نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: حلقه گم‌شده

4436
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    تشکر شده 14 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    5

حلقه گم‌شده

سلام وقت همگی بخیر نمیدونم چیزی که دارم مینویسم اصلا به اینجا مربوطمیشه یا نه. ولی واقعا کم اوردم . جمعه حلقه مو گم کردم یعنی حلقه با انگشترو یجا باهم گذاشتم وقتی خواستم بردارم انگشتره که سبکتر بود بود حلقم که سنگین بود نبود. زیرو رو کردم اتاقمو پیدا نشد که نشد. به یه نفر شک دادم یعنی شک زیاد بقیه اعضای خانواده که بهش مطمئنن که کار اونه. ولی خب چکار میشه کرد نمیشه که بهش گفت . خیلی حلقمو دوست دلشتم چیزیه که با علاقه انتخابش کردم. چند روزه تواب و خوراکم معلوم نیس باعث شدم بقیه هم ناراحت بشن مادرم مریضیش بیشتر شده. خیلی سعی میکنم خودمو عادی جلوه بدم ولی دست و دلم به هیچ کاری نمیره.چکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : حلقه گم‌شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Hds نمایش پست ها
    سلام وقت همگی بخیر نمیدونم چیزی که دارم مینویسم اصلا به اینجا مربوطمیشه یا نه. ولی واقعا کم اوردم . جمعه حلقه مو گم کردم یعنی حلقه با انگشترو یجا باهم گذاشتم وقتی خواستم بردارم انگشتره که سبکتر بود بود حلقم که سنگین بود نبود. زیرو رو کردم اتاقمو پیدا نشد که نشد. به یه نفر شک دادم یعنی شک زیاد بقیه اعضای خانواده که بهش مطمئنن که کار اونه. ولی خب چکار میشه کرد نمیشه که بهش گفت . خیلی حلقمو دوست دلشتم چیزیه که با علاقه انتخابش کردم. چند روزه تواب و خوراکم معلوم نیس باعث شدم بقیه هم ناراحت بشن مادرم مریضیش بیشتر شده. خیلی سعی میکنم خودمو عادی جلوه بدم ولی دست و دلم به هیچ کاری نمیره.چکار کنم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

به هرحال اون کسی که بهش شک دارین عضوی از خانواده هست اما معلومه عضو تکثیری نیست یعنی توسط تولید مثل پدر ومادر تولد نشده ( مثل زن برادر / شوهر خواهر ) وگرنه این احتمال برای سایرین بسیار کمه

به هرحال خودتون بهتر میشناسینش اگر با حرف زدن و .....به راه میاد خب بهش بگین و ازش بخواین اونو به شما برگردونه

اما اگر نه یه راهکار دارین

البته باید حتم حتم مطمئن باشین کار خودشه و احتمال ورود ایشون به اتاق شما ممکن بوده باشه ( باتوجه به این که ممکن عضو اصلی نباشه )
    شماهم باید یک شئ گرون قبمت که براش حائز اهمیته رو ازش بر دارین و بهش بگین تا اونو به شما بر نگردونه اوضاع بر این منوال خواهد بود ( ترجیحا اون شئ گرون تر از انگشتر شما باشه )

مورد بعد اینکه از عضو خانوادتون که مزدوج شده با اون شخص ( خواهرتون یا برادرتون ) درخواست کنید شریک زندگیش رو متقاعد کنه که طلای شمارو بهتون برگردونه

3. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

به هرحال اون کسی که بهش شک دارین عضوی از خانواده هست اما معلومه عضو تکثیری نیست یعنی توسط تولید مثل پدر ومادر تولد نشده ( مثل زن برادر / شوهر خواهر ) وگرنه این احتمال برای سایرین بسیار کمه

به هرحال خودتون بهتر میشناسینش اگر با حرف زدن و .....به راه میاد خب بهش بگین و ازش بخواین اونو به شما برگردونه

اما اگر نه یه راهکار دارین

البته باید حتم حتم مطمئن باشین کار خودشه و احتمال ورود ایشون به اتاق شما ممکن بوده باشه ( باتوجه به این که ممکن عضو اصلی نباشه )
    شماهم باید یک شئ گرون قبمت که براش حائز اهمیته رو ازش بر دارین و بهش بگین تا اونو به شما بر نگردونه اوضاع بر این منوال خواهد بود ( ترجیحا اون شئ گرون تر از انگشتر شما باشه )

مورد بعد اینکه از عضو خانوادتون که مزدوج شده با اون شخص ( خواهرتون یا برادرتون ) درخواست کنید شریک زندگیش رو متقاعد کنه که طلای شمارو بهتون برگردونه
    سلام وقتتون بخیر ممنونم از توجهتون. اون ادم‌۱۸ سالشه و بردارزادمه ارتباط زیادی باهاش ندارم شناخت زیادی هم ندارم فقط میدونم دروغ زیاد میگه. حلقه مو پارسال ۴ میلیونو خرده ای خریده بودیم. فکر نمیکنم گرونتر ازین داشته باشه چیزی. تو اوضاع بدی گیر کردم حتی حوصله ندارم خودمو تو آینه ببینم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

سلام وقتتون بخیر ممنونم از توجهتون. اون ادم‌۱۸ سالشه و بردارزادمه ارتباط زیادی باهاش ندارم شناخت زیادی هم ندارم فقط میدونم دروغ زیاد میگه. حلقه مو پارسال ۴ میلیونو خرده ای خریده بودیم. فکر نمیکنم گرونتر ازین داشته باشه چیزی. تو اوضاع بدی گیر کردم حتی حوصله ندارم خودمو تو آینه ببینم

سلام مجدد

واقعا اوضاع سختیه و اینو خوب درک میکنم
    آیا برادر تون باهاتون هم نظر هست ( که میگین نظر بقیه افراد خانوادس ) اگر اینطوره که خب من مطمئنم با توجه به سنش ( سن برادر زاده ) کافیه پدرش یکم واسش چشم‌ و ابرو درهم کنه ودر نهایت یه کشیده بزار تو گوشش همه چیو اعتراف میکنه ( اصلا از پدرش حساب میبره؟
    اما اگه برادرتون ( پدر ایشون ) با شما در این نظر متحد نباشه ..................

البته شوهرتون ممکنه خیلی ناراحت بشه ( فارغ از قیمت و......)
    این حلق یعنی اتفاق شما دونفر( مزدوج بودن شما ) واین وظیفه شمارو توی نگهداری از انگشتر دوبرابر میکنه

پس تاحد ممکن این پیش آمد رو براشون شرح ندین و سعی کنید تو این مدت دنبال حلقه بگردین

راه های گوناگون رو متناسب با شناخت برادر و خانوادتون آزمایش کنید
    درنهایت سعی کنید قبل از اطلاع هسرتون نمونه اون حلقه رو بخرین البته امیدوارم حلق سفارشی و ساخته شده توسط سفارش شما نباشه
    چون محال توی اون سبک حلقه ای پیداشه

6. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت شما
    اتفاق ناراحت کننده ای است.
    گم شدن آن و اینکه به فردی شک دارید هر دو نارحت کننده هستند.
    از دست دادن برخی اشیا که برای ما علاوه بر ارزش مادی، ارزش معنوی هم دارند، ناکامی بزرگی محسوب می شود و گاهی تا حدودی تجربه فقدان و سوگ را حتی برای ما تداعی می کنند.
    مسلما اگر فکر می کنید می توانید برای یافتن آن کاری کنید، بهتر است هر گونه اقدامی که ممکن است را انجام دهید.
    اما اگر هرکاری که فکر می کرده اید انجام دادید و همه جا را برای یافتن آن گشته اید و پس از مدتی پیدا نشد، خب باید بپذیرید که آن را از دست داده اید.
    حتما سخت خواهد بود و هیجانات و احساسات مفی را برای مدتی تجربه خواهید کرد و در آخر باید بپذیرید که این یک واقعیت تلخ تغییر ناپذیر است.
    همدلی اطرافیان به جای سرزنش می تواند کمک کننده باشد.
    خودتان نیز ممکن است درگیر افکار سرزنش آمیز و ای کاش هایی شوید که حالتان را بدتر می کند و جز بدتر شدن نتیجه ای نخواهد داشت.
    سعی کنید نسبت به خود شفقت داشته باشید و نسبت به این افکار آگاه باشید.
    تکنیک های ذهن آگاهی مانند تمرین تنفس ذهن آگاهانه می تواند کمک کننده باشد.

8. 2 کاربران زیر از moshaver-editor بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    5

سلام مجدد

واقعا اوضاع سختیه و اینو خوب درک میکنم
    آیا برادر تون باهاتون هم نظر هست ( که میگین نظر بقیه افراد خانوادس ) اگر اینطوره که خب من مطمئنم با توجه به سنش ( سن برادر زاده ) کافیه پدرش یکم واسش چشم‌ و ابرو درهم کنه ودر نهایت یه کشیده بزار تو گوشش همه چیو اعتراف میکنه ( اصلا از پدرش حساب میبره؟
    اما اگه برادرتون ( پدر ایشون ) با شما در این نظر متحد نباشه ..................

البته شوهرتون ممکنه خیلی ناراحت بشه ( فارغ از قیمت و......)
    این حلق یعنی اتفاق شما دونفر( مزدوج بودن شما ) واین وظیفه شمارو توی نگهداری از انگشتر دوبرابر میکنه

پس تاحد ممکن این پیش آمد رو براشون شرح ندین و سعی کنید تو این مدت دنبال حلقه بگردین

راه های گوناگون رو متناسب با شناخت برادر و خانوادتون آزمایش کنید
    درنهایت سعی کنید قبل از اطلاع هسرتون نمونه اون حلقه رو بخرین البته امیدوارم حلق سفارشی و ساخته شده توسط سفارش شما نباشه
    چون محال توی اون سبک حلقه ای پیداشه
    نه بابا به پدرش بگیم خودش داد و بیداد راه میندازه یه یروز دخترم اومده اینجا دزدم کردینش. برادرم از خانمش جدا شده دخترش با مادرش زندگی میکنه. نه حلقه سفارشی نبود. شوهرم میدونه گم شده براش مهم نبود اینکه من ناراحتم ناراحتش میکنه. بهم میگه فدای سدت یه اتفاق بود فکرشم نکن. ولی خودم برام خیلی با ارزشه حتی عین اونم بخرم باز برام اون اولی نمیشه

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver-editor نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما
    اتفاق ناراحت کننده ای است.
    گم شدن آن و اینکه به فردی شک دارید هر دو نارحت کننده هستند.
    از دست دادن برخی اشیا که برای ما علاوه بر ارزش مادی، ارزش معنوی هم دارند، ناکامی بزرگی محسوب می شود و گاهی تا حدودی تجربه فقدان و سوگ را حتی برای ما تداعی می کنند.
    مسلما اگر فکر می کنید می توانید برای یافتن آن کاری کنید، بهتر است هر گونه اقدامی که ممکن است را انجام دهید.
    اما اگر هرکاری که فکر می کرده اید انجام دادید و همه جا را برای یافتن آن گشته اید و پس از مدتی پیدا نشد، خب باید بپذیرید که آن را از دست داده اید.
    حتما سخت خواهد بود و هیجانات و احساسات مفی را برای مدتی تجربه خواهید کرد و در آخر باید بپذیرید که این یک واقعیت تلخ تغییر ناپذیر است.
    همدلی اطرافیان به جای سرزنش می تواند کمک کننده باشد.
    خودتان نیز ممکن است درگیر افکار سرزنش آمیز و ای کاش هایی شوید که حالتان را بدتر می کند و جز بدتر شدن نتیجه ای نخواهد داشت.
    سعی کنید نسبت به خود شفقت داشته باشید و نسبت به این افکار آگاه باشید.
    تکنیک های ذهن آگاهی مانند تمرین تنفس ذهن آگاهانه می تواند کمک کننده باشد.
    واقعا خیلی برام‌سخته خیلی. سخت تر اینکه سعی میکنم خودمو عادی جلوه بدم که بقیه ناراحت نشن

11. کاربران زیر از Hds بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

نه بابا به پدرش بگیم خودش داد و بیداد راه میندازه یه یروز دخترم اومده اینجا دزدم کردینش. برادرم از خانمش جدا شده دخترش با مادرش زندگی میکنه. نه حلقه سفارشی نبود. شوهرم میدونه گم شده براش مهم نبود اینکه من ناراحتم ناراحتش میکنه. بهم میگه فدای سدت یه اتفاق بود فکرشم نکن. ولی خودم برام خیلی با ارزشه حتی عین اونم بخرم باز برام اون اولی نمیشه

خدارو شکر که *شوهرتون باخبره* و واکنش آرامش دهنده خروجی احساسات ایشون نسبت به موضوع بوده

ببینید اتفاقاتی گوناگون در زندگی رخ میده که برای ما قابل پذیرش نیستند
    مثل از دست دادن عزیز و.............
    اما سعی کنید با شرایط موجود کنار بیاین و از اینکه همسرتون واکنش بدی نداشته حوشحال باشین

اون بچه هم تحت تاثیر مادرش شاید این کارو کرده یا...........
    به هرحال الان آرامشتون رو حفظ کنید و سعی کنید با این اتفاق کنار بیاین

13. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    5

خدارو شکر که *شوهرتون باخبره* و واکنش آرامش دهنده خروجی احساسات ایشون نسبت به موضوع بوده

اما سعی کنید با شرایط موجود کنار بیاین و از اینکه همسرتون واکنش بدی نداشته حوشحال باشین

شاید باورتون نشه ولی منی که اعتقادی به دعانویس و این چیزا ندارم رفتم پیششون البته به توصیه اطرافیان البته بازم حرفشونو قبول ندارن اعتقادی ندارم به این چیزا

15. کاربران زیر از Hds بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

هرچند سن ۱۸ سال بچه نیستند و خوب و بد رو میفهمن اما باتوجه به اینکه دختره و......بنارو بر نادونی وتاثیر پذیریش بزارین
    ومراقب تکرار نشدن پیش آمد در موارد دیگه باشین

17. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

شاید باورتون نشه ولی منی که اعتقادی به دعانویس و این چیزا ندارم رفتم پیششون البته به توصیه اطرافیان البته بازم حرفشونو قبول ندارن اعتقادی ندارم به این چیزا
    دعا نویس کاری از پیش نمیبره چون خودش بنده خدا هست و هیچ کس جز خدا از حقیقت خبر نداره
    به حرف دعانویس و.................اعتبار نده
    اگر کاری از پیش میبردن از دعا نوشتن ارتزاق نمیگرفتن

19. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    5

هرچند سن ۱۸ سال بچه نیستند و خوب و بد رو میفهمن اما باتوجه به اینکه دختره و......بنارو بر نادونی وتاثیر پذیریش بزارین
    ومراقب تکرار نشدن پیش آمد در موارد دیگه باشین
    اره دیگه راهش نمیدم تو اتاقم

21. کاربران زیر از Hds بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام عزیزم نظر شخصی من این هست که ااگر یک احتمال یک درصد رو میدین که برادرزادتون برش نداشته، به هیچ عنوان این موضوع رو به برادرتون نگین . به دلیل اینکه یه کینه و دشمنی بینتون ایجاد میشه که حتی اگرم به انگشترتون برسید دیگه روابطتون ممکنه درست نشه و اعتمادها از بین میره .
    خب چن راه بهتون پیشنهاد میکنم اینکه تا اونجایی که میتونید بگردید و فرضا اگر پیدا نشد به نظرم دو رکعت نماز حاجت بخونید انشالله پیدا میشه
    همچنین میتونید به طور غیر مستقیم این موضوع رو به برادرتون بگین مثلا اگر یه روز داداشتون زنگ زد بهش بگین حالم خیلی بده و خودتونو خیلی ناراحت و افسرده نشون بدین (حتی شده یکم گریه کنید ) و بگین انگشترتونو گم کردید. اگر گفت چه موقع گم شده ، بهش بگین روزشو نمیدونم و اصلا اشاره ای به اون روزی که دخترش خونه شما بوده نکنید . چون فکر میکنه که میخواین بهش تهمت بزنید. اگر جلو دخترش این نقش رو بازی کنید خیلی بهتره چون اگر کاره دخترش باشه ممکنه دلش بسوزه بزاره سرجاش .
    ببینید چون عضوی از اعضای خانوادتونه درست نیست که به خاطر یک انگشتر روابط ها بهم بخوره و در نهایت اگر پیدا نشد دیگه این موضوع رو بپذیرید و بیشتر مراقب باشید..
    این صرفا نظر شخصی من هست امیدوارم موفق باشید
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

23. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41061
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    سلام عزیزم نظر شخصی من این هست که ااگر یک احتمال یک درصد رو میدین که برادرزادتون برش نداشته، به هیچ عنوان این موضوع رو به برادرتون نگین . به دلیل اینکه یه کینه و دشمنی بینتون ایجاد میشه که حتی اگرم به انگشترتون برسید دیگه روابطتون ممکنه درست نشه و اعتمادها از بین میره .
    خب چن راه بهتون پیشنهاد میکنم اینکه تا اونجایی که میتونید بگردید و فرضا اگر پیدا نشد به نظرم دو رکعت نماز حاجت بخونید انشالله پیدا میشه
    همچنین میتونید به طور غیر مستقیم این موضوع رو به برادرتون بگین مثلا اگر یه روز داداشتون زنگ زد بهش بگین حالم خیلی بده و خودتونو خیلی ناراحت و افسرده نشون بدین (حتی شده یکم گریه کنید ) و بگین انگشترتونو گم کردید. اگر گفت چه موقع گم شده ، بهش بگین روزشو نمیدونم و اصلا اشاره ای به اون روزی که دخترش خونه شما بوده نکنید . چون فکر میکنه که میخواین بهش تهمت بزنید. اگر جلو دخترش این نقش رو بازی کنید خیلی بهتره چون اگر کاره دخترش باشه ممکنه دلش بسوزه بزاره سرجاش .
    ببینید چون عضوی از اعضای خانوادتونه درست نیست که به خاطر یک انگشتر روابط ها بهم بخوره و در نهایت اگر پیدا نشد دیگه این موضوع رو بپذیرید و بیشتر مراقب باشید..
    این صرفا نظر شخصی من هست امیدوارم موفق باشید
    ممنونم. مشکل همینجاست که نمیشه گفت واقعا به خاطر همین دلایل که گفتین.

25. کاربران زیر از Hds بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد