صفحه 1 از 3 123
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 123

موضوع: درد بی درمون

5678
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42516
    تشکـر
    2,209
    تشکر شده 23 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    5

درد بی درمون

سلام

من از بچگی بابام باهام خوب نبود همیشه تو خونمون داد وبیداد بود شوهر عمه ام رفته بود زن گرفته بود عمه ام جیغ میزد ومیومد خونه ما میگف شوهرم رفت زن گرف یا مادر جونم دس وپا شکسته میو مد خونه ما میگف شوهر عمه ام کتک زدش بابام اصلا با من خوب نبود سرم داد میزد و کتک میزد زندگیم تلخ بود
    همیشه دوس داشتم با بام یه مرد خوش هیکل باشه
    که بیاد دنبالم مدرسه بچا ب بینند هیش وقت هیش وقت نکرد دنبالم نیومد تازه تو خونه مثی وحشیا
    کتک میزد میگن درس هات خوب نیس ریاضی حالیم نیست عربی افتضا ح با سختی با هزار تا تک وتجدید تابستون ها را گذروندم
    مامانم بام خوب بود دوسم داش منم چون همیشه پیشش بودم افکارشا یاد گرفتم الان که 19 سالم هست
    همه میگن عین دخترای دیگه مامانم بام خوب نیس میگه آبرو ما بردی جلو مردم بسگه اومدی دنبالم هر جا میگه تو پسری باید بری دنبال بابا
    مامانم بعضی شبا جیغ میکشه میگه بچه هام بد بخت شدند بالا خانواده تو به بابام میگه تو مرد نبودی
    عزا خواهر ومادرت داشتی بیا حالا اینم یه دختر پسر مونگل رو دسمون نه اون یکی را میسونند نه این یکی را زن میدن چون خوارم خیلی گونده هستش
    دکتر میگوید مریض اعصاب داره اما درس میخواند

من و خواهرم اصلا مونگول نیسیم

من خودم خودم را تشویق میکنم برا خودم آهنگ میزارم تو رو یام یه بابا تصور میکنم که پول داره و داره میاد دنبالم با آهنگ فقط میتونم فکر کنم این جورزندگی دارم

من هرکی تعریف میکنه از باباش منم تو ذهنم همون
    تصور میکنم

پسر عموهام درس میخانند دو تا شون هم سال من هسن یکیشون بزرگ تر یه سال بزرگ تر

من حالا مثل زنام از دبیرا خوشم میاد دوس دارم مث زنموم حامله شم بچه بیارم دس بزارم به کمرم
    یه مرد مثل عاموم بیاد در ماشین برام باز کنه
    یبار نشسم به زور عموم بوس کردم نمیدونم چرا خوشم میاد از بوس کردن یه مرد

باهوشم تونستم از دوستم کارای اینترنت یاد بگیرم کلی کار بلد شدم مثلا هرجا میرم تو سایت ها حرف میزنم مشکل دروغ میگم میگم خیلی پول دارم اما ناراحتم چیکارکنم
    یا میگم شوهرم خیلی دوستم داره از بس بغلم کرد دیوانه شدم چیکار کنم یا میگم بابام پول داره برام فلان کارو کرده فلان کارو کرده اما ناراحتم ازش

یکبار همین جا یه زن نوشته بود شوهرم دوستم داره اما فلان وفلان وفلان منم ازش یاد گرفتم چون دوس داشتم بجاش بودم رفتم همونارو تو یه سایت دیگه گفتم همه بام حرف زدن خوش حال شدم یه مدت هی داستانا اینجارو خوندم رفتم اونجا گفتم یه پسر گفته بود نامادری دارم و بابام میزنه من از شغل باباش خوشم اوند همونارو با یکم تغیر یه جا دیگه گفتم مثلا تغیر توسن پدر اما اسمم رو هم یوسف گفتم
    مثلا گفتم بابام 42 سالشه بنگاه میوه داره منو میزنه مادرم دکتر هستش

اما دلم میخواهد خوب شم هیچ کس باهام خوب نیست چون میگن دختری من خودم میدونم اما بلد نیستم مردانه رفتار کنم
    دوست ندارم دیگه به زندگی کسی قبطه بخورم
    به خدا راس گفتم این بار میخوام خوب شم
    داستان زندگی خیلیا رو اینجا خوندم و تو رویا خودمو باآهنگ تصور کردم تو اون شرایط

کمکم کنید به عقده هام نخندین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    تشکر شده 71 بار در 51 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : درد بی درمون

سلام دوست عزیز

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

از حرفاتون فهمیدم که شما از بس که پدرتون به شما تو سری میزد و شما رو کتک میزد از حالت مردانه خارج شدین و به سمت حالات زنانه سوق پیدا کردین درسته؟

4. کاربران زیر از ستاره نجات بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

من میتونم کمکتون کنم به شرطی که با من رو راست باشین

6. کاربران زیر از ستاره نجات بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

ولی بهتره به نطر من عنوان تایپیکتون رو عوض کنین چون هیچ دردی تو دنیا بی درمان نیست بجز مرگ

8. کاربران زیر از ستاره نجات بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42516
    تشکـر
    2,209
    تشکر شده 23 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام
    درسته من همین طور شدم

چرا بی درمان نیست دیگه بد تر از اینکه از مردا خوشم میاد

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

انشالله در اسرع وقت کمکتون میکنم منتظر بمونید
    که قطعا مشکل شما حل خواهد شد.

11. کاربران زیر از ستاره نجات بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

من تحقیق لازم رو در مورد این مشکل انجام میدم و نتیجه رو به شما اطلاع خواهم داد
    هیچ نگران نباشید مشکل شما قابل درمانه
    فقط کافیه یکم صبور باشید

13. کاربران زیر از ستاره نجات بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

افرادی که دچار آشفتگی جنسیتی (gender dysphoria) هستند همواره بر این باورند که در جسمی اشتباه به دنیا آمده‌اند. در واقع این افراد ممکن است احساس کنند که جنسیت آن‌ها با ویژگی‌های بیولوژیکی‌شان همخوانی ندارد.

برای مثال ممکن است فردی آلت جنسی مردانه داشته باشد و تمام ویژگی جسمانی یک مرد را داشته باشد اما کاملا احساس کند که زن است. این فرد علاقه‌ی شدیدی دارد که یک بدن زنانه داشته باشد و از نظر جامعه به عنوان یک زن پذیرفته شود. یا ممکن است که فردی بدنی زنانه داشته باشد اما خود را به عنوان یک مرد ببیند و دوست داشته باشد که بدنی مردانه و هویتی مردانه داشته باشد.

احساس اینکه بدن شما شخصیت واقعی شما را نشان نمی‌دهد و بازتابی از خود واقعیتان نیست می‌تواند منجر به اضطراب، استرس و افسردگی شدید شود. آشفتگی جنسیتی یک احساس نارضایتی، اضطراب و ناآرامی است. با ابتلا به آشفتگی جنسیتی، ناآرامی و ناراحتی نسبت به بدن فعلی شما می‌تواند آنقدر شدید باشد که زندگی روزمره شما را همچون کار، مدرسه و یا زندگی شخصی‌تان را تحت تاثیر قرار دهد.

آشفتگی جنسیتی که در اصطلاح اختلال هویت جنسیتی نیز نامیده می‌شد. اما ناسازگاری بین جنسیت درونی و بیرونی به خودی خود یک اختلال روحی نیست. بلکه آنچه باید مورد توجه قرار گیرد اضطراب، آشفتگی و افسردگی ناشی از آن است.

این شرایط در گذشته تراجنسی (transsexualism) نیز نامیده می‌شد اما این اصطلاح نیز دیگر کاربردی نیست. برخی آن را توهین آمیز می‌دانند. در حال حاضر اصطلاح تراجنسیتی یا آشفتگی جنسیتی گاهی برای افرادی به کار می‌رود که با بدن خود احساس سازگاری ندارند.

عدم انطباق جنسیتی یک اصطلاح گسترده‌تر است که می‌تواند افراد مبتلا به آشفتگی جنسیتی را نیز دربرگیرد. اما علاوه بر این می‌تواند توصیف کننده‌ی افرادی باشد که نه زن و نه مرد هستند. به صورت غیر رسمی افرادی را که با هر دو جنسیت و یا بدون جنسیت شناسایی می‌شوند خارج از جنسیت (genderqueer) نامیده می‌شوند.

آشفتگی جنسیتی به معنی همجنس‌گرایی نیست. درواقع حس درونی شما نسبت به خودتان به معنای گرایش جنسی شما نمی‌باشد!

علائم و تشخیص آشفتگی جنسیتی :

به منظور تشخیص آشفتگی جنسیتی فرد می‌بایست علائم مورد نظر را حداقل به مدت شش ماه داشته باشد. در کودکان این علائم ممکن است شامل موارد زیر شود:

آن‌ها ممکن است مداوما بگویند که یک دختر هستند در حالی که دارای مشخصات فیزیکی پسر باشند و یا برعکس.

به شدت ترجیح می‌دهند که دوستان خود را از آن گروه جنسیتی انتخاب کنند که جنسیت درونی آن‌هاست.

امتناع کردن از پوشیدن لباس‌های پسرانه و بازی با اسباب‌بازی‌های پسرانه و یا دخترانه.

امتناع کردن از ادرار کردن به روش دخترانه یا پسرانه، همانگونه که همجنس‌هایش انجام می‌دهند. (نشسته یا به صورت سرپا).

گفتن اینکه می‌خواهند به نحوی از ویژگی‌های فیزیکی و آلت خود خلاص شوند.

باور به اینکه حتی اگر آن‌ها یک دختر باشند در طی فرایند رشد آن‌ها تبدیل به یک پسر خواهند شد. و یا حتی باور به اینکه درست است که اندام دخترانه‌ای دارند با گذر زمان و بزرگ شدن آن‌ها یک مرد باقی خواهند ماند.

ترس شدید از تغییرات بدن به خصوص در دوره‌ی بلوغ.

در نوجوانان و بزرگسالان علائم ممکن است به صورت زیر باشد:

اطمینان از اینکه جنسیت آن‌ها با خود واقعی‌شان سازگار نیست.

احساس چندش‌آور نسبت به آلت تناسلی خود. این افراد ممکن است به هنگام دوش گرفتن و یا لباس عوض کردن و یا داشتن رابطه‌ی جنسی از توجه و یا دیدن اندام تناسلی خود امتناع کنند.

این افراد تمال شدیدی به از بین بردن اندام جنسی و سایر ویژگی‌های فیزیکی خود دارند.

کودکان یا بزرگسالان هردو ممکن است لباسی را به تن کنند که فکر می‌کنند با جنسیت درونی آن‌ها سازگار است.

آشفتگی جنسیتی درمان نشده :

تشخیص و درمان آشفتگی جنسیتی از اهمیت بالایی برخوردار است. افرادی که دچار چنین مشکلی هستند احتمال ابتلا به سایر بیماری‌های روانی در آن‌ها بسیار بالاست. برخی از مطالعات نشان داده است که ۷۱٪ افرادی که مبتلا به این مشکل هستند معمولا در طول زندگی خود ممکن است دیگر بیماری‌ها و اختلالات روانی را نیز تجربه کنند. این اختلالات روانی شامل اختلالات خلق و خوی، اختلالات اضطراب، اسکیزوفرنی، افسردگی، سوء مصرف مواد، اختلالات خوردن و قصد خودکشی می‌شوند.

افرادی که دچار آشفتگی جنسیتی هستند احتمال ابتلا به سایر بیماری‌های روانی در آن‌ها بسیار بالاست.

درمان آشفتگی جنسیتی :

هدف از درمان این نیست که احساس فرد را نسبت به خودش تغییر دهیم. بلکه هدف ما این است که به فرد کمک کنیم تا بر استرس ناشی از این احساسات غلبه کند.

صحبت با یک روانشناس بخش مهمی از درمان است. در واقع صحبت‌درمانی یکی از روش‌هایی است که برای درمان شرایط ناشی از آشفتگی جنسیتی به کار می‌رود.

فراتر از صحبت درمانی برخی افراد ممکن است قدم‌هایی در راستای تغییرات فیزیکی در خود بردارند تا بتوانند به خود واقعی‌شان نزدیک‌تر شوند. آن‌ها ممکن است سبک لباس پوشیدن خود را تغییر دهند. ممکن است اسم خود را تغییر دهند. علاوه بر این آن‌ها ممکن است جراحی پلاستیکی انجام دهند و یا قرص‌ها هورمونی مصرف کنند.

روش‌های درمانی متفاوتی وجود دارد که فرد می‌تواند برای بیرون آمدن از این شرایط انجام دهد. انتخاب روش درمانی مناسب باید پس از مشورت با روانشناس و بسته به شرایط کنونی فرد انجام شود. در واقع روانشناس بسته به اینکه بیمار چه انتظاری از خود دارد و اینکه الان در شرایطی قرار دارد به او راه مناسب و مطمئن را پیشنهاد می‌دهد. برخی از افراد ممکن است جراحی تغییر جنسیت انجام دهند.

پس از تغییر جنسیت ممکن است فرد دیگر احساس آشفتگی جنسیتی نداشته باشد. اما با این حال فرد ممکن است تا بهبود کامل به روانشناسی احتیاج داشته باشد. ممکن است برای دوستان، فامیل، همکاران، کارمندان و یا گروه‌های مذهبی که در آن‌ها فرد عضو بوده، دشوار باشد تا بتوانند چنین تغییر بزرگی را بپذیرند. چنین شرایطی نیازمند یک پشتوانه‌ی روحی است تا فرد بتواند از این حالت گذار عبور کند.

یکی از مهم‌ترین پشتوانه‌ها در کودکان و نوجوانان پدر و مادرها هستند که باید شرایط فعلی فرزندان خود را بپذیرند و به آن‌ها این اجازه را بدهند که آن کسی که واقعا هستند باشند و برای کمک‌های بیشتر به فرزندانشان به یک متخصص مراجعه کنند.

یکی از مهم‌ترین پشتوانه‌ها در کودکان مبتلا به آشفتگی جنسیتی پدر و مادرها هستند که باید شرایط فعلی فرزندان خود را بپذیرند و به آن‌ها این اجازه را بدهند که آن کسی که واقعا هستند باشند

برخی ازجوانان و یا حتی بزرگسالان ممکن است درباره‌ی شخصیت خود احساسات متناقضی داشته باشند. اغلب مشاوره به آن‌ها کمک می‌کند تا به آن‌چه که واقعا هستند دقیق‌تر بیندیشند و تصمیم درست‌تری درباره‌ی خود بگیرند.

مطالعات نشان می‌دهد که اگر آشفتگی جنسیتی تا بعد از بلوغ نیز ادامه یافت احتمال اینکه تا دوران بزرگسالی نیز ادامه یابد بسیار بالاست. برای افرادی که به صورت طولانی مدت احساس می‌کنند که اندام فیزیکی آن‌ها با خود واقعی‌شان بیگانه است، راه دیگری جز قبول این واقعیت باقی نمی‌ماند و فرد می‌بایست در راستای درمان‌های مناسب اقدامات لازم را انجام دهد تا بتوانند از چنین شرایط دشوار و آزاردهنده‌ای بیرون بیاید و بتواند به زندگی عادی خود ادامه دهد.

۰ لایک / ۰ نظر / ۶ بازدید

15. کاربران زیر از ستاره نجات بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

لطفا این مقاله رو مطالعه کنید و بررسی کنید که ایا چیزهایی که در مقاله نوشته روی شما منطبق است یانه
    تمیدوارم نباشه چون این مقاله برای اشخاصی هست که دچار اشفتگی جنسیتی شدند یعنی با اینکه تمام ویزیگی های مردانه را دارند ولی علاقه شدیدی به زن بودن دارند

17. کاربران زیر از ستاره نجات بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

بعد ازمطالعه مقاله نتیجه رو لطف کنید به من اطلاع بدید ممنون میشم

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

من شما رو فراموش نمیکنم مطمن باشید کمکتون میکنم به من اعتماد کنید

20. کاربران زیر از ستاره نجات بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42516
    تشکـر
    2,209
    تشکر شده 23 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام
    بعضی هاش رو دارم بعضی هاش رو ندارم از ویژگی ها که گفتین تو مقاله

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42516
    تشکـر
    2,209
    تشکر شده 23 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    5

واقعا درمان هسته براش که من خوب شم دیگه دارم غصه میخورم زیاد بابا م که حیف هست بگم بابا هنوز آبرو ما میبره منو میزنه آخر وحشیا هس میگه نون گندوم شیکم فولادی میخاد میگه کم کسی هست نون گندوم بخوره و هار نشه تو مهمانی ها فقط داد میزنه میگه مصطفی این طور کن اون طور کن بعد میگم چرا میگی میگه خاک عالم و دنیا تو فرق سرت تو حالیت نیس با بچا کوچیک تر بازی نکنی

اسمم را دوست ندارم نمیخام مصطفی مال پیر مردهاس
    مامانم آش پخت که همه کوفت کنند یادشون بیاد برا چی آش پختیم که منا دیگه بگن مهدی آجیم هم بگن گلاره هیش کی نگف مهدی همه میگن مصطفی به آجیم هم نگفتن گلاره تازه اسم همه بچا فامیل خوبه
    خواهرم را اول گذاشتند بتول اونم اسمش را نمیخاد

خانم مشاوره ستاره نجات شما ها که درس خوندین راسی راسی درمان داره یا نه
    من یبار عاشق یه مجری تلوزیون شدم مرد هس 3 سال براش گریه کردم هنوزم دوسش دارم
    به کی بگم شبا خابم نمیبره

حالا که دردم را گفتم شما بگین چه درمانی داره من خیلی خجالت میکشم برا کس دیگه بگم اینارو به همه میگم مامانم دکتره دروغ همه هم میفهمن
    تو اون سایت هم بعد چند وقت گفتن اصی معلوم هس تو زنی یا مرد یا پسر یا دخر چون من که نمیدانسم میفهمن من همان قبلیم که دفعه قبل گفتم زنم و دفعه بعدش گفتم پسرم یوسفم اما اونا فهمیدن
    غصه میخورم کاش دختر بودم یه کور پیدا میشد منا ببره خونه بخت خواهرم گناس راسی راسی کسی نگیردش براش ناراحتم

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42516
    تشکـر
    2,209
    تشکر شده 23 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    5

من یه مشکل دیگم دارم داخل رویام تصور میکنم که یعنی دوس دارم بابام قدش بلند بود خوشکل بود هیکل داش و با کمربند منا بزنه اینقدر شدید بم بگه تو مال منی من بهت دستور میدم
    وای یا خدا کیفی داره

جان بابات بگو چکار کنم الان که جرت کردم بگم غصه ما
    دردما گرفتا ریما

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اگر شما میگید بعضی هارو دارید و بعضی رونه پس نمیتونیم بگیم که حتما شما دچار اشفتگی جنسیتی یا تراجنسی شدید
    پس باید تلاش کنیم که منشا و ریشه مشکل رو پیدا کنیم
    اره حتما درمان هست من که بهتون گفتم هیچ دردی تو دنیا بی درمون نیست
    علم پیشرفت کرده دارن سخت ترین بیماری ها را درمان میکنند چه برسه به بیماری شما که سهله درمانش .
    اعتماد کنید من تحقیقات لازم رو انجام میدم

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

یعنی کلا از شخصیت مردونه خودتون بدتون میاد حتی از اسمتون ؟
    بعضی شبا دچار بیخوابی میشین یا هر شب این مشکل رو دارین؟
    شم از اون ادمایی هستین که از دورادور عاشق کسی میشین؟
    شما این حالتی را که دچار اون شدید رو تقصیر پدرتون میدونید؟
    اگه ممکنه به سولات بالا جواب صریح و واضح بدین اگر اینجا نمبتونین تو پیام خصوصی بفرستین من دنبال میکنم
    نگران نباشید مشکل شما قابل درمانه فقط یکم صبر لازمه

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

هویت جنسی، حالتی روانشناختی است که از سنین 2-3 سالگی یقین و آگاهی و احساس درونی فرد نسبت به زن یا مرد بودن را منعکس می نماید. والدین با انتظارات قالبی به کودکان می نگرند و این خود سبب می شود کهآنان رفتار متفاوتی با دختر و پسر داشته باشند بنابراین والدین در پدیدآیی هویت جنسی نقشاساسی را به عهده دارند به عقیده بم،اختلال هویت جنسیgid) اختلالی نادر است که در پسران بیش از دختران دیده می شود. ملاک تشخیص، شامل اصرار در پوشیدن لباس جنس مخالف، ناراحتی مستمر از جنسیت بیولوژی و نقش جنسی، درماندگی بالینی و اختلال در عملکرد می باشد. این افراد اغلب به عنوان دگر جنسخواه شناخته می شوند ( کالیکوگان، 2005 ؛ وینستون ، 2003 ). علت دقیق اختلال ناشناخته است اما نظریه ها به دلایل ژنتیک، عدم تعادل هورمون ها در دوران نوزادی و کودکی و عوامل روانی اجتماعی همچون تربیتکودک، نگرشهای والدین و ترجیح های جنسی آنان نسبت به فرزندان، افسردگی مادر، مشکلاتی در تعاملات خانوادگی، اشکال در برقراری ارتباطات بهنجار و یا ترکیبی از این عوامل اشاره دارد.افراد مبتلا بهgid به شدت اظهار می دارند که از نوع جنس مخالف می باشند، از جنسیتشان بیزارند و تمایل به زندگی به سبکجنس مخالفدارند. آنان دچار انزوای اجتماعی، افسردگی، اضطراب و در نهایت اقدام به خودکشی می شوند.تشخیصاین اختلال به عهده روانپزشکیا روانشناسو مصاحبه با بیمار یا اعضای .( خانواده می باشد. (یانگ، 2002 هدف از ارائه این مقاله معرفی شیوه های درمان روانشناختی در کنار درمان پزشکی، به منظور اصلاح خط سیر اختلال gid)می باشد. در مورد کودکانgid پذیرش بدور از قضاوت و شناخت کافی از مشکلاتهویت جنسی آنهاحائز اهمیت می باشد. درمان کودکان بر مشکلات ثانوی مانند افسردگی، اضطراب، ایجاد عزت نفس، القای هویت مثبت متناسب با جنسیت بیولوژی کودکو مشاوره فردی و خانوادگی تمرکز دارد. همچنین والدینشان به درمان فردی، گروه درمانی و خانواده درمانی ارجاع داده می شوند.برای بزرگسالان نیز درمان فردی، زوج درمانی و درگیر کردن فرد در گروه حمایتی توصیه می شود. برخی بزرگسالان نیز تقاضای درمان هورمونی و جراحی دارند. بدین منظور بیمار حداقل یکسال پیوسته در نقش جنش مخالف زندگی می کند، سپسدرمان هورمونی شروع می شود و درنهایت شیوه .( های جراحی اعمال می گردد( زوکر ، 1997 ؛ گان ،

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

این مقاله رو بادقت مطالعه کنید و هر موردی را که فکر میکنید میتونه به درمان کمک کنه رو اینجا ذکر کنید
    ممنون میشم

28. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

اختلال هویت جنسی

اختلال هویت جنسی در مواردی اتفاق می افتد که احساس فرد نسبت به دختر یا پسر بودنش با جنسیت زیستی او ناسازگار باشد. برای مثال فردی که دارای بدن کاملا مردانه است، و اندام جنسی مردانه دارد، دائم احساس می کند که یک زن است. چنین شخصی میل شدید به داشتن بدن زنانه دارد. همچنین ترجیح می دهد دیگران او را به عنوان یک زن بشناسند. عدم سازگاری بین جنسیت فیزیکی و تصویر ذهنی فرد از جنسیتش می تواند بر سلامت روان و ارتباطات اجتماعی او تاثیر زیادی بگذراند. اختلال ملال جنسیتی ناشی از عدم هماهنگی هویت جنسی با هویت زیستی فرد است. چنین افرادی عموما مستعد تجربه علائم اضطراب و افسردگی، خودپنداره و حرمت نفس ضعیف و مشکلات در روابط اجتماعی در طول عمر خود هستند.

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

اختلال هویت جنسی چیست؟

اختلال هویت جنسی یا اختلال هویت جنسیتی که امروزه دیسفوریا جنسیتی (Gender dysphoria) نامیده می‌شود، با حس قوی و مداوم شناسایی خود با هویت جنسیتی دیگر و ناراحتی در رابطه با جنسیت حال حاضر فرد، تعریف می‌شود. برای اینکه این بیماری در فردی تشخیص داده شود باید علائم و پریشانی‌های خاصی دیده شود. افراد مبتلا به اختلال هویت جنسی، اغلب تمایل دارند که بر اساس هویت جنسیتی خود زندگی کنند. آنان از طریق شیوه‌هایی مانند لباس پوشیدن مطابق با جنسیتی که خود را با آن می‌شناسند و با آن راحت هستند، این میل را بروز می‌دهند. در این مقاله بیشتر با دیسفوریا یا اختلال هویت جنسیتی آشنا خواهید شد.

اختلال هویت جنسی

مشکلات مربوط به هویت جنسی و احساس دیسفوریا به روش‌های مختلفی آشکار می‌شوند. برای مثال فردی که دارای ویژگی‌های زنانه است، ممکن است به طور خصوصی، به عنوان یک مرد هویت خود را بروز دهد، اما به صورت عمومی خود را زن معرفی کند. فرد دیگری ممکن است انتخاب کند که لباس مناسب با جنسیتی را تن کند که با آن خود را شناسایی می‌کند (لباس جنسیتی که از لحاظ فیزیولوژیکی متعلق به او نیست)، و فرد دیگری برای بروز این اختلال، دست به هورمون درمانی یا جراحی بزند تا از لحاظ فیزیولوژیکی خود را مطابق با هویت جنسی خود تغییر دهد. هریک از این افراد ممکن است، احساسات یا پریشانی‌هایی در نتیجه این اختلال تجربه کنند – یا نکنند. بزرگسالانی که به اختلال هویت جنسی مبتلا هستند، معمولا از اینکه دیگران آن‌ها را به جنسیت فیزیولوژیکی‌شان می‌شناسند و تعریف می‌کنند، احساس ناراحتی می‌کنند و اغلب تمایل دارند از ویژگی‌های جنسی فیزیکی مرتبط با آن خلاص شوند.

به دلیل احساس پریشانی و ننگ، بسیاری از افراد مبتلا به دیسفوریا، ممکن است یا به انتخاب خود و یا به اجبار جامعه، منزوی شوند که می‌تواند به عزت نفس پایین یا اخراج از مدرسه و دانشگاه یا حتی ترک تحصیل منجر شود.

در برخی موارد از دیسفوریا جنسی، می‌تواند به قدری فراگیر شود که زندگی و سلامت ذهنی فرد را در فعالیت‌هایی که با جنسیت مرتبط هستند به خطر اندازد. این افراد ممکن است با ظاهر خود، به خصوص قبل یا اوایل عمل تغییر جنسیت، بسیار درگیر باشند. ارتباطات با اعضای خانواده نیز ممکن است به طور جدی مختل شود، به ویژه اگر اعضای خانواده دیدی منفی به ترنسجندر یا تغییر جنسیت داشته باشند.

فکر کردن به خودکشی، تلاش برای خودکشی و اختلالات مربوط به سوء مصرف مواد مسائلی هستند که در این افراد بسیار رایج است. بعد از عمل تغییر جنسیت، ممکن است تمایل به خودکشی کمتر یا بیشتر شود، بسته به شرایط و بسته به فرد. کودکان مبتلا به اختلال هویت جنسی، ممکن است اختلال اضطراب جدایی، اختلال اضطراب عمومی یا علائم افسردگی از خود نشان دهند. بزرگسالان نیز ممکن است علائم اضطراب و افسردگی را داشته باشند.

هویت جنسی

اختلال هویت جنسی، در طول سال‌ها در کشور‌ها و فرهنگ‌های مختلف گزارش شده است و ناسازگاری میان هویت جنسیتی و جنسیت هزاران سال است که در میان جوامع انسانی وجود داشته است.
    طبق راهنمای تشخیصی و آماری اختلال‌های روانی، در میان افرادی که در هنگام تولد مذکر هستند حدود ۰.۰۰۵ تا ۰.۰۱۴ درصد در آینده به اختلال هویت جنسی مبتلا می‌شوند و این میزان در افرادی که در تولد مونث هستند، تقریبا ۰.۰۰۲ تا ۰.۰۰۳ درصد است. از آن جا که این اعداد و ارقام بر اساس مراجعات رسمی افراد برای تغییر جنسیت و هورمون درمانی است، این نرخ اصولا کمتر از واقعیت است.

سطح پریشانی که افراد با دیسفوریا جنسی تجربه می‌کنند قابل توجه است و افراد اگر در محیط‌های حمایتی قرار داشته باشند، و قادر به بروز جنسیت خود به شیوه‌ی دلخواهشان باشند، بسیار راحت‌تر با این موضوع مواجه می‌شوند. درمان برای کاهش ناسازگاری که این افراد تجربه می‌کنند امکان پذیر است.

علل ابتلا به اختلال هویت جنسی

علل ابتلا به دیسفوریا، در حال حاضر ناشناخته هستند، اما ژنتیک، تاثیرات هورمونی در رحم و عوامل محیطی مضنون به دخالت در دیسفوریا هستند.

آغاز تمایل به فعالیت‌های فراجنسی، معمولا در سنین ۲ تا ۴ سالگی اتفاق می‌افتد و بسیاری از والدین بعدا گزارش می‌دهند که کودکشان در نوجوانی و جوانی نیز علائم را ادامه داده است. به طور معمول کودکان با دیسفوریا، در زمان ورود به مدرسه ارجاع داده می‌شوند، به خصوص اگر روابط با همسالان چالش برانگیز شود و والدین به هویت جنسی فرزندشان مشکوک شوند.

