نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: چی به خواستگارم بگم؟

683
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2039
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy چی به خواستگارم بگم؟

سلام من دختری 22 ساله هستم. پسرعموم ادعا میکرد که عاشق من هست 5 سال قبل از نامزدی مون وقتی من دبیرستان میرفتم خیلی کارا میکرد تا من بهش توجه کنم .... اما تو اون 5 سال من احساسی بهش نداشتم ونگاه ش هم نمیکردم.. تا اینکه اومد خواستگاری بعد یه مدت کوتاه که با اخلاقش و رفتاراش آشنا شدم بهش علاقه مند شدم بعد از یک سال نامزدی زد زیر تمام حرفاش و حتی دیگه ندیدمش.... با گریه از هم جدامون کردن روز جدایی گفت بیا دور از چشم دیگران با هم حرف بزنیم کسی از با هم بودنمون بویی نبره اما من قبول نکردم چون گفت ما هیچ وقت تا آخر عمر هم صبر کنیم به هم نمیرسیم.. خیلی به حرف مادرش بود چون بامخالفت مادرش مواجه شد تمومش کردیم/ قبل از بهم زدن نامزدی قرار عقد و برا دو هفته بعد گزاشته بودیم که ما تو این دو هفته با هم رابطه داشتیم خاطره با هم بودنمون خیلی آزارم میده / الان خواستگارای زیادی دارم که یکیشون خیلی دوسم داره با هم حرف میزنیم ازم سوال میکنه که آیا با پسر عموت رابطه داشتی من نمیدونم که باید همه چیزو بهش بگم یا نه خیلی افکارم آشفته هست ...خواستگارم بهم میگه من به نجابتو پاکیه تو ایمان دارم .... خیلی قبولم داره /من بهش دروغ گفتم من دست نامردمو گرفتم تو آغوشش رفتم // خیلی میترسم لطفا راهنماییم کنید
    ویرایش توسط khatereh : 02-03-2014 در ساعت 07:49 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد