نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: همکارم چرا اینکارو میکنه؟؟؟

1578
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42708
    تشکـر
    37
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    5

همکارم چرا اینکارو میکنه؟؟؟

ماه اول ک وارد محل کار جدیدم شدم این اقا خیلی نگاه میکرد،حتی وقتی ازش دور میشدم و سر برمیگردوندم میدیدم اونم سربرگردونده داره نگاه میکنه،یا وقتی میدید پشت سرش دارم حرکت میکنم راهو باز میکرد ک من برم جلو
    اما حرف خاصی نمیزد،روزای اول سعی کرد گفت یسری اطلاعات رو سیستم شما هست ک من باید هرروز بیام اینا رو بردارم ک رییسم مشکلشو همون دوروز اول حل کرد
    تو محل کارم دوتایخچال هست،یکی تو اتاق استراحت کارگرا یکی تو اتاق من،مهندسا غذاهاشونو هرروز صبح میان اتاق من میزارن، ایشونم هرروز میومد،الان دوروزه فقط وقتی میخاد بیاد حاظری بزنه از پشت شیشه در نگا میکنه و میره و غذاشو هم میزاره تو اتاق کارگرا
    این موضوع ذهنمو مشغول کرده ک شاید چون خیلی از من بدش میاد دلش نمیخاد بیاد هرروز توی اتاق ک چشمش بمن نخوره،وگرنه چ دلیلی داره ک غذاشو ک هرروز اتاق من میزاشت بزاره یه اتاقه دگ

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : همکارم چرا اینکارو میکنه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط _دکمه نمایش پست ها
    ماه اول ک وارد محل کار جدیدم شدم این اقا خیلی نگاه میکرد،حتی وقتی ازش دور میشدم و سر برمیگردوندم میدیدم اونم سربرگردونده داره نگاه میکنه،یا وقتی میدید پشت سرش دارم حرکت میکنم راهو باز میکرد ک من برم جلو
    اما حرف خاصی نمیزد،روزای اول سعی کرد گفت یسری اطلاعات رو سیستم شما هست ک من باید هرروز بیام اینا رو بردارم ک رییسم مشکلشو همون دوروز اول حل کرد
    تو محل کارم دوتایخچال هست،یکی تو اتاق استراحت کارگرا یکی تو اتاق من،مهندسا غذاهاشونو هرروز صبح میان اتاق من میزارن، ایشونم هرروز میومد،الان دوروزه فقط وقتی میخاد بیاد حاظری بزنه از پشت شیشه در نگا میکنه و میره و غذاشو هم میزاره تو اتاق کارگرا
    این موضوع ذهنمو مشغول کرده ک شاید چون خیلی از من بدش میاد دلش نمیخاد بیاد هرروز توی اتاق ک چشمش بمن نخوره،وگرنه چ دلیلی داره ک غذاشو ک هرروز اتاق من میزاشت بزاره یه اتاقه دگ

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام
    سوء تفاهم یکی از بزرگ ترین خطاهایی هست که با قضاوت از ظاهر رفتار و کردار دیگران ناشی میشه !.

یعنی هیچ وقت نمیشه فکر و حس دیگران رو فقط از روی رفتارهاشون قضاوت کرد واگرنه احتمال سوء تفاهم زیاد میشه

علی الخصوص که رفتار های ایشون حالت ابراز صد در صد نداره
    یعنی بعضی رفتار هارو میشه گفت به طور حتم منفی هست یا برعکس

شما میگین ایشون غذاشو برده یه اتاق دیگه خوب کجاش عیب داره ! به نظر من اصلا علت خاصی نداره ! ولی این حرف شما یعنی که در شما از ایشون توقع ایجاد شده و این توقع باعث شده که شما بگین چرا این کارمند غذاشو میبره اتاق دیگه !

ولش کنید هرکاری میخواد بکنه

باتوجه به مشکلات قبلی که در تاپیک سابق گفتین باید بگم مواظب باشید روحیه ی شما درحال حاضرمستعد وابسته شدن رو داره
    ( علی الخصوص که دنبال روابط خوب با کارمند هاتون هستین )
    اگه مواظب نباشین و هی به رفتار های ایشون فکر کنید ممکنه وابسته / عاشق بشید و دیگه ............
    ویرایش توسط Saltanat : 01-16-2020 در ساعت 01:50 AM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : همکارم چرا اینکارو میکنه؟؟؟

[quote=_دکمه;291869]ممنون از جوابتون
    اخه از اول همه مهندسا و همینطور ایشون غذاشونو اینجا میزاشتن و این تغییر رفتارش باعث میشه حس کنم یموج منفی توی شرکت درموردم وجود داره و هم میترسونتم
    توی شرکت قبل هم ک بودم یکی از همکارام ک رییسم چندوقت بعد اخراجش کرد یهو همکارم جو گیر شد و مدام سرم داد میزد با اینکه مافوقم هم نبود
    البته تا الان سعی کردم به رفتارخای متعارض ایشون بی توجه باشم و فک کنم بازم باید همینطور باشه
    ممنون[/quote

اصلا گذشته رو لا زمان حال مقایسه نکن
    یکی از بزرگ ترین اشتباهات اینه که رفتار و پندار و دیگران رو که در زمان حال با هاشون سر و کار داری با رفتارهای شخص دیگه تو گذشته مقایسه کنی این کار باعث میشه از شناخت مخاطب دور بشی و نتونی کنش هایی رو فرا بگیری که باهاشون بتونی با این شخص رابطه درست ومناسب برقرار کنی !

هر دلیلی میخواد داشته باشه ! که به اون دلیل غذاشو میبره تویه اتاق دیگه نگهداری میکنه ! اصلا هیچ کاری به شما نداره شما سعی کن بهش محل نزاری و کاری نکن که توی چشم باشی

هرچی باشه یه فرد بالغ هست واگر از این رفتار هاش قصد خیر داشته باشه میتونه خیلی شیک ومجلسی بیاد و ازتون درخواست کنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)