نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: رابطه شوهرم با دختر عمه

5023
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2188
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه شوهرم با دختر عمه

سلام من یک سال و نیمه عقد کردم با همسرم هم مشکل خاصی ندارم.قبل عقد تو دوران دوستیمون یکبار باهم دعوامون شد گفت که دختر داییش بش اس ام اس میده و میگه دوسش داره...بعد که باهم اشتی کردیم گفت من بش گفتم تو رو دوست ندارم و با یه نفر دوستم...تا اینکه شب بله برون من دختر دایی شوهرم که دختر عمش هم میشرو دیدم...هی به من چپ چپ نگاه میکردو اصلا بام برخورد خوبی نداشت...عمه شوهرم(مامان همین دختره)یه حرفایی میزد که مهمونیو بهم بریزه...توی این مذت هم که از عقد ما میگذره خیلی اذیتم کردن...دیگه کلافه شدم...تا امروز که واسه سرگرمی با خواهرم رفتم فال بگیریم...فالگیره گفت شوهرت با یه دختری به اسمه فلانی رابطه احساسی داشته.اسم همون دختر داییشو گفت....هنگار دنیا رو سرم خراب شده...همیشه شوهرم میگفت من به اون حسی نداشتم ولی حالا دقیقا فالگیره اسم همونو گفته و گفته همدیگرو دزست داشتن...به نظرتون چیکشر کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2144
    تشکـر
    13
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کمکم کنید

سلام عزیزم ...........فالگیرررررررررررر واقعا میخوای سرنوشتت و زندگیتو به خاطر حرف فالگیر تحت تاثیر بدی ............اصلا به حرفای دیگران و فالگیر اهمیت نده .............. هر چی عقلت و چشمت میبینه قبول کن .......................... اینا که مشکل نیست .............مشکل منو بخون تا بفهمی مشکل یعنی چی ......

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2188
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم خوندم مال تو رو هم...اخه موضوع فقط فال نیست اونا بهم اس میدادن واسم خیلی سخته که الان هم همو میبینن...به نظرت به روی شوهرم بیارم؟بش بگم؟چیکار کنم؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2144
    تشکـر
    13
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظرم باید ببینی چقدر همدیگرو میبینن یا تو رفتاراشون دقت کن ببین وا قعا چیزی به نفع دوست داشتن میبینی .ولی تو این مدت اصلا به روی نامزدت نیار چون اگه روتون به هم باز بشه و بعد واقعا هم بینشون چیزی نباشه خیلی بد میشه .....اگر هم بر فزض همچین چیزی باشه باید خیلی حساب شده و با روش خاص و غیر مستقیم بهش بگی ........اخه اگه به روی مرد ها بیاری حتی اگه حق با زن باشه بدتر میکنن و کاملا و علنی کارشونو ادامه میدن و این وسط فقط زن ها ضرر میکنن ...........اره عزیزم اینجا ایران است...... سعی کن با سیاست کاری کنی نامزدت و دختر داییت همو کم ببنن ...........تو این مدت بچسب به نامزدت و بهش حسابی محبت کن .............تا اون دختر و مامانش بسوزن و کاملا بهشون بی تفاوت باش

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2188
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

shoharam hata javabe salame dokhtar daeisho nemide...midune man rush hasasamo azash badam miad....vali un dokhtare kheyli khodesho micasbune az tarafi ham zuresh miad hata b man k azash bozorgtaram salam kone....kheyli ham bachast...16 saleshe....az shoharam motmaenam k ahle khianat kardan nist hata dar hade ye lahze az fkresh rad shodan...vali inke rabte ghableshun dar hadi k shoharam baram gofte nabashe o amightar bashe narahatm

