نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اجازه ابراز علاقه

984
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2148
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اجازه ابراز علاقه

سلام. من یک دانشجوی 21 ساله هستم. از دو سال پیش به شدت عاشق یه نفر شدم ولی اون آب پاکی رو ریخت روی دستم و گفت یکی دیگه رو دوست داره. من هم یه مدت خیلی طولانی افسرده شدم و بعد هم تلاش کردم فکرشو از سرم بیرون کنم. الان فکر می کنم دیگه عاشقش نیستم ولی هربار می بینمش باز دلم میخواد تا آخر عمر باهاش باشم. حتی با وجود اینکه می دونم تو زندگی اش هیچ جایی ندارم...
    با وجود این حس، می دونم که دیگه اگرم یه روز بگه میخواد با من باشه، من دیگه قبول نمی کنم. بعد سعی کردم آدم های دیگه رو توی زندگیم نادیده نگیرم، شاید کس دیگه ای پیدا بشه که بتونم دوستش داشته باشم؛ ولی دیگه نمی تونم عاشق هیچ کس بشم، مطمئنم. ولی همه بهم میگن که من اجازه ی ابراز علاقه کردن به هیچ کس نمیدم. یعنی با همه ی اطرافیانم خیلی جدی برخورد می کنم و کمی مغرورم. راستش زیاد حوصله ی وقت گذاشتن برای موندن در یک جمع رو ندارم و به همین خاطر حس می کنم بیشتر پسرها از من می ترسن!!! از تیپ آدم هایی هم نیستم که حسابی توی جمع گرم بگیرن و بگو بخند داشته باشن، یعنی خوشم نمیاد این طوری باشم و با این شیوه بخوام پسرها رو جذب خودم کنم.
    نمی دونم باید چه کار کنم که بهشون حالی کنم که بابا من که ترسناک نیستم! اگه می خوای علاقه تو نشون بدی خیلی راحت بیا و بهم بگو.
    من واقعا از تنهایی خسته شدم و اون طوری که دوستام گاهی سربسته بهم میگن، آدم های زیادی هستن که از من خوششون میاد ولی تاحالا حتی یک نفرشون هم پاپیش نذاشته. نمی دونم با این اخلاقم چیکار کنم. خواهش می کنم راهنمایی ام کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2013
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اجازه ابراز علاقه

منم تقریبا مثل تو هستم...انگار پسرا به خودشون اجازه نمیدن جلو بیان...انقدر که سفت و سختم...فقط خواستم ابراز همدردی کنم..مطلب سر دوراهی موندم مربوط به سوال منه...اگه دوست داشتی بخونش و راهنماییم کن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    تشکر شده 87 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : اجازه ابراز علاقه

سلام
    به نظر من، اگه به خاطر حفظ حیا و عفت زنانه با آقایون صحبت و شوخی نمیکنید، هیچ ایرادی که نداره هیچ بلکه خیلی هم خوبه. این فرهنگ ضداسلامی هست که الان رایج شده و میگن با آقایون خوش برخورد کن و زبون بریز تا عاشقت بشن. زندگی ای که بر این پایه شکل بگیره دوام نداره.

رعایت ادب و احترام رو در برخورد با آقایون داشته باشید ولی نیازی نیست جلب توجه کنید. مردی که شما رو به خاطر حیا تون انتخاب کنه بیشتر ارزش داره تا صدها مردی که به خاطر زیبایی یا صدا و ... انتخابتون کنه.
    موفق باشید

4. کاربران زیر از نگین سبز بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد