نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: رفتار زنم

1102
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42618
    تشکـر
    2,113
    تشکر شده 29 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار زنم

سلام

یک سال پیش عقد کردم دوماه بعد از عقدمون بهم خیانت کرد و بخشیدمش ازم خواهش کرد ببخشمش
    دوماهی خوب اوضاع تا اینکه بامن سرد شد ومحلم نمیکرد منم ازش حس خوبی نداشتم گفتم دوباره با اون پسره حرف میزنی برا همینا بامن حرف نمیزنی
    قبول کرد پذیرفت گفت اره با اون حرف میزدم
    اما بازم معذرت گفت منم بخشیدمش

از اون به بعد همیشه سرد بود برخورد بدی داشت بامن تا اینکه یباری به من گفت دوست ندارم و نمیتونم بخوامت

الان هفته ایه که میگه نمیتونم بخوامت و طلاق بگیریم
    روز تولدم و عید مرد جاهای دیگه رفت ولنتاین رفت جای دیگه هرچه زنگ زدم هیچ کس خبری نداشت کجاست

عکساش الانه پخش شدبه مکافات حلش کردم
    براش بابا بودم دادا بودم خودشم میکه توبرام همه کار کردی جهاز خواهرشا دادم

تورو بابام واستادم گفتم میخوامش بابام گفت دیگه سجاد مرد برام

من داقونم به من میگه فیلم بود حرفام

من چیکار کنم ببرمش مشاور یا کتک کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : رفتار زنم

...بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

احساسات و نگرانی شما قابل درکه اما بهتره دقت کنی که این رفتارها چندین بار تکرار شده و این به این معنی هست که مشکلاتی وجود دارد که حل نشده البته این مشکلات ممکنه از قبل از ازدواج برای همسرتون وجود داشته باشه . سعی کنین آرامشتون رو حفظ کنین و این اتفاقات رو جدی بگیرین و از همسرتون بخواین قبل از تصمیم گیری جدی در مورد طلاق به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید تا بررسی های لازم صورت بگیره و در این مسیر به هردوتون شما کمک بشه .
    دقت کن که راجب مسئله خیانت نیازه که فرد مقابل اول واقعا پشیمون باشه و در کنار این احساس پشیمونی نیازه که ایشون تعهد لازم رو به زندگی مشترک و شما داشته باشن و البته شماهم به ایشون و در کنار این تعهد و احساس پشیمونی چیزی که از اهمیت زیادی برخورداره این هست که این تعهد ثبات داشته باشد و به هردوتون زمان بده تا بتونید نتایج بهتری بدست بیارین

اصلا به فکر کتک زدن ایشون نباشید
    ویرایش توسط Saltanat : 03-10-2020 در ساعت 07:19 PM

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت شما
    دوست عزیز احساس نگرانی و خشم شما کاملا قابل درک است اما با کتک کاری چیزی حل نمی شود.
    خیانت بحث پیچیده ای است که نیاز به بررسی دقیق و درمان دارد.
    باید زیر نظر یک فرد متخصص ارزیابی و بررسی دقیقتر صورت گیرد تا ابعاد مختلف این ماجرا بررسی شود و هر دو طرف صحبت کرده و مشکلات خودشان را مطرح کنند.
    چیزی نیست که اینجا بتوان راه حل خاصی برای آن ارائه داد.
    بنابراین بهتر است هرچه سریعتر به یک زوج درمانگر برای دریافت مشاوره تخصصی مراجعه بفرمایید.

5. کاربران زیر از moshaver-editor بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد* نمایش پست ها
    سلام

یک سال پیش عقد کردم دوماه بعد از عقدمون بهم خیانت کرد و بخشیدمش ازم خواهش کرد ببخشمش
    دوماهی خوب اوضاع تا اینکه بامن سرد شد ومحلم نمیکرد منم ازش حس خوبی نداشتم گفتم دوباره با اون پسره حرف میزنی برا همینا بامن حرف نمیزنی
    قبول کرد پذیرفت گفت اره با اون حرف میزدم
    اما بازم معذرت گفت منم بخشیدمش

از اون به بعد همیشه سرد بود برخورد بدی داشت بامن تا اینکه یباری به من گفت دوست ندارم و نمیتونم بخوامت

الان هفته ایه که میگه نمیتونم بخوامت و طلاق بگیریم
    روز تولدم و عید مرد جاهای دیگه رفت ولنتاین رفت جای دیگه هرچه زنگ زدم هیچ کس خبری نداشت کجاست

عکساش الانه پخش شدبه مکافات حلش کردم
    براش بابا بودم دادا بودم خودشم میکه توبرام همه کار کردی جهاز خواهرشا دادم

تورو بابام واستادم گفتم میخوامش بابام گفت دیگه سجاد مرد برام

من داقونم به من میگه فیلم بود حرفام

من چیکار کنم ببرمش مشاور یا کتک کنم
    سلام دوست عزیز،
    از داستانی که برای تو پیش آمده متاسفم.
    چند نکته را عرض می کنم:
    1. چه چیزی شما را مردد کرده است که از ایشان جدا نشوید؟ ظاهراً همسرتان هیچ تمایلی دیگر برای ماندن ندارد.
    2. اگر به روند کارهای او باز بیاندیشید می بینید که دائماً اقدامات او سخت تر و بی بازگشت تر شده است.
    3. بدون آنکه بخواهم شما را ملامت کنم باید بگویم شما از ابتدا اشتباهاتی داشتید که به اینجا رسیده اید. یکی از اشتباهات دیگر شما این است که تصمیمی برای این زندگی ندارید. اگر تصمیم قاطعی نگیرید، گام بعدی همسر شما آن است که قطعاً شما را درگیر دردسرهای شدید مالی و طلاق خواهد کرد. یقیناً ضربه ای که در آن زمان خواهید خورد بسیار سخت خواهد بود.
    امیدوارم خوشبخت شوید.
    ویرایش توسط ماجراجو : 03-11-2020 در ساعت 03:14 AM

7. کاربران زیر از ماجراجو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل احترام می باشد اما بهتر است دقت داشته باشید که اگر شما بخواهید حقیقت موجود را نادیده بگیرید نمی توانید در این مسیر موفقیتی بدست بیاورید ایشان در دوران عقد به شما خیانت کرده اند و در این دوران اگر شما این موراد را نادیده بگیرید امکان اینکه حتی بعد از زندگی مشترک نیز با مشکلات مشابهی روبرو شوید وجود دارد بهتر است سعی کنید که در این مسیر مشاوره پیش از ازدواج و زوج درمانی را تجربه کنید تا بتوانیم به شما کمک کنیم تا تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
    بهتر است در این زمینه در همین دوران این مشکلات و شرایط خانم بررسی شود و بعد از برطرف شدن این مشکلات و بازسازی اعتماد اگر شرایط ان وجود داشته باشید بهتر است به مرحله بعدی وارد شوید تا از آسیب های احتمالی جلوگیری شود .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354304

9. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد