نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: طلاق یا بازگشت زندگی

919
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2077
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

طلاق یا بازگشت زندگی

سلام
    برای بازگراندن زدگی یک شخص به کمک شما احتیاج دارمم/چگونه باد با یک زن حرف زد تا با همسرش دوباره زندگی کد و من به عنوان یک دوست چطور با او صحبت کنم تا قانع شود که طلاق چارهکار نیست با بودن 2 بچه .مشکلات زیادی دارن ولی به نظرم طلاق پاک کردن صورت مسعله است. بیکار شدن همسر یکی از دلایل طلاق است.

2. 2 کاربران زیر از سهیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : بازگشت زندگی

سلام
    به نظر من گاهی طلاق میتواند اوضاع زندگی را برای دو طرف و حتی فرزندان بهتر کند و هر کدام از دو نفر در زندگی جدید و با شخص جدیدی که به هم متعلق هستن احساس خوشبختی کنن و گاهی هم کاملا برعکس میشود و بستگی به فاکتورهای زیادی میتونه داشته باشه . ولی من چند مورد در خانمهایی که باوجود بچه زندگی رو رها کردن دیدم یعنی از خودش شنیدم که خانم مثلا به اطمینان کاذبی دچار میشه در مورد آینده رویایی زندگیش با کس دیگه ... نه اینکه کسی رو داشته باشه بلکه فکر میکنه بعد از طلاق مثلا آقایی پیدا میشه بعنوان همسر که ایشونو و حتی بچه های ایشونو تحت حمایت درمیاره... می تونید ایشونو متوجه این کنید که احتمال زیادی نداره بعد از طلاق معجزه خاصی رخ بده .

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد