسافرتی هم بریم تهیهبلیط حتی هرزگاهی سر کار ننمی رود و من به اجبار او را وادار میکنم که سر کار برود گاهی اوقات که تنبلی میکنند و سر کار نمی روند مجبور میشم ختم قرآن بخونم یا نماز و روزه های قضای مردم رو بخونم یا لیف می بافم که اموراتم بگذره و ایشان فکر میکنند که وظیفه است اصلا حس تشکر هم ندارند روزی دو پاکت سیگار میکشه با محبت با داد و بیداد با زبون خوش با گریه به هیچی نتونستم متقاعدش کنم که ترک کنه منم یه زنم دوست دارم محبت و توجه یه مرد رو داشته باشم چقد دیگه باید بسوزم و فنا بشم پی جوانی من چی؟
    همسرم پیش مشاور نمیره خیلی ها هم باهاش صحبت کرده اند ولی خوب بودنش برا دو روزه شما بگید من چیکار کنم هنوزم باید مثل یه زنده متحرک زندگی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط sogand : 02-15-2014 در ساعت 10:45 AM

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2062
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    0

پس چرا کسی کمکم نمی کنه حتما باید یکی بمیره تا به فریادش برسید

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2293
    تشکـر
    181
    تشکر شده 60 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    11

چرا مرگ و چرا خودكشي؟
    اينكه تو ا كسي غيراز شوهرت رابطه دوستي برقرار كردي معلومه كه ديگه خوبيهاي همسرت رو نميبيني.ومطمئن باش همون مردي كه داره به تو الان علاقه نشون ميده حتي اگر طلاق هم بگيري باهات ازدواج نميكنه چون باخودش فكرميكنه كه تو باداشتن يك بچه از شوهرت وقتي با اون دوست شدي چه تضميني هست كه بعد از ازدواج با اون با كس ديگه اي دوست نشي؟!!
    هيچوقت به اين مسئله توجه كردي؟ حتي اگه قول هم بده مطمئن باش همه مردها اينجورين.
    تازه تو وقتي يه بچه داري نبايد ديگه به كس ديگه اي ادامه بدهي آخه مگه فرزندت چه گناهي كرده كه بايد بعد طلاق گرفتن مادرش بايه پدر بقول شما بيسواد بي محبت زندگي كنه؟ياحتي اگه با شما باشه را بايد بايه ناپدري كه اصلانميشه به اون اعتماد كرد زندگي كنه؟اونوقت كه حامله بودي سر بچت ايا واقعا بخودت قول نداده اي كه براش ازجونت مايه بگذاري؟
    بنظرمن رابطه ات رو كات كن و اگه مزاحمت برات ايجادكرد تهديدش كن كه به همسرت ميگي و نگذار كه بخاطر ترسي كه از بددلي همسرت داري ازت سواستفاده بشه و بازم جهت اطمينان شما ميگم اگرهمسر دوست شما آدم خوبي بود خوبيهاش رو براي همسر خودش خرج ميكرد نه براي شما!!!

10. کاربران زیر از هستي يگانه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2507
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

salam

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2062
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    0

من الان چند وقتی هستش که باهاش کات کرده ام

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2583
    تشکـر
    7
    تشکر شده 21 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

مطمئن باشید مردی که بخاطر شما حاضره زنو بچشو ول کنه و اونارو تو همچین جامعه ای آواره کنه حتی اگه با شما هم ازدواج کنه که بعید میدونم بعد از چند وقت هم شما دلشو میزنی و میره سراغ یه نفر دیگه و اصلا نمیتونه قابل اعتماد باشه عشق به هر قیمتی به درد نمیخوره

14. 2 کاربران زیر از zahraz246 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2062
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    0

مرسی آجی واقعیتم همینه برا همینم من باهاش کات کردم پا گذاشتم رو دلم ولی رو انسانیتم پا نذاشتم فقط باید سختی هاشم به جون بخرم که میخرم ممنونم که آینده ام براتون مهم بوده موفق باشید

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    تشکر شده 196 بار در 122 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به خدا و قرآن پناه ببر
    به ائمه اطهار متوسل شو
    40 شب زیارت عاشورا با 100 لعن و سلام بعدش علقمه بخون
    شوهرتم به این مسائل علاقمند کن با هم برین مسجد ، زیارت
    خداروشکر کن که تو این سن هم همسر داری هم بچه
    اصلا خدارو شکر کن که داری خونه میخری ی تونی بری مسافرت
    حالا چی می شه کاراشو خودت بکنی؟
    قدره زندگیتو بدون
    دیگه هیچوقت سراغه اون مرد نرو و نزار بیاد تو زندگیت
    که اگه بری یعنی ناشکری کردی
    قبله اینکه اون مرد بیاد تو زندگیت بازم انقدر شوهرت بد بود؟
    ما مسلمونیم این رابطه ها خلافه شرعه

17. کاربران زیر از تک ستاره بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد