نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: بی حسی

5608
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38711
    تشکـر
    79
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    6

بی حسی

با عرض سلام من ۱۹ سالمه و سال اول دانشگاهم واز اوایل ترم یه پسر اومد پی وی و ازم جزوه خواستو این چیزا خلاصه ماحرف زدیم زدیم و تو کلاس ۵ ۶ نفر بهم پیشنهاد دوستی دادن و من مونده بودم بی دونفر یکیش ک خیلی پولدار بود و قدش بلند تر از من و نمیشناختمش ولی با این کوچیکه خیلی حرف زده بودیم من به همکلاسم گفتم و اون گف اگه با پولداره دوس شی نونت تو روغنه ولی با کوچیکه دوس شی هر چن قدش و جسمش از تو کوچکتره نگران نباش بزرگ میشه پسره و اخلاقتون ک میخوره حله پس من پولداره رو امتحان کردم دیدم به دردم نمیخوره بخاطر اینکه بقیه ازم دس بردارن با این کوچیکه دوس شدم ولی من نمیخواستم عشقم باشه به دوستم گفتم ک من به عنوان داداش کوچکتر دوسش دارم فقط و دوستم گف حستو قائم کن بعد ما دوس شدیم شدیم بعد دیدم این خیلی اخلاقای چرت بچگونه داره و گفتم به درد هم نمیخوریم با هزار مکافات وترس حرف همکلاسیا تموم کردم ماک قبلا پیش هم مینشستیمو دس همو گرفته بودیم یه هفته کات موندیم بعدش دوباره اومد پی ام دادو این چیزا و اومد سر کلاس پیشم نشست اتفاقی ک من نخواستم و گفتم برو کلاس منم میام منتظر مونده بود در کلاس من رفتم تو اومد نشست کنارم دو روز تحمل کردم دوباره گفتم نمیخوامت بعد حرف نزدیم نزدیم دوباره چن روز پیش سر امتحان و این چیزا حرف زدیم و یه کم رو میدی میری بیوش قلب میزاره و دوسش تو گروه کلاسمون تو تلگرام بهش نوشته بود توام دیوونمون کردی الان من نمیدونم چیکار کنم من میگم فقط باهم حرف بزنیم این متنای عاشقانه میفرسته میگه دوست دارم ایتیکرای عاشقانه و من واقعا با این کاراش حرص میخورم ولی شور جار زدن زندگیو در آورده حالا بگم بهم پی ام نده استوری شکست عشقی میزاره و بنظرم این کار دور از شخصیت منه اینکه مردم بهم بخندن چیکار کنم ن تموم میشه ن سنش و قدش و ن جسمش بهم میخوره ک ادامه بدم

2. کاربران زیر از هیزل گریس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42334
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بی حسی

سلام معلومه ازین پسرای دختر ندیدس
    یکی دیگرو باهاش اشنا کن بزا خوش باشن باهم
    ا‌ونوقت ن سیخ میسوزه ن کباب
    امضای ایشان
    The end

4. کاربران زیر از M.azad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط هیزل گریس نمایش پست ها
    با عرض سلام من ۱۹ سالمه و سال اول دانشگاهم واز اوایل ترم یه پسر اومد پی وی و ازم جزوه خواستو این چیزا خلاصه ماحرف زدیم زدیم و تو کلاس ۵ ۶ نفر بهم پیشنهاد دوستی دادن و من مونده بودم بی دونفر یکیش ک خیلی پولدار بود و قدش بلند تر از من و نمیشناختمش ولی با این کوچیکه خیلی حرف زده بودیم من به همکلاسم گفتم و اون گف اگه با پولداره دوس شی نونت تو روغنه ولی با کوچیکه دوس شی هر چن قدش و جسمش از تو کوچکتره نگران نباش بزرگ میشه پسره و اخلاقتون ک میخوره حله پس من پولداره رو امتحان کردم دیدم به دردم نمیخوره بخاطر اینکه بقیه ازم دس بردارن با این کوچیکه دوس شدم ولی من نمیخواستم عشقم باشه به دوستم گفتم ک من به عنوان داداش کوچکتر دوسش دارم فقط و دوستم گف حستو قائم کن بعد ما دوس شدیم شدیم بعد دیدم این خیلی اخلاقای چرت بچگونه داره و گفتم به درد هم نمیخوریم با هزار مکافات وترس حرف همکلاسیا تموم کردم ماک قبلا پیش هم مینشستیمو دس همو گرفته بودیم یه هفته کات موندیم بعدش دوباره اومد پی ام دادو این چیزا و اومد سر کلاس پیشم نشست اتفاقی ک من نخواستم و گفتم برو کلاس منم میام منتظر مونده بود در کلاس من رفتم تو اومد نشست کنارم دو روز تحمل کردم دوباره گفتم نمیخوامت بعد حرف نزدیم نزدیم دوباره چن روز پیش سر امتحان و این چیزا حرف زدیم و یه کم رو میدی میری بیوش قلب میزاره و دوسش تو گروه کلاسمون تو تلگرام بهش نوشته بود توام دیوونمون کردی الان من نمیدونم چیکار کنم من میگم فقط باهم حرف بزنیم این متنای عاشقانه میفرسته میگه دوست دارم ایتیکرای عاشقانه و من واقعا با این کاراش حرص میخورم ولی شور جار زدن زندگیو در آورده حالا بگم بهم پی ام نده استوری شکست عشقی میزاره و بنظرم این کار دور از شخصیت منه اینکه مردم بهم بخندن چیکار کنم ن تموم میشه ن سنش و قدش و ن جسمش بهم میخوره ک ادامه بدم
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام.
    هیزل گریس خانم حوب هستید؟

خیلی وقت پیش در مورد مشکلاتتون تاپیک زدین که راز هاتون رو به همه میگین بعداً تاپیک زدی برای عمل بینی یادتونه!

توی تاپیک عمل بینی توی یکی از پست هاتون به من گفتین که کسی بوده دوستش داشتین و.......................

فکر میکنم این آقایی که الان گفتی همون شخصی هست که تو اون پست بهم توضیح دادی ! درسته ؟!

دوست خوب باید این آقا رو متوجه کار اشتباهش کنی ! اما چطور؟

باید طوری این کارو کنی که حساب کار دستش بیاد و باور کنه بله شما ازش خوشت نمیاد !

دفعه بعد که تو کلاس اومد کنار شما نشست همون جا اعتراض کن و پاشو برو حراست دانشگاه موضوع مزاحمت ایشون رو ابلاغ کن
    مطمئن باش جلو شو میگیرن !

و متوجه میشه که بله شماواقعا حوصلشو نداری وباید دنبال کس دیگه ای باشه

6. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38711
    تشکـر
    79
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط M.azad نمایش پست ها
    سلام معلومه ازین پسرای دختر ندیدس������
    یکی دیگرو باهاش اشنا کن بزا خوش باشن باهم
    ا‌ونوقت ن سیخ میسوزه ن کباب
    واقعا اینو میدونم خدایی

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38711
    تشکـر
    79
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام.
    هیزل گریس خانم حوب هستید؟

خیلی وقت پیش در مورد مشکلاتتون تاپیک زدین که راز هاتون رو به همه میگین بعداً تاپیک زدی برای عمل بینی یادتونه!

توی تاپیک عمل بینی توی یکی از پست هاتون به من گفتین که کسی بوده دوستش داشتین و.......................

فکر میکنم این آقایی که الان گفتی همون شخصی هست که تو اون پست بهم توضیح دادی ! درسته ؟!

دوست خوب باید این آقا رو متوجه کار اشتباهش کنی ! اما چطور؟

باید طوری این کارو کنی که حساب کار دستش بیاد و باور کنه بله شما ازش خوشت نمیاد !

دفعه بعد که تو کلاس اومد کنار شما نشست همون جا اعتراض کن و پاشو برو حراست دانشگاه موضوع مزاحمت ایشون رو ابلاغ کن
    مطمئن باش جلو شو میگیرن !

و متوجه میشه که بله شماواقعا حوصلشو نداری وباید دنبال کس دیگه ای باشه
    بله همونه
    من خوشم میاد به عنوان دوست معمولی ولی اون عشق میخواد پس شدنی نیس ماهم بیکاریم ۲۴ ساعته آنیم واسه همون کار به اینجا میکشه من یه هدف داشته باشم کارم به اینجاها نمیکشع آخه اونجور پسری نیس ک خیلی بچس با مثل بزرگا چرت نیس ک نیاز به گفتن به حراست باشه من میخوام این مشکل بین خودمو خودش حل شه

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

بله همونه
    من خوشم میاد به عنوان دوست معمولی ولی اون عشق میخواد پس شدنی نیس ماهم بیکاریم ۲۴ ساعته آنیم واسه همون کار به اینجا میکشه من یه هدف داشته باشم کارم به اینجاها نمیکشع آخه اونجور پسری نیس ک خیلی بچس با مثل بزرگا چرت نیس ک نیاز به گفتن به حراست باشه من میخوام این مشکل بین خودمو خودش حل شه
    سلام مجدد !

ببخشید ولی متن هایی که میزاری با ادبیات بیانی از نوع خاص هستند نه ادبیات نگارشی با عمومیت زبان فارسی ! یعنی هنون طور که صحبت میکنی همونطور هم مینویسی ! ( فکر میکنم تبریزی حرف میزنی؟ درسته ؟ خودتون گفتین مقیم تبریز هستین براهمین فکر کنم با ادبیات اونا حرف میزنی )

این اشتباهه سعی کن کتابی تر بنویسی ! تابهتر متوجه بشیم

دوست خوب چیزی که من الان دستگیرم شد = شما رابطه دوستی به طور عادی با این پسر رو دوست داری ! اما این پسر به خاطر اینکه حالت بچه گانه داری ۲۴ ساعت خدا میخواد بهش عشق بورزی !
    ودوستی رو از حیطه دوستانه به وَ رطه عشقی میکشه !
    شماهم باتوجه به سن و قدش و جسمش که با شما هماهنگ نیست دلت نمیخاد کیس دوستی عشقی شما باشه !

فقط دوست داری دوست اجتماعیت باشه ! آیا درسته؟

من به خاطر ادبیاتی که در تایپ داشتی شک دارم که درست فهمیدم یا خیر ؟

اگر درست متوجه شدم ! باید بگم تنها سلاح و اهرم خود شما هستین ! اگر خودتون به این رابطه راضی نبودین حراست دانشگاه گزینه اعظم و راه مطمئن بود اما خُب .........

سعی کن طوری باهاش رفتار کنی که متوجه شه شما باهاش مثل سابق نیستی و این روند رو تا یکی دوهفته ادامه بده ! بعد که هی علت رو جویا شد ! بهش بگو تو از من میخوای ۲۴ ساعته بهت عشق بورزم اما من وتو برای هم مناسب نیستیم ! چرا ؟ چون به لحاظ جسمی و حتی روحیه و اخلاقیات و.............هم سان نیستیم !

بگو من فقط میتونم باهات دوست اجتماعی باشم اما رابطه عشقی از من در خواست نکن !

خانم هیزل گریس من فکر میکنم شما خودتون به خاطر این که دوست داشتین رابطه دوستی از نوع اجتماعیش با این پسر ادامه دار باشه هنوز نتونستین بهش درست تفهیم کنید که من تورو برای عشق دوست ندارم و توبرای من یک دوست اجتماعی هستی

وتمام اقداماتی که انجام دادی رو ممکنه لوس بازی یا عشوه بر داشت کنه !
    پس جدی باهاش صحبت کن
    ویرایش توسط Saltanat : 01-06-2020 در ساعت 12:44 PM

10. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 118 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام. خوب شما خودتون از یه طرف دوستش داری ومیخوای دوست باشی از یه طرف میخوای عشق نباشه هم خدا رو میخوای هم خرما

اون پسر هم فقط دوستی با عشق میخواد ! حالا یا بچه هست یا نیست نمیشه که یا قبول کن دوست باشی و عاشق باشین البته از نوع مثلا ( مثلا عاشق باشید ) یا تکلیف یارو رو مشخص کن بزار بره پی کارش

12. کاربران زیر از sssssalar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 118 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    سلام مجدد !

ببخشید ولی متن هایی که میزاری با ادبیات بیانی از نوع خاص هستند نه ادبیات نگارشی با عمومیت زبان فارسی ! یعنی هنون طور که صحبت میکنی همونطور هم مینویسی ! ( فکر میکنم تبریزی حرف میزنی؟ درسته ؟ خودتون گفتین مقیم تبریز هستین براهمین فکر کنم با ادبیات اونا حرف میزنی )

این اشتباهه سعی کن کتابی تر بنویسی ! تابهتر متوجه بشیم

دوست خوب چیزی که من الان دستگیرم شد = شما رابطه دوستی به طور عادی با این پسر رو دوست داری ! اما این پسر به خاطر اینکه حالت بچه گانه داری ۲۴ ساعت خدا میخواد بهش عشق بورزی !
    ودوستی رو از حیطه دوستانه به وَ رطه عشقی میکشه !
    شماهم باتوجه به سن و قدش و جسمش که با شما هماهنگ نیست دلت نمیخاد کیس دوستی عشقی شما باشه !

فقط دوست داری دوست اجتماعیت باشه ! آیا درسته؟

من به خاطر ادبیاتی که در تایپ داشتی شک دارم که درست فهمیدم یا خیر ؟

اگر درست متوجه شدم ! باید بگم تنها سلاح و اهرم خود شما هستین ! اگر خودتون به این رابطه راضی نبودین حراست دانشگاه گزینه اعظم و راه مطمئن بود اما خُب .........

سعی کن طوری باهاش رفتار کنی که متوجه شه شما باهاش مثل سابق نیستی و این روند رو تا یکی دوهفته ادامه بده ! بعد که هی علت رو جویا شد ! بهش بگو تو از من میخوای ۲۴ ساعته بهت عشق بورزم اما من وتو برای هم مناسب نیستیم ! چرا ؟ چون به لحاظ جسمی و حتی روحیه و اخلاقیات و.............هم سان نیستیم !

بگو من فقط میتونم باهات دوست اجتماعی باشم اما رابطه عشقی از من در خواست نکن !

خانم هیزل گریس من فکر میکنم شما خودتون به خاطر این که دوست داشتین رابطه دوستی از نوع اجتماعیش با این پسر ادامه دار باشه هنوز نتونستین بهش درست تفهیم کنید که من تورو برای عشق دوست ندارم و توبرای من یک دوست اجتماعی هستی

وتمام اقداماتی که انجام دادی رو ممکنه لوس بازی یا عشوه بر داشت کنه !
    پس جدی باهاش صحبت کن

درسته یکم اشتباه تایپ زیاد داره منم نیم ساعت خوندم تا فهمیدم خیلی از حروف های تایپ شده اضاف هستن

14. کاربران زیر از sssssalar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات و نیاز شما و گرایشتان به جنس مخالف قابل درک می باشد اما اجباری برای انتخاب ندارید که حتما بخواهید بین گزینه های موجود فردی را انتخاب کنید بهتر است با توجه به شرایط سنیتان فعلا تمرکز خود را بر مسائل درسی و دیگر علایقتان قرار بدهید تا در آینده در زمان مناسبی در این مورد انتخاب و یک رابطه با هدف را تجربه کنید .
    اینکه شما بخواهید با فردی وقت بگذرانید و تماس هایی نیز داشته باشید اما توقع وابستگی و ابراز علاقه و... را نداشته باشید شدنی نمی باشد و نیاز است اگر شما مایل به رابطه نیستید در احترام و بدون توهین به فرد مقابل این موضوع را عنوان کنید و به خودتان نیز فرصت بدهید اگر شما بخواهید روابط متعددی را بدون شناخت و هدف دنبال کنید امکان آسیب و دیدگاه اشتباه در مورد شما وجود دارد .
    این آقا نیز با توجه به شرایط سنیشان تصمیم گیری هیجانی و وابستگیشان قابل درک می باشد اما مسئولیتی شما ردر قبال ایشان ندارید و تنها نیاز است ترک رابطه با احترام صورت گیرد و از رفت و برگشت به یک رابطه خوداری کنید .

16. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

یک نصیحت از من اینه که ترم اول عاشق نشین
    عشق چیز قشنگیه پس با هیچکس تجربش نکن
    سالها تنها باش عشق واقعی خودش پیدات میکنه و میاد تو وجودت
    همه اینها تو زمان مقرر خدااا اتفاق میفته

18. کاربران زیر از tarah2020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42670
    تشکـر
    18
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tarah2020 نمایش پست ها
    یک نصیحت از من اینه که ترم اول عاشق نشین
    عشق چیز قشنگیه پس با هیچکس تجربش نکن
    سالها تنها باش عشق واقعی خودش پیدات میکنه و میاد تو وجودت
    همه اینها تو زمان مقرر خدااا اتفاق میفته
    سلام
    من هم با این نظر دوستمون موافقم من خودم هم دانشجوام و درک میکنم بسیاری از پسرا دوست دارن تو ترم اول دخترای همکلاسیشون رو اذیت کنن وبه بهانه ی دوستی که اخرش منجر به ازدواج بشه کم کم روحیه ی دختره رو تضعیفش کنن به نظرم بهتره خودت بهش بگی که دوستش نداری و حتی به عنوان دوست معمولی هم نمیخوای باهاش در ارتباط باشی و در ضمن بهش بگو اگه یه بار دیگه ببینم توی کلاس پیشم نشستی حتما این بار به حراست اطلاع میدم به خاطر ابروت اینبار خواستم باهات حرف بزنم تا مشکلمون حل بشه ولی دفعه ی بعد مطمئنا به حراست میگم اگه این حرف ها رو تند بهش بگی و قیافت رو عصبی نشون بدی مطمئنا اونم تو رو اذیت نمیکنه و به نظرم از زندگیت بره بیرون امتحانش کن امتحان کردن که ضرری نداره .......

20. کاربران زیر از samaneh k بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام عزیزم
    رابطه وقتی ارزش ادامه دادن داره که عشق دوطرفه باشه
    اگه شما عاشق ایشون بودی سن و قدش برات ملاک نبود و کات نمیکردی!

پس همین نشون میده که شما ایشون رو دوست نداری و ظاهرا اینطور که بنظر میاد دورنمایی هم برا دوست داشتن شماها وجود نداره

پس بهترین کار اینه که دیگه کاری به ایشون نداشته باشی که اونم بیش ازین وابسته و درگیر نشه

اگه یه مدت بی توجهی کنی همه چیز تموم میشه و هیچکدامتونم اسیبی نمیبینین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

22. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38711
    تشکـر
    79
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساسات و نیاز شما و گرایشتان به جنس مخالف قابل درک می باشد اما اجباری برای انتخاب ندارید که حتما بخواهید بین گزینه های موجود فردی را انتخاب کنید بهتر است با توجه به شرایط سنیتان فعلا تمرکز خود را بر مسائل درسی و دیگر علایقتان قرار بدهید تا در آینده در زمان مناسبی در این مورد انتخاب و یک رابطه با هدف را تجربه کنید .
    اینکه شما بخواهید با فردی وقت بگذرانید و تماس هایی نیز داشته باشید اما توقع وابستگی و ابراز علاقه و... را نداشته باشید شدنی نمی باشد و نیاز است اگر شما مایل به رابطه نیستید در احترام و بدون توهین به فرد مقابل این موضوع را عنوان کنید و به خودتان نیز فرصت بدهید اگر شما بخواهید روابط متعددی را بدون شناخت و هدف دنبال کنید امکان آسیب و دیدگاه اشتباه در مورد شما وجود دارد .
    این آقا نیز با توجه به شرایط سنیشان تصمیم گیری هیجانی و وابستگیشان قابل درک می باشد اما مسئولیتی شما ردر قبال ایشان ندارید و تنها نیاز است ترک رابطه با احترام صورت گیرد و از رفت و برگشت به یک رابطه خوداری کنید .
    خیلی ممنون

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38711
    تشکـر
    79
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    رابطه وقتی ارزش ادامه دادن داره که عشق دوطرفه باشه
    اگه شما عاشق ایشون بودی سن و قدش برات ملاک نبود و کات نمیکردی!

پس همین نشون میده که شما ایشون رو دوست نداری و ظاهرا اینطور که بنظر میاد دورنمایی هم برا دوست داشتن شماها وجود نداره

پس بهترین کار اینه که دیگه کاری به ایشون نداشته باشی که اونم بیش ازین وابسته و درگیر نشه

اگه یه مدت بی توجهی کنی همه چیز تموم میشه و هیچکدامتونم اسیبی نمیبینین
    ممنون

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38711
    تشکـر
    79
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh k نمایش پست ها
    سلام
    من هم با این نظر دوستمون موافقم من خودم هم دانشجوام و درک میکنم بسیاری از پسرا دوست دارن تو ترم اول دخترای همکلاسیشون رو اذیت کنن وبه بهانه ی دوستی که اخرش منجر به ازدواج بشه کم کم روحیه ی دختره رو تضعیفش کنن به نظرم بهتره خودت بهش بگی که دوستش نداری و حتی به عنوان دوست معمولی هم نمیخوای باهاش در ارتباط باشی و در ضمن بهش بگو اگه یه بار دیگه ببینم توی کلاس پیشم نشستی حتما این بار به حراست اطلاع میدم به خاطر ابروت اینبار خواستم باهات حرف بزنم تا مشکلمون حل بشه ولی دفعه ی بعد مطمئنا به حراست میگم اگه این حرف ها رو تند بهش بگی و قیافت رو عصبی نشون بدی مطمئنا اونم تو رو اذیت نمیکنه و به نظرم از زندگیت بره بیرون امتحانش کن امتحان کردن که ضرری نداره .......
    خیلی ممنون

26. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38711
    تشکـر
    79
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    6

من تموم حرفامو بهش گفتم و بهش گفتم اونم حرفاشو بگه آخرش به این نتیجه رسیدیم ما به درد هم نمیخوریم و تمومش کردیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)