نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: حسودی مادر شوهر

1919
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    459
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

حسودی مادر شوهر

سلام مادرشوهرم به من و زندگیم حسودی میکنه هرچی من دارم اونم باید داشته باشه خلاصه به داشته ها و نداشته هام حسودی میکنه، باهامون (منو شوهرم) بدرفتاری میکنه منم که میخام باحرف قانعش کنم اجازه ی حرف زدن به من نمیده. بنظرتون چیکارش کنم؟؟سپاس

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2108
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : با مادر شوهرم چیکارکنم

باسلام خدمت شما دوست عزیز
    من شش ساله عروسی کردم و تجربه به من ثابت کرده که اگر مادرشوهرم را مانند مادرم ببینم خیلی از مشکلات حل میشود پس با این مسائل ذهن خودتان را درگیر نکنید چه اشکالی دارد از لوازمی که شما دارید او هم بخرد زندگی چیز های مهمتری دارد و اینجور چیزاها ارزش اعصاب خوردکنی ندارد و این نشان میدهد که شما خوش سلیقه هستید و او نیز می خواهد از سلیقه تان استفاده کند
    مژگان

3. کاربران زیر از sepideh18 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1079
    تشکـر
    4
    تشکر شده 13 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

گلم سلام همونطوری که دوست عزیزمون گفتند به مسائل مهمتر توجه کن مادر شوهر هم مادر شماست
    اگه مادرتون مثل لوازم شما را خریداری و استفاده کنه از نظرت ایرادی داره ؟اگه جوابت منفی باشه یعنی ایرادی نداره پس تو داری در مورد مادر شوهرت به خودت سخت میگیری و اگه جوابت مثبته پس کلا با عرض معذرت خودت مشکل اخلاقی داری.
    اما شاید پیش خودت بگی من عروسم و لوازم من در حد سن و سال اون نیس که این هم یه مساله شخصیه و مربوط به مادر شوهرته پس تو خودت را ناراحت و درگیر نکن .
    زندگی کن و از زندگیت لذت ببر . مهم اینه که با شوهرت مشکلی نداشته باشی .

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    459
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان سپاس از توجهتان
    بله به چشم مادرم میدیدمش ولی دیگه نه ، مگه یه مادر به داشته های فرزندش حسودی میکنه،به فرزندش توهین میکنه؟ کم محلی میکنه؟؟ من حرفی ندارم همه چیزای خوب و قشنگ مال ایشون ولی چرا عقده نداشتنشونو سرمن خالی مبکنه؟؟ چرا جیغ و داد نداشتنشون سرمنه؟؟؟ کجای کارم مشکل داره؟؟ میخام رفت امدمو باهاش کم کنم نظرتون چیه؟؟ راستی یه جاری دارم کوچیک تر از خودمه ولی جرات حرف زدن بهشو نداره ولی بامنو همسرم خیلی بدرفتاری میکنه بخاطر این نیست که بهش میگم مامان، روش زیاد شده؟؟؟سپاس

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1079
    تشکـر
    4
    تشکر شده 13 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خانمی
    میشه بدونم چند سالته ؟
    اگه حدود بیست هستی که ایرادی بهت نمیگیرم . اما اگه بزرگتری چرا مثل دختر کوچولوها زود عصبی میشی و از کوره در میری ؟؟ مادر شوهر مادر تو نیست . من گفتم مثل مادرت ببینش یعنی احترام مادرانه بذار .و همونطور که با مادرت گرم و صمیمی هستی با اون هم باش . خصلتهای خوب و بد توی وجود همه ماهستن . اما بعضیها این صفات را پررنگتر دارن.مثلا مادرها مهربونی . پدرها استقامت و استواری و اینکه تکیه گاه هستن . حالا خصلت حسادت هم یکی از اینهاست که متاسفانه مادر شوهر تو پررنگش را داره .باهاش مبارزه نکن مخصوصا اگه از اون خانمهای جنجالیه و اگه همسرت یه کم پسر مامانی .متوجه باش که آسیب اولش مستقیما متوجه زندگیت میشه . تو میتونی ارتباطتت را باهاشون کمتر کنی تا زجر کمتری بکشی اما خودت را رودررو درگیرش نکن.به ارزشهای مهمتر زنگی بها بده .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)