نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: میل بیشتر از همسرم

17277
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42638
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

میل بیشتر از همسرم

سلام. من حدودا ۲۳ سالمه و میل جنسی من خیلی بیشتر از خانومم هست. جوری که تقریبا هر روز نیاز دارم ولی همسرم بیشتر از هفته یک بار نمیتونه. دیگه روم نمیشه ازش درخواست رابطه کنم. کارهایی مثل روزه و ورزش سنگینم امتحان کردم موقتا جواب داد ولی بعد از یک ماه دوباره همه چی مثل قبل شد. دنبال یه راهکار دائمی برای کاهش میل جنسیم هستم لطفاً راهنماییم کنین.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : میل بیشتر از همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr. X نمایش پست ها
    سلام. من حدودا ۲۳ سالمه و میل جنسی من خیلی بیشتر از خانومم هست. جوری که تقریبا هر روز نیاز دارم ولی همسرم بیشتر از هفته یک بار نمیتونه. دیگه روم نمیشه ازش درخواست رابطه کنم. کارهایی مثل روزه و ورزش سنگینم امتحان کردم موقتا جواب داد ولی بعد از یک ماه دوباره همه چی مثل قبل شد. دنبال یه راهکار دائمی برای کاهش میل جنسیم هستم لطفاً راهنماییم کنین.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام . به سایت مشاور کو خوش اومدین

برای کاهش میل جنسی راهبرد ها و راهکارهای گونا گون و جود دارد!
    اما برای اثر گزاشتن آنها شرایط منوط برای کاهش میل متفاوت هستن

برای مثال تحرک و فعالیت با توجه به سن فرد ، موقعیت جنسی فرد و حتی نوع تغذیه و ژنتیک فرد میتونه اثر کاهش میل جنسی متفاوتی بر افراد ایفا کنه !

پس تمام راهکارهارو هم که تست کرده باشین باید با توجه به فیزیک شخص خودتون راهکار متانسب رو پیدا کنید !

میل جنسی مرد مربوط به دو منطقه مغز (قشر مخ و سیستم لیمبیک) هست این دو بخش مغز نقش حیاتی در میل جنسی و عملکرد جنسی یک مرد ایفا میکنه

سیستم لیمبیک قسمتی از این منطقه درمغز مربوط به عصب های میل جنسیه
    این اعصاب سرعت ضربان قلب و جریان خون را به آلت تناسلی افزایش میدن و سیگنال‌هایی را برای آغاز فرآیندی که باعث افزایش میل جنسیه ایفا میکنند

اما گزینه هایی مطمئن شده به لحاظ اثر بخشی در جهت رسیدن به کاهش میل جنسی و کاهش نمو فومانی هستند ! برای مثال

راهکارهای پزشکی

درجریان مراجعه به پزشک ممکنه از شما تست هورمون مردانه گرفته بشه ! چون مواردی مثل سرطان آلفا آدرنال باعث افزایش میل جنسی بالا هستند که با داروها ی نظیر
    پرازوسین, متیل دوپا ، کتو ************ازول راه درمان طی میشه

و داروهایی که بلوک کننده گیرنده های آلفا هستن مثل: پرازوسین , ترازوسین , تامسولوسین و …گزینه های ثانویه برای کاهش میل جنسی هستند

راهکار های ورزشی

با بدن خود تون از طریق تمرین، ورزش و یوگا و به ویژه طناب زدن تعامل داشته باشین اگر بدن خودتون رو فعال نگه دارید، تقلای جسمی و فشار روحی برای ایجاد رابطه جنسی را احساس نمیکنید

راهکارهای جنسی

یکی از ساده ترین روش ها هست

دراین روش شخص مونث از طریق ************ دهانی یا لمس آلت به واسطه روان کننده ها مرد رو به ارضاء میرسونه بدون اینکه زن به خاطر ضعف قوای جنسی وظرافت بدن احساس ناراحتی کنه !

شاد وپیروز باشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

چرا سعی نمیکنید همسرتون رو به اصطلاح گرم تر کنید؟

4. 2 کاربران زیر از boshiant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

مزاج خودتون و همسرتون رو بشناسید و با تغذیه مناسب هماهنگ بشید.

لینک زیرو بخونید:

نقش روانشناسی مزاج در مدیریت میل جنسی

6. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام
    خب ورزش سنگین که بیشتر میل جنسی رو افزایش میده!
    روزه داری هم بعد از ظهر و عصر باعث افت و افول فانکشن های بدن میشه
    اما اصل کار شبهاست که خب کسی شبها روزه نمیگیره!
    و اصولا اونایی که روزه داری رو واسه کاهش میل جنسی توصیه میکنن به فرد متاهل توصیه نمیکنن!!

اما جالبه شما یه نکته مهمی رو انگار دقت نکردین
    یا چون مشغول تایپ کردن بودین متوجهش نشدین
    همسر شما که فقط تمایل به هفته ای یبار رابطه جنسی داره ایا بنظرتون مشکل نداره؟!!
    چرا همش به فکر رفع مشکل خودتون هستین؟

یعنی تابحال فکر نکردین مشکل اصلی از ناحیه ایشونه؟

جالبه که نوشتین ایشون هفته ای یبار بیشتر نمیتونه!
    هفته ای یبار!

موضوع ساده س
    احتمالا کسانی که این تاپیک رو بخونن متوجه نکته اصلی میشن
    لطفا همیشه دقت کنین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

8. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42618
    تشکـر
    2,113
    تشکر شده 29 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

من کجا باید مشکلم رو بگم همین جا خوبه

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    در این مسیر دقت کنید که شرایط بدنی شما و همچنین اینکه چه میزان در معرض عوامل تحریک کننده قرار دارید از اهمیت برخوردار می باشد هرچقد شما در معرض عوامل تحریک کننده ای چون فیلم ، عکس و... قرار بگیرید احتمال تمایل شما به رابطه جنسی افزایش می یابد و نیاز است که عوامل تحریک کننده خود را شناسایی کنید و در حذف آنها تلاش کنید در کنار این موارد نیاز است از نظر هرمونی نیز چکاو کنید چون افزایش سطح هرمون های جنسی می تواند باعث افزایش تمایل شما در این مورد شود .
    در واقع باید گفت، تمایل به رابطه جنسی، به شدت به حالات روحی، ارزش ها، باورها، تجربه، روابط، پیچیدگی های فیزیکی، تجویز دارو و موارد دیگر مربوط است و پیش بینی میل به رابطه جنسی صرفا با استفاده از تستوسترون واقعا مشکل است.
    این هورمون جنسی هم در مردها و هم در زن ها، تولید می شود و مسئول صفات ثانویه جنسی در مردها مانند رویش موهای صورت، بدن و صدای کلفت آنها است.تستوسترون اثر فعال کننده ای روی میل و رغبت جنسی در مردها و همچنین زن ها دارد اما تنها این عامل اهمیت ندارد و نیاز است که شرایط شما هم از نظر جسمی ، شرایط تغذیه ف عوامل تحریک کننده ، تفکرات جنسی و... بررسی کامل شود .
    در این مسیر می توانید در کنار چکاو بدنی به صورت حضوری با تلفنی برای بررسی دقیق تر به ************ تراپ مراجعه داشته باشید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354304

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49541
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    1

از خانومتون بخواید غذاهای گرم بخوره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد