نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: آینده نگری تا این حد !

598
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1094
    تشکـر
    0
    تشکر شده 96 بار در 57 پست
    میزان امتیاز
    11

آینده نگری تا این حد !

[replacer_a]

جوون: ببخشين آقا ، مي تونم بپرسم ساعت چنده؟
    پيرمرد:معلومه كه نه!
    جوون: ولي چرا؟! مثلا اگه ساعت رو به من بگي چي از دست ميدي؟!
    پيرمرد: ممكنه ضرر كنم اگه ساعت رو به تو بگم!
    جوون: ميشه بگي چطور همچين چيزي ممكنه؟!
    پيرمرد: ببين… اگه من ساعت رو به تو بگم ، ممكنه تو تشكر كني و فردا هم بخواي دوباره ساعت رو از من بپرسي!
    جوون: كاملا امكانش هست!
    پيرمرد: ممكنه ما دو سه بار ديگه هم همديگه رو ملاقات كنيم و تو اسم و آدرس من رو بپرسي!
    جوون: كاملا امكان داره!
    پيرمرد: يه روز ممكنه تو بياي به خونهء من و بگي كه فقط داشتي از اينجا رد مي شدي و اومدي كه يه سر به من بزني! بعد من ممكنه از روي تعارف تو رو به يه فنجون چايي دعوت كنم! بعد از اين دعوت من ، ممكنه تو بازم براي خوردن چايي بياي خونهء من و بپرسي كه اين چايي رو كي درست كرده؟!
    جوون: ممكنه!
    پيرمرد: بعد من بهت مي گم كه اين چايي رو دخترم درست كرده! بعد من مجبور ميشم دختر خوشگل و جوونم رو بهت معرفي كنم و تو هم دختر من رو مي پسندي!
    مرد جوون لبخند ميزنه!
    پيرمرد: بعد تو سعي مي كني كه بارها و بارها دختر من رو ملاقات كني! ممكنه دختر من رو به سينما دعوت كني و با همديگه بيرون بريد!
    مرد جوون لبخند ميزنه!
    پيرمرد: بعد ممكنه دختر من كم كم از تو خوشش بياد و چشم انتظار تو بشه! بعد از ملاقاتهاي متوالي ، تو عاشق دختر من ميشي و بهش پيشنهاد ازدواج مي كني!
    مرد جوون لبخند ميزنه!
    پيرمرد: بعد از يه مدت ، يه روز شما دو تا مياين پيش من و از عشقتون براي من تعريف مي كنين و از من اجازه براي ازدواج مي خواين!
    مرد جوون در حال لبخند: اوه بله!
    پيرمرد با عصبانيت: مردك ابله! من هيچوقت دخترم رو به ازدواج يكي مثل تو كه حتي يه ساعت مچي هم از خودش نداره در نميارم..!!
    امضای ایشان
    SedaMo Dari ?!...

2. کاربران زیر از Star.Sz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد