نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ترس از زگيل تناسلي و سرطان

1632
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42972
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از زگيل تناسلي و سرطان

سلام
    من پارسال قارچ داشتم و به ي دكتر ديگه مراجعه كردم همون موقع ي چيزايي ديدم اما بعد معاينه دكتر وقتي دكتر هم چيزي نگفت گفتم حتما در اثر خاروندن بوده اون موقع آگاهي از زگيل تناسلي نداشتم. سه روز پيش رفتم دكتر زنان و دكتر بهم گفت نشانه هاي زگيل رو در اطراف واژن ميبينم. تست پاپ اسمير و hpv دادم. گفتن يك هفته تا دو هفته ديگه جوابش مياد. هرروز دارم از نت ميخونم و كارم شده گريه، نميدونم از قبل از ازدواج گرفتم يا از طريق همسرم گرفتم. 30 سالمه و تو شرايط مالي بدي هستيم و براي من اين چند روز مثل ي سال گذشت. حالم خيلي بده از اينكه سرطان داشته باشم يا همسرم از من گرفته باشه دارم از استرس ميميرم
    نميدونم چيكار كنم خواهشا كمكم كنيد مطالبي كه تو نت ميخونم دازه ديوونم ميكنه. داشتيم با همسرم برنامه ريزي براي رفتن ميكرديم درام براي آيلتس آماده ميشم اما نميتونم تمركز كنم ميترسم همه برنامه هامون بهم بريزه يا خودم و همسرم طوريمون بشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42296
    تشکـر
    4
    تشکر شده 11 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ترس از زگيل تناسلي و سرطان

چرا اینقدر شما ناراحت هستی؟ اصلا زگیل بگیری چی میشه؟ بری خارج میان شورت شمارو در میارن تو فرودگاه و به همه نشون میدن زگیل داری؟
    مطمئن باش این خارجیا خودشون منبع زگیل و hpv هستن! خودشون مستراح میرن بعد کار بدنشون رو نمیشورن!!!
    با این طرز فکر شما چطور میخوای بری خارج؟ یه بار برو توالت هاشون رو ببین چه کثافت خونه ای هستش
    توالت فرنگی بهش ادرار پاشیده و اثرات مدفوع و باید بشینی و کارت رو انجام بدی
    اگر داری میری خارج حتما بیمه اینارو ردیف کن که دکتر بری تو خارج خیلی گرون هستش و اونجام درمان هست و داروهای بهتر ایران که همش گچ و آرد هستش ولی گرونه !

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42972
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin98 نمایش پست ها
    چرا اینقدر شما ناراحت هستی؟ اصلا زگیل بگیری چی میشه؟ بری خارج میان شورت شمارو در میارن تو فرودگاه و به همه نشون میدن زگیل داری؟
    مطمئن باش این خارجیا خودشون منبع زگیل و hpv هستن! خودشون مستراح میرن بعد کار بدنشون رو نمیشورن!!!
    با این طرز فکر شما چطور میخوای بری خارج؟ یه بار برو توالت هاشون رو ببین چه کثافت خونه ای هستش
    توالت فرنگی بهش ادرار پاشیده و اثرات مدفوع و باید بشینی و کارت رو انجام بدی
    اگر داری میری خارج حتما بیمه اینارو ردیف کن که دکتر بری تو خارج خیلی گرون هستش و اونجام درمان هست و داروهای بهتر ایران که همش گچ و آرد هستش ولی گرونه !

من نگران اين نيستم اونجا چطور فكر ميكنن در مورد من يا اونجا چطوره. نگران سلامتي خودم و همسرم هستم. جز اين چيزي برام مهمه نيست. مشكلم اينه كه روي كارايي كه دارم نميتونم تمركز كنم. كلا آرامش ازم گرفته شده. نميخوام از هدفمون دور بشيم نميخوام فكرم درگير اين موضوع بمونه ضمن اينكه نگران هم هستم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط aavin نمایش پست ها
    سلام
    من پارسال قارچ داشتم و به ي دكتر ديگه مراجعه كردم همون موقع ي چيزايي ديدم اما بعد معاينه دكتر وقتي دكتر هم چيزي نگفت گفتم حتما در اثر خاروندن بوده اون موقع آگاهي از زگيل تناسلي نداشتم. سه روز پيش رفتم دكتر زنان و دكتر بهم گفت نشانه هاي زگيل رو در اطراف واژن ميبينم. تست پاپ اسمير و hpv دادم. گفتن يك هفته تا دو هفته ديگه جوابش مياد. هرروز دارم از نت ميخونم و كارم شده گريه، نميدونم از قبل از ازدواج گرفتم يا از طريق همسرم گرفتم. 30 سالمه و تو شرايط مالي بدي هستيم و براي من اين چند روز مثل ي سال گذشت. حالم خيلي بده از اينكه سرطان داشته باشم يا همسرم از من گرفته باشه دارم از استرس ميميرم
    نميدونم چيكار كنم خواهشا كمكم كنيد مطالبي كه تو نت ميخونم دازه ديوونم ميكنه. داشتيم با همسرم برنامه ريزي براي رفتن ميكرديم درام براي آيلتس آماده ميشم اما نميتونم تمركز كنم ميترسم همه برنامه هامون بهم بريزه يا خودم و همسرم طوريمون بشه
    من نگران اين نيستم اونجا چطور فكر ميكنن در مورد من يا اونجا چطوره. نگران سلامتي خودم و همسرم هستم. جز اين چيزي برام مهمه نيست. مشكلم اينه كه روي كارايي كه دارم نميتونم تمركز كنم. كلا آرامش ازم گرفته شده. نميخوام از هدفمون دور بشيم نميخوام فكرم درگير اين موضوع بمونه ضمن اينكه نگران هم هستم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

ابتدا بهتون بگم نگرانی شما برای بیماریتون قابل درک هست اما چیزی نیست که شما بخواین ذهنتون رو به خاطرش مشوش کنید
    درسته شما در سایت ها و.......به دنبال ارتقا اطلاعات در این زمینه بودین اما چیزی که باعث شده نگرانی شما رفع نشه عدم دریافت اطلاعات درست بوده

ببینید به احتمال زیاد زگیل های شما داخل واژن و بر روی دهانه رحم شما رویش کردن که پزشکتون تست پاپ اسمیر رو براتون تجویز کرده
    و شما الان تا دریافت نتیجه تست تقریبا بلا تکلیف هستین
    و درنهایت با توجه به بافت زگیل ها روش های درمانی لیزری ، منجمد کردن و..........تجویز میشه
    خلاصه کلام این بیماری درمان داره و چیزی نیست که بخواد روی عملکرد شما توی آزمون آیلتس تاثیر منفی بزاره ! پس سعی کنید آرامشتون رو حفظ کنید و با عشق و علاقه و امید به فکر آمزمون آیلتس باشید تا انشاءالله موفق بشین

Hope you have a good health and journey

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42296
    تشکـر
    4
    تشکر شده 11 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

هر کشوری دکتر داره و قطعا مریض هم باشی بری اونجا درمان می کنن
    البته مهاجرت اونقدر استرس داره که شما زگیل که هیچ خدایی نکرده یکی سرطان هم داشته باشه یادش میره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد