نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: وسواس بعد ترک مواد نداشتن اعتماد بنفس

1347
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43090
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

وسواس بعد ترک مواد نداشتن اعتماد بنفس

سلام من 25سالمه متاهلم 5سال شبشه کشیدم الان 6 ماه پاکم اعتمادبنفس ندارم توش ماه دوبار بخاطر رابطه زناشوعی لغزش کردم هروقت میخوام رابطه داشته باشم درجاوسواس مواد به سرم میزنه خیلی میترسم عذاب وجدان دارم ولی جلوی وسواسمو نمیتونم بگیرم
    لطفا راهنمایم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : وسواس بعد ترک مواد نداشتن اعتماد بنفس

نقل قول نوشته اصلی توسط اسعد نمایش پست ها
    سلام من 25سالمه متاهلم 5سال شبشه کشیدم الان 6 ماه پاکم اعتمادبنفس ندارم توش ماه دوبار بخاطر رابطه زناشوعی لغزش کردم هروقت میخوام رابطه داشته باشم درجاوسواس مواد به سرم میزنه خیلی میترسم عذاب وجدان دارم ولی جلوی وسواسمو نمیتونم بگیرم
    لطفا راهنمایم کنین
    بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام
    مشاورین در اسرع وقت پاسخ گوی شما خواهند بود

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    اینکه شما 6 ماه را بدون مصرف مواد گذرانده اید یک مسیر بسیار مهم در زندگی شما می باشد که شما می توانید با گذراندن دوره های شناخت درمانی در کنار مسیر ترک مواد به نتایج بهتری از نظر ذهنی نیز برسید دقت کنید که مصرف شیشه می تواند با عوارض زیادی همراه باشد که حتی بعد از ترک نیز تا مدتی که بدنتان اثرات آن را از بین ببرد وجود داشته باشد فردی که شیشه مصرف می‌کند علائم بسیاری از خود بروز می‌دهد که می‌توان به مصرف این ماده در وی پی برد. این افراد غالباً علائمی از بی‌قراری را نشان می‌دهند، اشتها خود به غذا را از دست می‌دهند. فعالیت جسمانی زیادی می‌کنند بدون این‌که هیچ احساس خستگی داشته باشند.

گاهی رفتارهای خشن از آن‌ها سر می‌زند و ممکن است دچار افکار پارانوئید (سوء‌ظن و بدبینی شدید نسبت به دیگران) و هذیان و توهم بینایی یا شنوایی شوند. برخی افراد گرایشات وسواسی پیدا می‌کنند و به تمیزی و ترتیب قرار گرفتن اشیاء بسیار حساس می‌شوند. ضربان قلب، فشار خون، ریتم تنفس و درجه حرارت بدن در این افراد افزایش می‌یابد. چهره آن‌ها سرخ شده و ضمن قرمزی چشم‌ها، مردمک‌های آن‌ها نیز گشاد می‌شوند.
    مصرف شیشه در در مدت زیاد می تواند درصد گیرنده‌های دوپامین در مغز در اثر مصرف مزمن شیشه برای همیشه از بین می‌روند. گیرنده‌های سروتونین نیز با همین آسیب و حتی برخی شدیدتر روبه‌رو خواهند شد که منجر به عوارض روانی شدید و پایدار مثل روان‌پریشی در مصرف‌کنندگان خواهد شد و به همین دلیل شما ممکن است در زمان رابطه جنسی انرژی لازم را احساس نکنید و گیرنده های دوپامین که مسئول لذت می باشند کارایی لازم را نداشته باشند و وسوسه شما برای مصرف بیشتر شود .
    در این مسیر بهتر است سعی کنید با روان پزشک برای اینکه یک جایگزین برای بازسازی دوپامین و ... برای شما تجویز شود تا زمانی که مغز به کارایی اصلی خود بازگشت داشته باشد صحبت کنید و در کنار آن یک دوره شناخت درمانی را نیز تجربه کنید تا به شما کمک کنیم تا احساسات و نیازهای خود را بهتر بشناسید و بتوانید از مسیر بهتری به آ ن پاسخ بدهید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685741

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43090
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

قبلا ازاینکه باشیشه اشنا بشم لذت طلب بودم همیشه دوست دا‌شم باهر کی نزیکی کنم تادوساعت ادامه داشته باشه الانم همون تمایل

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

یکی از دلایلی که ممکن است شما در زمان رابطه جنسی تمایل بیشتری به مصرف مجدد داشته باشید همین کمال طلبی شما در رابطه جنسی می باشد که تقریبا برای افراد عادی غیر ممکن می باشد که دو ساعت رابطه داشته باشند چون از نظر بدنی این امکان وجود ندارد و بیشتر یا با مصرف موارد و... می تواند تا حدودی به این زمان نزدیک شد و یا در فلم های پورن که از نامشان مشخص است و فیلم می باشند این صحنه ها را شماهده کرد .
    دقت کنید که این کمال طلبی نیز موضوع مهمی می باشد که در جلسات شناخت درمانی نیاز به بررسی دارد تا شما بتوانید مسیر شناختی بهتری را برای رسیدن به خواسته های خود داشته باشید .

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43090
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    یکی از دلایلی که ممکن است شما در زمان رابطه جنسی تمایل بیشتری به مصرف مجدد داشته باشید همین کمال طلبی شما در رابطه جنسی می باشد که تقریبا برای افراد عادی غیر ممکن می باشد که دو ساعت رابطه داشته باشند چون از نظر بدنی این امکان وجود ندارد و بیشتر یا با مصرف موارد و... می تواند تا حدودی به این زمان نزدیک شد و یا در فلم های پورن که از نامشان مشخص است و فیلم می باشند این صحنه ها را شماهده کرد .
    دقت کنید که این کمال طلبی نیز موضوع مهمی می باشد که در جلسات شناخت درمانی نیاز به بررسی دارد تا شما بتوانید مسیر شناختی بهتری را برای رسیدن به خواسته های خود داشته باشید .
    عذاب وجدان دارم دلم میخواد سربه تنم نباشه غروب رفتم خونه پدرم مادرم از خوشحالی داشتن بال درمی اوردن این قدقوربون صدقم رفتن بهشون دروغ گفتم چون گرفتم تفننی بزنم الان 24 ساعت دارمش نمیتونم ازخودم جداش کنم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43090
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عذاب وجدان دارم دلم میخواد سربه تنم نباشه غروب رفتم خونه پدرم مادرم از خوشحالی داشتن بال درمی اوردن این قدقوربون صدقم رفتن بهشون دروغ گفتم چون گرفتم تفننی بزنم الان 24 ساعت دارمش نمیتونم ازخودم جداش کنم

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

دوست عزیز همانطور که اشاره کردم این مسیر نیاز به پروسه شناخت درمانی برای شما دارد و مصرف تفننی وجود ندارد این ها ترفند های ذهن می باشد برای اینکه دوباره این لذت را تجربه کند و شما از داشتن احساس گناه رها کند و به این سمت هدایت کند و هربار مصرف شما به هر دلیل که رخ بدهد هم از نظر جسمی و هم روحی وابستگی شما را به این مواد بیشتر می کند و ترک آن را سخت تر پس بهتر است به همه جوانب توجه داشته باشید تا بتوایند در این مسیر موفق تر عمل کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)