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2184
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اولا فال گیر اسمش روشه یعنی زندگی رو مثل فال می بینه و همه چیز رو بازی می گیره!
    اما بزار اول با حرف همون فالگیری یک چیزی رو دقیق کنم: وقتی فالگیره می گه دوستش داشته یا رابطه احساسی داشته یا ... حالا شوهر عزیزتون می گه من رابطه با او نداشته ام شما دو راه دارید حرف همسر و همدلتون رو باور کنید (یعنی کار عاقلانه) یا جسارتا حرف فالگیر رو قبول کنید، من می خوام بگم حتی اگر حرف فالگیر رو قبول کنید باید به خودتون ببارید که شوهرتون برای اینکه شما رو برای خودش نگه داره و از دستتون نده حاضر شده به شما دروغ بگه و گرنه اگر شما رو نمی خواست یا دوستتون نداشت می تونست دروغ نگه! پس برید به این عشقتون ببالید
    ---------------
    اما شک کردن اولین گام برای اینکه شیطان شما رو تسخیر کنه!
    بهترین راهش مقابله با شیطانه به دو روش اول اینکه هر قدر بیشتر وسوسه می شید که شوهرتون داره با کس دیگه رابطه بر قرار می کنه شما بهش بیشتر محبت کنید
    دوم اینکه سعی نکنید یک وقت به شوهرتون حس مالکیت رو القا کنید یعنی اینکه تو فقط برای منی و با کس دیگه باشی یعنی نامرد، رفتارتون طوری باشه که به شوهرتون بفهمانید شما به عشقش ایمان دارید و از اینکه اون عاشق شماست خیالتون راحته و حتی بهش بگید مثلا: از اینکه می بینم من رو اینقدر دوست داری و برای شادی من هر کاری می کنی به خودم می بالم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2188
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanhamed نمایش پست ها
    اما بزار اول با حرف همون فالگیری یک چیزی رو دقیق کنم: وقتی فالگیره می گه دوستش داشته یا رابطه احساسی داشته یا ... حالا شوهر عزیزتون می گه من رابطه با او نداشته ام شما دو راه دارید حرف همسر و همدلتون رو باور کنید (یعنی کار عاقلانه) یا جسارتا حرف فالگیر رو قبول کنید، من می خوام بگم حتی اگر حرف فالگیر رو قبول کنید باید به خودتون ببارید که شوهرتون برای اینکه شما رو برای خودش نگه داره و از دستتون نده حاضر شده به شما دروغ بگه و گرنه اگر شما رو نمی خواست یا دوستتون نداشت می تونست دروغ نگه! پس برید به این عشقتون ببالید
    ---------------
    بهترین راهش مقابله با شیطانه به دو روش اول اینکه هر قدر بیشتر وسوسه می شید که شوهرتون داره با کس دیگه رابطه بر قرار می کنه شما بهش بیشتر محبت کنید
    دوم اینکه سعی نکنید یک وقت به شوهرتون حس مالکیت رو القا کنید یعنی اینکه تو فقط برای منی و با کس دیگه باشی یعنی نامرد، رفتارتون طوری باشه که به شوهرتون بفهمانید شما به عشقش ایمان دارید و از اینکه اون عاشق شماست خیالتون راحته و حتی بهش بگید مثلا: از اینکه می بینم من رو اینقدر دوست داری و برای شادی من هر کاری می کنی به خودم می بالم
    مرسی از راهنماییتون....

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2188
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

---------------
    به نظرتون با اون دختر داییش چطور رفتار کنم که دیگه با رفتاراش اذیتم نکنه؟

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2144
    تشکـر
    13
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظرم بهترین کار بی تفاوتی به اون دختر و خانوادش ...............و اینکه اصلا به هیچی فکر نکنید و محبتت به همسرت و محبت متقابلش به شما جلوی اونا ابراز کنید تا بفهمن جایی تو زندگی شما ندارن ....

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2188
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahla1367 نمایش پست ها
    به نظرم بهترین کار بی تفاوتی به اون دختر و خانوادش ...............و اینکه اصلا به هیچی فکر نکنید و محبتت به همسرت و محبت متقابلش به شما جلوی اونا ابراز کنید تا بفهمن جایی تو زندگی شما ندارن ....
    باشه عزیزم....مرسی

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2184
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من شما باید با اون دختر خانوم تا جایی که می تونید مهربون باشید مثل یک خواهر بزرگتر یکم درکش کنید ؛ اون کسی رو دوست داشته و حالا از دستش داده و احساس می کنه شما بهش ظلم کردید برای همین یکم کفری هست
    اما سعی کنید بهش محبت کنید اگرچه مانند گربه دستتون رو گاز بگیره اما هم وظیفه انسان دوستیتون رو انجام داده اید هم به شوهرتون ثابت می کنید که بهش اطمینان دارید و نمی ترسید کسی دلش رو ببره هم وجدانتون راحته که دارید بهش کمک می کنید و هم امیدوارم حال اون دختر خانوم هم بهتره بشه (شک نکنید اوهم از آن وضعیت لذت نمی بره ولی بی شک توی خونه پدر و مادرش حرف هایی می زنند که آتش تندتر می شود)

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2188
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من شما باید با اون دختر خانوم تا جایی که می تونید مهربون باشید مثل یک خواهر بزرگتر یکم درکش کنید ؛ اون کسی رو دوست داشته و حالا از دستش داده و احساس می کنه شما بهش ظلم کردید برای همین یکم کفری هست
    اما سعی کنید بهش محبت کنید اگرچه مانند گربه دستتون رو گاز بگیره اما هم وظیفه انسان دوستیتون رو انجام داده اید هم به شوهرتون ثابت می کنید که بهش اطمینان دارید و نمی ترسید کسی دلش رو ببره هم وجدانتون راحته که دارید بهش کمک می کنید و هم امیدوارم حال اون دختر خانوم هم بهتره بشه (شک نکنید اوهم از آن وضعیت لذت نمی بره ولی بی شک توی خونه پدر و مادرش حرف هایی می زنند که آتش تندتر می شود)
    اخه من اصلا نمیتونم باش صمیمی بشم یعنی خودش اصلا نمیخواد...منم ازش خوشم نمیاد...راه دیگه ای نیست؟

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2184
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا شما سعی کن اصلا به حرف هاش توجه نکنی اما در مقابلش هم اخم و تخم نکنی
    هر زمان تونستی برای دعا کن حتی بعد از نماز خوندت تا می تونی براش دعا کن
    کائنات رابطه ها رو درست می کنه

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2188
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا ممنونم ازتون

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2184
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهش می کنم فقط یک جمله رو فراموش نکنید:
    هر قدر به خدا نزدیک تر بشید انرژی بیشتری از کائنات به کمک شما میاد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد