نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: فراموش نکردن عشق قدیمی

1028
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42902
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question فراموش نکردن عشق قدیمی

سلام خسته نباشین راستش من یک شکست عشقی بد خوردم اما این مهم نیست مهم اینکه در کنار اینکه بعضی وقتا میبینمش نمیتونم فراموشش کنم و کلا رابطه ای خوبی با دخترا ندارم و به همشون بدبینم و نمیتونم جز اون به کسی فکر کنم و این خیلی اذیتم میکنه و اینکه همیشه اضطراب تنهایی رو دارم و جدا از اون خیلی آدم منفی گرا و خیال پرداز شدم و اصلا آیندم و هدفم درسم کارم برام مهم نیست و نسبت به همه چی بد بین شدم و اصلا دنبال برنامه هام نمیرم و در کل آدمی نیستم که اهل دختر بازی و اینا باشم و هدفم موفقیت و تلاشم تو دانشگاه و کارم بود و قبلش اصلا دخترا برام اهمیتی نداشتن الان موندم چطور به مود قبلم برگردم که کارم برام مهم باشه درامد و آینده

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : فراموش نکردن عشق قدیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط Steve نمایش پست ها
    سلام خسته نباشین راستش من یک شکست عشقی بد خوردم اما این مهم نیست مهم اینکه در کنار اینکه بعضی وقتا میبینمش نمیتونم فراموشش کنم و کلا رابطه ای خوبی با دخترا ندارم و به همشون بدبینم و نمیتونم جز اون به کسی فکر کنم و این خیلی اذیتم میکنه و اینکه همیشه اضطراب تنهایی رو دارم و جدا از اون خیلی آدم منفی گرا و خیال پرداز شدم و اصلا آیندم و هدفم درسم کارم برام مهم نیست و نسبت به همه چی بد بین شدم و اصلا دنبال برنامه هام نمیرم و در کل آدمی نیستم که اهل دختر بازی و اینا باشم و هدفم موفقیت و تلاشم تو دانشگاه و کارم بود و قبلش اصلا دخترا برام اهمیتی نداشتن الان موندم چطور به مود قبلم برگردم که کارم برام مهم باشه درامد و آینده

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

از جمله پیامد های شکست عشقی ( عشقی که بر پایه وابستگی یکی از طرفین مستقل شده نه بر پایه ی دلبستگی دوگانه ) اختلال در زمینه های مختلف زندگیست ! طوری که شخص وابسته عدم توانایی سابق و عملکرد مطلوب در بستر اجتماع ، شغل و.........رو تجربه خواهد کرد

لیکن اگر این حالت خیلی طولانی شه باید برای جلوگیری از پیشرفت این حالت باید درمان آغاز بشه. اما چه درمانی ؟ چطور ؟ واز کجا؟

ابتدا هرگونه تماس ( تماس چشمی ) با شخصی که عاشقش بودین غط شه واز قرار گرفتن توی حالت هایی که با ایشون face to face و talk up
    بشین پرهیز کن
    مرحله بعد اوقات خالی و بدون برنامه ریزی نداشته باش ! فراموش نکنید که توی برنامه ریزی هاتون به تفریح و شادی و سرگرمی توجه بشه

متاسفانه وابستگی شما در حدیه که باعث شده روال عادی زندگی شما دچار تحول بشه به نحوی که رضایت خاطر شما رو جلب نمیکنه

واین دست مشکلات با چند راهکار ساده از جانب کاربران قابل حل نیست
    چون حتی اگر راهکارهای ارائه شده کاربردی باشن اما مخاطب بقدری دچار ضعف اراده شده که نمیتونه روال عادی زندگیشو سازمان دهی کنه چه برسه به اعمال راهکارها در بستر زندگیش

یکی از دلایل این که افراد وابسته میشن کم بود اعتمادبنفس هست
    پس بنابراین حتما به روانشناس مراجعه کن تا بتونه با راهکارهای درمانی مشکلات شما رو محک بزنه وراهنماییتون کنه
    ویرایش توسط Saltanat : 02-06-2020 در ساعت 10:21 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد