نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: بیرون رفتن از خانه

1159
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43048
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بیرون رفتن از خانه

سلام به همگی خسته نباسین به سوالی برام پیش اومد و میخواستم ازتون بپرسم دختری که خیلی دوستش دارم با پسر خالش خیلی خوبن و بیرون میرن و موقعی که ازشون میخوام باهاشون بیرون نروند میگن اون با همه فرق میکنه و اگر میخواست کاری کنه مثل دیگران باهاش رفتار میکردم به نظرتون چیکار کنم ؟ و این مطلب که میخوان برن بیرون هم بهم میگن دلیلش چیه ؟ راهنماییم میکنید ❤

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : بیرون رفتن از خانه

نقل قول نوشته اصلی توسط Behi3797 نمایش پست ها
    سلام به همگی خسته نباسین به سوالی برام پیش اومد و میخواستم ازتون بپرسم دختری که خیلی دوستش دارم با پسر خالش خیلی خوبن و بیرون میرن و موقعی که ازشون میخوام باهاشون بیرون نروند میگن اون با همه فرق میکنه و اگر میخواست کاری کنه مثل دیگران باهاش رفتار میکردم به نظرتون چیکار کنم ؟ و این مطلب که میخوان برن بیرون هم بهم میگن دلیلش چیه ؟ راهنماییم میکنید ❤

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

پسر خالشون چند سال بزرگ تر هستن ؟

علتی که بهتون میگه و با توجه به اون علت بیرون رفتنشون رو موجه بیان میکنه چیه؟

آیا به نظرتون علت قابل پذیرش و دلیل موجهی نمیاره از اینکه قراره باهاش برن بیرون؟
    توی روابط عاشقانه میان افراد صرفا عامل ایجاد ارتباط علاقه و دوست داشتن و نظریا ت شخصی هست و هیچ کدوم نمیتونن دیگری رو تحت سلطه بگیره و عملکردش رو تحت تحکم قرار بده
    اما میتونید
    بابیانی که دچار سوء برداشت نکنه بهش متوجه کنی که به خاطر علاقت بهش نمیتونی اونو در رابطه با جنس مخالف ببینی
    کلا میتونی از نظر احساسی و عاطفی روی نظرش مانور بدی تا تغیر کنه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    در این مورد اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشترصحبت کنیم.
    1. هریک از شما چند سال دارید؟ و چه هدفی از رابطه دارید؟
    2. معیارهای شما برای انتخاب این فرد جه ویژگی هایی می باشد؟
    3. رابطه شما در دنیای واقعی می باشد یا مجازی؟
    4. دلیل ایشان برای ارتباط صمیمی با پسر خالیشان چیست؟
    5. دیدگاه شما در مورد این رابطه چیست؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت شما
    درباره اینکه رابطه شما در چه سطحی و با چه هدفی هست توضیحی نداده اید.
    الان مشکل شما با کدام قسمت است؟ اینکه با پسرخاله شان بیرون می روند یا اینکه به شما اعلام می کنند؟
    درباره اینکه این بیرون رفتن چگونه و در چه مواردی اتفاق میفتد هم توضیحی نداده اید.
    اما به طور کلی اعتقادات و سبک زندگی افراد با یکدیگر ممکن است متفاوت باشد.
    ممکن است برخی موارد برای شما بد باشد و از نظر ایشان نباشد.
    منظور ایشان از اینکه به شما اطلاع می دهند را نمی دانیم و بهتر است دلیل این کار را از خود ایشان جویا شوید.
    اما الزاما معنای بدی ندارد و حتی ممکن است این کار را برای جلب اعتماد شما انجام دهند و اینکه بخواهند این پیام را به شما بدهند که چیزی برای مخفی کردن و پنهان کاری ندارند.
    در حالت عادی نمی توان از فردی خواست که ارتباطات دیگرش را بخاطر ما ترک کرده و آنها را کنار بگذارد.
    در هر صورت در اینگونه اختلافات بهترین راه گفتگوی بدون سرزنش و قضاوت و توهین است.
    به طوریکه در کمال آرامش و به دور از هرگونه رفتار پرخاشگرانه و در فرصتی مناسب ناراحتی و دغدغه خودتان را با ایشان مطرح کنید و بر سر اینگونه موارد به یک توافق مشخصی برسید.
    اما اگر به هردلیلی ایشان حاضر نشدند با شما همراهی کنند، تلاش برای تغییر کسی معمولا راه به جایی نبرده و ناموثر خواهد بود و ممکن است به خشم بیشتر و دیگر اعمال خشونت آمیز منجر شود.
    در اینصورت فقط باید ببینیم آیا می توانیم فردمقابل را همانگونه که هست بپذیریم یا خیر.
    و اینکه چنین رابطه ای که احساسات ناخوشایند برای شما به همراه دارد، با فرض اینکه تغییر نخواهد کرد، تا کجا ادامه دادنش برای شما ارزش خواهد داشت.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43048
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من ۲۴ و ایشون۲۱هدفمون ازدواجه
    معیار های زیادی هست از جمله صداقتشون که باعث ناراحتی منم میشه تو این مورد رابطه ما در دنیای واقعیه بهم میگن چون هم سن هستن و از بچگی باهم بزرگ شدن باهم راحتن
    به نظر ایشون فقط بیرون رفتن معمولیه و اگر بیرون رفتن معمولیه پس چرا به من نمیگن باهاشون برم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43048
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من ۲۴ و ایشون ۲۰ هدفمون ازدواجه
    معیار های زیادی هست از جمله صداقتشون که باعث ناراحتی منم میشه تو این مورد رابطه ما در دنیای واقعیه بهم میگن چون هم سن هستن و از بچگی باهم بزرگ شدن باهم راحتن
    به نظر ایشون فقط بیرون رفتن معمولیه و اگر بیرون رفتن معمولیه پس چرا به من نمیگن باهاشون برم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43048
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز
    در این مورد اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشترصحبت کنیم.
    1. هریک از شما چند سال دارید؟ و چه هدفی از رابطه دارید؟
    2. معیارهای شما برای انتخاب این فرد جه ویژگی هایی می باشد؟
    3. رابطه شما در دنیای واقعی می باشد یا مجازی؟
    4. دلیل ایشان برای ارتباط صمیمی با پسر خالیشان چیست؟
    5. دیدگاه شما در مورد این رابطه چیست؟
    سلام وقتتون بخیر من ۲۴و ایشون ۲۱ هستن هدفمون از این رابطه ازدواجه و از اول هم بوده
    صداقت و راستگویی و در مورد همه چیز بی پرده با بنده صحبت میکنن مثلا همین موردی که بهتون گفتم ایا منم مثل ایشون برخورد کنم مثل من ناراحت میشن و از کارشون پشیمون میشن ؟
    رابطه ی ما در دنیای واقعیه
    دلیل ارتباط صمیمی شون اینکه از بچگی باهم بزرگ شدن و باهاشون راحت همه جا میرن مثلا برای ناهار یا بیرون
    این رابطه رو یه رابطه درست نمیبینم چون الان با این کارشون شک و تردید ایجاد میکنن و شاید باعث بشه نظر من از ایشون برگرده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد