نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: نامیدی و پوچی

1006
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43141
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نامیدی و پوچی

سلام من یه نمیتونم گذشته رو فراموش کنم نمی‌دونم من مقصرم یا مامان بابام. ولی من اول خودم رو تنها حس کردم و به نزدیکانم اعتماد ندارم مثلاً من به مامانم مشکلم رو گفتم گفت باید خودت حل کنی خودم خیلی غرغرو هستم و لبم هم میکنم مامانم هم هی سر من غر میزنم از اونجایی که من ادمی نیستم که اهل جر و بحث باشم بیخیال میشم اما امروز اعصابمو خرد کرد بهش گفتم اصلا دست خودمه اعضای بدن خودمه اصلا می‌خوام کل اعضای بدنمو بکنم به تو چه گفت کاری نکن که بعداً بقیه زبونشون روت دراز بشه من می‌خوامبدی هات رو قایم کنم آخه یعنی چی من عرضه ندارم مگه خودم بدی هامو برطرف کنم بعداً با خودم فکر کردم کار اشتباهی کردم که مشکلاتم رو بهش گفتم بعد من ترجیح میدم با غریبه‌ها بیشتر درد و دل کنم من دو سه بار با یه داییم که مجردها درد و دل کنم یا تو فضای مجازی چیکار کنم راه حل بگین به خاطر همین نمیتونم اینترنت رو ترک کنم اعتماد به نفسم هم خیلی پایینه چیکار کنم چون ابجیم هنوز به بلوغ نرسیده و نمیدونه تو دنیا چه خبره اونو به من ترجیح میدن در ضمن من خیلی سخت گیرم یعنی من خودم اینطور فکر میکنم که خواهرم رو بهم ترجیح میدن من چه گناهی دارم با اینکه تو بچگی بهم محبت کردن ولی من نمی‌دونم تو دبیرستان چم شده که اینطوری شدم خواهش میکنم کمکم کنین همشم گریم میگیره به خاطر سختی‌های که داشتم یا به هر حال خودم واسه خودم درست کردم به خاطر همین مشکلات با اعصاب خورد کنی درس خونم و الان باید دوباره از اول شروع کنم تنهایی رو دوست دارم نه اینکه همیشه تنها بمونم تو جمع هستم اما امسال چون میخونم و مهم تر از اون کرونا زیاد بیرون نمیرم اراده و انگیزه نسبت به قبل کم شده خیلی به بقیه توجه میکنم و بعضی خیلی وقت ها کاراشون عصبیم می‌کنه به اینترنت اعتیاد پیدا کردم چون ترجیح میدم تو صفحه بحث مجازی صحبت کنم چون با مامان م صحبت کردم گفت خودت میتونی خودت رو درست کنی اما من اراده و انرژی لازم رو ندارم و وقتی موقع درس خوندن صدا کم یا متوسط تلویزیون برام زیاد دیده میشه کمکم کنین چون منم می‌خوام مثل آدم های عادی باشم
    یشه بهم کمک کنین من چند روزه نمیدونم چیکار دارم میکنم از ادمای دور و برم دور شدم اصلا درد و دل نمیکنم نمیتونم رودر رو با پدر و مادرم حرف بزنم دایم عصبانی ام و سر خودم غر میزنم خیلی سخت گیرم و تو برنامه ریزی درسی و زندگی انعطاف پذیر نبودم و نیستم و از زندگیم لذت نمیبرم کمکم کنین چطوری هم درس بخونم و هم تفریح کنم به خاطر یه سری از اخلاقام مثل ترس بالا گرفتن دیگران اعتماد به نفس پایین افکار منفی و حساسیت به صدای تلویزیون و معتاد شدن به تلویزیون ترازم زیاد بالا نمیره کلا به هم ریختم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : نامیدی و پوچی

نقل قول نوشته اصلی توسط bluehorse نمایش پست ها
    سلام من یه نمیتونم گذشته رو فراموش کنم نمی‌دونم من مقصرم یا مامان بابام. ولی من اول خودم رو تنها حس کردم و به نزدیکانم اعتماد ندارم مثلاً من به مامانم مشکلم رو گفتم گفت باید خودت حل کنی خودم خیلی غرغرو هستم و لبم هم میکنم مامانم هم هی سر من غر میزنم از اونجایی که من ادمی نیستم که اهل جر و بحث باشم بیخیال میشم اما امروز اعصابمو خرد کرد بهش گفتم اصلا دست خودمه اعضای بدن خودمه اصلا می‌خوام کل اعضای بدنمو بکنم به تو چه گفت کاری نکن که بعداً بقیه زبونشون روت دراز بشه من می‌خوامبدی هات رو قایم کنم آخه یعنی چی من عرضه ندارم مگه خودم بدی هامو برطرف کنم بعداً با خودم فکر کردم کار اشتباهی کردم که مشکلاتم رو بهش گفتم بعد من ترجیح میدم با غریبه‌ها بیشتر درد و دل کنم من دو سه بار با یه داییم که مجردها درد و دل کنم یا تو فضای مجازی چیکار کنم راه حل بگین به خاطر همین نمیتونم اینترنت رو ترک کنم اعتماد به نفسم هم خیلی پایینه چیکار کنم چون ابجیم هنوز به بلوغ نرسیده و نمیدونه تو دنیا چه خبره اونو به من ترجیح میدن در ضمن من خیلی سخت گیرم یعنی من خودم اینطور فکر میکنم که خواهرم رو بهم ترجیح میدن من چه گناهی دارم با اینکه تو بچگی بهم محبت کردن ولی من نمی‌دونم تو دبیرستان چم شده که اینطوری شدم خواهش میکنم کمکم کنین همشم گریم میگیره به خاطر سختی‌های که داشتم یا به هر حال خودم واسه خودم درست کردم به خاطر همین مشکلات با اعصاب خورد کنی درس خونم و الان باید دوباره از اول شروع کنم تنهایی رو دوست دارم نه اینکه همیشه تنها بمونم تو جمع هستم اما امسال چون میخونم و مهم تر از اون کرونا زیاد بیرون نمیرم اراده و انگیزه نسبت به قبل کم شده خیلی به بقیه توجه میکنم و بعضی خیلی وقت ها کاراشون عصبیم می‌کنه به اینترنت اعتیاد پیدا کردم چون ترجیح میدم تو صفحه بحث مجازی صحبت کنم چون با مامان م صحبت کردم گفت خودت میتونی خودت رو درست کنی اما من اراده و انرژی لازم رو ندارم و وقتی موقع درس خوندن صدا کم یا متوسط تلویزیون برام زیاد دیده میشه کمکم کنین چون منم می‌خوام مثل آدم های عادی باشم
    یشه بهم کمک کنین من چند روزه نمیدونم چیکار دارم میکنم از ادمای دور و برم دور شدم اصلا درد و دل نمیکنم نمیتونم رودر رو با پدر و مادرم حرف بزنم دایم عصبانی ام و سر خودم غر میزنم خیلی سخت گیرم و تو برنامه ریزی درسی و زندگی انعطاف پذیر نبودم و نیستم و از زندگیم لذت نمیبرم کمکم کنین چطوری هم درس بخونم و هم تفریح کنم به خاطر یه سری از اخلاقام مثل ترس بالا گرفتن دیگران اعتماد به نفس پایین افکار منفی و حساسیت به صدای تلویزیون و معتاد شدن به تلویزیون ترازم زیاد بالا نمیره کلا به هم ریختم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    مشاورین دراسرع وقت پاسخ گوی شما هستند

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43141
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چطوری میتونم با این مشاورینتون در ارتباط باشم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام
    دوست عزیز به نظر می رسد ذهن بسیار شلوغ و آشفته و البته کنجکاوی دارید.
    همانطور که خودتان هم اشاه کردید، تمام این موارد و اینگونه سوالات و درگیری ها، خاصیت دوران بلوغ و نوجوانی است.
    در این دوران یک قدم بزرگ به سمت بزرگسالی بر داشته اید، با اینحال نه کودک محسوب می شوید و نه بزرگسال، تجربیاتتان نه به کودکیتان شبیه هست نه به بزرگسالیتان و همینطور رفتار دیگران، بخصوص پدر و مادرتان با شما هم نه شبیه به یک کودک است و نه بزرگسال!
    خلاصه که دوران برزخی جالبی است!
    خیلی خوب است که شما آگاهانه درباره مسائل مختلف فکر می کنید، خودتان را ارزیابی می کنید و دلتان می خواهد بهتر از قبلتان باشید و عملکرد خوبی داشته باشید.
    در این دوران که ویروس جدید همه را خانه نشین کرده و همینطور مسئولیت شما در قبال کنکور، مسلما کارها کمی سختتر و مسائل کمی پیچیده شده و ممکن است زندگی همه از روال طبیعی فاصله گرفته و دغدغه ها و چالش های بیشتری را تجربه کنیم.
    اما به طور کلی شما با مدیریت زمان برای خودتان می توانید هم به کارهایتان برسید و هم به تفریحتان بپردازید.
    البته چون در دوران خاصی به سر می برید، شاید لازم باشد به خاطر هدفتان (قبولی در کنکور) برخی از نیازهایتان مانند تفریح را برای مدتی به تعویق بیندازید که کاملا موقتی است.
    اما برای اینکه حساب کار از دستتان خارج نشود می تانید تایم خاصی را به تماشای تلوزیون و دنیای مجازی و تایم بیشتری را به درس خواندنتان اختصاص دهید و خودتان را در متعهد ماندن به برنامه زمان بندی تان متعهد بدانید.
    برای اینکار لازم است در ابتدا خیلی به خودتان سخت نگیرید و برنامه ای که تنظیم می کنید خیلی با سبک زندگی اکنونتان و کارهای روزمره تان در حال حاضر متفاوت نباشد و بعد کم کم می توانید آن را هفتگی یا ماهیانه تغییر داده و به سبک دلخواهتان نزدیگکتر کنید.
    برخی نکات هم مهم هستند و باید در نظر بگیرید مثل اینکه تایم مطالعه یا درس خواندن شما بیشتر از یک زمان مشخصی پشت سر هم نباشد و حتما در بین آن فاصله کوتاهتری به عنوان زنگ تفریح یا استراحت در نظر بگیرید.
    هرچه برنامه ریزی شا با نیازهایتان متناسبتر و اصولی تر باشد، متعهد ماندنتان هم محتملتر خواهد بود.
    در این زمینه می توانید از مشاوره حضوری یا تلفنی تحصیلی هم استفاده کنید.
    درباره روابط هم قطعا روابط واقعی بر مجازی اولویت دارند و اگر با آن راحت نیستید باید بررسی شود.
    مثلا شاید مهارت ارتباطی در شما باید تقویت شود و اصلا هم عجیب نیست و در سنین شما داشتن اینگونه چالش ها کاملا طبیعی است.
    چرا که در دوران نوجوانی افراد به دنبال یافتن هویت خودشان هستند که حوزه های مختلف زندگی را شامل می شود.
    و زمان می برد تا به ثبات شخصیتی و هویتی دست یابید بنابراین بهتر است عجله نکنید و به خودتان برچسب هم نزنید.
    با تشخیص نیازها و خواسته هایتان با برنامه ریزی به سمت آنچه می خواهید گام بردارید و اگر هنوز در چیزی مردد هستید به خودتان فرصت و زمان بدهید تا با آن آشنا شده و خودتان را بیابید.
    سعی کنید با پدر و مادرتان و اعضای خانواده تان هم رابطه سازی کنید و فکر کنید ببینید چگونه رفتار کنید می توانید رابطه موثرتری با آنها داشته باشید؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43141
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاور یه چیز بگم اول سلام بعد این که من از بچگی این مشکل رو داشتم که لبم رو میکندم الانم هر کاری میکنم نمیشه از تنهایی بیشتر خوشم میاد بعد موقعی که میخوام بخوابم چون من میخوام زودتر از بقیه بخوابمو صدای تلویزیون زیاد میشه چون بقیه نمیخوابن و من عصبی میشم از دستشون نمیتونم بخوابم نمیدونم بخاطر چیه تنبل هستم و روحیه ام به کامپیوتر وتلویزیون میخوره اینو بگم اصلا بخودم زحمت نمیدم دلیلشم اینه که یه فامیل داریم اینقدر تنبله ولی شانس داره هم شوهره زرنگه هم عروساش میدونم خیلی مسخرست ببین مشاور سه بار اتفاق افتاده اینقدر غم تو دلم جمع شده بود میخواستم از شدت ناراحتی خودکشی کنم اما میترسیدم و یه جور انگار نمیخواستم زندگی ام از دست بره میشه برا اینا راه حل بگین و یه خواهش دیگه ای که دارم اینه که میشه فردا هر وقت که انلاین هستین همین الان ساعتشو بگین بهم تا من سریع تر جواب بگیرم ممنون

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43141
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاور یه چیز بگم اول سلام بعد این که من از بچگی این مشکل رو داشتم که لبم رو میکندم الانم هر کاری میکنم نمیشه از تنهایی بیشتر خوشم میاد بعد موقعی که میخوام بخوابم چون من میخوام زودتر از بقیه بخوابمو صدای تلویزیون زیاد میشه چون بقیه نمیخوابن و من عصبی میشم از دستشون نمیتونم بخوابم نمیدونم بخاطر چیه تنبل هستم و روحیه ام به کامپیوتر وتلویزیون میخوره اینو بگم اصلا بخودم زحمت نمیدم دلیلشم اینه که یه فامیل داریم اینقدر تنبله ولی شانس داره هم شوهره زرنگه هم عروساش میدونم خیلی مسخرست ببین مشاور سه بار اتفاق افتاده اینقدر غم تو دلم جمع شده بود میخواستم از شدت ناراحتی خودکشی کنم اما میترسیدم و یه جور انگار نمیخواستم زندگی ام از دست بره میشه برا اینا راه حل بگین و یه خواهش دیگه ای که دارم اینه که میشه فردا هر وقت که انلاین هستین همین الان ساعتشو بگین بهم تا من سریع تر جواب بگیرم ممنون

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط bluehorse نمایش پست ها
    سلام من یه نمیتونم گذشته رو فراموش کنم نمی‌دونم من مقصرم یا مامان بابام. ولی من اول خودم رو تنها حس کردم و به نزدیکانم اعتماد ندارم مثلاً من به مامانم مشکلم رو گفتم گفت باید خودت حل کنی خودم خیلی غرغرو هستم و لبم هم میکنم مامانم هم هی سر من غر میزنم از اونجایی که من ادمی نیستم که اهل جر و بحث باشم بیخیال میشم اما امروز اعصابمو خرد کرد بهش گفتم اصلا دست خودمه اعضای بدن خودمه اصلا می‌خوام کل اعضای بدنمو بکنم به تو چه گفت کاری نکن که بعداً بقیه زبونشون روت دراز بشه من می‌خوامبدی هات رو قایم کنم آخه یعنی چی من عرضه ندارم مگه خودم بدی هامو برطرف کنم بعداً با خودم فکر کردم کار اشتباهی کردم که مشکلاتم رو بهش گفتم بعد من ترجیح میدم با غریبه‌ها بیشتر درد و دل کنم...
    سلام

مویز بخور، کشمش دانه درشت هسته دار که هسته اش باید جدا بشه و خورده نشه چون ضرر داره هسته اش.

مویز واقعا عجیب و بی نظیر است و به همه توصیه می شود روزانه ۲۱ مویز به صورت ناشتا بخورند و اثرات عجیب آن را بعد از ۲۱ روز به صورت واضح خواهید دید.

نکات:
    ۱.مویز هر چه گوشتی تر و شیرین تر باشد بهتر است.
    ۲.مویز قرمز بهتر از مویز سیاه است.
    ۳. تمایز اصلی مویز با کشمش این است که مویز هسته دارد اما کشمش بدون هسته است.
    ۴.هسته مویز را نخورید که ضرر مویز در هسته اش است.
    ۵. هسته مویز موجب آسیب به روده و جوش و دمل می شود.
    ۶. مویزی که به صورت طبیعی خشک شده بخورید، مویزی که با مواد شیمیایی یا حتی تیزاب خشک شده که نوعی اشنان هست خشک شده باشد ضرر دارد، خوردن اشنان و تیزاب در روایات نهی شده.

ویرایش توسط Experience : 03-05-2020 در ساعت 01:26 AM

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43141
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مشاور لطفا انلاین شو میخوام از اول همه چیو برات تعریف کنم من از بچگی اروم بودم زیاد صحبت نمیکردم همیشه تو مدرسه های دولتی که میرفتم جز نفرات اول بودم ولی یه مشکل بود که از اول داشتم این که حرف بقیه مخصوصا انتقادهای مامانم چه خوب و چه بد روم تاثیر گذار بود و چون لجبازی میکردم فکر میکردم و هنوزم فکر میکنم اونا با من دشمنن با این که خیلی دوسشون دارم اما هر وقت راجع بهش فکر میکنم عصبی میشم و شاید بعضی وقتا خیلی ازشون متنفر میشم شایدم انتظارم از بقیه زیاده یه چیزی هم بگم اینکه همیشه منتظرم یکی دیگه بهم روحیه و انگیزیه بده چیکار کنم اون اراده و انرژی درونی که همه انسان ها دارن رو تو خودم قو ی کنم احساس میکنم زیادی به دور و اطرافم توجه میکنم نسبت به قبل و این منو ازار میده چون اکثر چیزهایی که بهشون توجه میکنم مثل اینه مثلا کسی اهنگ نزاره اصلا تلویزیون روشن باشه من به سختی درس میخونم هر چقدر هم میخواستم این رو برطرف کنم نشد که نشد نمیدونم شاید به خاطر اینه که زیاد اینترنت میرم و تلویزیون نگاه میکنم و تازگیا بیشتر اینترنت میرم و زیاد با خانواده صحبت نمیکنم مادرم سر این موضوع باهام صحبت کرد و من چون لجبازم اصلا قانع نشدم بابام پر انژی هست ولی اونم همچین روحیه ای رو داره ممکنه من از اون تاثیر گرفته باشم کمکم کنین خودم باشم بعضی اوقات یه سری افکار منفی میاد تو ذهنم که نکنه زندگیم مثل ممانم بشه که تو خونه بشینم هی بشور وبساب کنم ادامه شو بعدا میفرستم

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که در فشار روحی بالایی قرار داری اما دقت داشته باش که نیاز است که زمانی از دیگران جدا شوی و خودت را فرد جدایی در اجتماع بدانی که این اجتماع در اول می تواند خانواده باشد وقتی بدانی که هریک از شما فرد جدایی می باشد که برنامه و اهداف خاص خود و شخصیت و نیازهای متفاوتی دارد هم می توانی بدون سرزنش و اضطراب به مسیر خودت برای پیشرفت ادامه بدهی و هم می توانی خانواده و اطرافیان را بیشتر درک کنی .
    در اجتماعی زندگی کردن با همراهی و اجرای یک سری قوانین کلی می تواند محیط امن تری را ایجاد کند اما شما نمی توانی توقع داشته باشی دیگران به صورت کامل در اختیا رتو باشند چون اینگونه به خودت آسیب وراد می کنی و تمرکز تو به سمت این مسائل می رود و از برنامه های اصلی خود دور می شوی اینکه مادر شما به شما بیان می کند خودت باشد مشکلاتت را حل کنی به این معناست که برای شما احترام قائل هست و می خواهد که به استقلال شما احترام بگذارد در این مسیر می توانی به عنوان مشورت بدون سرزنش خود و دیگران از آنها کمک بگیری.
    در کنار این موارد بهتر است به صورت حضوری نیز به روانشناس مراجعه کنید تا افکار و احساساتی که شما بیان می کنید در جلسات مختلف مورد بررسی قرار گیرد چون شرایط روحی شما می تواند تاثیر زیادی بر روند کاری ، درسی ، اجتماعی و... داشته باشد .
    کندن لب نیز می تواند نشان از اضطرابی باشد که شما تحمل می کنید که در مشکلات مختلفی می تواند نمایان شود .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43141
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه بخوام مشاوره بگیرم هر جلسه چقدر میشه؟

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43141
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه بخوام مشاوره بگیرم هزینه اش چقدر میشه؟ من خودم مثلا تو کارهای خونه مشارکت نمیکنم مثلا خیلی از هم سن و سال های من موقع مهمون اومدنی پذیرایی میکنن ولی من از این کار ها نکردم مامانم هم میگه من برای خودت میگم تو این کارها مشارکت کن خداییش مامانم راست میگه اما من میترسم از این بقیه ازم توقعشون زیاد بشه و از یه طرفم میترسم که تو اینده نتونم رو پای خودم وایستم انگار میخوام تو منطقه ی امن بمونم و ریسک نکنم من مثلا دوست ندارم اصلا ت************ بخورم نه ورزشی نه جنب و جوشی از چیزهایی مثل اژدها که سوارش میشن سورتمه عنکبوت ارتفاع و.. میترسم و موقع ترسیدن از چیزی اصلا نمیتونم جیغ بزنم میدونین خانواده ی من میخوان من بهترین باشم ام با این کارشون منو به سمت کمال گرایی بردن ادم سخت گیری هستم اما چند وقته از بس که فکر میکنم نمیتونم اصلا تلاش نمیکنم و اون رو بزرگ میبینم و تنبلی میکنم برای شروع هر کاری نمیدونم چرا هر وقت مامان و بابام میرن جایی من احساس خوشحالی میکنم نه اینکه منو محدود کرده باشنا نه فقط من احساس ازادی میکنم و اینکه تازگی ها بی مسئولیت شدم و اینکه یه اشتباهم اینه که هر چیزی رو میخوام تجربه کنم یه به یه کتر عمومی شهر خودمون اینو گفتم ازم پرسید میخوای مواد رو هم تجربه کنی؟ گفتم نه منظورم راه های که میخوام تو زندگیم برم من یه جلسه پیش مشاور شهرمون رفتم رایگان مشاوره میداد بهم یه روش هایی رو گفت که کارساز بود امامن جدی نگرفتم و انجامش ندادم اگه بخوام بدون مشاور خودم درست کنم میشه شما در رابطه با اراده نداشتن من و اعتماد نداشتن به خودم یکم منو راهنمایی کنین بقیشو فکر کنم بتونم حل کنم چون منشا اصلی همه ی مشکلاتم اعتماد نداشتن به خودم تو روووووووووو خدااااااااااا کممممممممممممممممک دیگه خسته شدم میخوام راه خودمو برم هدف بلند مدتم مغز و اعصابه البته اول باید پزشکی قبول شم ولی نمیدونم چطوری با این اعصاب خرابم و اعتماد کم به خودم میتونم به مریضام کمک کنم وقتی به هدفم فکر میکنم از خوشحالی چشام برق میزنه کمک کنین که بتونم هدفم رو عملی کنم اگه این اخاقام درست بشه مطمئنم بهش میرسم ممنون میشم زود جوابو بدین

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43141
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من به پدرو مادرم نگفتم که اینجا حرفمو زدم و تا حد امکان میخوام خودم خودمو درست کنم شما خیلی لطف میکنینن اگه تو زمینه ی اراده و اعتماد به نفس همونطور که با اشاره کردم بهم کمک کنین یه چیزی برای صدای تلویزیون بهتره بیخیال باشم یا از گوشگیر استفاده کنم اخه من رو صدای خیلی پایینم حساسم

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43141
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

و یکی هم اینکه وقتی میخوام تو کاری دقت داشته باشم سرعتم میاد پایین چیکار کنم

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

دوست عزیز با شماره ای که به شما دادم می توانید تماس بگیرید تا بتوانید اطلاعات کامل در مورد شرایط مشاوره داشته باشید . مشکلات شما نیاز به مراجعه حضوری دارد و با تایپ نمی توان در این زمینه به شما کمکی کرد نیاز است شما به مرحله پذیرش جدا بودن شما از دیگران برسید و بتوانید راحل های حل مسئله بیشتری را آموزش ببینید تا بتوانید در برخورد با شمکلات نتیجه گیری بهتری داشته باشید .

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43141
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اخه من چطوری پاشم برم تهران یعنی تلفنی مشاوره نمیدن؟

16. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    7

بله شما می توانید با همان شماره تماس بگیرید برای وقت مشاوره تلفنی درخواست کنید و اطلاعات کامل در مورد زمان ، روانشناس و همچنین هزینه بدست بیاورید .

17. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43141
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)