نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ترس از آبرو ریزی

2057
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43014
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از آبرو ریزی

سلام، من چندماه قبل با اقایی اشنا شدم که ادعا میکرد مجرده، چند باری با هم بیرون رفتیم و یع ارتباط جنسی کوچکی هم داشتیم (کامل نبود) دقیقا یکی دوهفته بعدش مشخص شد که این اقا دروغ گفته و زن و بچه داره
    من ارتباطمو با این اقا قطع کردم، الان دوماه از این قط رابطه میگذره اما من خواب و خوراک ندارم، میترسم از اینکه این اقا ابروی منو ببره و به گوش خانوادم برسه که من چیکار کردم
    نگرانی من از زمانی بیشتر شده که یه شماره غریبه به من پیام داد و میخاست باب صحبت رو باز کنه که من بلافاصله فهمیدم دوست این اقا بوده و برای همینم بلاکش کردم.... حالا ترسم بیشتر شده چون این اقا شماره منو داده به دوستش که به من نزدیک بشه، میترسم اینا از رابطه ای که من داشتم به کسی یا دوستی بگن و ابروم بره، خیلی پشیمونم، کاشکی به غریبه ها اعتماد نکرده بودم

2. کاربران زیر از Mrymi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : ترس از آبرو ریزی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mrymi نمایش پست ها
    سلام، من چندماه قبل با اقایی اشنا شدم که ادعا میکرد مجرده، چند باری با هم بیرون رفتیم و یع ارتباط جنسی کوچکی هم داشتیم (کامل نبود) دقیقا یکی دوهفته بعدش مشخص شد که این اقا دروغ گفته و زن و بچه داره
    من ارتباطمو با این اقا قطع کردم، الان دوماه از این قط رابطه میگذره اما من خواب و خوراک ندارم، میترسم از اینکه این اقا ابروی منو ببره و به گوش خانوادم برسه که من چیکار کردم
    نگرانی من از زمانی بیشتر شده که یه شماره غریبه به من پیام داد و میخاست باب صحبت رو باز کنه که من بلافاصله فهمیدم دوست این اقا بوده و برای همینم بلاکش کردم.... حالا ترسم بیشتر شده چون این اقا شماره منو داده به دوستش که به من نزدیک بشه، میترسم اینا از رابطه ای که من داشتم به کسی یا دوستی بگن و ابروم بره، خیلی پشیمونم، کاشکی به غریبه ها اعتماد نکرده بودم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

مشاورین در اسرع وقت پاسخ گویی شما خواهند بود

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 70 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت شما
    احساس نگرانی و اضطراب شما قابل درک است.
    اما با توجه به مواردی که مطرح کردید، ظاهرا ایشان ببستر باید از آبرو ریزی و از شما بترسند چرا که صاحب زن و فرزند هستند و در واقع خیانت کرده اند.
    بنابراین بهتر است از خودتان نقطه ضعف نشان ندهید اما همین قطع ارتباط کامل شیوه خوبی به نظر می رسد.
    سعی کنید در کنار رعایت جوانب احتیاط، سعی کنید از نظر روانی و تاب آوری خودتان را تقویت کنید.
    شما الان در واقع هم شکست عاطفی را متحمل شده اید و هم اضطراب موضوع اطلاع یافتن خانواده تان را دارید که یکی از اینها هم به تنهایی بار سنگینی است.
    البته معمولا ما در نگاه اول قربانی به نظر می رسیم اما اگر در فرصت مناسب کمی تامل کنیم متوجه سهم و نقش خودمان درایجاد شرایط موجودمان خواهیم شد که در نظر گرفتن این نکته برای تجارب بعدی بسیار کمک کننده خواهد بود.
    کمی به خودتان زمان دهید و در این مدت به کارهایی که به آنها علاقه مندید بپردازید.
    سعی کنید با دوستان نزدیک و صمیمی و قابل اعتماد خود بیشتر در ارتباط باشید.
    در ادامه به یک تمرین اشاره می شود که می توانید آن را روزی یک یا دوبار در روز انجام دهید:
    1- مکانی راحت را برای چند دقیقه پیدا کنید که کسی مزاحم شما نشود.
    2- با حالتی آسوده بنشینید.
    3- کلمه ای را انتخاب کنید ک بتوانید با گفتن و تکرار آن به آرامش و تمرکز دست یابید.
    4- روی نفس کشیدن خود دقیق شوید.
    5- با هر عمل دم و بازدم کلمه ای که انتخاب کرده بودید را بازگو کنید.
    6- اگر در حین انجام این تکنیک افکاری به ذهنتان خطور کردند، به انها کاری نداشته باشید.
    7- ده تا بیست دقیقه این کار را انجام دهید.
    در آخر به شما توصیه می شود که به محض اینکه متوجه شدید استرستان مانع کارکردهای روزانه تان شده و یا دچار خلق پایین شدید به طوریکه آسیب رسان شده است، برای دریافت مشاوره حضوری جهت بررسی دقیقتر و دریافت کمک و راهنمایی بهتر، اقدام نمایید.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما مریم جان
    احساس نگرانی شما قابل درک می باشد اما دقت داشته باشید که ایشان متاهل می باشند و داشتن رابطه برای ایشان خطرات بیشتری را به دنبال خواهد داشت بهتر است سعی کنید از اینگونه روابط بدون شناخت خوداری کنید چون گاهی افراد برای رسیدن به خواسته های خود پنهان کاری زیادی را انجام می دهند بهتر است از رابطه جنسی خوداری کنید چون می تواند در کنار اینکه دیدگاه اشتباهی را برای شما ایجاد کند با توجه به اینکه یک رابطه هدفمند نمی باشد خطرات بیشتری را ایجاد کند .
    بهتر است برای روابط خط قرمزها را داشته باشید چون روابط بدون محدودیت آسیب زا می باشند.
    در مورد اضطرابی که نیز تجربه می کنید به دلیل رابطه پنهانی می باشد در روابط پنهانی که با هنجارهای خانوادگی هماهنگی ندارد اینگونه اضطراب ها افزایش می یابد بهتر است سعی کنید راههای ارتباطی را که این آقا به آن دسترسی دارند را قطع کنید و سعی کنید که از باج دادن به هر نحوی خوداری کنید چون ترس مشا می تواند باعث سوء استفاده بیشتر ایشان شود پس بهتر است سعی کنید مسیر زندگی خودتان را در پیش داشته باشید و از تمرکز بر رفتارهای این فرد خوداری کنید .
    به مرور زمان می توانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید .

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

اول اینکه نترسید ! حالا بعدا چی میشه معلوم نیست. فکر حال باشید اگر می تونید خطی که دارید عوض کنید و فضای مجازی هم همینطور.... این افکار که در آینده چی میشه مضره هر روز شما ضعیفتر می کنه و زندگی برای شما تلخ! مذهبی هستی توبه کنید و دعا کنیدو .... ( می تونه آرام بخش باشه)و سعی کنید از یاد ببرید ... اگر شما تهدید می کنه و از این قبیل کارا که پاس بده و ....بهتر با یک مشاور حضوری صحبت کنید!

7. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)