نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: از لاغری خودم متنفرم

3257
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42910
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy از لاغری خودم متنفرم

سلام من یه پسر 19 ساله هستم که بسیار بلند و لاغر هستم بطوری که کمبود وزن شدید دارم.همه از من متنفرند.به جز اعضای خانواده ام بقیه از من دوری میکنند چون فکر میکنند مریض هستم.از خانوادمم متنفرم چون همه خواهر برادرام از بچگی مرا کتک میزدند و من هم نمیتوانستم کاری بکنم.البته کتک های توی کوچه بماند!!!اهیچکدام از خواهر و برادرام مثل من نیستند!!من مثل عقب مانده ها هستم و اینقدر از خودم متنفرم و اعتماد بنفس ندارم که کنکورم را هم خراب کردم.مثل بقیه هم سنهام نیستم و از ارتباط با جنس مخالف متنفرم.چون اعتماد بنفسش را ندارم و همش در خانه هستم.
    خیلی وقت ها به این فکر میکنم که چرا خدا من را اینطور آفریده.حتی مسخره ام هم نمیکنند چون خنده دار نیستم بلکه چندشم.هر چقدرم غذا میخورم و ورزش میکنم هیچ فایده ای ندارد.راه حل هم نمیخوام فقط دوست دارم بهم بگین چطور با معلولیتم کنار بیام.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : از لاغری خودم متنفرم

نقل قول نوشته اصلی توسط laghar نمایش پست ها
    سلام من یه پسر 19 ساله هستم که بسیار بلند و لاغر هستم بطوری که کمبود وزن شدید دارم.همه از من متنفرند.به جز اعضای خانواده ام بقیه از من دوری میکنند چون فکر میکنند مریض هستم.از خانوادمم متنفرم چون همه خواهر برادرام از بچگی مرا کتک میزدند و من هم نمیتوانستم کاری بکنم.البته کتک های توی کوچه بماند!!!اهیچکدام از خواهر و برادرام مثل من نیستند!!من مثل عقب مانده ها هستم و اینقدر از خودم متنفرم و اعتماد بنفس ندارم که کنکورم را هم خراب کردم.مثل بقیه هم سنهام نیستم و از ارتباط با جنس مخالف متنفرم.چون اعتماد بنفسش را ندارم و همش در خانه هستم.
    خیلی وقت ها به این فکر میکنم که چرا خدا من را اینطور آفریده.حتی مسخره ام هم نمیکنند چون خنده دار نیستم بلکه چندشم.هر چقدرم غذا میخورم و ورزش میکنم هیچ فایده ای ندارد.راه حل هم نمیخوام فقط دوست دارم بهم بگین چطور با معلولیتم کنار بیام.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

دوست عزیز لاغری در حد غیر نرمال نشان از بیماری های درونی داره نظیر اختلا در عملکرد تیروئید ( پر کاری تیروئید )
    مورد بعدی کیفیت نامناسب در برنامه غذایی

گاهی اقات اختلال در غدد و رژیم نا مناسب غذایی باعث چاقی بی حد یا لاغری بیش از حد میشه که نیاز به درمان و دارو داره

psa موجود در پروستات شما ممکنه اختلال داشته باشه و این اختلال باعث بیماری آدرنالی در شما شده و این بیماری باعث ضعف جسمانس ولاغری شدید میشه
    آیا شما به لحاظ پزسکی پروسه درمانی به طور کامل داشتین ؟
    آیا در این رابطه به پزشک مراجعه کردی ؟

ریشه مشکل شما در وضعیت شماست و تازمانی که به حد نرمال و دلخواه در اندام نرسی شاید نمتونی بر مشکلات حاضر فارغ بیای !
    در کنار شرایط فعلی باید به مشاور مراجعه کنی و گفتگو درمانی بشی ودر جهت افزایش اعتماد به نفست راهکارهای لازم لحاظ شه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : از لاغری خودم متنفرم

نقل قول نوشته اصلی توسط laghar نمایش پست ها
    سلام
    یعنی الان فقط میخواین بدونین چطوری با این وضع کنار بیاین؟

دکتر رفتین و نتیجه ندیدین؟

نیازی نیست خانوادتونو ببخشین یا دوستشون داشته باشین اما بهرحال الان که ۱۹ سالتونه دیگه خانوادتونم جرات نمیکنن روی شما دست بلند کنن
    پس دیگه ازین بابت خیالتون راحت باشه که در جامعه و خانواده ازین حداقل امنیت برخوردار هستین که کسی بیخودی باهاتون خشونت فیزیکی نکنه

تابحال پیش متخصص ورزش درمانی یا حرکت درمانی رفتین؟
    شاید اگه برین نتیجه بگیرین

مشکلی که متاسفانه ۱۹ ساله با شماست و درین حد روی زندگیتون اثر گذاشته با چارتا کلمه حرف کاربرهای اینجا حل نمیشه
    و بهترین کار اینه که پیش مشاور برین

قد و وزنتونو به سیستم bmi میدین چی میگه؟
    چه عددی میده؟
    زیر ۱۵ یا بالای ۱۵؟
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد