نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: درگیری ذهنی

2631
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42948
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

درگیری ذهنی

سلام من 16 سالمه پارسال با یکی از هم کلاسی های مدرسم اشنا شدم چون مدرسه جدیدی اومده بودم.بعد سه چهار ماه با اون هم کلاسیم خیلی صمیمی شدم با اینکه ی اکیپ خفنی داشتن ولی روم نمیشد حضوری زیاد برم سمتش ب خاطر همین شمارشو گرفتم و از طریق فضای مجازی باهاش صمیمی شدم در حدی ک ان حتی درددلاشو پیش من میوورد منم خیلی باهاش راحت بودم بعد ی مدتی من ی اشتباهی کردم ک واقعا زیاد مهم نبود ولی اون رفتار بدی از خودش نشون داد و کلی سرم داد کشید خییلی ناراحت شدم توقع همچین رفتاری رو نداشتم ازش بعد این اتفاق اون قهر کرد و تقریبا تا اخر سال رفتار سردی داشت اواخر سال کم کم داشت بهم نزدیک میشد منم گرم میگرفتم باهاشش حتی رفتم پیویش و معذرت خواهی هم کردم بابت کارم اونم معذرت خواهی کرد. دوست داشتم رابطمون مثل سابق بشه ولی نشد بعضی وقتا دوستاش هی تیکه میپروندن و خیلی ناراحت ولی اون نمیزاشت بیشتر تیکه بپرونن به خاطر اون از مدرسه ام رفتم ی مدرسه دیگه واقعا تحمل نداشتم هی تیکه بشنوم و نمیتونستم سردی رفتارشو تحمل کنم /بعضی وقتا باهام خوب میشد بعضی وقتا بد/حتی فک میکردم ک هر چی بهش گفتم رو رفته ب دوستاش گفته/خلاصه دیگه اون سال گذشت و امسال اومدم ی مدرسه جدید ولی واقعا همش دلم پیش اونه هیچ کاری نمیتونم بکنم تمرکز ندارم ک درس بخونم همش میرم تو اتاقم و کلی رژه میرم تو اتاق و بهش فک میکنم افت تحصیلی داشتم سر کلاسا هم همینطورم با اینکه دوستای خوبی دارم ولی بیشتر وقتا میرم تو خودم خییییلی دلتنگش شدم //چند دفعه تولدشو تبریک گفتم.عیدو تبریک گفتم ولی جواب نداد فقط ی بار ج داد /ب بهونه درس خوندن میرم تو اتاق و بهش فک میکم قبلا ک باهام خوب بودبم با دوستای صمیمیش قهر کرده بود میگفت ک اونارو خیلی دوست داره ولی غرورش اجازه نمیده جلو بره //لطفا راهنمایی کنید چطور بهش نزدیک شم من نمیتونم حضوری ببینمش چیکار کنم تنها دغدغه ام اون شده

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : درگیری ذهنی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdeeh نمایش پست ها
    سلام من 16 سالمه پارسال با یکی از هم کلاسی های مدرسم اشنا شدم چون مدرسه جدیدی اومده بودم.بعد سه چهار ماه با اون هم کلاسیم خیلی صمیمی شدم با اینکه ی اکیپ خفنی داشتن ولی روم نمیشد حضوری زیاد برم سمتش ب خاطر همین شمارشو گرفتم و از طریق فضای مجازی باهاش صمیمی شدم در حدی ک ان حتی درددلاشو پیش من میوورد منم خیلی باهاش راحت بودم بعد ی مدتی من ی اشتباهی کردم ک واقعا زیاد مهم نبود ولی اون رفتار بدی از خودش نشون داد و کلی سرم داد کشید خییلی ناراحت شدم توقع همچین رفتاری رو نداشتم ازش بعد این اتفاق اون قهر کرد و تقریبا تا اخر سال رفتار سردی داشت اواخر سال کم کم داشت بهم نزدیک میشد منم گرم میگرفتم باهاشش حتی رفتم پیویش و معذرت خواهی هم کردم بابت کارم اونم معذرت خواهی کرد. دوست داشتم رابطمون مثل سابق بشه ولی نشد بعضی وقتا دوستاش هی تیکه میپروندن و خیلی ناراحت ولی اون نمیزاشت بیشتر تیکه بپرونن به خاطر اون از مدرسه ام رفتم ی مدرسه دیگه واقعا تحمل نداشتم هی تیکه بشنوم و نمیتونستم سردی رفتارشو تحمل کنم /بعضی وقتا باهام خوب میشد بعضی وقتا بد/حتی فک میکردم ک هر چی بهش گفتم رو رفته ب دوستاش گفته/خلاصه دیگه اون سال گذشت و امسال اومدم ی مدرسه جدید ولی واقعا همش دلم پیش اونه هیچ کاری نمیتونم بکنم تمرکز ندارم ک درس بخونم همش میرم تو اتاقم و کلی رژه میرم تو اتاق و بهش فک میکنم افت تحصیلی داشتم سر کلاسا هم همینطورم با اینکه دوستای خوبی دارم ولی بیشتر وقتا میرم تو خودم خییییلی دلتنگش شدم //چند دفعه تولدشو تبریک گفتم.عیدو تبریک گفتم ولی جواب نداد فقط ی بار ج داد /ب بهونه درس خوندن میرم تو اتاق و بهش فک میکم قبلا ک باهام خوب بودبم با دوستای صمیمیش قهر کرده بود میگفت ک اونارو خیلی دوست داره ولی غرورش اجازه نمیده جلو بره //لطفا راهنمایی کنید چطور بهش نزدیک شم من نمیتونم حضوری ببینمش چیکار کنم تنها دغدغه ام اون شده
    بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام
    مشاورین در اسرع وقت از جمله سرکار دهقان به شما مشاوره میدن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 70 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت شما
    خیلی متاسفم که ماجرا اینطوری پیش رفته و شما تا این حد احساس ناکامی و غم را تجربه می کنید.
    در زندگی هر کسی از این اختلافات و جدایی ها ممکن است رخ دهد اما افراد به گونه های مختلفی با آن روبرو می شوند.
    جالب است که شما با وجود اینکه علاقه مند به ادامه رابطه بوده اید ولی خودتان را تا جای ممکن از او دور کرده و حتی مدرسه تان را عوض کرده اید که خود این کار هزینه بر است.
    معمولا وقتی دو نفر از نظر یکسری ویژگی های شخصیتی شبیه باشند، یکدیگر را جذب کرده و رابطه خوبی برقرار می کنند البته افراد زیادی ممکن است بتوانند دوست صمیمی ما باشند فقط فرصت آن باید فراهم شود.
    توضیح دادید که با وجود اینکه از او عذرخواهی کرده اید اما رابطه تان دیگر مانند قبل نشده است.
    و اینکه چندبار به او پیام دادید اما پاسخی دریافت نکردید.
    و ایشان قبلا اتفاق مشابه با شما را با دوست دیگری تجربه کرده بودند و بخاطر غرورش (طبق گفته خودش) جلو نمیرفته است.
    شاید الان در مورد شما هم اتفاق مشابهی در حال رخ دادن باشد، شاید هم نه و ایشان دیگر مایل به ادامه رابطه با شما نباشند.
    واقعیت این است که هر خواسته ای هزینه ای دارد، شما هم اگر واقعا تا این حد مشتاق به ادامه رابطه با ایشان هستید فکر کنید ببینید چگونه و از چه طریقی می توانید برای ترمیم این رابطه تلاش کنید.
    اگر هم حاضر نیستید بیشتر از این قدمی بردارید پس بهتر است با واقعیت روبرو شوید و رابطه را تمام شده بدانید. حتما مدتی غم و اندوه را تجربه خواهید کرد اما بعد از مدتی احتمالا بهتر خواهید شد.
    شاید هم تلاش کردید ولی متوجه شدید که ایشان به هر دلیلی دیگر مایل به ادامه رابطه با شما نیستند و در اینجا نیز بهتر است واقعیت را بپذیرید که هرکسی حق انتخاب دارد و ممکن است انتخابش ما نباشیم.
    مجددا به خودتان فرصت آشنایی با دوستان جدید را بدهید شاید رابطه ای حتی بهتر از آن را تجربه کنید و خودتان را از موقعیتهای جدید محروم نکنید.
    مراقب خودتان باشید و به محض اینکه ملحظه کردید، در مدیریت خلق خود دچار مشکل شدید و دوران غمگین بودتان طولانی شد و کارکردهای روزمره تان افت کرد، حتما با مراجعه حضوری به مشاور یا روانشناس، کمک حرفه ای دریافت کنید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42948
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اخه حس میکنم اونم دوست داره ب رابطمون ادامه بده ولی نمیدونم چرا پیشقدم نمیشه من چندبار غرورمو ب خاطرش شکستم ولی اون حاضر نیس ی پیام هم بده واقعا نمیدونم چیکار کنم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام گفتی که یه کاری کردی که اون ناراحت شد
    جزئیات اون کار رو دقیقا برامون بگو

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42948
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=tarah2020;293265]سلام گفتی که یه کاری کردی که اون ناراحت شد
    جزئیات اون کار رو دقیقا برامون ی بار دبیرمون گفت ک اسامی دانش اموزایی ک شلوغ میکنن رو بنویس اونم اول شلوغ بود بعدش ساکت شد ولی منم یادم اسمشو پاک کنن ب خاطر همین دبیرمون کلی دعواش کرد و بردش دفتر و تعهد نامه نوشت ب خاطر همین

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42948
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کسی نیس کمکم کنه

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42698
    تشکـر
    57
    تشکر شده 82 بار در 52 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdeeh نمایش پست ها
    کسی نیس کمکم کنه
    سلام مهدیه خانوم . اگه واقعا دارین اذیت میشین و به درستون لطمه میخوره به نظرم یه بار دیگه برید با ایشون تو همون فضای مجازی حرف بزنین و معذرت بخواین و از ایشون بخواید که دوباره مثل قبل با هم صمیمی بشین اگه اون غرور داره شما نباید غرور داشته باشین بالاخره همیشه باید یکی کوتاه بیاد

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42948
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اخه میترسم پسم بزنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد