نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: همسرم برام دلنشین نیست!

40413
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2116
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همسرم برام دلنشین نیست!

با سلام بنده 26 سال سن دارم و حدود 3 ماه است که عقد کردم با دختری که مادرم برام پیدا کرده بود، دوران قبل از عقد برام خیلی خوب بود و رضایت کامل داشتم (البته نا گفته نماند 2 ماه با هم صیغه محرمیت خونده بودیم و همان دوران هم چندین مرتبه از ازدواج با همسرم پشیمون شدم ولی بخاطر اینکه اولش روم نشد به کسی بگم دوم اینکه آخراش مادرم یه دعوا راه انداخت چون احساس میکرد من از همسرم خوشم نمیاد و بهم ریخته ام، در واقع مادرم درست میگفت ولی من چونکه دعوا راه انداخت و همسرم را جلوی من تحقیر کرد ناخودآگاه به حمایت از ایشون برخاستم و گفتم الا و بااله من میخوامش و انقد احساسی شده بودم که اصلا به اینکه از ظاهرش خوشم نمیاد فکر نکردم تا اینکه بالاخره با هم ازدواج کردیم) بعد از عقد تازه متوجه شدم همسرم با همه خوبی هایی که داره از لحاظ اخلاقی و فکری ولی متاسفانه برای من جذاب و دلنشین نیست و در اولین رابطه از اندام ایشون هم خوشم نیومد و یه جوری تو رابطه هام بعضی کارها برام چندش آوره یعنی با چشم بسته انجام میدم و الان نمیدونم چیکار کنم جدا شم یا بمونم کنارش؟ از طرفی هم همسرم وقتی متوجه موضوع شد همه تلاششو واسه چذاب کردن خودش میکنه ولی نمیدونم چرا تو دلم جا نمیشه؟
    البته قابل ذکره که من عاشق یه دختر دیگه بودم و همش همسرمو با اون دختره مقایسه میکردم و همین مقایسه سبب شد تا من نسبت بهش بی تفاوت بشم و احساس کنم اشتباه کردم چونکه من همسرمو بیشتر بخاطر چادری بودن و دیندار بودنش گرفتم ولی و همون دختره رو هم بخاطر اینکه مانتویی بود و چادری نشد ردش کردم ولی بعد از چند ماه وقتی تو یه مهمونی دیدم همسرم جلوی فامیلاشون(نامحرم) چه لباسایی میپوشه دیگه تیر خلاص زده شد و من صددرصد پشیمون شدم. که با ناراحتی همسرم متوجه شدم. و من ازین ناراحت بودم که چرا تا قبل از عقد همیشه لباسای سنگین و با وقار تنش بود ولی الان اینطور و اینکه من بخاطر خدا از اون دختره که عاشقانه دوسش داشتم گذشتم(البته به ظاهر چون تو این مدت همش به فکرش بودم) و با توکل به خدا فکر میکردم بهترین انتخابمو کردم ولی اینطور شد.
    حال به نظر شما چیکار کنم با همسری که عاشقش نیستم و از لحاظ چهره و اندام هم ازش خوشم نمیاد و برام جذابیت چندانی نداره؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2110
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : همسرم برام دلنشین نیست!

سلام
    حالا که برگشتن برای شما سخته و واقعا تصمیماتونو بخاطر خدامیگیرین(هرچند باید خیلی جدی تر فکر میکردین) پس باید راجبش جدی باهمسرتون صحبت کنین نمیشه که همیشه در عذاب باشین. چون خداهم راضی به عذاب کشیدن شما نیست.
    اینکه میگین همسرتون از لحاظ اخلاقی خوبه خودش یک نقطه قوته. بنظر من باید بشینین حرف دلتونو باهمسرتون بزنین یعنی احساسات واقعی تونو بارش بگید( البته یجوری که به شخصیتشون برنخوره) ببینین چیکار میکنن
    شماهم انقدر همسرتونو با مورد قبلی مقایسه نکنین . احتملا رابطتون بهتر میشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1079
    تشکـر
    4
    تشکر شده 13 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    باعرض معذرت یه مورد را باید رک وصریح بهتون بگم . شما خیلی هم مذهبی و خداپسندانه فکر و عمل نمی کنید که اگه اینطور بود کار به اینجا نمی رسید و شما روی هوا ازدواج نمی کردین .
    قدم برداشتین به سمت گودال به امید خدا ؟؟؟؟؟؟؟؟ که انشاالله درسته ؟؟ هنوز خود درگیر بودی و به سمت یکی دیگه رفتی ؟؟ از کجا معلوم از این خانم جدابشی و بتونی مورد بهتری پیدا کنی ؟
    باید بگم آیا مرده یا دوره اش تموم شده آن مردایی که به خاطر آسیب نزدن به روحیه خانمشون اگه ایرادی هم داشتن سوختن و ساختن و دم نزدن .
    چرا ما باید تو خلسه ی عشق یکی مونده باشیم و با یکی دیگه ازدواج کنیم ؟ مگه اندام آن خانم را دیده بودی که از این یکی خوشت نمیاد ؟؟ حتی ممکنه بوی بدن یکی شما را معذب کنه و دیگری شما را جذب . اما این دلیل نمیشه که کدومشون بهتر باشن .شاید همسرت بخاطر شما جلوی فامیل تیپ متفاوتی داره و ضمنا اگه دختر متدینی هست پس به حرف شما گوش میکنه و شما میتونید ازش بخواهید که آنطوری که شما دوست دارید باشه . اگر خدا را مد نظر دارید متوجه باشید که اون دوشیزه به خونه شما اومده و حالا قصه یه کم فرق کرده و شما تازه به خود اومدید و میخواهید فکر کنید . مطمئن باشید شما در مورد بعدی هم متزلزل خواهید بود و باز هم درگیر همون دختر اول هستید . و در آخر اینکه قیافه ی زیبا خیلی خوبه اما بعد از یه مدتی عادی میشه و شما باقیافه ی شخص زندگی نمیکنی اون شخصیت طرفه که میخواهی باهاش زندگی کنی .طرز فکرش و رفتارش پس اونطوری که خداپسندانه است بسازش و زندگی کن .

4. کاربران زیر از شیرین شعاعی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5789
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ببين شما خودتم ميدوني كه چه اشتباهي كردي!!!‌ ازدواج از روي دلسوزي و ترحم بدترين نوع ازدواجه!!! اصلا رابطه اي كه توش به كس ديگه اي فكر كني عين خيانته!!!!
    شما اگه با خدا معامله كردي نبايد متزلزل بشي و بايد صبر كني و سعي در بهبود روابط. اگه همسرت بعد از ازدواج تيپش رو تغيير داده احتمالا براي جلب توجه و رضايت شما بوده. حالا شما ميگي چرا اينجوري شده؟ خب وقتي خودت ميگي برام جذاب نيستي اونم سعي ميكنه اينجوري خودش رو جذاب كنه ديگه!!!‌
    به هر حال تكليف خودت رو با خودت مشخص كن. اگه صبر كني احتمال اينكه مهر همسرت به مرور زمان تو دلت بيافته زياده. سه ماه مدت زيادي براي علاقه مند شدن نيست!!!‌ اما اگه تو خودت نمي بيني كه بتوني براي رضاي خدا كه اصل زندگي بايد بر مبناي اون باشه با همسرت مهربون باشي و بهش عشق بورزي پس زودتر هم خودت و هم ايشون رو خلاص كن. چون هيچ زني دوست نداره كه همسرش از روي دلسوزي و ترحم باهاش زندگي كنه!!!‌

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.من مورد مشابه شما را دیدم.اینکه خودش دختر دیگه ای را خیلی دوست داشت و با موردی که مادرش معرفی کرد ازدواج کرد تا ازش پرسیدیم چرا جواب داد چون فکر میکردم اونی که مادرم انتخاب کرده بهتره دختر خونگیه و با حیا که البته همینطورم بود ولی اونیو که دوست داشتم باهام دوست بوده پس با حیا نبوده!!! ولی توی زندگی فهمیدم که اصلا رفتاراش و حتی ظاهرشو دوست ندارم و به دلم نمیشینه و نهایتا طلاقش داد!!!!این سرگذشتها واقعا آدم رو ناراحت میکنه...اینکه یه اشتباه را همچنان مصرانه پسرا دارن انجام میدن.
    در مورد مقایسه باید بگم که چون شما هنوز به این دختر فکر میکنید ناخودآگاه این مقایسه توی ذهنتون تداعی میشه در صورتی که اگه به نحوی سعی کنید فراموشش کنید متوجه میشید که بعد از مدتی مقایسه نمیکنید.سعی کنید خوبی های همسرتونا ببینید نقاط مثبتشو که دوست دارید بیشتر بهش فکر کنید تا نیمه خالی لیوان.ببینید شما دیگه یه زندگی را تشکیل دادید نمیتونید عقبگرد بزنید که اگه بزنید آه این دختر میگیرتتون...جای اینکه هی بگردید چیزای منفی ازش پیدا کنید برای دلیل تنفرتون بگردید چیزای مثبتشو ببینید تا دلیلی بشه برای علاقه

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

اولش روم نشد [replacer_img]به کسی بگم دوم اینکه آخراش مادرم یه دعوا راه انداخت چون احساس میکرد من از همسرم خوشم نمیاد و بهم ریخته ام، در واقع مادرم درست میگفت ولی من چونکه دعوا راه انداخت و همسرم را جلوی من تحقیر کرد ناخودآگاه به حمایت از ایشون برخاستم

بیچاره مامانت،،اگر حق باهاش نبود می خواستی چه کار کنی،،شما با مادرت هم عجیب غریب بودی،،به قول آقا فرشاد1020 شما به درد ازدواج با هیچ کس نمی خوری یک تجدید نظر کلی کن

و در اولین رابطه از اندام ایشون هم خوشم نیومد

آن وقت اگر شما چند بار دیگر هم ازدواج کنید به نظرتان امکان دارد که دقیقا در اولین رابطه از اندام ایشان خوشتان نیاید؟؟خوب این چه حرفی است برادر من،،مگر این که بخواهی قبل از عقد و ازدواج رابطه بر قرار کنی،،تنها راهش همین هست و این هم نشدنی است متاسفم

چونکه من همسرمو بیشتر بخاطر چادری بودن و دیندار بودنش گرفتم ولی و همون دختره رو هم بخاطر اینکه مانتویی بود و چادری نشد ردش کردم ولی بعد از چند ماه وقتی تو یه مهمونی دیدم همسرم جلوی فامیلاشون(نامحرم) چه لباسایی میپوشه دیگه تیر خلاص زده شد و من صددرصد پشیمون شدم. که با ناراحتی همسرم متوجه شدم. و من ازین ناراحت بودم که چرا تا قبل از عقد همیشه لباسای سنگین و با وقار تنش بود

این هم که از قضاوت نادرست درباره افراد و ..

حال به نظر شما چیکار کنم با همسری که عاشقش نیستم و از لحاظ چهره و اندام هم ازش خوشم نمیاد و برام جذابیت چندانی نداره؟

والا حالا به نظر شما همسرتون چه کار باید بکنه با شمایی که عاشقش نیستید و از لحاظ چهره و اندام هم ازش خوشتون نمیاد و براتون جذابیت چندانی نداره؟
    این ها را باید قبلا فکرش را می کردی آقای محترم مگر زندگی بازی است
    متاسفانه بعضی از اشتباه ها به آسانی قابل پاک کردن و جبران نیستند چون که زندگی و احساسات و سرنوشت و آینده دیگرانی را هم با خود دخیل می کنند که حتی اگر ما هم بخواهیم آن ها را ندید بگیریم و باهاشون بازی کنیم روزگار با آن کنار نمی آید و..
    براتون آرزو می کنم اوضاع رو به راه بشود حالا به هر طریق که ممکن است ولی متاسفانه راهی به نظرم نمی رسه که شما بخواهید بدون کوچک ترین تاوان اشتباه پس دادنی شاد و شنگول باشید در زندگی

