نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: علاقه نشان ندادن دختر برای صحبت و ازدواج ؟

1345
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40867
    تشکـر
    62
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه نشان ندادن دختر برای صحبت و ازدواج ؟

درود

دوستان

بنده دو هفته است به خواستگاری دختر خانمی رفتم صحبت هایی شد تو جلسه دوم با دختر خانم ، صحبت های اولیه.

بعدش با اجازه خانواده ها قرار شد تلفنی یا چت با هم صبحت کنیم و بیشتر با هم اشنا بشیم.

الان نزدیک به دو هفته است از اشنایی می گذره ، ولی من همه اش قدم بر می دارم برای صحبت کردن ایشون یکبار نشده یک پیام اولش بدن هم هر روز صبح ظهر و شب بهشون پیغام میدم شعر عاشقانه و متن شعر با اسم خودشون براشون می فرستم.

هر چی باشه هر چقدر غرور هم داشته باشه به این علاقه من یک عکس العملی چیزی نشون میده. صبح ها که میره سرکار یک پیامک عاشقانه - صبح بخیر و... میدم که بیادتم و صبح بخیر بهش میگم و این ها فقط دو کلمه می نویسه.

سلام صبح بخیر دو هفته تقریبا این کار می کنم ولی هیچ نشونه ای ازش ندیدم که ایا به من علاقه داره یا نه یا اصلا از من خوشش اومده یا نه.

صحبت کردیم درباره خصوصیات اخلاقیمون، کارمون خانواده هامون، درباره مشکلاتی که هستش تو زندگی چطور حلش کنیم ،درباره لباس پوشیدن برخورد ها با خانواده ها، رفت و امد و هزینه کردن تو زندگی و ...

تمام اینها با هم صحبت کردیم. ولی بازم می بینم هیچ ارتباط گرمی وجود نداره و انگار دلش جایه دیگه است ( شاید من اشتباه می کنم ) .

بهش گفتم بریم بیرون صحبت کنیم حتی تو ماشین زمان کم با هم حرف بزنیم، به من برگشت گفتش که میریم عجله نکن بزار به خانواده ام بگم ، اجازه دادند میریم.

نمی دونم چی کار باید بکنم گیج شدم ، ایا این دختر خانم علاقه مند شده ای خیر یا اصلا خواستگار دیگه ای داره و من رو نگه داشته تا سبک و سنگین کنه بررسی کنه ببینه کدوم بدرد می خوره جواب بده.

دیشب مثلا باهاش حرف میزدم زیاد علاقه نداشت حرف بزنه من براش کلیپ می فرستادم شعر خوب قشنگ و ... که بتونم جذبش کنم ولی همه اش سرد می شدم از پیغام های کوتاهش.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : علاقه نشان ندادن دختر برای صحبت و ازدواج ؟

سلام به شما دوست عزیز
    دقت کنید که تنها بر مبنای این رفتارها نمی توان در این مورد تصمیم گیری کرد چون بسته به دیدگاهای فرد در مورد ابراز احساسات و علاقه و باورهای خانوادگی و فردی که می تواند بر رفتارهای فرد تاثیر زیادی بگذارد ممکن است رفتارها متفاوت باشد و بهتر است شما نیز سعی کنید که برای شناخت از دیدار حضوری استفاده کنید و در این مسیر بهتر است دیدگاه این خانم را در مورد مسیر آشنایی جویا شوید تا بتوانید در این مسیر با بیان دیدگاه خودتان نیز در مورد روند اشنایی نتیجه گیری بهتری داشته باشید .
    در این مسیر بهتر است در کنار شناخت های اولیه مشاوره پیش از ازدواج را نیز دریافت کنید تا بتوانیم در این زمینه با بررسی افکار و دیدگاهای شخص و سبک شخصیتی هریک از شما در این مسیر به تصمیم گیری بهتر هردوی شما کمک کنیم.
    هرچقد که اطلاعات شما از علایق ، دیدگاها ، باورهای مذهبی و اجتماعی ایشان بیشتر باشد می توانید در این مسیر بهتر اقدام کنید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685895

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط T90 نمایش پست ها
    درود

دوستان

بنده دو هفته است به خواستگاری دختر خانمی رفتم صحبت هایی شد تو جلسه دوم با دختر خانم ، صحبت های اولیه.

بعدش با اجازه خانواده ها قرار شد تلفنی یا چت با هم صبحت کنیم و بیشتر با هم اشنا بشیم.

الان نزدیک به دو هفته است از اشنایی می گذره ، ولی من همه اش قدم بر می دارم برای صحبت کردن ایشون یکبار نشده یک پیام اولش بدن هم هر روز صبح ظهر و شب بهشون پیغام میدم شعر عاشقانه و متن شعر با اسم خودشون براشون می فرستم.

هر چی باشه هر چقدر غرور هم داشته باشه به این علاقه من یک عکس العملی چیزی نشون میده. صبح ها که میره سرکار یک پیامک عاشقانه - صبح بخیر و... میدم که بیادتم و صبح بخیر بهش میگم و این ها فقط دو کلمه می نویسه.

سلام صبح بخیر دو هفته تقریبا این کار می کنم ولی هیچ نشونه ای ازش ندیدم که ایا به من علاقه داره یا نه یا اصلا از من خوشش اومده یا نه.

صحبت کردیم درباره خصوصیات اخلاقیمون، کارمون خانواده هامون، درباره مشکلاتی که هستش تو زندگی چطور حلش کنیم ،درباره لباس پوشیدن برخورد ها با خانواده ها، رفت و امد و هزینه کردن تو زندگی و ...

تمام اینها با هم صحبت کردیم. ولی بازم می بینم هیچ ارتباط گرمی وجود نداره و انگار دلش جایه دیگه است ( شاید من اشتباه می کنم ) .

بهش گفتم بریم بیرون صحبت کنیم حتی تو ماشین زمان کم با هم حرف بزنیم، به من برگشت گفتش که میریم عجله نکن بزار به خانواده ام بگم ، اجازه دادند میریم.

نمی دونم چی کار باید بکنم گیج شدم ، ایا این دختر خانم علاقه مند شده ای خیر یا اصلا خواستگار دیگه ای داره و من رو نگه داشته تا سبک و سنگین کنه بررسی کنه ببینه کدوم بدرد می خوره جواب بده.

دیشب مثلا باهاش حرف میزدم زیاد علاقه نداشت حرف بزنه من براش کلیپ می فرستادم شعر خوب قشنگ و ... که بتونم جذبش کنم ولی همه اش سرد می شدم از پیغام های کوتاهش.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

دوست گرامی توجه کن قرار صحبت برای شما دونفر ست شده تا بتونید هم دیگه رو درک کنید صحبت کنید از علایق و عواطف یک دیگه مطلع بشین
    توجه کن شما اذعان کردین دررابطه با چگونگی مخارج توی زندگی و رفتار با خانواده ها و...صحبت کردین و این یعنی همون درک کردن و شناخت
    منظورم این هست که شما دونفر به قصد شناخت بیشتر ازهم قرار شد باهم چت کنید و پیام بدین و به نتیجه هم رسیده / نتیجه = شناخت
    ودر مراحل بعدی ( نامزد کردن و......) انتظار شما انتظار معقولی هست نه الان که فقط قراره باهم صحبت کنید آشنا بشین

شما الگوهای رفتاری که در دوران نامزدی از یک خانم به عنوان همسر انتظار میره رو در حال حاضر توقع دارین !
    در وجود بعضی از خانم ها این نگرش شکل گرفته که نباید با یک مرد که هنوز باهاش آشنایی کامل ندارند زیاد صمیمی بشن و‌ حتی درصورتی که قراره باهاش عقد کنند بازهم صمیمی نمیشن
    چرا چون او نگرش درش هست
    درواقع اگر شما در دوران نامزدی بودین میشد گفت رفتار این خانم دال بر بی میلی به شما وعدم علاقه به شماست نه الان
    از طرفی اگر این رفتار ایشون با شما باعث ناراحتی شما میشه میتونید درحال حاضر که توی دوران شناخت و اگاهی از عواطف یک دیگه سر میبرین با ایشون صحبت کنی وبهش بگی که از این رفتار یرد ناراحت میشی و دوست داری همسر آیندت برخورد صمیمانه تری داشته باشه میتونی بهش بگی که دوست ندارین در انواع رابطه ها وگفتمان ها و ......همیشه پیش قدم باشین

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام
    دوست عزیز قضاوت کردن در این مدت کوتاه درباره کسیکه هنوز او را نشناخته اید، اصلا منطقی به نظر نمی رسد.
    اساسا اوایل آشنایی تمرکز باید بر شناخت بیشتر باشد و زمانی که حس اعتماد و شناخت شکل گرفت ابراز احساسات انجام شود.
    سوال این است اگر شما هنوز ایشان را نمی شناسید و در این حد احساس نزدیکی نمی کید که با خودش این موضوع را کطرح کنید و از اوبپرسید که رفتار ایشان چه معنایی دارد و برداشت شما آیا درست است یا خیر، ابراز احساسات شما تا چه اندازه واقعی است و چقدر حالت نمایشی و ابزاری برای جذب ایشان دارد؟
    اتفاقا برخی از صاحب نظران در این زمینه معتقدند که بهتر است تمرکز اولیه بر شناخت باشد و تا شناختی صورت نگیرد احساساتی شکل نخواهد گرفت.
    بهتر است عجله ای در کار نباشد و هر کسی خود واقعی اش باشد تا همه چیز به موقع خودش و به صورت طبیعی پیش برود.
    اگر مدت زمانی گذشت و شما متوجه روحیات و خلقیات و مدل شخصیت ایشان شدید و باز سوالی وجود داشت آنوقت می تواند جای سوال داشته باشد.
    به شما پیشنهاد می شود جهت آشنایی بیشتر با یکدیگر و انجام ارزیابی ها و بررسی های لازم و تصمیم گیری بهتر جهت دریافت مشاوره پیش از ازدواج اقدام نمایید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

من، می، به، با،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد