نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: زود انزالی

2584
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41436
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

زود انزالی

با سلام واحترام،اینجانب بدلیل بیماری وسواس فکری ،متاسفانه زود انزال میشم موقع رابطه زنان شویی ،و تلاش کردم با قرص های به نام وگادول استفاده کنم ،که باعث شد سرم گیچ بره و دچار افت فشار بشم و به اورژانس برم ،برای درمان،لذا تقاضای دارم مبنی بر اینکه قرصی میخوام که سازگار باشه با بدنم ،و بتونم جلوی انزال زود رسم رو بگیره ،لطفا راهنمایی بفرمائید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : زود انزالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Karbala نمایش پست ها
    با سلام واحترام،اینجانب بدلیل بیماری وسواس فکری ،متاسفانه زود انزال میشم موقع رابطه زنان شویی ،و تلاش کردم با قرص های به نام وگادول استفاده کنم ،که باعث شد سرم گیچ بره و دچار افت فشار بشم و به اورژانس برم ،برای درمان،لذا تقاضای دارم مبنی بر اینکه قرصی میخوام که سازگار باشه با بدنم ،و بتونم جلوی انزال زود رسم رو بگیره ،لطفا راهنمایی بفرمائید

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

ابتدا باید بگم شما برای کنترل زود انزالی و درمان این اختلال راه درست رو پیش نگرفتین !
    کاملا مشخصه بدون نظارت پزشک این قرص رو مصرف کردین چون این قرص عدارض بسیار زیاد و بعضا جبران نشدنی داره

سکته قلبی ناگهانی افت شدید فشار سردرد و سرگیجه تهوع و استفراغ و..........

قرصی که اسمش رو بردین برای عدم زود انزالی در روابط جنسی فشار خون رو کاهش میده تا اینکه خون با فشار به لوله های اطراف آلت کم تر منتقل بشه و بعضا در آلت شلی ایجاد میکنه تا اینکه انزال تا بعد از ارگاسم شدن شریک جنسی به تعویق بیوفته

اما اصلا قرص مناسبی برای درمان نیست !

به نظرم به یک اورو لوژیست یا س..ک...س...ولوژیست مراجعه کنید و علت زود انزالی تون رو از ریشه پیگیری کنید !

اینکه خودتون میگین به دلیل فشار ناشی از وسواس فکر دچار اختلال زود انزالی شدین تشخیص پزشکه یا نظر خودتونه؟

ببینید برای درمان زود انزالی های ناشی از وسواس فکر داروهایی نظیر سر ترالین هستند که باعث کنترل هردو مشکل میشه ( هردو مشکل = اختلال زود انزالی و وسواس فکر و.....)

قرص سر ترالین بعد از آلپرازولام بیشترین مصرف رو برای درمان فشار عصبی و انواع وسواس ها به ویژه وسواس جبری داره و هم زمان برای درمان زود انزالی توسط پزشک های متخصص تجویز میشه

اگر درمانتون رو از بستر موجه و موثق آغاز کنید داروهایی نظیر قرص پروکستین، قرص سرترالین و ..........باتوجه به نتیجه آزمایشات شما تجویز میشه که اثر گزاری مطلوب خواهد داشت
    ویرایش توسط Saltanat : 02-25-2020 در ساعت 09:11 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Karbala نمایش پست ها

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

ابتدا باید بگم شما برای کنترل زود انزالی و درمان این اختلال راه درست رو پیش نگرفتین !
    کاملا مشخصه بدون نظارت پزشک این قرص رو مصرف کردین چون این قرص عدارض بسیار زیاد و بعضا جبران نشدنی داره

سکته قلبی ناگهانی افت شدید فشار سردرد و سرگیجه تهوع و استفراغ و..........

قرصی که اسمش رو بردین برای عدم زود انزالی در روابط جنسی فشار خون رو کاهش میده تا اینکه خون با فشار به لوله های اطراف آلت کم تر منتقل بشه و بعضا در آلت شلی ایجاد میکنه تا اینکه انزال تا بعد از ارگاسم شدن شریک جنسی به تعویق بیوفته

اما اصلا قرص مناسبی برای درمان نیست !

به نظرم به یک اورو لوژیست یا س..ک...س...ولوژیست مراجعه کنید و علت زود انزالی تون رو از ریشه پیگیری کنید !

اینکه خودتون میگین به دلیل فشار ناشی از وسواس فکر دچار اختلال زود انزالی شدین تشخیص پزشکه یا نظر خودتونه؟

ببینید برای درمان زود انزالی های ناشی از وسواس فکر داروهایی نظیر سر ترالین هستند که باعث کنترل هردو مشکل میشه ( هردو مشکل = اختلال زود انزالی و وسواس فکر و.....)

قرص سر ترالین بعد از آلپرازولام بیشترین مصرف رو برای درمان فشار عصبی و انواع وسواس ها به ویژه وسواس جبری داره و هم زمان برای درمان زود انزالی توسط پزشک های متخصص تجویز میشه

اگر درمانتون رو از بستر موجه و موثق آغاز کنید داروهایی نظیر قرص پروکستین، قرص سرترالین و ..........باتوجه به نتیجه آزمایشات شما تجویز میشه که اثر گزاری مطلوب خواهد داشت

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

منظورتون از انزال زودرس، ارضا قبل از دخول هست؟

ارضای زودرس از وسواس نیست بلکه هم وسواس و هم ارضای زودرس هردوشون نتیجه غلبه سودا هستند که باید غلبه سودا رو درمان کنید تا همه مشکلات ناشی از اون از بین برن.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47343
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

این مشکلیه که چند ساله در گیرشم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)