نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: حرفایی ک خیلی تاثیر میزارن

5099
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38711
    تشکـر
    79
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    6

حرفایی ک خیلی تاثیر میزارن

با عرض سلام
    من یه سوالی میخواستم بپرسم اینکه ماها ک قیافمون خوشگل نیس چرا اینقدرررررررر میخوانمون ک من خودمم باورم نمیشه کسی منو بخاطر خودم میخواد و فک میکنم همش هوسه ولی یه چیز دیگه من با چن نفر رل زدم تا حالا. تا زمانیکه ک قسم میدن اصرار میکنن خودشونو پاره میکنن خیلی دوس دارن ولی من نمیتونم کسیو تحمل کنم و معمولا بخاطر وقت گذرونی میرم تو رابطه حالا .
    سوالم اینه طرف ک میاد تو زندگیم میبینه من زیبا رو نیستم چرا بعد اینکه میره مینویسه می گویند زیبارویان وفا ندارند ولی تو دیگه چرا میمون، یا تو ک شبیه سگ بودی
    خداوکیلی من خیییییلی ناراحت میشم میگن زشتم هر دفعه این زخم عمیق تر میشه چرااااا ینی واقعا من اینقدر زشتم ؟؟؟!!!
    اون پسره ک ماجراشو بهتون گفته بودم تو گروه کلاسمون داشتن در مورد استاد حرف میزدن ک چرا سر امتحان کمک نکرد بعد پسری ک دوس من بود نوشته میگویند زیبا رویان وفا ندارند ولی تو ک شبیه سگ بودی در حالیکه استادمون خیییییلیم خوشگله (خانومه) کاملا معلومه حرفو به من میندازه
    یا مثلا یکی کراش گذاشته برام تو کانال دانشگاه بعد نوشته همون دختری ک سیبیلوعه . ینیییی چی همه اینو فرستادن تو گروه میخندن هیچ کس تو کلاس از لحاظ شیک پوشی به من نمیرسه وضعمون نسبت به بقیه خوبه ولی خیلی خوبو درحد عالی ن ولی خلاصه بالاترم از خیلیا گاها فک میکنم سر حسودیشون و سوختگیشون اینجوری میکنن
    یا مثلا اینم هست اول دبیرستان ۶ ماه با یکی دوست بودم بعدش نتونستم تحملش کنم به هزار بهانه ازش جدا شدن آخرین روز گف با اینکه زشت بودی من بهت میگفتم خوشگل از اونروز بدجوررررر زخم عجیبی خوردم ک هر دفعه با اینکارای جدید بدتر میشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38711
    تشکـر
    79
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : حرفایی ک خیلی تاثیر میزارن

نقل قول نوشته اصلی توسط هیزل گریس نمایش پست ها
    با عرض سلام
    من یه سوالی میخواستم بپرسم اینکه ماها ک قیافمون خوشگل نیس چرا اینقدرررررررر میخوانمون ک من خودمم باورم نمیشه کسی منو بخاطر خودم میخواد و فک میکنم همش هوسه ولی یه چیز دیگه من با چن نفر رل زدم تا حالا. تا زمانیکه ک قسم میدن اصرار میکنن خودشونو پاره میکنن خیلی دوس دارن ولی من نمیتونم کسیو تحمل کنم و معمولا بخاطر وقت گذرونی میرم تو رابطه حالا .
    سوالم اینه طرف ک میاد تو زندگیم میبینه من زیبا رو نیستم چرا بعد اینکه میره مینویسه می گویند زیبارویان وفا ندارند ولی تو دیگه چرا میمون، یا تو ک شبیه سگ بودی
    خداوکیلی من خیییییلی ناراحت میشم میگن زشتم هر دفعه این زخم عمیق تر میشه چرااااا ینی واقعا من اینقدر زشتم ؟؟؟!!!
    اون پسره ک ماجراشو بهتون گفته بودم تو گروه کلاسمون داشتن در مورد استاد حرف میزدن ک چرا سر امتحان کمک نکرد بعد پسری ک دوس من بود نوشته میگویند زیبا رویان وفا ندارند ولی تو ک شبیه سگ بودی در حالیکه استادمون خیییییلیم خوشگله (خانومه) کاملا معلومه حرفو به من میندازه
    یا مثلا یکی کراش گذاشته برام تو کانال دانشگاه بعد نوشته همون دختری ک سیبیلوعه . ینیییی چی همه اینو فرستادن تو گروه میخندن هیچ کس تو کلاس از لحاظ شیک پوشی به من نمیرسه وضعمون نسبت به بقیه خوبه ولی خیلی خوبو درحد عالی ن ولی خلاصه بالاترم از خیلیا گاها فک میکنم سر حسودیشون و سوختگیشون اینجوری میکنن
    یا مثلا اینم هست اول دبیرستان ۶ ماه با یکی دوست بودم بعدش نتونستم تحملش کنم به هزار بهانه ازش جدا شدن آخرین روز گف با اینکه زشت بودی من بهت میگفتم خوشگل از اونروز بدجوررررر زخم عجیبی خوردم ک هر دفعه با اینکارای جدید بدتر میشه
    جواب بدید خب

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

جواب بدید خب
    بسم الله الرحمن الرحیم !

سلام !

در مورد اینکه میگین ( یعنی من اینقدر زشتم ؟ ) باید بگم قضاوت شمایل شما فقط با دیدن شما میسر هست و گرنه خیر!

درضمن درصورت دیدن شما سلیقه های افراد متفاوته ممکنه از نظر کسی زیبا و یا نمکی باشین و از نظر شخص دیگه زشت !

پس هیچ کس صد درصد زیبا نیست !

در مورد حرفای زشت و بی ادبانه که بعضی از دوستانتون به شما میگن ! خوب ببین همه ی افراد با تربیت و با اصالت نیستن !
    برای همین قبل از اینکه با افراد صرفا به خاطر سر گرمی وارد رابطه بشی اونهارو محک بزن و بعد اگر متوجه شدی که به لحاظ ادبیات انسان های موجهه هستند وارد رابطه دوستی / عشقی ) بشید

الانم هی نگین آیا من زشتم آیا من فلان آیا من................

زیبای مطلق خدا و غایت زشتی ابلیسه ! همین وبس

4. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    دقت کنید که زیبایی از نظر افراد متفاوت می باشد و اینکه شما از خودتان رضایت کافی نداشته باشید در دیدگاه و برداشت صحبت دیگران تاثیر زیادی خواهد داشت . بهتر است سعی کنید به عزت نفس بیشتری نسبت به خودتان برسید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته و از روابط متعدد خوداری کنید چون مسیر رسیدن به شناخت برای شما تایید دیگران نمی باشد و این مسیر می تواند آسیب زا باشد .
    در این مسیر بهتر است چند جلسه شناخت درمانی را تجربه کنید تا بتوانید در مسیر شناخت بیشتر خودتان و تصمیاتتان نتیجه گیری بهتری داشته باشید .

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354783

6. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام خوشگله چطوری
    به نظرات بقیه اهمیت نده و کاری نداشته باش که دربارت چی فکر میکنن

8. 3 کاربران زیر از tarah2020 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

با عرض سلام
    سلام هیزل جان
    شما چون خودت رو این موضوع حساسی و فکرت با این قضیه درگیره این جمله ها برات ازاردهنده میشن
    وگرنه طبیعیه وقتی یکیو از رابطه بیرون بندازن و باهاش کات کنن اونم واسه تخلیه عصبانیتش ممکنه هرچیزی بگه
    اون میخواد خشمشو تخلیه کنه و اگه جای شما سوفیا لورن هم بود شاید بش همینو میگفت

الان مشکل از حرفای اونا نیست اونا که یه یاوه ای گفتن و رفتن
    مشکل الان از کمبود اعتماد به نفس شماست که ممکنه تو حوزه های مختلف زندگیت اثر منفی بزاره

من خودم چهره بالای متوسط دارم اما زیبای به اون معنا نه!
    اما روزی چندبار تو اینه به خودم نگا میکنم و خودمو ظاهرمو تحسین و پرستش میکنم
    اینکه دیگران چطوری ببیننت مهم نیست
    مهم اینه که خودت خودتو چطور ببینی

توی رمان برباد رفته به یه چیز خیلی جالبی اشاره کرده
    اسکارلت اوهارا واقعا زیبا نبود اما اغلب مردم اونو زیبا میدیدن
    چون خیلی مغرور بود

و البته شایدم شما تو معیارهای زیبایی خیلی ترازبالا باشی
    من که ندیدمت..

اما اگرم مث اغلب مردم زیبایی متوسط داری بازم خودتو بهترین و ممتازترین ببین

اینو تکرار میکنم:
    نظر مردم مهم نیست
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

10. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42698
    تشکـر
    57
    تشکر شده 82 بار در 52 پست
    میزان امتیاز
    5

12. کاربران زیر از Leila.h بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38711
    تشکـر
    79
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    دقت کنید که زیبایی از نظر افراد متفاوت می باشد و اینکه شما از خودتان رضایت کافی نداشته باشید در دیدگاه و برداشت صحبت دیگران تاثیر زیادی خواهد داشت . بهتر است سعی کنید به عزت نفس بیشتری نسبت به خودتان برسید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته و از روابط متعدد خوداری کنید چون مسیر رسیدن به شناخت برای شما تایید دیگران نمی باشد و این مسیر می تواند آسیب زا باشد .
    در این مسیر بهتر است چند جلسه شناخت درمانی را تجربه کنید تا بتوانید در مسیر شناخت بیشتر خودتان و تصمیاتتان نتیجه گیری بهتری داشته باشید .

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354783
    ممنون لطف کردید

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38711
    تشکـر
    79
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    سلام هیزل جان
    شما چون خودت رو این موضوع حساسی و فکرت با این قضیه درگیره این جمله ها برات ازاردهنده میشن
    وگرنه طبیعیه وقتی یکیو از رابطه بیرون بندازن و باهاش کات کنن اونم واسه تخلیه عصبانیتش ممکنه هرچیزی بگه
    اون میخواد خشمشو تخلیه کنه و اگه جای شما سوفیا لورن هم بود شاید بش همینو میگفت

الان مشکل از حرفای اونا نیست اونا که یه یاوه ای گفتن و رفتن
    مشکل الان از کمبود اعتماد به نفس شماست که ممکنه تو حوزه های مختلف زندگیت اثر منفی بزاره

من خودم چهره بالای متوسط دارم اما زیبای به اون معنا نه!
    اما روزی چندبار تو اینه به خودم نگا میکنم و خودمو ظاهرمو تحسین و پرستش میکنم
    اینکه دیگران چطوری ببیننت مهم نیست

توی رمان برباد رفته به یه چیز خیلی جالبی اشاره کرده
    اسکارلت اوهارا واقعا زیبا نبود اما اغلب مردم اونو زیبا میدیدن
    چون خیلی مغرور بود

و البته شایدم شما تو معیارهای زیبایی خیلی ترازبالا باشی
    من که ندیدمت..

اما اگرم مث اغلب مردم زیبایی متوسط داری بازم خودتو بهترین و ممتازترین ببین

اینو تکرار میکنم:
    نظر مردم مهم نیست
    خییییلی ممنونم میشه لطفا بگید چطور اعتماد به نفس داشته باشم
    راستیتش در کنار این حرفایی ک گفتم من مطمئنم قیافم معمولیه ولی چون دوتا خواهرام ک قیافه معمولی رو به بالا و نسبتا خوشگلی دارن و یکیش ۶ ساله بیکاره و یکیش ۸ ساله پشت کنکوره و پدرم منو بیشتر از اینا دوس داره و زندگیم خوبتر از این دوتاس اینا باعث میشن من فک کنم زشتم و هییییی فک کنم غصه بخورم و جذب کنم و اعتماد به نفس نداشته باشم ولی تصمیم گرفتم بینیمو عمل کنم انشالله تفطیلات کار پیدا کنم عمل میکنم چون تو قبافه من همه توجها میره رو بینی تپلم ولی اگه عمل کنم خب خودمم راضی میشم پس میرم کار میکنم یه کاریش میکنم انشالله

15. کاربران زیر از هیزل گریس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38711
    تشکـر
    79
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط tarah2020 نمایش پست ها
    سلام خوشگله چطوری
    به نظرات بقیه اهمیت نده و کاری نداشته باش که دربارت چی فکر میکنن
    راستش هر کی بهم میگه خوشگل فک میکنم داره مسخرم میکنه و اینکه هر وق کسی میگه عههه تو چه نازی فک میکنم مثلا اونقدررر مهربونن ک میخوام یه کاری برام کرده باشن و اینکه به نظرم هر کی خوشگل نیست زشت نیس ک قیافه معمولیم داریم خب ولی خب ۹۰درصد آدما میگن خوشگل نیستی برو به جهنم قیافه معمولی نداریم و زشت خطاب میشی
    ویرایش توسط هیزل گریس : 01-19-2020 در ساعت 08:21 PM

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42698
    تشکـر
    57
    تشکر شده 82 بار در 52 پست
    میزان امتیاز
    5

بهشون بگو منم اگه اعتماد به نفس تو رو داشتم میرفتم مدلینگ میشدم خخخخ این حرف یعنی تو خودت زشتی به فکر خودت باش . اصن بگو ماهمینیم که هستیم شما همینشم نیستی . جوابشونو بده . اعتماد به نفستم بالا ببر بیشتر اوناییم که بهت میگن زشت میخوان اعتماد به نفستو کم کنن یا شاید حسودن .شما گوش نگیر مطمئن باش یه روز یکی پیدا میشه که تو چشم اون خوشگلتر از تو تو دنیا نیست

18. کاربران زیر از Leila.h بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42334
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

هرکی هرچی گف بگو مجبورت نکردن تحملم کنی دکمه تو بزن((((:
    امضای ایشان
    The end

20. کاربران زیر از M.azad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

خییییلی ممنونم میشه لطفا بگید چطور اعتماد به نفس داشته باشم
    راستیتش در کنار این حرفایی ک گفتم من مطمئنم قیافم معمولیه ولی چون دوتا خواهرام ک قیافه معمولی رو به بالا و نسبتا خوشگلی دارن و یکیش ۶ ساله بیکاره و یکیش ۸ ساله پشت کنکوره و پدرم منو بیشتر از اینا دوس داره و زندگیم خوبتر از این دوتاس اینا باعث میشن من فک کنم زشتم و هییییی فک کنم غصه بخورم و جذب کنم و اعتماد به نفس نداشته باشم ولی تصمیم گرفتم بینیمو عمل کنم انشالله تفطیلات کار پیدا کنم عمل میکنم چون تو قبافه من همه توجها میره رو بینی تپلم ولی اگه عمل کنم خب خودمم راضی میشم پس میرم کار میکنم یه کاریش میکنم انشالله
    راهکارای عملیاتی برخورد با اینجور ادمها رو همونطور که لیلا اچ و ام ازاد گفتن همچی جوابایی بدین که دیگه یارو حساب کار دستش بیاد

و اما در مورد بالا بردن اعتماد به نفس..
    کاری که من همیشه میکنم و اعتماد به نفسم روی هزاره همونو بهتون میگم
    ادما رو ریز ببین
    کلا به هیچکس جز خودت اهمیت نده و واسه دیگران فقط به همون مقداری ارزش قایل شو که به تو منفعتی برسونن
    ادمها رو به ۲ دسته تقسیم کن:

باارزش(منفعت رسان به هیزل گریس)
    بی ارزش(بدون منفعت برا هیزل گریس)

رتبه و ارزش ادمها رو فقط با اون مقدار فایده ای که به تو میرسونن سنجش کن و غیر ازین واسه کسی دیگه ارزشی قایل نشو

خودتو ستایش کن
    تموم سلولهای بدنتو ستایش کن

اینا رو به عنوان کسی بهت میگم که راحت جلو بزرگ و کوچیک تو همه موارد اظهار نظر میکنم و میگم من وقتی اینا رو فهمیدم که دیگران الف اولشم نشنیده بودن
    صاف تو چشم ادمایی اینا رو میگم که بعضا تو کارشون کلی هم ادعا دارن

هرکی خواست گنده بشه و جلوت خودی نشون بده با ترفندهای مختلف سرجاش بنشون
    کاری کن ادب رو یاد بگیره

اینو همیشه یاد داشته باش که از خودت مهمتر احدی نیست
    و اینکه تو اول و اخرش صاحب اختیار خودتو زندگیت هستی

خواستی عمل بینی انجام بده
    هیچ اشکالی نداره
    اما هرگز تصور زشت بودن نداشته باش

من خودم بالای گوشامو صورتمو سوراخ کاری کردم
    اما نه واسه اینکه حس کنم کمبودی دارم و نیاز دارم زیبا شم
    بلکه واسه جذابتر شدن و البته همبستگی ایینی اینکارو کردم

با این انگیزه که دچار عیب و نقص هستی عمل نکن
    بلکه با انگیزه اینکه زیباتر بشی عمل کن
    یعنی با خودت بگو این عمل رو انجام میدم که زیباتر بشم

این راهکارها که گفتم از دل زندگی خودم بیرون اومدن
    اگه به کار شما نیان یعنی کلا بایستی فوندانسیون ذهنتو تغییر بدی

اعتماد به نفس تزریق شدنی نیست
    تلقین کردنی هم نیست
    اگه توی وجودت باشه خودش بیرون میزنه

راهکارهای من زمانی به کارت میان که زمینه ذهنیت همسو با این راهکارها باشن
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

22. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)