نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: چرا ازدواج سنتی انقدر سخت شده و بر عکسش راحت ؟

2580
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40867
    تشکـر
    62
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا ازدواج سنتی انقدر سخت شده و بر عکسش راحت ؟

سلام

وقتتون بخیر.

من اقدام کردم دو الی سه تا دختر معرفی شده رفتم دیدم همچنین دختر خانم .

ولی خانواده های دختر خیلی سخت میگیرن " البته حقم دارن " ولی اون هایی که دوست بودن با دختر خانم خیلی راحت تر کارشون راه افتاده هم تو مهریه و هم تو جواب دادن پدر و مادر دختر هم مراسم عروسی و ....

ولی کسی که مثل من دنبال دوست دختر اینها نبوده چه گناهیی کرده زنگ میزنی اول میگن ادرس خونتون بدین محل تون بدین ما تحقیق کنیم ببینم شما چطور خانواده ای هستید بعدش اجازه میدیم بیاییم. همه اشون هر سه مورد این طوری گفتند.

بعدش میری میبین تحقیق کردن ، حالا اجازه بدین ما فکرامون بکنیم بعدا زنگ بزنید جواب بدیم .

در حالی خیلی ها رو دیدم و از دوستان و فامیل و همکار زیاد دوست بودن انقدر ازدواج شون بی درد سر بوده هر دو خانواده راضی بودن دختر و پسر حرف هاشون زدن همه چیز به راحتی پیش رفته بعدش ازدواج کردن.

نمی دونم آینده ازدواج سنتی چی میشه ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : چرا ازدواج سنتی انقدر سخت شده و بر عکسش راحت ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط T90 نمایش پست ها
    سلام

وقتتون بخیر.

ولی خانواده های دختر خیلی سخت میگیرن " البته حقم دارن " ولی اون هایی که دوست بودن با دختر خانم خیلی راحت تر کارشون راه افتاده هم تو مهریه و هم تو جواب دادن پدر و مادر دختر هم مراسم عروسی و ....

ولی کسی که مثل من دنبال دوست دختر اینها نبوده چه گناهیی کرده زنگ میزنی اول میگن ادرس خونتون بدین محل تون بدین ما تحقیق کنیم ببینم شما چطور خانواده ای هستید بعدش اجازه میدیم بیاییم. همه اشون هر سه مورد این طوری گفتند.

بعدش میری میبین تحقیق کردن ، حالا اجازه بدین ما فکرامون بکنیم بعدا زنگ بزنید جواب بدیم .

در حالی خیلی ها رو دیدم و از دوستان و فامیل و همکار زیاد دوست بودن انقدر ازدواج شون بی درد سر بوده هر دو خانواده راضی بودن دختر و پسر حرف هاشون زدن همه چیز به راحتی پیش رفته بعدش ازدواج کردن.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

مشاورین در اسرع وقت پاسخ شمارو میدهند

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

T90

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

وقتتون بخیر.

سلام

چون در ازدواج نظر دختر شرط اصلیه و تا نظر دخترو جلب نکردی رفتن به خواستگاری اشتباهه.

اون پسرایی که دوست میشن و بعد ازدواج میکنن، ازدواجشون راحته چون دختره بهشون وابسته شده، اگه پسر منصرف بشه پدر دختر درمیاد.

5. 3 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام

وقتتون بخیر.

در از دواج های سنتی به خاطر کم بودن دامنه اطلاعات از شخص خاستگار این طور برخورد ها کاملا طبیعی و البته عقلانیه
    واین دلیل قابل استنادی نیست که چون شما دنبال روابط سوء نبودین و.......الان از استاندارد آنالیز و چکینگ قبل از ازدواج توسط خانواده مقابل فارغ باشین

علت سهل المراحل بودن در ازدواج های فانتتزی شناخت و توافق کامل طرفین توام با جنبه ی علاقه دو طرفه هست
    بنابراین مراتب از قبل تجزیه شده ‌و کیفت شناخت به صورت تجربی
    محصول دامنه اطلاعات طرفین شده

شما برای ازدواج سنتی نگرانی نداشته باشین چون ازدواج سنتی فقط یک تصمیم هست که توسط کیس های مجرد اتخاذ میشه و با توجه به توانایی هاشون میتونن این ازدواج رو ( ازدواج سنتی ) نمایندگی کنند

شما اگر با روند ازدواج سنتی راحت نیستین و بنا بر هر دلیلی ازش پرهیز دارین خب میتونید با ازدواج با متدهای فانتزی
    بستر خوشبختی تون رو فراهم کنید

7. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

T90

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت شما
    مسئله این است که در واقع در ازدواج های سنتی علاقه اولیه بین دو طرف وجود ندارد و بنابراین مواردی که به چشم می آیند مانند وضعیت مالی بسیار مورد توجه قرار می گیرند و معیارسنجش و مقایسه قرار می گیرند.
    همچنین در این نوع ازدواج ها نقش خانواه ها بسیار پر رنگ هستند و پدر و مادرها هم معمولا نگران بوده و معیارهای متفاوتی با فرزندان دارند و در برخی موارد ممکن است سخت گیرتر باشند.
    اما در مواردیکه دختر و پسر یکدیگر را می بینند و می پسندند، خیلی از مسائل تحت تاثیر علاقه به یکدیگر قرار گرفته و با یکدیگر راحت تر کنار می آیند و معمولا خودشان با والدین خود وارد مذاکره شده و تواق و رضایت آنها را جلب می کنند.
    اما همیشه هم این موارد صدق نمی کند و گاهی خانواده ها ساده تر میگیرند که کاملا بستگی به نوع طرز فکر، باورها و مدل خانواده ها متفاوت است.
    از آن سو، خیلی وقتها دوستی دختر و پسر به سرانجام نمی رسد و همیشه به ازدواج ختم نمی شود، گاهی افراد به دلیل عدم درر جریان قرار گرفتن خانواده ها ممکن است تعهد لازم را نداشته و درگیر مشکلات و چالشها زیادی شوند.
    بنابراین شما هم اگر براساس ارزشهای خود هر سبکی را برمی گزینید بدانید هر کدام از این شیوه ها مزیا و معایب خودش را دارد.
    اگرچه وقت خواستن برای پاسخ دادن هم ماجرای عجیبی نیست و به معنای جواب رد هم نیست و به هرحال این هم جزو پروسه همین سنت است بنابراین شما هم بهتر است نتیجه گیری شتاب زده نکید و کمی صبر پیشه کنید.

9. 2 کاربران زیر از moshaver-editor بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver-editor نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما
    مسئله این است که در واقع در ازدواج های سنتی علاقه اولیه بین دو طرف وجود ندارد و بنابراین مواردی که به چشم می آیند مانند وضعیت مالی بسیار مورد توجه قرار می گیرند و معیارسنجش و مقایسه قرار می گیرند.
    همچنین در این نوع ازدواج ها نقش خانواه ها بسیار پر رنگ هستند و پدر و مادرها هم معمولا نگران بوده و معیارهای متفاوتی با فرزندان دارند و در برخی موارد ممکن است سخت گیرتر باشند.
    اما در مواردیکه دختر و پسر یکدیگر را می بینند و می پسندند، خیلی از مسائل تحت تاثیر علاقه به یکدیگر قرار گرفته و با یکدیگر راحت تر کنار می آیند و معمولا خودشان با والدین خود وارد مذاکره شده و تواق و رضایت آنها را جلب می کنند.
    اما همیشه هم این موارد صدق نمی کند و گاهی خانواده ها ساده تر میگیرند که کاملا بستگی به نوع طرز فکر، باورها و مدل خانواده ها متفاوت است.
    از آن سو، خیلی وقتها دوستی دختر و پسر به سرانجام نمی رسد و همیشه به ازدواج ختم نمی شود، گاهی افراد به دلیل عدم درر جریان قرار گرفتن خانواده ها ممکن است تعهد لازم را نداشته و درگیر مشکلات و چالشها زیادی شوند.
    بنابراین شما هم اگر براساس ارزشهای خود هر سبکی را برمی گزینید بدانید هر کدام از این شیوه ها مزیا و معایب خودش را دارد.
    اگرچه وقت خواستن برای پاسخ دادن هم ماجرای عجیبی نیست و به معنای جواب رد هم نیست و به هرحال این هم جزو پروسه همین سنت است بنابراین شما هم بهتر است نتیجه گیری شتاب زده نکید و کمی صبر پیشه کنید.
    کاملا موافقم لایک
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

11. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

T90

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40867
    تشکـر
    62
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver-editor نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما
    درود

بر شما ، سپاس از شما که وقت گذاشتین و سایر دوستان بنده حقیر راهنمایی کردید.

