نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: چگونه ازدواج با همکارم بیان کنم ؟

1310
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40867
    تشکـر
    62
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

چگونه ازدواج با همکارم بیان کنم ؟

درود دوستان

تو شرکت چند وقتی هستش یک نیروی خانم اضافه شده.

ایشون محیط کارشون و میزشون نزدیک به اتاق بنده هستش و بیشتر می بینمشون.

حالا می خواستم ازتون راهنمایی بگیرم که چطور به این خانم بحث ازدواج بگم .

می دونم مجرد هستش ، نمی دونم الان در رابطه هستش یا خیر .

چون من اهل دوست دختر و این گونه رابطه ها نبودم می ترسم برم جلو چون با یک نفر دیگه در ارتباط هستند بگن نه و من ضایع بشم یا حالت خوبی نداشته باشه.

به نظرتون چی کار کنم. تا حالا تو این شرایط نبودم.

ممنون.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : چگونه ازدواج با همکارم بیان کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط T90 نمایش پست ها
    درود دوستان

چون من اهل دوست دختر و این گونه رابطه ها نبودم می ترسم برم جلو چون با یک نفر دیگه در ارتباط هستند بگن نه و من ضایع بشم یا حالت خوبی نداشته باشه.

ممنون.

بسم الله الرحمن الرحیم

دراسرع وقت کاربران به شما مشاوره میدن

3. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام
    اصولا در این مواقع زمانی که هنوز اطلاعات زیادی از ایشان ندارید، احتمال اینکه اشتباه حدس بزنید زیاد است.
    اما به شما پیشنهاد می شود اگر قصد اعلام مستقیم دارید، صرف نظر از نگرانی و ترس از اینکه ایشان چه قضاوتی ممکن است درباره شما داشته باشند و یا خودتان معنای خاصی به این ماجرا بدهید (ضایع شدن) ، خیلی محترمانه و صادقانه درخواست خود را بیان کنید و همان که هستید را ارائه دهید.
    معمولا صداقت و اینکه خود واقعی مان باشیم، برای همه جایگاه و جذابیت خاصی داشته و قابل احترام است.
    شیوه دیگر این است که کمی به خودتان فرصت دهید تا بیشتر با ایشان اشنا شده و اطلاعات بیشتری دستگیرتان شود تا با دقت بیشتری اقدام نمایید.
    صحبت های روزمره و یا صحبت های غیر مستقیم درباره عقاید و نظرات فرد در حوزه های مختلف و گاها در زمینه ازدواج، می توانند برای آشنایی بیشتر کاربردی باشند.
    چه بسا در این زمینه خود فرد در شرایط خاصی اطلاعاتی را درباره خودش بدهد.
    در این زمینه معمولا دوستان نزدیک و قابل اعتماد که شما را بهتر می شناسند و با روحیات و خلقیات شما آشنا هستند هم می توانند کمک کننده باشند (البته ترجیحا از بین همکارانتان نباشند مگر اینکه خیلی قابل اعتماد و ثابت شده باشند، در غیر اینصورت توصیه نمی شود).

5. کاربران زیر از moshaver-editor بابت این پست مفید تشکر کرده اند

T90

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

درود دوستان

ممنون.

بسم الله الرحمن ارحیم

سلام

چه مدت هست که ایشون رو میبینید؟

آیا باز کردن بحث ازدواج با ایشون بر پایه ی چه قصدی استواره ( ازدواج با ایشون ) ؟

ببینید ازدواج باید با تحقق استاندارد ها و علایق عواطف و نظریات و....درشخص معطوف هماهنگ باشه
    به این صورت که شناخت کامل از شخص مد نظر و خودآگاهی کامل از بستر علایق و.......خود محصول این تصمیم باشه

درنهایت ایجاد دوستی و ابراز علاقه ( روش های فانتزی / امروزی )
    یا برنامه ریزی برای ایجاد جلسه خاستگاری در این صورت شما موفق به کسب نیتیجه نسبی شده و میتونید محک بزنید که آیا ازدواج با شخص مورد نظر تصمیم درست و تحلیل شده هست یا خیر

اما با توجه به این که شما در روابط قبلی تعامل و بر خورد با جنس مخالف رو فرا نگرفتین و به خاطر رفتار های ناشیانه ممکنه شانس خودتون رو از کف بدین پس یه پیشنهاد بهتون میدم که مفید واقع شه
    شماره خانم مورد نظر رو به دست بیار ( ترجیحا منزلشون ) وبعد از افراد مونث خانواده نظیر خواهر و مادر درحواست کن تا با ایشون تماس حاصل کنند و عنوان کنند که شما همکار اون خانم هستین
    درنهایت قرار ملاقات برای خاستگاری تنظیم بشه و شما حرفاتون رو ( در مورد از دواج ) در جریان جلسه خاستگاری بزنید
    این طوری اگر جوابشون منفی هم بود شما از طریقی درخواست ندادین که خجالت زده بشین

7. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42296
    تشکـر
    4
    تشکر شده 11 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

آیا خانمی هست که باهاش راحت باشید و بره با ایشون مطرح کنه؟ یا حتی آقای مسن مثل مدیر کارگزینی یا یکی از بخش های دیگه که بهش اطمینان داشته باشید بحث رو به حاشیه نمی کشه و آدم جدی و دلسوزی هست که کار رو براتون انجام بده؟
    یک توصیه برادرانه که با همکار و همکلاسی دانشگاه ازدواج نکنید بهتره. بعدا کمتر دردسر و تو مخی دارید
    موفق باشید

9. کاربران زیر از afshin98 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

T90

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40867
    تشکـر
    62
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن ارحیم

سلام

چه مدت هست که ایشون رو میبینید؟

آیا باز کردن بحث ازدواج با ایشون بر پایه ی چه قصدی استواره ( ازدواج با ایشون ) ؟

ببینید ازدواج باید با تحقق استاندارد ها و علایق عواطف و نظریات و....درشخص معطوف هماهنگ باشه
    به این صورت که شناخت کامل از شخص مد نظر و خودآگاهی کامل از بستر علایق و.......خود محصول این تصمیم باشه

درنهایت ایجاد دوستی و ابراز علاقه ( روش های فانتزی / امروزی )
    یا برنامه ریزی برای ایجاد جلسه خاستگاری در این صورت شما موفق به کسب نیتیجه نسبی شده و میتونید محک بزنید که آیا ازدواج با شخص مورد نظر تصمیم درست و تحلیل شده هست یا خیر

اما با توجه به این که شما در روابط قبلی تعامل و بر خورد با جنس مخالف رو فرا نگرفتین و به خاطر رفتار های ناشیانه ممکنه شانس خودتون رو از کف بدین پس یه پیشنهاد بهتون میدم که مفید واقع شه
    شماره خانم مورد نظر رو به دست بیار ( ترجیحا منزلشون ) وبعد از افراد مونث خانواده نظیر خواهر و مادر درحواست کن تا با ایشون تماس حاصل کنند و عنوان کنند که شما همکار اون خانم هستین
    درنهایت قرار ملاقات برای خاستگاری تنظیم بشه و شما حرفاتون رو ( در مورد از دواج ) در جریان جلسه خاستگاری بزنید
    این طوری اگر جوابشون منفی هم بود شما از طریقی درخواست ندادین که خجالت زده بشین
    درود

یک ماه هستش این شون به شرکت ما امدن.

بله نیت ازدواج هستش.

والله نمی دونم بعضی موقعه ها شک می کنم ایشون در ارتباط با یک نفر دیگه هستش یا اصلا نیستش . این دو دلی انداخته به جونم که ببینم اصلا اقدام کنم یا خیر.

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

درود

یک ماه هستش این شون به شرکت ما امدن.

بله نیت ازدواج هستش.

والله نمی دونم بعضی موقعه ها شک می کنم ایشون در ارتباط با یک نفر دیگه هستش یا اصلا نیستش . این دو دلی انداخته به جونم که ببینم اصلا اقدام کنم یا خیر.

سلام مجدد

درسته بعضی از افراد توی زمان کم ( حتی زیر دوهفته ) دوست میشن وابسته میشن و درنهایت ازدواج میکنن و اتفاقا خوش بخت میشن
    اما حقیقت این هست که تصمیم گیری های زود معمولا بر هیجان های احساسی استوار میشه.

اما خب به نظر میاد شما خود آگاهی کامل رو ضمیمه این تصمیم کردین و الان فقط دنبال راهکارهای هستین که شما رو موفق میکنه متوجه بشین ایشون باکسی در رابطه هست یا نه ؟

بگم که سک هیچ عامل مستقل برای شما نیست و نمیتونید با شک به یقین برسین ! پس باید اقدام کنی
    اما چطور؟
    آیا باروشی که در پست سابق بهتون گفتم مشکلی دارین ؟
    آیا نمیتونید بهش عمل کنید ؟
    خب آیا شما در محل کارتون با سایر همکارها در حدی رابطه دوستانه ندارین که از طریق اونها بتونید به نتیجه برسین ؟
    این خانم توی محل کار با چه کسایی رابطه دوستانه دارن میتونید به کمک همونا متوجه این امر بشین
    مثلا اگر ایشون با خانم Y رابطه دوستانه دارند میتونید توی خلوت به خانم y اذعان کنی که به هکار مد نظر علاقه داری
    به خانم y بگو به نظر شما امکان داره ایشون برای ایکنه من رو به عنوان خاستگار بپذیره مانعی داشته باشه ؟
    اگر بازهم نمیتونید اقدامی کنید به نظرم سعی کنید با سکوتو صبر به این نتیجه برسین که آیا کسی در زندگیش هست یا نه ؟
    نگران نباش این پروسه به طول نمی انجامه

12. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد