نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: ایا من یک ترنس هستم

5245
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42954
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ایا من یک ترنس هستم

سلام من یک مرد ۳۰ ساله و متاهل هستم ودارای فرزند تقریبا از سن ۱۲ سالگی حس میکردم یک دختر هستم و این حس در ۱۵ سالگی به اوج خودش رسید و تا الان پابرجاست تا حدی که تا کوچکترین فرصت برای تنها شدن پیدا میکنم فوری به سراغ لباس زنانه میرم و اونارو میپوشم و حس راحتی و لذت بهم دست میده چندبار هم به تغییر جنسیت هم فکر کردم اما چیزی که هست هیچکس از این موضوع خبر نداره و سعی کردم مخفی نگه دارم

2. کاربران زیر از My name بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : ایا من یک ترنس هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط My name نمایش پست ها
    سلام من یک مرد ۳۰ ساله و متاهل هستم ودارای فرزند تقریبا از سن ۱۲ سالگی حس میکردم یک دختر هستم و این حس در ۱۵ سالگی به اوج خودش رسید و تا الان پابرجاست تا حدی که تا کوچکترین فرصت برای تنها شدن پیدا میکنم فوری به سراغ لباس زنانه میرم و اونارو میپوشم و حس راحتی و لذت بهم دست میده چندبار هم به تغییر جنسیت هم فکر کردم اما چیزی که هست هیچکس از این موضوع خبر نداره و سعی کردم مخفی نگه دارم
    سلام دوست عزیز
    من روانشناس نیستم اما بنا به موقعیت کاری، با چند نفر ترنس آشنا شدم و باهاشون کار کردم. اغلب این عزیزان دچار مشکلات ارتباطی بعد از تغییر جنسیت میشن و خیلی خوشحال نیستند. پیشنهاد می کنم اگر می تونی از این تصمیم منصرف شو و ویژگیهای مردانه رو در خودت تقویت کن تا ازشون لذت ببری. در آینده احتمال پشیمونی زیاده.
    موفق باشی.

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

ترنس‌ها دچار تضاد روح و جسم خود شون هستند یعنی ترنس نارضایتی جنسی تلقی میشه . حالتی که فرد به طور مستمر از جنسیت خودش ناراضی هست
    این افراد با وجود وضعیت آناتومیک جنسی طبیعی مردانه یا زنانه، اعتقاد دارند که نه تنها از لحاظ بیولوژیک بلکه به لحاظ روانشناختی و گروه‌بندی اجتماعی زنان و مردان عضوی از جنس مخالف هستند. این موضوع کاملا بیولوژیکه
    یکی از عوامل روان شناختی که باعث این اتفاق میشه اینه که هویت جنسی بیشتر نتیجه تعاملات میان کودک و ارزش‌ها ونگرش‌های والدین و جامعه هست

یعنی یکی از اصلی ترین معیار ها در ( هویت جنسی ) نحوه رفتار والدین با فرزندانشون باعث شکل گیری هویت جنسی فرزند میشه

برای درمان، در مرحله اول ارجاع به یک روان شناس و روان پزشک و انجام تست‌های سلامت روان برای کسب اطمینان و بررسی طبی و ازمایشگاهی توسط پزشک برای رد سایر اختلالات و در مرحله بعد شروع هورمون درمانی و زندگی در نقش جنس مطلوب و در آخر ارجاع به جراح پلاستیک و اورولوژیسته

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    برای تشخیص قطعی باید مراجعه حضوری پیش روانشناس داشته باشید برای حل مشکلتان حتما مراجعه کنید به روانشناسسس حاذق.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    ترنس‌ها دچار تضاد روح و جسم خود هستند. از نظر علم روان شناسی ترنسکشوال، ملال یا نارضایتی جنسی تلقی می‌شود. حالتی که فرد به طور مستمر از جنسیت خود ناراضی است.این افراد با وجود وضعیت آناتومیک جنسی طبیعی مردانه یا زنانه، اعتقاد دارند که نه تنها از لحاظ بیولوژیک بلکه به لحاظ روانشناختی و گروه‌بندی اجتماعی زنان و مردان عضوی از جنس مخالف هستند. این موضوع کاملا بیولوژیک است.
    دوست عزیز برای اینکه بیان کنیم مشا ترنس هستید یا خیر نیاز به مراجعه حضوری شما می باشد چون نمی توان یک نتیجه گیری کلی برای همه افراد داشت و این فشارهای روحی که شما نیز تحمل می کنید می تواند برای شما آسیب زا باشد .
    در این مسیر بهتر است سعی کنید برای بررسی هویت جنسی خودتان و پاسخ به سوالات ذهنی برای درمان، در مرحله اول ارجاع به یک روان درمانگر و روان پزشک و انجام تست‌های سلامت روان برای کسب اطمینان و بررسی طبی و ازمایشگاهی توسط پزشک برای رد سایر اختلالات مراجعه داشته باشید در صورتی که شما ترنس تشخیص داده شوید می توانید با طی کردند پروسه هرمون درمانی ومراجعه به ارولوژیست و متخصص زیبایی در این مورد تصمیم گیری دقیق تری داشته باشید .
    اما برای تصمیم گیری بهتر است در اول پروسه روان درمانی تحلیلی خود را تکمیل کنید تا دلیل این گرایشات شناسایی شود و شما از نظر روحی به شرایط مناسب و بینش بیشتر نسبت به هویت جنسی خودتان برای تصمیم گیری برسید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685895

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47731
    تشکـر
    5
    تشکر شده 32 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    3

درود
    من از سن 12 سالگی حس میکردم دخترم دقیقا با شروع بلوغ و به همین خاططر هم سعی میکنم کمکت کنم
    من سال ها و سال ها با خودم جنگیدم در حدی که فکرشم نمیکنی ولی هیچ نتیجه ای نداشت
    الان بسیار از خودم و وجودم خوشحالم فقط به خاطر ینکه پذیرفتم که کی هستم و خودمو عاشقانه دوست دارم و به نظرم تمام مشکل شما هم از همونجایی شروع میشه که فکر میکنی یه چیزیت غلطه
    این که ازدواج کردی و بچه هم داری شرایطتت رو سخت میکنه ولی میتونه برعکس هم بشه
    به نظرت اگرزنت بفهمه چه اتفاقی میفته ازت ناراحت میشه یا توش میبینی که بپذیره ؟
    اگر فکر میکنی احتمال داره که بپذیره بهش بگو

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)