با خط اول شما کاملا موافق هستم چون هیچ شناختی بین دو طرف نیستش شرایط مالی بیشتر نمایان هستش در واقعه معیارهای در اولیت هستند تا شرایط عمومی و اخلاقی یک پسر در مراحل بعدی قرار دارد.

بله دقیقا نقش خانواده خیلی بیشتر هستش این بنده لمس کردم و خانواده خودم مخصوصا مادرم در انتخاب دختر یا معرفی شدن دختر تاثیر گذار هستش و تصمیمات خودش رو اعمال می کنه.

در مورد ازدواج جدید یا مدرن بگم که بنده دیدم و از بستگان و دوستان و فامیل اکثرا به صورت دوستی ازدواج کردن خیلی راحت خانواده ها کنار اومدن مهریه کم، شرایط سبک برای ازدواج و جشن و ...

حال بنده برای ازدواج اقدام کرده بودم که به صورت سنتی بودش ی چند جلسه ای پیش رفتیم برای اشنایی بیشتر توقعاتی داشتند سنگین و بالا بودش که بنده از ادامه راه صرفه نظر کردم.

یا بعضی از دختر خانم هایی که معرفی می شدند ابتدا می خواستند قبل از این که من و خانواده بنده ببیند بیان تحقیق کنند تا اجازه بدن برای اولین بار همدیگر ببینیم .

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40867
    تشکـر
    62
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پیشنهادتون چیه ؟

من همین روند سنتی ادامه بدم یا فکر دیگه ای کنم ؟

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42296
    تشکـر
    4
    تشکر شده 11 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

شما چه سنتی ازدواج کنی یا غیره بازم باید شرایط مالی خوبی داشته باشی!
    چون چشم و دهن آدما سنتی و صنعتی حالیش نمیشه

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام

وقتتون بخیر.

سلام
    اقای تجربه اصل مطلب رو گفت
    همون چیزایی که من میخواستم بگم دیدم اون در ۲-۳ خط توضیح داده

فقط جهت تکمیل صحبتای تجربه عزیز بگم که در ازدواج سنتی کلا ریش و قیچی دست پدر مادرهاست
    اونا هم بهرحال نسل قدیم هستن و از خوشبختی تعاریف خاص خودشونو دارن
    شاید واسه ماها مضحک به نظر بیاد اما از دید خودشون درست و منطقیه

و متاسفانه سنگ پشت سنگ جلو پای اقاپسرها میندازن بااین خیال که خوشبختی دخترشونو تضمین کنن
    بماند که اکثر ازدواجهای سنتی یا به طلاق رسمی ختم میشه یا طلاق عاطفی و شاید ۳۰ سال کنار هم زندگی کنن بی اونکه طعم عشق رو فهمیده باشن

اما در ازدواج مدرن دختر و پسر اصل کارن و چون از قبل به همدیگه علاقمند شدن مسیر ازدواج رو تا جایی که بتونن تسهیل میکنن

البته ازدواج مدرن هم به همین راحتی نیست که امروز اراده کنین فردا جور بشه!
    نیاز به زمینه اشنایی با دختر هستش و اشنایی و رابطه با اون دختر هم مستلزم اینه که ازش خوشتون بیاد و خوش اومدن هم یجور موقعیته که شانس نصیب ادم میکنه
    کلا اگه زمینه هیچ رابطه ای ندارین و برا ازدواج هم بطور نسبی عجله دارین شاید همین سنتی واستون مناسبتر باشه
    اگرچه شخصا به هیچ عنوان موافق این شیوه نیستم و پی ایند خوبی نداره معمولا!
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

16. کاربران زیر از delvapas2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

چون در ازدواج نظر دختر شرط اصلیه و تا نظر دخترو جلب نکردی رفتن به خواستگاری اشتباهه.

اون پسرایی که دوست میشن و بعد ازدواج میکنن، ازدواجشون راحته چون دختره بهشون وابسته شده، اگه پسر منصرف بشه پدر دختر درمیاد.
    اینو اضافه کنم لزوماً هر دوست شدنی به ازدواج ختم نمیشه، طول میکشه کسی رو پیدا کنی که توافق و تفاهم داشته باشید، اما حداقلش اینه اعصاب خوردیهایی که والدین پیش میارنو هر بار تجربه نمیکنید.

18. 3 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42513
    تشکـر
    14
    تشکر شده 21 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

[quote=t90;293513]سلام

وقتتون بخیر.

نمی دونم آینده ازدواج سنتی چی میشه ؟[سلام دوست عزیز. به نظر من اگر شما خودتون با کسی آشنا بشین خیلی بهتره واقعا ازدواج سنتی و این مدل خاستگاری رفتن خیلی کسل کننده هست و دیگه به درد این دوره نمیخوره . میدونید وقتی کسی رو همین جوری می بینید مثلا توی دانشگاه یا محیط کار یا مهمونی و..گاهی میشه یه حس خوبی به طرف مقابل پیدا میکنین و دلتون میخاد یه جوری بهش نزدیک بشید و سر صحبتو باهاش باز کنید ولی وقتی اسم خاستگار روی کسی میاد یه جوری میشه که آدم اصلا نمی تونه از دید عاطفی بهش نگاه کنه و اول از هر چیزی شرایط مالی طرف رو می سنجه نمیدونم ولی خیلی طول میکشه تا واقعا طرف به دلت بشینه و خوشت بیاد ولی وقتی با کسی آشنا میشی و اون خودش پیشنهاد ازدواج میده خیلی شیرین تر و دلچسب تر هست حالا نمیخاد یه دوستی چندین ساله باشه حتی توی یک ماه هم میشه فهمید اون آدم به دردت میخوره که به ازدواج باهاش فکر کنی یا فقط واسه سرگرمی و بیرون رفتن خوبه! من خودم کسی هستم که از 18سالگی از این مدل خاستگاریای سنتی مسخره رو تجربه کردم تا به امروز، ولی هیچکدوم خدایی به دلم ننشسته! وقتی هم میگی طرف تو دلم نبود همه فکر میکنن که حتما قیافه خوبی نداشته در صورتی که اینجوری نیست.. واقعا نمیدونم چرا اینجوری میشه. با یکی دو موردم که خوشم اومد خودم، تو زرد از آب در اومدن بقیه هم که فقط واسه تفریح و دوستیای اجتماعی و اینا.. میدونید منم یه زمانی وقتی سنم کمتر بود به ازدواج سنتی گرایش داشتم میگفتم یه خاستگار از در میاد تو و منم راحت قبول میکنم و ازدواج میکنیم و همه چی به خوبی و خوشی تموم میشه! ولی الان نظرم 180درجه تغییر کرده و دیگه حوصله این مدل خاستگاریا رو ندارم...چون هیچ عشقی توش نیست.. درسته مدل مدرن هم سختیای خودشو داره ولی بعد عاطفیش بیشتره. و میدونید همیشه به چی فکر میکنم؟ به اینکه زمانی اگه خواستم ازدواج کنم بچه من باید توی خونه ای بزرگ بشه که توش عشق و محبت باشه پدر و مادری که به هم وابسته باشن نه خونه ای که یه جو سرد و بی روح توش حاکمه..

20. 3 کاربران زیر از Mena321 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42513
    تشکـر
    14
    تشکر شده 21 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید فکر کنم درست نقل قول نکردم!! خخخخخ من آخر نشد یبار درست نظر بزارم!!

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Mena321 نمایش پست ها
    ببخشید فکر کنم درست نقل قول نکردم!! خخخخخ من آخر نشد یبار درست نظر بزارم!!
    درست نقل قول نکردین اما حرفهای کاملا درستی زدین

واسه نقل قول هم میتونین روی نظرت چیه کلیک کنین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38144
    تشکـر
    2
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin98 نمایش پست ها
    شما چه سنتی ازدواج کنی یا غیره بازم باید شرایط مالی خوبی داشته باشی!
    چون چشم و دهن آدما سنتی و صنعتی حالیش نمیشه
    چه ربطی به چشم و دهن داره؟ این روزا زندگی سخت شده و خرج داره .. همونطور که پسرها دنبال یه سری خصوصیات هستن تو خانوما دختر ها هم واسه ازدواج شرایط طرف رو میسنجن ببینن از پس زندذگی میتونن بر بیان یا نه.. اگه پسرا بگن دنبال دختر خوشکل هستیم طوری نیست ولی اگر دخترا بخان شرایط مالی همسر آیندشون خوب باشه قضاوت میشن

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط saba saberi نمایش پست ها
    چه ربطی به چشم و دهن داره؟ این روزا زندگی سخت شده و خرج داره .. همونطور که پسرها دنبال یه سری خصوصیات هستن تو خانوما دختر ها هم واسه ازدواج شرایط طرف رو میسنجن ببینن از پس زندذگی میتونن بر بیان یا نه.. اگه پسرا بگن دنبال دختر خوشکل هستیم طوری نیست ولی اگر دخترا بخان شرایط مالی همسر آیندشون خوب باشه قضاوت میشن
    تا جایی که میدونم زندگی همیشه برای همه سخت بوده و خواهد بود، با پول هم حل شدنی نیست، بعضی وقتا مشکلاتی پیش میاد آدما آرزو میکنن کاش پولدار نبودن اما زندگیشون بخاطر یه مشکل خاص به جدایی نمیکشید.

تازه اگه تشریفاتو بذارید کنار زندگی اونقدرا خرج نداره.
    وقتی اوضاع اقتصادی بد میشه شماها بجای اینکه قناعت کنید و فقط بر اساس نیازهای ضروری خرج کنید، رو ولخرجی تمرکز میکنید و مسابقه میذارید.

و در کل اصل قضیه اینه که دختر و پسر شناختی از هم ندارن چون آشناییها کوتاه مدته.
    شناخت و علاقه وقتی بدست میاد که رابطه طول بکشه و بتونن همه حرفاشونو بزنن و در مورد همدیگه بطور کامل فکر کنن.

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40867
    تشکـر
    62
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

درود

سپاسگدارم از دوستان و عزیزانی که بنده راهنمایی کردند.

با صحبت های دوستان به این نتیجه رسیدم یا در واقع ماحصل صحبت ها تون این هستش که از طریق روش دوستی اقدام کنم.

خوب من تا حالا با دختر خانمی دوست نبودم و با دختر خانمی رابطه نداشتم همه اش سرم تو کار و درس بوده . نمی دونم چطور و چگونه با یک دختر خانم ارتباط بر قرار کنم.

اصلا نمی دونم چی باید بگم به دختر خانم اگر بر فرض این که به خوام از راه دوستی وارد بشم. چطوری با این صحبت کنم. چه چیزی بگم و ...

خوب درد من یا پسرهایی که مثل من هستند چیه که اهل و دنبال این چیزها نبودند.

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

درود

سپاسگدارم از دوستان و عزیزانی که بنده راهنمایی کردند.

با صحبت های دوستان به این نتیجه رسیدم یا در واقع ماحصل صحبت ها تون این هستش که از طریق روش دوستی اقدام کنم.

خوب من تا حالا با دختر خانمی دوست نبودم و با دختر خانمی رابطه نداشتم همه اش سرم تو کار و درس بوده . نمی دونم چطور و چگونه با یک دختر خانم ارتباط بر قرار کنم.

اصلا نمی دونم چی باید بگم به دختر خانم اگر بر فرض این که به خوام از راه دوستی وارد بشم. چطوری با این صحبت کنم. چه چیزی بگم و ...

خوب درد من یا پسرهایی که مثل من هستند چیه که اهل و دنبال این چیزها نبودند.
    هیچی فقط باید از یه جایی شروع کنید همین.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)