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6386
    تشکـر
    72
    تشکر شده 39 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

موضوع پیچیده ایه به نظرم ! اشتباه پشت سر اشتباه !

اولا که از اول اگه از ظاهرش خوشت نمیومد نباید میرفتی میگرفتیش ، باید زودتر متوجه این حست میشدی .

دوما یه اشتباه بزرگ کردی اونم اینکه زمونی که پشیمون شدی روت نشد بهش بگی . و تو دل خودت نگه داشتی

سوما به نظرم خوبی که به چادری و دین دار بودن نیست.

چهارما تنها کاری که میتونی انجام بدی جداییه . جرئتشو داشته باش ، اگه ادامه بدی هم خودتو عذاب میدی و هم اونو...و زندگیتون هیچوقت با عشق نخواهد بود

با شیرین شعاعی موافقم.

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mmm نمایش پست ها
    با سلام بنده 26 سال سن دارم و حدود 3 ماه است که عقد کردم با دختری که مادرم برام پیدا کرده بود، دوران قبل از عقد برام خیلی خوب بود و رضایت کامل داشتم (البته نا گفته نماند 2 ماه با هم صیغه محرمیت خونده بودیم و همان دوران هم چندین مرتبه از ازدواج با همسرم پشیمون شدم ولی بخاطر اینکه اولش روم نشد به کسی بگم دوم اینکه آخراش مادرم یه دعوا راه انداخت چون احساس میکرد من از همسرم خوشم نمیاد و بهم ریخته ام، در واقع مادرم درست میگفت ولی من چونکه دعوا راه انداخت و همسرم را جلوی من تحقیر کرد ناخودآگاه به حمایت از ایشون برخاستم و گفتم الا و بااله من میخوامش و انقد احساسی شده بودم که اصلا به اینکه از ظاهرش خوشم نمیاد فکر نکردم تا اینکه بالاخره با هم ازدواج کردیم) بعد از عقد تازه متوجه شدم همسرم با همه خوبی هایی که داره از لحاظ اخلاقی و فکری ولی متاسفانه برای من جذاب و دلنشین نیست و در اولین رابطه از اندام ایشون هم خوشم نیومد و یه جوری تو رابطه هام بعضی کارها برام چندش آوره یعنی با چشم بسته انجام میدم و الان نمیدونم چیکار کنم جدا شم یا بمونم کنارش؟ از طرفی هم همسرم وقتی متوجه موضوع شد همه تلاششو واسه چذاب کردن خودش میکنه ولی نمیدونم چرا تو دلم جا نمیشه؟
    البته قابل ذکره که من عاشق یه دختر دیگه بودم و همش همسرمو با اون دختره مقایسه میکردم و همین مقایسه سبب شد تا من نسبت بهش بی تفاوت بشم و احساس کنم اشتباه کردم چونکه من همسرمو بیشتر بخاطر چادری بودن و دیندار بودنش گرفتم ولی و همون دختره رو هم بخاطر اینکه مانتویی بود و چادری نشد ردش کردم ولی بعد از چند ماه وقتی تو یه مهمونی دیدم همسرم جلوی فامیلاشون(نامحرم) چه لباسایی میپوشه دیگه تیر خلاص زده شد و من صددرصد پشیمون شدم. که با ناراحتی همسرم متوجه شدم. و من ازین ناراحت بودم که چرا تا قبل از عقد همیشه لباسای سنگین و با وقار تنش بود ولی الان اینطور و اینکه من بخاطر خدا از اون دختره که عاشقانه دوسش داشتم گذشتم(البته به ظاهر چون تو این مدت همش به فکرش بودم) و با توکل به خدا فکر میکردم بهترین انتخابمو کردم ولی اینطور شد.
    سلام

یک انسان تو قرن 21 سه ماه باشه که از دواج کرده باشه بعدشم بگه حالم از طرف بهم میخوره!!!! بعدش جدا از این ,فکر کنم تحصیل کرده هم هست و هم اعتقاداتی به خدا و آخرت و انسان و.... داره!!!؟؟

برای اینکه با مادر جون لج کنه و دفاع کنه از نامزدش رفته لج کرده عقد کرده!!!!!!!!!!

حالا هم همش تو گذشته هاست که قول میدم اونها هم بهتر از امروزش نبوده.

عزیز شما مشکل داری , شما هنوز یک بچه ای که هم از والدش میترسه و هم لج وقهر میکنه, شما به درد هیشکی نمیخوری, و در حقیقت زندگی این بنده خدا رو نیز خراب کردی!!!!!!؟؟؟

حتما مشاوره بگیر. وبعد تصمیم. .موفق باشی

10. 2 کاربران زیر از فرشاد1020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط nana10 نمایش پست ها
    واقعا که....مگه احساسات یه زن بازی دست شماست....شما خوشت نمیومد ازش برای چی با زندگی اون بیچاره بازی کردی...مگه زن چادری قحط بوده براتون....این مقایسه ای هم که میگی نمیدونم شاید یه نوع وسواس فکریه...مثلامن خودم دیوانه وار عاشق همسرمم ولی ی مدت بود که وسواس گرفته بودم نکنه عشقم کم شه و خیانت کنم به عشقم....یک سره ادمای مختلف به ذهنم میومدن و من واقعا از این افکارم میترسیدمو حالم خیلی بد میشد تا این که دکتر بهم گف وسواس فکری دارم...حالا دیگه نمیدونم مقایسه کردن تو هم ناخودآگاهه یعنی اینکه نمیخوای ولی هی تلقین میکنی یا چون ازش خوشت نمیاد هی یکی دیگرو میاری تو ذهنت....خوبیهای همسرتو ببین....چون بد ضربه ای میخوری بعد از ضربه زدن روحی به اون

سلام دوست عزیز ممنونم بابت پاسخت به سوال
    ولی این تایپک مال حدود یک سال و نیم پیش و قدیمی

تایپک های قدیمی رو بالا نیارید و به تاریخ توجه کنید مرسی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

12. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    تشکر شده 192 بار در 140 پست
    میزان امتیاز
    9

فقط تاسف میخورم و دلم برای اون دختر آتیش گرفت
    چه دنیاییه که دوست داشته شدن رو اندام و ظاهر تعیین میکنه و اگه کسی این ها رو نداشته باشه تا ابد محکوم به سرنوشتهایی مشابه اینی هست که در این تاپیک خوندیم

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40391
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

داداش بخدا دقیق منم همین مشکل دو دارم و الان چند ماهه سر دوراهی گیر کردم که این دومی رو طلاق بدم یا همینطوری برم جلو.....درضمن از خانومایی که بیخودی قضاوت میکنند خواهش میکنم خفه بشن و تا زمانی که شرایط مارو درک نکردند حرف اضافه نزنند.......این غرر و ناراحتی تون رو برید به اون دختری بگید که باعث شد کار ما به اینجا بکشه اون دختر زیبا و مغروری که گند زد به همه چی

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 31 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    5

درواقع مشکل از همسر شما نیست
    مشکل از فکر شماست که پیش دختر قبلی مونده و مقایسه های احمقانه ای که انجام میدید باعث شده تعا همسرتون براتون جذاب نباشه

بله به نظر من صددرصد جدا بشید تا بیشتر از این به زندگی اون دختر گند نزدید!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)