اما شروع دیسفوریا در بزرگسالان، در نیمه جوانی است. معمولا دو شکل پیشرفت دیسفوریا جنسی وجود دارد:

اول، که معمولا در اواخر جوانی مشاهده می‌شود تداوم دیسفوریا جنسی است که قبلا علائم آن در کودکی فرد مشاهده شده است؛
    و دیگر اینکه، نشانه‌های آشکاری از رفتار‌های فراجنسی بروز پیدا کرده و بعدا و به مرور با مسائل بالینی در اوایل جوانی ادامه می‌یابد.
    درمان اختلال هویت جنسی
    مشاوره فردی و خانوادگی برای کودکان مبتلا توصیه می‌شود، در حالیکه درمان فردی و/ یا زوج درمانی برای بزرگسالان.
    جراحی و هورمون درمانی گزینه دیگری هستند که ممکن است برای درمان پریشانی‌ها و احساساتی که بعد از آن اتفاق می‌افتد کافی نباشد. این امکانات باید در جلسات رواندرمانی مورد بحث و بررسی قرار گیرند.

درحالیکه برخی افراد قادر هستند بر پریشانی‌های خود فائق آیند، روان درمانی اغلب برای کشف خود و آرام کردن خود در روبرویی با این ناراحتی‌ها و چالش‌های مرتبط با همسالان و ننگ اجتماعی بسیار مفید است. بهترین نتایج برای مبتلایان، زمانی اتفاق می‌افتد که اختلال زودهنگام تشخیص داده شود و یک محیط حمایتگر و یک رفتار درست با آن‌ها صورت بگیرد، به گونه‌ای که نیاز‌ها و خواسته‌های فردی او محترم شمرده شود.

منبع: ستاره

30. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

مقالات را با دقت مطالعه کنید و نتیجه رو به من اعلام کنید

31. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42516
    تشکـر
    2,209
    تشکر شده 23 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام
    قبل از همه چیز یه چیز بگم این مقالات یزره بالاست یعنی مال دکتر موکتور هاس یعنی خیلیدهاش رو نمیفهمم معنیش یعنی چه

آره دلیل اصل بد بختیم بابامه چون کاری کرد تا من ازش بترسم از بچگی وباهاش دوست نباشم خوب برا اینم من اصی تو زندگیم اوایل زندگیم با هیش مردی یا پسری رفت وآمد نداشتم تا کارا شون را یاد بگیرم همیشه تو خونه بودم پیش مامان وآجیم بابام صبح میرف و شب میا مد خسه و وحشی بود

منم وقتی حوصلم سر میرف کارا مامانما میکردم کشف پاشنه بلند هاش رو پام میکردم و چادور دورم میبستم
    آجیم هم برام تنبک میزد رو قابلمع یا رو در اتاق کیلی لی لی میکشید خوب منم ذوق میکردم

خودکشی هم آره یبار قصد داشتم خودمو بکشم مادر جونم خیلی قرص داره برا قلب برا کمر برا همه جا برا
    اساب قرصی آمی تیرپ تیلیم میخوره با کولزنو پام
    منم خیلی غصم بود دی ماه پارسال هشتا تک آوردم
    مدیرمون گف مردود میشیا درس بخون آخرشم شدم مردود

اونوقت خونه که اومدیم بابام خیلی زدم با شلنگ منم خیلی جیق زدم ولی کاری خودشا کرد منم قرصا ننجونما خوردم ولی نمردم فقط آجیم میخندید میگف یوخته شیر دادیم تو دهنت تا نمیری مصموم نشی اما سه روز دیونه پیونه بودی هیچی حالیم نبوده ولی من خیلی قرص خوردم نمیدونم چرا طوریم نشد
    مامانم میگه به مامانم میگم اگه آبرو ریزم خودمو میکشم
    میگه خیر بی بی نی بورو با لا پل هوای خودتا پرت کن تا یباره بشه کارت قرص نخوریا آ این پیره سگ را مادرجونما میگه دو چار من کنی هی بگه قرصام قرصام

32. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42516
    تشکـر
    2,209
    تشکر شده 23 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    5

گفتی همه چیزا بگم من تو سایت ها قبلی اسم یکیش نی نی سایت بود میگفتم زنم و خیلی خیلی پول دارم وخودما خوش بخت نشون می دادم یا اگه میگفتم پسرم در مورد بابان و مامانم دروغ میگفتم مثلا دکتر و مهندس میگفتم هستن کلن خیلی خیلی میگفتم خوش بختم

33. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42516
    تشکـر
    2,209
    تشکر شده 23 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    5

خانوم دکتر مشاور ستاره تجات من چکار کنم

34. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی ط نمایش پست ها
    سلام

من از بچگی بابام باهام خوب نبود همیشه تو خونمون داد وبیداد بود شوهر عمه ام رفته بود زن گرفته بود عمه ام جیغ میزد ومیومد خونه ما میگف شوهرم رفت زن گرف یا مادر جونم دس وپا شکسته میو مد خونه ما میگف شوهر عمه ام کتک زدش بابام اصلا با من خوب نبود سرم داد میزد و کتک میزد زندگیم تلخ بود
    همیشه دوس داشتم با بام یه مرد خوش هیکل باشه
    که بیاد دنبالم مدرسه بچا ب بینند هیش وقت هیش وقت نکرد دنبالم نیومد تازه تو خونه مثی وحشیا
    کتک میزد میگن درس هات خوب نیس ریاضی حالیم نیست عربی افتضا ح با سختی با هزار تا تک وتجدید تابستون ها را گذروندم
    مامانم بام خوب بود دوسم داش منم چون همیشه پیشش بودم افکارشا یاد گرفتم الان که 19 سالم هست
    همه میگن عین دخترای دیگه مامانم بام خوب نیس میگه آبرو ما بردی جلو مردم بسگه اومدی دنبالم هر جا میگه تو پسری باید بری دنبال بابا
    مامانم بعضی شبا جیغ میکشه میگه بچه هام بد بخت شدند بالا خانواده تو به بابام میگه تو مرد نبودی
    عزا خواهر ومادرت داشتی بیا حالا اینم یه دختر پسر مونگل رو دسمون نه اون یکی را میسونند نه این یکی را زن میدن چون خوارم خیلی گونده هستش
    دکتر میگوید مریض اعصاب داره اما درس میخواند

من و خواهرم اصلا مونگول نیسیم

من خودم خودم را تشویق میکنم برا خودم آهنگ میزارم تو رو یام یه بابا تصور میکنم که پول داره و داره میاد دنبالم با آهنگ فقط میتونم فکر کنم این جورزندگی دارم

من هرکی تعریف میکنه از باباش منم تو ذهنم همون
    تصور میکنم

پسر عموهام درس میخانند دو تا شون هم سال من هسن یکیشون بزرگ تر یه سال بزرگ تر

من حالا مثل زنام از دبیرا خوشم میاد دوس دارم مث زنموم حامله شم بچه بیارم دس بزارم به کمرم
    یه مرد مثل عاموم بیاد در ماشین برام باز کنه
    یبار نشسم به زور عموم بوس کردم نمیدونم چرا خوشم میاد از بوس کردن یه مرد

باهوشم تونستم از دوستم کارای اینترنت یاد بگیرم کلی کار بلد شدم مثلا هرجا میرم تو سایت ها حرف میزنم مشکل دروغ میگم میگم خیلی پول دارم اما ناراحتم چیکارکنم
    یا میگم شوهرم خیلی دوستم داره از بس بغلم کرد دیوانه شدم چیکار کنم یا میگم بابام پول داره برام فلان کارو کرده فلان کارو کرده اما ناراحتم ازش

یکبار همین جا یه زن نوشته بود شوهرم دوستم داره اما فلان وفلان وفلان منم ازش یاد گرفتم چون دوس داشتم بجاش بودم رفتم همونارو تو یه سایت دیگه گفتم همه بام حرف زدن خوش حال شدم یه مدت هی داستانا اینجارو خوندم رفتم اونجا گفتم یه پسر گفته بود نامادری دارم و بابام میزنه من از شغل باباش خوشم اوند همونارو با یکم تغیر یه جا دیگه گفتم مثلا تغیر توسن پدر اما اسمم رو هم یوسف گفتم
    مثلا گفتم بابام 42 سالشه بنگاه میوه داره منو میزنه مادرم دکتر هستش

اما دلم میخواهد خوب شم هیچ کس باهام خوب نیست چون میگن دختری من خودم میدونم اما بلد نیستم مردانه رفتار کنم
    دوست ندارم دیگه به زندگی کسی قبطه بخورم
    به خدا راس گفتم این بار میخوام خوب شم
    داستان زندگی خیلیا رو اینجا خوندم و تو رویا خودمو باآهنگ تصور کردم تو اون شرایط

کمکم کنید به عقده هام نخندین
    سلام
    اول از هرچیز پیشنهاد میدم راحت و طبیعی بنویسین
    نیازی به تغییر دادن ادبیات نیست
    اگه شما معمولی و عادی بنویسین مشکلی واستون پیش نمیاد و هویت شما مشخص نمیشه
    کلا تا زمانی که اطلاعات شخصیتونو افشا نکنین هویت شما مخفی میمونه خیالتون راحت
    پس نیاز نیس خودتونو اذیت کنین و نوشتارتونو تغییر بدین
    این ازین!

و الان مشکل اصلی شما چیه؟
    از رفتارای خانوادتون ناراضی هستین؟
    یا که دوست داشتین در جایگاهی باشین که الان نیستین؟

به عبارتی الان مشکل اصلی شما با خودتونه یا با خانوادتون؟
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

35. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

خانوم دکتر مشاور ستاره تجات من چکار کنم
    نام کاربری مشاورین اینجا با رنگ آبی نمایش داده میشه و مشاور فعال سایت در حال حاضر فقط خانم دهقان هستش
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

37. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

راست میگن حق با اونه من مشاور نیستم در حد یک فارغ التحصیل روانشناسی و علمی که دارم به شما مشاوره میدم

39. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

سعی میکنم در حد علم خودم به شما کمک کنم

40. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42516
    تشکـر
    2,209
    تشکر شده 23 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    سلام
    اول از هرچیز پیشنهاد میدم راحت و طبیعی بنویسین
    نیازی به تغییر دادن ادبیات نیست
    اگه شما معمولی و عادی بنویسین مشکلی واستون پیش نمیاد و هویت شما مشخص نمیشه
    کلا تا زمانی که اطلاعات شخصیتونو افشا نکنین هویت شما مخفی میمونه خیالتون راحت
    پس نیاز نیس خودتونو اذیت کنین و نوشتارتونو تغییر بدین
    این ازین!

و الان مشکل اصلی شما چیه؟
    از رفتارای خانوادتون ناراضی هستین؟
    یا که دوست داشتین در جایگاهی باشین که الان نیستین؟

به عبارتی الان مشکل اصلی شما با خودتونه یا با خانوادتون؟
    سلام من نفمیدم منظورتون چی بود از تغیر ادبیات
    خانم دهقان شما هستی نمیتوونم اسمت را بخانم
    چون نوشت اولش د است فکر کنم همون دهقان هست
    خانم دکتر مشاور من مشکل دوتا دارم از بابام خوشم نمیاد
    و اینکه زندگیم را دوست ندارم کتکم میزنن ودرسم خوب نیس از همه بد تر این که من از مردا خوشم میاد چکار کنم ؟ مامانم میگه آبرو ریزی
    شاید شما ها که درس خیلی خواندی وپول دارید ندو نید مشکلات ماهارو ولی حتمی میتونید کمک کنید به من
    خانم دکتر تو رو به هرکس که دوست داری بگو چطور دردم دوا میشه

راسی خانوم ستاره نجات اگه دکتر نیس پس چیه انگار دکتر هس

41. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

نه من دکتر نیستم یه کاربر عادی هستم مثل بقیه کاربرا
    چرا فکر کردین من دکترم؟
    ولی قلبا دوست دارم به کسانی که نیاز دارن کمک کنم

42. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

توصیه من به شما اینه که شما حتما باید به روانسناس مراجعه کنینن تا بتونه بهتر کمکتون کنه
    جون من هنوز مجوز نگرفتم و نمیتونم به شما الکی درمان بدم
    این مشکل شما در حد علم من نیست ولی قابل درمانه باور کنید
    فقط کافیه به یک مشاور خوب مراجعه کنید

43. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

خواستم صحبت کنم اما دیدم ستاره نجت بهترین مشاوره رو دادن. به صحبت های ستاره نجات با دقت گوش بدید حتما به نتیجه میرسید.

44. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42516
    تشکـر
    2,209
    تشکر شده 23 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    5

آخه بوشهر مشاور خوب ندارد تازه من هم پول ندارم پدرم پول نمیده چکا ر کنم یعنی هیش پیشنهادی که از عهده خودم در بیاد ندارید

خانم دهقان چرا دیگه نیامد فکر کنم بلد باشه کمکم کنه

45. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    میزان امتیاز
    7

سلام من نفمیدم منظورتون چی بود از تغیر ادبیات
    خانم دهقان شما هستی نمیتوونم اسمت را بخانم
    چون نوشت اولش د است فکر کنم همون دهقان هست
    خانم دکتر مشاور من مشکل دوتا دارم از بابام خوشم نمیاد
    و اینکه زندگیم را دوست ندارم کتکم میزنن ودرسم خوب نیس از همه بد تر این که من از مردا خوشم میاد چکار کنم ؟ مامانم میگه آبرو ریزی
    شاید شما ها که درس خیلی خواندی وپول دارید ندو نید مشکلات ماهارو ولی حتمی میتونید کمک کنید به من
    خانم دکتر تو رو به هرکس که دوست داری بگو چطور دردم دوا میشه

راسی خانوم ستاره نجات اگه دکتر نیس پس چیه انگار دکتر هس
    در پست قبلی توضیح دادم مشاوران سایت با نام کاربری آبی رنگ نمایش داده میشن
    ضمنا کجای نام کاربریم نوشته دهقان؟!!

خانم دهقان تنها روانشناس رسمی سایت هستش
    اگه فرصت کنه تاپیک شما رو میخونه
    اختیار ایشون به دست خودشه

و اما منم دکتر و مشاور نیستم
    ضمن اینکه حتی دکتر و مشاور هم معلوم نیست حتما بتونن به مراجع کمک کنن
    مراجع بایستی مشکلشو شفاف توضیح بده
    پیگیر جلسات درمان حضوری یا انلاین(البته پیش روانشناس رسمی) باشه و البته نوع نگاه انسان هم در بهبودش بی تاثیر نیست
    چرا درد خودتونو بی درمان تصور میکنین؟
    اونچه در مجموع از حرفاتون برداشت کردم مشکل شما اونقدرها مشکل حاد و وخیمی نیست

نوع نگاه شما خیلی تاثیر داره در روند بهبود شما

اگه امکانش واستون مقدوره حضورا به روانشناس مراجعه کنین

و اما کاری که از دست من برمیاد:

میتونین یه مقدار توضیح بدین در چه موقعیتهایی پدرتون دست روی شما بلند میکنه؟
    یعنی چه حرفهایی رد و بدل میشن که کار به این وضعیت میکشه؟

خط قرمزهای پدرتون چیا هستن؟
    چی میشه که به مرز خشم و انفجار میرسه؟

از مردها خوشتون میاد؟
    همجنسگرایی به ذاته مشکل محسوب نمیشه فقط زمانی میشه اونو به چشم یه مشکل نگاه کرد که در روند زندگی شما اختلال ایجاد کنه و شما رو ازار بده و زندگیتونو از روال طبیعی خارج کنه
    در غیر اینصورت مشکل نیست
    امضای ایشان

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

شاخ دراورده باشد هنر

46. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42516
    تشکـر
    2,209
    تشکر شده 23 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام خواهش دارم ناراحت نشید خوب بلد نیستم اسم خارجی بخانم فقط فهمیدم اولش د نوشته ببخشی
    عصبانی نشید اگر دروغ میگفتم مثل قبل میدانم همه جوابم میدادن چون میگفتن پول داره بچه دکتره یا هرچی حالا که راس گفتم کمک کنید
    حالا فهمیدم چی هس منظورتان که میگین آبی باشه ممنون

بابام وقتی عصبانی میشه که من مثلا تلویزیون داره مجری نشون میده میگم فدات بشم نمیدانم چرا براشون ذوق میکنم برا مجری های مرد یا بازیگران براهمین گفتم فدات بشم بلند نگفتم بابام شنید وحشی شد کتک کرد منو

یا مثلا میگه پاشو بریم فلان جا وقتی میریم مثلا میگه بریم شط ماهی تورکنیم اونجا همه پسران بلدند چکار کنند و تور هاچطور به پایه درخت نخل لب شط ببندند وماهی تورکنند بابام وقتی بلد نیسم داد میکشه میگه مونگولیس
    اینکارو کن اون کار نکن تور بکش یا مثلا هرچی دیگه
    وقتی بلد نیسم کابل که باهاش تور را میکشیم بر میداره ومیکشه تو سرم

یا اینکه یبار همون جا شط رفته بودیم اونجا سه ماه یبار میریم تا قایق که زنگ زده سم باده بکشیم تازنگش بره وبعد رنگ کنیم کلا هروقت برا یه چی میریم شط اون دفعه یکی از رفیقا بابام لباس رکابی پوشیده بود بدنش پیدا بود منم براش ذوق بردم بغلش کردم از پشت که نشسته بود گفم عمو بابام ندیدی خندید گف نه جانم شاید داره رنگ میزنه قایق خداداد بعدش گف عمو چرا ولم نمیکنی گفتم چشم بعد رفتم حالا بابام دیده بود ترکه درخت نخل کنده بود خیلی درد داره کلی کتک کرد من را

خط قرمز منظورتون سیگار سه خط قرمز هسته نه سیگار عقابی قرمز میکشه برا مون از طرف عراق میارن سیگار ها بکس بکس بابام یواشکی شبانه میره میگیره بهد تو روستا ها مثل روستا باز جان پخش میکنه

یعنی من از مرد خوشم میاد طوری نیس
    من خودم مشکل ندارم مشکل اینه که بابام نمیزاره لباس زنان بپوشم یاد راحت برم جایی واگر نه همون کنار شط یا بازار زرد گوان ماهی فروشی چن نفری هستند که بچه ها میرن پیششان مثلا پسر برا مرد میره من خودم دوس دارم برم تا بغلم کنن بهم بگن عزیزم اما بابام میگه من میکشمت پدر خر چون یبار به آجی بتولم گفتم قراره با یه بچا برم بازار برا فلان کار اگه پولم دادن برات لباس میخرم این به مادرم گف اونم به بابام گف اون وحشی هم اول حسابی کتک کرد بعد هم گف اگر رفتی فلان وفلان

تازه خوب عذاب میکشم چون اونا که میرن با زار پول میگیرن برا اون کار شاید سه روز برن تو قایق ولی من چی یک ربع دیر برم خانه بابام هیچ مادرم با حصیر دس باف کتک میزنه نه فقط من بتول راهم میزنن

گفتم بگین به من مهدی به آجی بگین گلاره مادرجونم گف افاده ها طباق طباق سگا به دورش واق واق چه خیال باطل کرده نره خر پدر جانت یک عمر زحمت کشید حالا تو نمیخای نامت مصطفی باشه خواهرتم باید از هیکلش عار عار بکشه نه اینکه بگه من گلاره ام مامانم هم بهش گف پیره سگ من آخرس مرگ موشت میدم

کلن دیگه حوصله هیچی ندارم فقط شش ماه یک بار با اتو بوس میریم تهران چقدر زن عموم کلاس داره چقدر عموم دوسشان داره اسم پسرشون سالار هسته اونجا بابام هی میگه از سالار یاد گیر

آخه تاکی اذیت بشم این پسرا تهران زیباهستن من نه سیاهم موهام فر فر هسته خو عارم میاد جلو شان

خانه عموم بابام به آجی بتول میگه توپ تو سیرابت کم بلمبان

من بلد نیسم خیلی خوب حرف بزنم آخر معلومه برا بو شهرم یکم بلدم خوب حرف بگم مثل تحصیل برده ها چون تو سایت ها یاد گرفتم چون خیلی مشکلات خاندم آنجا ولی مثلا مشکل اون پسره یوسف را رو کاغذ نوشتم عین خودش با کلمات خودش بعد دریایت مذهبی گفتم فقط تغیر دادم که مادرم دکتره و اسمم یوسف هسته بابام پولداره کتکم میزنه میگه پسر گلم من عاشق توهیتم برا همین کتک میزنم تو را تا درس بخانی وزمستان ها کم تر سوار ماشینت بوگاتی بشوی تادرس هات خوب بشه بعد بهم گفتن سوال پرسیدن ولی سوالات که از اون پسر کردند تو این سایت از من اونجا نپرسیدن برا همین با زبان خودم مجبور شدم حرف بگم لو رفتم بهم گفتن عقده ای جگرت عقده داره انگل جامه هستی بعد هم زیر اسمم نوشت یوسف پولدار کاربر محروم هسته

شما معلومه برا تهران هسی چون مثل زن عموم حرف میگی معلومه تحصیل برده آمریکا هسی خوش قلبی چون برام گفتی کمکت میکنم

دوستان دارم

47. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42516
    تشکـر
    2,209
    تشکر شده 23 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    5

تحصیل برده آمریکا هسی جون اسم تان انگلیسی هسته

48. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41329
    تشکـر
    155
    تشکر شده 112 بار در 90 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام مهدی جان
    امیدوارم حالت خوب باشه
    همینكه خودت متوجه شدی بخاطر رفتار نادرستی كه در گذشته انجام دادی مسیر درستی در زندگی پیش روت نیست میشه گفت قدم اولو برای بهبودی رفتاریت برداشتی
    شما نیازی به تغییر دیگران نداری كه چرا پدرت اینجوری رفتار كرد یا كارهایی كه باید انجام میداد از شما دریغ كرده و....
    شما در درجه اول ثبات شخصیت جنسیتی و خودتو تعیین كن
    در مرحله بعد شروع به رفتار و گفتار صادقانه داشته باش
    در آخر شرایط ناخودآگاه به نفع و دلخواه شما حتما تغییر میكنه انشالاه
    شب خوبی داشته باشی
    یا حق
    امضای ایشان

خدایا چون نوشتی سرنوشتم
    که بخت از من رمید ازبس که زشتم
    زبانم لال اگر خط تو بد بود
    تو میگفتی خود من مینوشتم
    کارو (نامه'های سرگردان)

49. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42516
    تشکـر
    2,209
    تشکر شده 23 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    5

مشکل اصلی من این هست که چون بابام اجازه نمیاره من برم با کسی دوست بشم با مردا خوب مجبورم خودم را تغیر بدم مشکلم هم با کارهای خانوادم هسته هم با پدرم
    خودم مشکل ندارم چون اگر اجازه بدن خودم را خوشگل میکنم با بتول بریم بیرون ومن دختر بشم اما نمیزارن اینا مشکلم هسته

50. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط boshiant نمایش پست ها
    خواستم صحبت کنم اما دیدم ستاره نجت بهترین مشاوره رو دادن. به صحبت های ستاره نجات با دقت گوش بدید حتما به نتیجه میرسید.
    واقعا راست میفرمایین من مشاوره خوبی دادم واگه به حرفام گوش بدن به نتیجه میرسن.

51. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

آخه بوشهر مشاور خوب ندارد تازه من هم پول ندارم پدرم پول نمیده چکا ر کنم یعنی هیش پیشنهادی که از عهده خودم در بیاد ندارید

خانم دهقان چرا دیگه نیامد فکر کنم بلد باشه کمکم کنه
    یعنی مشکلتون فقط پول هست اگه داشتید مراجعه میکردید
    سایتی هست که روانشناس به طور انلاین در هر لحظه که بخای میتونین باهاش در ارتباط باشین
    فقط کافیه مبلغ رو پرداخت کنین وبا روانشناس در حیطه مشکل خودتون ارتباط برقرار کنید .
    حتما میتونه کمکتون کنه که مشکلتون حل بشه چون حل مشکل شما برای یک روانشناس خوب مثل اب خوردن میمونه .
    اصلا به محض این که با روانشناس ارتباط برقرار کردی یعنی مشکلت حل شده فقط کافیه اون چیزی که روانشناس به شما میگن رو خوب گوش کنی و ان ها را ملکه ذهنت کنی و همیشه سعی کنی به نحو احسن راهکارهایی رو که روانشناس به شما میگه رو به طور دقیق و منظم انجام بدی .
    به من اعتماد کن اگه کارهایی رو که گفتم انجام بدی به یاری خدا به نتیجه خوبی میرسی .
    نگران نباش برای هر دردی درمانی هست .
    برای درد شما هم این درمان شماست که بالا به شما گفتم .
    با ارزوی سلامتی و تندرستی برای شما.

52. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

البته من طی تحقیقاتی را که انجام دادم و مالعه های که کردم در حد علم خوذم نه بیشتر میتونم کمکتون کنم تا قسمتی از مشکلتون حل بشه
    من 6 مورد رو الان براتون ذکر میکنم و بعد سولاتی رو از شما میپرسم که باید به طور واضح جواب بدین
    1-میل شدید به جنس دیگر بودن
    2-پوشیدن لباس جنس مخالف در پسرها.
    3-مقاومت برای پوشیدن لباس جنس خاص خود.
    4-ترجیح دان شدید نقش های جنس مخالف خود.
    5-ترجیح دان وسایل بازی جنس مخالف خود.
    6-انزجار اناتومی جنسی خویش.
    این 6 موردی بود که ذکر کردم حالا سولاتم رو در زیز از شما میپرسم که حتما هر سوالی رو جداگانه لطف کنید پاسخ بدید ممنون میشم.
    1-ایا شما این 6 مورد رو دارا هستین؟
    ا2- اگر جوابتون مثبته چند ماهی هست که این موارد رودر وجودتون احساس میکنید؟
    اگر شما همکاری کنید و به من اعتماد کنین و به سولات به طور واضح جواب بدین من میتونم به شما بگم مشکلتون چیه و کجا باید مراجعه کنید .
    اگر دوست دارید زودتر از شر این مشکل خلاص بشید کافیه به هر سوالی که من میپرسم جواب درست بدین .
    من به شما قول میدم که اگه خدا بخاد مشکلتون به زودی حل میشه و به زندگیعادیتون بر میگردید.

53. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42516
    تشکـر
    2,209
    تشکر شده 23 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    5

از یک تا چاهار را دارم
    اما پنجمی بچگی هام من با وسایل دخترا خوشم میمد بازی کنم و ماشین وهواپیما را دوست نداشتم اما الان که وسیله بازی ندارم
    ششم راهم نفمیدم منظورتان چیه

بله من از یک تا چاهار را دارم پنجمی را بچگی داشتم

و به کل بله من این طور هستم
    من از بچگی این طور بودم از بچگی چون بابام نمیامد با من همیشه ملوم نبود کجایه با مادرم میرفتم عروسی آنجا عروس رقص میکرد من میدیم خوشم میامد فرداش خانه همان کار انجام میدادم

من خیلی دوست دارم بتانم خوب شم یا هیش وقت از مرد خوشم نیاد دیگه یا بتانم بابام را راضی کنم اجازه بده برم برا مرد ینی بزاره برم پیش مردی که قبول کنه منا بوس کنه و ناوازش بده

کلی یا اون جوری یا این جوری به هر طریق من حالم خوش بیاد

ببخشی من اهل بوشهرم نمیتانم خیلی خوب حرف بگم براتان امید می برم متوجه بشید

54. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

خواهش میکنم متوجه منظورتون شدم
    پس با این حالت من تشخیصم اینه که شما دچار اختلال هویت جنسی یا دگر جنس پنداری شدید .
    هیچ نگران نباشید این حالت شما قابل در مانه
    من تحقیق و بررسی میکنم و بتون میگم که باید چکار کنید که زودتر درمان بشد و مشکلتون حل بشه
    بی خوابی شما هم علتش همین اختلال هویت جنسی هست که شما رو دجار بی خوابی میکنه.
    ببخشید شما هیچ پولی الان دستتون نیست؟
    شما چند سالتونه؟
    ویرایش توسط ستاره نجات : 12-16-2019 در ساعت 04:54 PM

55. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42516
    تشکـر
    2,209
    تشکر شده 23 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره نجات نمایش پست ها
    خواهش میکنم متوجه منظورتون شدم
    پس با این حالت من تشخیصم اینه که شما دچار اختلال هویت جنسی یا دگر جنس پنداری شدید .
    هیچ نگران نباشید این حالت شما قابل در مانه
    من تحقیق و بررسی میکنم و بتون میگم که باید چکار کنید که زودتر درمان بشد و مشکلتون حل بشه
    بی خوابی شما هم علتش همین اختلال هویت جنسی هست که شما رو دجار بی خوابی میکنه.
    ببخشید شما هیچ پولی الان دستتون نیست؟
    شما چند سالتونه؟
    من 19 سالم هسته پول دست بابام است اون هم به راحتی پول نمیدهد

56. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42516
    تشکـر
    2,209
    تشکر شده 23 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام پیام مخصوص گفتین بایم آمدم من خدمت تان هسته

57. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42516
    تشکـر
    2,209
    تشکر شده 23 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    5

راسی مشاوره ان لاین چطور هسته باید چکار کنم اسمش آنلاین هسته

58. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

سلام مجدد خدمت شما

59. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

یعنی به هیچ صورتی نمیتونین از پدرتون پول بگیرین؟

60. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    میزان امتیاز
    0

یه سایتی هست به نام گفتاره من خودم الان میرم تو سایت مشکلتون رو مطرح میکنم و بعد روانشناس مربوط به مشکلتون رو به شما میگم
    فقط منتظر بمونین جایی نرین تا من نتیجه رو به شما اعلام کنم

صفحه 1 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

من، یه، اما، تو،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد