نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکلات روحی ناشی از محیط کار

924
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2260
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات روحی ناشی از محیط کار

با سلام
    من خانمی بیستو نه ساله هستم. سه ساله که در بانک استخدام شدم. فوق لیسانس هستم. و ابتدای امر علاقه به ادامه درسم داشتم نه کار کردن. ولی بطر اتفاقی وارد بازار کار شدم و در نهایت استخدام. از همون شروع کار متوجه شدم این کار تناسبی با روحیه من نداره هرروز که سرکار میرم تا بر میگردم رنج میبرم. استرس کار بسیار بالاس و روحیه من تحمل این همه استرس رو نداره. هفته ای چند روز که از بانک بر میگردم گریه میکنم اینجوری کمی از انرژی منفی انباشته شده در درونم کم میشه. همسرم علاقه ای به ادامه کار من نداره چون میبینه چقد اذیت میشم وی بدلیل نیاز مالی میترسم بعد از استعفا پشیمون بشم. همسرم همکارمه و شرایطو خیلی خووب درک میکنه و بهم حق میده. خواهش میکنم راهنماییم کنید. بمونم با اینهمه استرس یا استعفا بدمو خودمو راحت کنم.
    ویرایش توسط pasargad : 02-05-2014 در ساعت 02:15 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1754
    تشکـر
    25
    تشکر شده 39 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مشکلات روحی ناشی از محیط کار

سلام عزیزم.به نظر من به هیچ عنوان دست از کارت نکش.چون بهش عادت می کنی و کار خوبی هم هست مخصوصا تو این شرایط که اوضاع بازار کار کساده.و تازه برا یک خانوم سخت تر هم هست چون بحث امنیت محیط کار هم پررنگ تره و نظم و شرایط کار(منظورم از نظر شیفت کاری که صبح باشه یا شب و ساعات مشخصی باشه که به خانه داری لطمه نزنه)هم همینطور. کار شما همه ی این ویژگی ها رو داره چرا می خوای به این راحتی از دستش بدی؟به نطر من همه چیزش عالیه فقط یه مشکل داره که اونم استرسش هست و اونم خیلی از کارا دارنش و فقط کار بانکی اینظور نیست.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    تشکر شده 101 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مشکلات روحی ناشی از محیط کار

سلام دوست گل.من خواهرم دقیقا شرایطش مثل شما بود کلی زحمت کشید واسه آزمون بانک و قبول هم شد ولی ب دلیل استرس زیادی که بهش وارد می شداز کار استعفا داد. ولی خب الان شغل دیگه ای داره هرچند مثل کار بانک نیس که همه آرزوشو دارن ولی بدم نیس.
    ولی از من میشنوی ، مسئله ی استرس کاملااااااااااااااااااااا ااااا قابل حله.یکبار امتحان کن و پیش یک مشاور برو.چون درک میکنم شراط رو ازت می خوام اینکارو بکنی.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد