نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دوگانگی رفتار شوهرم

805
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2308
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوگانگی رفتار شوهرم

سلام.یه سوالی دارم که خیلی منو در گیر کرده.من 2 ساله که ازدواج کردم.همسرم را خیلی دوست دارم و رابطه ی خوب و گرمی با هم داریم. همسرم مردی سالم و پابند خانواده هست. بسیار دست و دل بازه و به تمام احتیاجات من توجه می کنه.تنها چیزی که منو خیلی ناراحت می کنه شکل متفاوت تربیتی ما دو نفر هست.من در یک خانواده ای بزرگ شدم که به شدت پایبند رفتارهای درست انسانی هستند و نفع دیگران رو حتی نسبت به نفع خود ترجیح می دن. پدرم مرد بسیار درستکاریه و همیشه ما رو اینجوری تربیت کرده اما پدر شوهرم نقطه ی مقابله.به پول و منفعت اهمیت بیش از حد می ده و به چندان پایبند اصوا اخلاقی نیست.همسرم هم تقریبا با چنین طرز فکری بزرگ شده که با من متفاوته.مثلا چندان پایبند قول و قرارهاش نیست.از منافع اداره بیش از حد معقول و مجاز استفاده می کنه و....همیشه هم می گه همه همینطورن تو زیاد گیر می دی.نمی دونم این حساسیت زیاد منه یا مشکل تربیتی همسرم.اون فکر می کنه باید در جمعه گرگ باشی.چیزی که من هرگز نیاموختم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : دوگانگی

سلام
    بنظرم شما باید به تفاوتها احترام بگذارید و در کل بسیاری از آقایون بجز عده کمی باندازه خانمها مردم دار نیستن پس سعی کنید محترمانه با این اختلاف رفتاری کنار بیاین. (که البته این تنها درصورتیست که حلال و حرام خدای ناکرده جابجا نشن.)

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد