نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: همسرم دوسم نداره

8881
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42715
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همسرم دوسم نداره

منو همسرم ۲سال باهم دوست بودیم و بعدش عقد کردیم از اولدحس میکردم عاشقم نیست فقط دوسم داره...به نظرش زن معقولی هستم رفتارم با خانوادش و اطرافیان خوبه و زن خوبی هستم...الان۵ ساله که ازدواج کردیم خیلی مرد خوبیه ولی همیشه جای یه چیزی خالیه تو زندگیمون عشق...
    ما زندگی خوبی داریم ولی همیشه ازین که از رو مصلحت باهام زندگی میکنه ناراحتم..فکر میکنم دارم خودمو بهش تحمیل میکنم...رابطه جنسیمون هم تقریبا یک سالی هست که کم شده حتی شاید ماهی یکبار قبلا درگیر یه استرسایی بودیم بهش حق میدادم ولی الان دو سه ماه اخیر همه چی نرماله😔😔😔
    من دوست داشتم یه زندگی عاشقانه داشته باشم ولی الان ندارم حسرتش به دلم مونده...از اینده رابطمون میترسم...نمیدونم ادامه دادنش کار درستیه یا نه...لطفا رانماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : همسرم دوسم نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط پارمین نمایش پست ها
    منو همسرم ۲سال باهم دوست بودیم و بعدش عقد کردیم از اولدحس میکردم عاشقم نیست فقط دوسم داره...به نظرش زن معقولی هستم رفتارم با خانوادش و اطرافیان خوبه و زن خوبی هستم...الان۵ ساله که ازدواج کردیم خیلی مرد خوبیه ولی همیشه جای یه چیزی خالیه تو زندگیمون عشق...
    ما زندگی خوبی داریم ولی همیشه ازین که از رو مصلحت باهام زندگی میکنه ناراحتم..فکر میکنم دارم خودمو بهش تحمیل میکنم...رابطه جنسیمون هم تقریبا یک سالی هست که کم شده حتی شاید ماهی یکبار قبلا درگیر یه استرسایی بودیم بهش حق میدادم ولی الان دو سه ماه اخیر همه چی نرماله������������ �����
    من دوست داشتم یه زندگی عاشقانه داشته باشم ولی الان ندارم حسرتش به دلم مونده...از اینده رابطمون میترسم...نمیدونم ادامه دادنش کار درستیه یا نه...لطفا رانماییم کنید
    بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام.

چگونگی انسان ها در عواطف متفاوت و گوناگون هست !
    احساسی منطقی بد اخلاق خوش اخلاق ...............
    در این بین آقایون مشخصه هایی معلوم و خانم ها مشخصه هایی معلوم در ویژگی های اخلاقی دارند برای مثال : با نوان محبتی تر از آقایون هستند یا آقایون منطقی تر از بانوان هستند
    اما آمار با لا یک حالت کلی داره ودر حالت جزئی ممکنه حالت های متفاوت شاهد باشیم برای همین گونه های مستثنا هم وجود داره و ما در بستر تعاملات زناشویی عشق مرد به زن و ........شاهد هستیم

پس ریشه ی این حالت در زندگی شما ( احساس عدم وجو عشق ) رو باید در جزئیات زندگی شما جستجو کرد
    برای مثال اون استرس هایی که در زمان گذشته داشتین در چه موردی بود قبل از اون شرایط روابط جنسی شما به چه سبک بود ؟

بعضی از بانوان تحت تاثیر زندگی هایی که در ماهواره نمایش میشه و با توجه به تاثیر پذیری دوستان وافراد فامیل که از ماهوراه و تقلید همون رفتار ها رو تکرار میکنند باعث میشن تا سایر خانم ها احساس کنند در زندگیشون خللی هست

آیا به نظر خود شما تحت تاثیر الگو ها ( ارتباط در فیلم های ماهواره/
    افکار و روابط دوستان و آشنایان با همسر ) قرار گرفتین و احساس عدم وجود عشق دارید یا نظر کاملا شخصی شماست

چون با تقلید از روابط زندگی دیگران خصلت های اخلاقی اونهارو ممکنه روابط عشق تعبیر کنی و در حالی که همسرتون اون خصلت هارو نداره و عشق رو با خصلت های خودش به شما عرض میکنه بازهم شما دچار سوء تفاهم بشید

در مورد رابطه ی جنسی شما و کیفت و چگونگی این رابطه هم عوامل گوناگونی دخیل هستند که با توجه به رابطه ی خوب وزندگی خوب شما در ابعاد دیگر زندگی ممکنه مهم ترین عامل به سرد مزاجی همسر شما مربوط باشه

آیا در زمان سابق همسر شما به رابطه جنسی میل لازم رو داشت ؟
    آیا ایشون نشانه هایی از سرد مزاجی داشتند یا خیر؟

از نظر شما عشق یعنی چی؟
    به چه تعاملات و افکاری در بین زن وشوهر عشق میگین ؟
    ویرایش توسط Saltanat : 07-11-2020 در ساعت 12:12 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42715
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون...در واقع همسرم در انجام وظایف کوتاهی ندارن و بنده هیچ کمبودی ندارم فقط این حس که ایشون این رفتاراشون در پاسخ به خوبی هایم باشه داره منو آزار میده...در واقع حس عذاب وجدان شاید ایشونو به ادامه رابطه پایبند کرده...نه عشق به من
    خیر تقریبا محیط خونه آکادمیک هست...هیچ تاثیری از طرفی نیست
    خیر ایشون اصلا سردمزاج نیستن قبلا رابطه خوبی داشتیم این یکسال اخیر تغییر کرده
    من از اینده این ازدواج و زندگی میترسم...نمیدونم کار درستی هست یا نه
    و اینکه شاید فرصت زندگی شاد و عاشقانه رو از هردومون بگیره

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    در این سمیر نیاز است که دیدگاهای شما به زندگی عاشقانه و همچنین توقعاتتان از زندگی مشترک و همچنین دیدگاهای همسرتان مورد بررسی دقیق قرار گیرد تا بتوانیم در این زمینه نظری بیان کنیم. دقت داشته باشید که صحبت نکردن در مورد مشکلات کمکی به بهبود شرایط شما و تصمیم گیری نمی کند و نیاز است در مورد روابط جنسی و دیدگاهیتان به زندگی مشترک و اهدافتان با یکدیگر صحبت کنید و با مراجعه حضوری به روانشناس مشکلات زندگی مشترکتان را مطرح کنید تا دلیل قطع ارتباط جنسی و مشکلات فعلی و وجود افکار جدایی مورد بررسی قرار گیرد .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685895

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط پارمین نمایش پست ها
    ما زندگی خوبی داریم ولی همیشه ازین که از رو مصلحت باهام زندگی میکنه ناراحتم..فکر میکنم دارم خودمو بهش تحمیل میکنم...رابطه جنسیمون هم تقریبا یک سالی هست که کم شده حتی شاید ماهی یکبار قبلا درگیر یه استرسایی بودیم بهش حق میدادم ولی الان دو سه ماه اخیر همه چی نرماله
    توی ۲ سال رابطه متوجه نشدین که اون به شما عشق نداره؟
    و اگه متوجه شدین و براتون مهم نبود که حاضر شدین باهاش ازدواج کنین پس چرا الان براتون مهم شده؟
    ۲ سال زمان کمی نیست
    میشه خیلی چیزا رو سنجید و ارزیابی کرد

میگین دوستتون داره اما عاشقتون نیست
    استرسهایی داشتین که الان ندارین و همه چی نرماله

خب دقیقا مایلین همسر شما چطوری باهاتون رفتار کنه؟
    کم و کاستیهاش چی هستن؟
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44135
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

کلا بهتون یک چیزی بگم و اون اینکه زندگیتون پر عشقه و با کسی دیگه مقایسه نکنید همین که با هم خوبید و بهتون خیانت نمیکنه این یعنی عشق ، عشق تو فیلما برای تو فیلما است همنیکه برای شما میره سر کار و میاد و دوستتون داره این خودش عشقه ولی فکر کنم شما عشق تو فیلم ها رو با زندگی خودتون مقایسه میکنید
    شاید درآمد زیادی نداشته باشه ولی ممکنه عشق تو زندگیش از یک میلیاردر هم بیشتر باشه باور کنید که این حقیقت داره و شعار نیست
    امضای ایشان
    لوله بازکنی

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    45833
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    دوست عزیز من به تازگی یه مقاله ای خوندم که مطالب جالبی توش نوشته بود و به مشکل شما مرتبط بود . خلاصه ای از مقاله رو براتون مینویسم ، امیدوارم براتون مفید باشه .
    توی این مقاله شایع ترین دلیل سرد شدن رابطه رو نداشتن تسلط کافی زن و مرد بر روی مسائل جنسی ذکر کرده بود . داشتن رابطه جنسی سالم از ملاک های مهم پایدار بودن عشق و احساسه . یعنی اگه رابطه جنسی فقط از روی عادت و غریضه و بدون توجه به نیاز های همدیگه باشه ، این رابطه کم کم براشون تکراری میشه و مشکلات زیادی به وجود میاد . زن و مرد باید هنگام رابطه سعی کنن خودشون از رابطه لذت ببرن و این لذت رو به همسرشون هم منتقل کنن و نیاز اونو برآورده کنن . نه اینکه فقط به فکر لذت بردن خودشون باشن .
    گاهی وقتها زن و مرد شناخت کافی نسبت به هم ندارن و بعد ازدواج میگن که همسرشون اونی نیست که میخواست .
    یه موضوعی هم هست اینکه بیشتر خانم ها فکر میکنن اولین فردی که باید ابراز علاقه کنه ، آقا هستش . ولی این کاملا اشتباهه . گاهی وقتها لازمه که خانم به همسر خودش ابراز علاقه کنه و حتی شروع کننده رابطه جنسی باشه.
    به نظرم شما هم همیشه ابراز عشق و احساسات رو از همسرتون توقع داشتین و خودتون هیچ اقدامی نکردین و مثل همسرتون رفتار کردین . یه حدیثی از امام صادق (ع) هست که میفرمایند :
    بهترین زنان بانوئی است که چون با شوهر خلوت کند لباس حیا را از خود دور کند و چون لباس بپوشد لباس حیاء را هم بپوشد (از شوهر در مسئله جنسی مضایقه نکند ولی با دیگران با حیا باشد).

پیشنهاد من به شما اینه که شما شروع کننده رابطه عاشقانه بین خودتون و همسرتون باشین و زندگیتونو همون طوری که دوست دارین از اول بسازین . آروم آروم کارهایی که دوست دارین رو ، انجام بدین و عشق رو تو زندگیتون بیارین . نترسین ، مطمئن باشین همسرتون از رفتار شما استقبال میکنن و عشق متقابل رو به شما ابراز میکنن .

اگه خواستین میتونین در این مورد مطالعه کنین . من اون مقاله رو از تو اینترنت خوندم . آدرسشو براتون مینویسم اگه خواستین میتونین کامل مطالعه کنین .
    https://drjebeli.com/relationship-breakups

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)