نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: مشکل من با ابرو هام

2691
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43222
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل من با ابرو های پیوسته و پهن و کمونم

محمدحسین
    سلام من پسری 18 ساله هستم
    ابرو هام مشکی و پرپشت و پهن و کمان و پیوسته هست.
    دقیق بخوام بگم بیشتر شبیه صوفیا مدیلنگ یونانی که اگر دوست داشتین بهتر تصور کنید اسمش رو سرچ کنید
    من یه چند وقتی بود با خودم کلنجار میرفتم که فقط وسط ابرو ام رو بر دارم یا نه که در اخر تصمیم گرفتم بردارم رو خودم با موچین وسطش رو برداشتم .الان چند ماهی میشه که وسطش رو بر می دارم .اما احساس میکنم خوشگل نشدم یا باید بیشتر وسطش رو بردارم و عقب تر برم .اینم بگم من کاری به زیر ابرو و بالاش ندارم و اصلا نمی خوام بردارم.اما چون قبلا تو مدرسه بچه ها چند تا تیکه انداختند و من برخلاف اکثریت مردم جامعه ابرو ام پیوسته و پر هست و یک چیز غیر عادی و کم هست .
    حسم نسبت به ابرو الانم خوب نیست میخوام بزارم در بیاد و به حالت قبلی برگرده.
    اقا پسر ها و به خصوص دختر خانم نظر بدهند و بگویند مثلا دوست دارند ابرو شوهرشون این طوری باشه یا نه؟
    البته من این کار رو فقط به خاطر بقیه انجام نمی دهم بلکه بیشتر فی نفسه هست و برای اعتماد به نفس خودم هستش.
    منو از این منجلاب در بیارید
    ممنون میشم
    ویرایش توسط m.h.sh : 03-13-2020 در ساعت 09:07 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42571
    تشکـر
    65
    تشکر شده 89 بار در 80 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : مشکل من با ابرو های پیوسته و پهن و کمونم

نقل قول نوشته اصلی توسط m.h.sh نمایش پست ها
    محمدحسین
    دقیق بخوام بگم بیشتر شبیه صوفیا مدیلنگ یونانی که اگر دوست داشتین بهتر تصور کنید اسمش رو سرچ کنید
    من یه چند وقتی بود با خودم کلنجار میرفتم که فقط وسط ابرو ام رو بر دارم یا نه که در اخر تصمیم گرفتم بردارم رو خودم با موچین وسطش رو برداشتم .الان چند ماهی میشه که وسطش رو بر می دارم .اما احساس میکنم خوشگل نشدم یا باید بیشتر وسطش رو بردارم و عقب تر برم .اینم بگم من کاری به زیر ابرو و بالاش ندارم و اصلا نمی خوام بردارم.اما چون قبلا تو مدرسه بچه ها چند تا تیکه انداختند و من برخلاف اکثریت مردم جامعه ابرو ام پیوسته و پر هست و یک چیز غیر عادی و کم هست .
    اقا پسر ها و به خصوص دختر خانم نظر بدهند و بگویند مثلا دوست دارند ابرو شوهرشون این طوری باشه یا نه؟
    البته من این کار رو فقط به خاطر بقیه انجام نمی دهم بلکه بیشتر فی نفسه هست و برای اعتماد به نفس خودم هستش.
    ممنون میشم
    منجلاب؟!
    این ک کی چ جور ابرو خوشش میاد بستگی ب این داره ک ب صورت طرف میاد یا ن!!چون ب یکی ابرو پیوست میاد ب یکی دیگ نمیاد!!!
    امضای ایشان
    خدا برس به داد دلم....

3. کاربران زیر از یک تنهای خسته بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مشکل من با ابرو هام

سلام به شما دوست عزیز
    شما در سنی قرار دارید که توجه به این جزئیات بیشتر می باشد و ظاهر و تیپ و قیافه اهمیت بیشتری پیدا می کند در صورتی که با رشد هویت و افزایش سن میزان اهمیت این موراد کاهش می یابد و شما می توانید با داشتن ویژگی های اکتسابی و اخلاقی که خودتان کسب کرده اید جذابیت بیشتری برای افراد مقابلتان داشته باشید و شما تنها بر مبنای ظاهرتان برای دیگران تعریف نمی شوید .
    دقت کنید شما از فردی در تایپیک خود نام بردید به نام صوفیا مدیلنگ یونانی که یک مدل بسیار مشهور می باشند و دقت داشته باشید که این فرد با همین ظاهر برای رسیدن به خواسته های خودتلاش کرده است و با همین ظاهر مورد تایید افراد زیادی در جهان قرار گرفته است پس بهتر است بجای سرزنش و تمرکز مداوم بر ظاهر سعی کنید بعد شخصیتی ، اجتماعی ، اقتصادی و... خود را رشد بدهید تا بتوانید در زمان بیان هویت خود ویژگی هایی را بیان کنید که برای ان تلاش کرده اید .

5. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43222
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز
    شما در سنی قرار دارید که توجه به این جزئیات بیشتر می باشد و ظاهر و تیپ و قیافه اهمیت بیشتری پیدا می کند در صورتی که با رشد هویت و افزایش سن میزان اهمیت این موراد کاهش می یابد و شما می توانید با داشتن ویژگی های اکتسابی و اخلاقی که خودتان کسب کرده اید جذابیت بیشتری برای افراد مقابلتان داشته باشید و شما تنها بر مبنای ظاهرتان برای دیگران تعریف نمی شوید .
    دقت کنید شما از فردی در تایپیک خود نام بردید به نام صوفیا مدیلنگ یونانی که یک مدل بسیار مشهور می باشند و دقت داشته باشید که این فرد با همین ظاهر برای رسیدن به خواسته های خودتلاش کرده است و با همین ظاهر مورد تایید افراد زیادی در جهان قرار گرفته است پس بهتر است بجای سرزنش و تمرکز مداوم بر ظاهر سعی کنید بعد شخصیتی ، اجتماعی ، اقتصادی و... خود را رشد بدهید تا بتوانید در زمان بیان هویت خود ویژگی هایی را بیان کنید که برای ان تلاش کرده اید .
    سلام
    خیلی ممنونم
    سپاس

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42334
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

داداش من نظر شخصیمو میدم
    اگ دقیقا مثل اون مدلینگ عه هس این کارو کن
    حجم شو بگیر وسطشم ک میگی ورداشتی
    اگ خاسی میتونی ب ارایشگرت بگی با قیچی بالاشو (تاج ابرو)شو اندازه کنه
    خلاصه تر تمیز میشه، به طول ابرو تم کاری نداشته باش
    من با توجه به ابرو اون صوفیا گفتم
    امضای ایشان
    The end

8. کاربران زیر از M.azad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

محمدحسین
    ممنون میشم

بسم الله ارحمن الرحیم

سلام

خوب شد که گفتین شبیه کی هست ابرو هاتون بله سرچ کردم و دیدم
    باید بگم یکم زیاد تر از حد طبیعی پر پشت هستند
    البته اینو باید در نظر بگیریم که صورت سوفیا مدلینگ و model of face ایشون ( سبک چهره ) یکم کشیده هست ( چهره دلنشین نداره ) و از همه مهم تر جنسیت ایشون
    خب طبیعتا شما یک پسری و داشتن یه همچین ابروهایی برای شما میتونه مزیت باشه تا داشتن یه همچین ابروهایی برای یک خانم

اگر صورت گرد و پوست روشن و چشمای نسبتا درشت داشته باشی به نظرم یکم که ابرو هاتو برداری ( نمیدونم چطوری لیکن پیرایشگر مردونه تبحر داره ) خوب میشه و قشنگه. اینو با توجه به اینکه کلاس های "نقاشی و قلم سیاه و طراحی " رو تا حد پیشرفته گذروندم واین هنر رو فرا گرفتم میگم و تصورت میکنم

اما خب اگر بازم حس میکنی ابروهات قشنگ نیست و با توجه به مدل صورت و چشمات و........ اگر این موضوع روی اعتماد به نفست تاثیر منفی گزاسته میتونی طوری که محسوس نباشه ابروهاتو برداری ( سعی کن جلف و زنانه نباشه )

درمورد اینکه خانم ها چه ابرویی دوست دارن باید بگم هرکسی نظر خاص خودشو داره اما در حالت کلی اگر این نوع ابرو رو یکم تمیز کنی مطلوب اکثریت هستش
    موفق باشی
    ویرایش توسط Saltanat : 03-15-2020 در ساعت 06:30 PM

10. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 118 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

محمدحسین
    ممنون میشم

سلام

وایش دلم ریش شد تا سرچ کردم
    این پاچه بزی هارو میخوای چیکار پسر برو بردار اصلاح کن یکم قشنگ شو
    من که پسرم بد دل شدم وای به حال دخترا
    حالا خود دانی

12. کاربران زیر از sssssalar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43222
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sssssalar نمایش پست ها
    سلام

وایش دلم ریش شد تا سرچ کردم
    این پاچه بزی هارو میخوای چیکار پسر برو بردار اصلاح کن یکم قشنگ شو
    من که پسرم بد دل شدم وای به حال دخترا
    حالا خود دانی
    سلام داداش
    خخخخخ
    ببینم چی میشه
    اخه نه پر هستش بردارم خیلی تو چشه

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43222
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    داداش
    خیلی ممنونم
    سپاس

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43222
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    بسم الله ارحمن الرحیم

سلام

خوب شد که گفتین شبیه کی هست ابرو هاتون بله سرچ کردم و دیدم
    باید بگم یکم زیاد تر از حد طبیعی پر پشت هستند
    البته اینو باید در نظر بگیریم که صورت سوفیا مدلینگ و model of face ایشون ( سبک چهره ) یکم کشیده هست ( چهره دلنشین نداره ) و از همه مهم تر جنسیت ایشون
    خب طبیعتا شما یک پسری و داشتن یه همچین ابروهایی برای شما میتونه مزیت باشه تا داشتن یه همچین ابروهایی برای یک خانم

اگر صورت گرد و پوست روشن و چشمای نسبتا درشت داشته باشی به نظرم یکم که ابرو هاتو برداری ( نمیدونم چطوری لیکن پیرایشگر مردونه تبحر داره ) خوب میشه و قشنگه. اینو با توجه به اینکه کلاس های "نقاشی و قلم سیاه و طراحی " رو تا حد پیشرفته گذروندم واین هنر رو فرا گرفتم میگم و تصورت میکنم

اما خب اگر بازم حس میکنی ابروهات قشنگ نیست و با توجه به مدل صورت و چشمات و........ اگر این موضوع روی اعتماد به نفست تاثیر منفی گزاسته میتونی طوری که محسوس نباشه ابروهاتو برداری ( سعی کن جلف و زنانه نباشه )

درمورد اینکه خانم ها چه ابرویی دوست دارن باید بگم هرکسی نظر خاص خودشو داره اما در حالت کلی اگر این نوع ابرو رو یکم تمیز کنی مطلوب اکثریت هستش
    موفق باشی
    من همون اوایل که وسطش رو برداشتم پدر مادرم بهم گفتند ها چی شده وسط ابرو هات برداشتی کم کم زیرش هم بر میداری و میخوای بری دختر بازی و کلی دعوا
    در صورتی که من ادم مذهبی هستم و بیشتر برای دل خودم میخواستم این کار کنم.
    وحالا نمی دونم چکارنم.
    من چون ابرو ها خیلی پره و همه منو با این قیافه دیدند.کوچک ترین تغییری رو میشه احساس کرد و مورد قضاوت قرار میگرم.

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

من همون اوایل که وسطش رو برداشتم پدر مادرم بهم گفتند ها چی شده وسط ابرو هات برداشتی کم کم زیرش هم بر میداری و میخوای بری دختر بازی و کلی دعوا
    در صورتی که من ادم مذهبی هستم و بیشتر برای دل خودم میخواستم این کار کنم.
    وحالا نمی دونم چکارنم.
    من چون ابرو ها خیلی پره و همه منو با این قیافه دیدند.کوچک ترین تغییری رو میشه احساس کرد و مورد قضاوت قرار میگرم.

سلام مجدد

بنابر این شما بین شک ویقین غوطه ورید که آیا ابرو هامو بردارم یا نه ودرصورتی که برداشتم قضاوت مردم به چه صورت خواهد بود !
    دوست عزیز درسته به خاطر اینکه ابروهات خیلی پر بودن الان کوچک ترین تغیری واضح میشه براشون وشمارو مورد قضاوت خطا قرارمیدن !
    همین طور پدر مادرت هم پذیرش اینکه شما ابرو هاتو برداری رو ندارن و ممکنه روابط شما دچار تنش بشه !
    درسته ؟

دوست گرامی برداشتن پیوند ابرو یه دفعه توی صورت شما تحول بزرگی ایجاد کرده چه بسا این تحول برای پدرت جنبه منفی گرفته
    باید چیکار کنی؟
    تمیز کردن ابرو : یعنی ابرو هاتو از اندازه قیچی کنی یعنی ابروهای تک افتاده رو که زیر خط رویش ابرو وبالای خط رویش ابرو هستند رو بکنی
    مطمئن باش درصورتی که ابرو هاتو تمیز کنی هیچ کس بهت گیر نمیده چون فقط قشنگی ابرو هات محسوسه اما اگر وسط ابرو هاتو یه دفعه برداری ! خوب مشخصه ( علی الخصوص ابرو ها شما )
    پس سعی کن وقتی به پیرایشگر مردونه مراجعه کردی واژه تمیز کردن ابرو رو به کار ببری

از برداشتن ابرو توسط خودت پرهیز کن ❌❌❌

17. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43222
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    سلام مجدد

بنابر این شما بین شک ویقین غوطه ورید که آیا ابرو هامو بردارم یا نه ودرصورتی که برداشتم قضاوت مردم به چه صورت خواهد بود !
    دوست عزیز درسته به خاطر اینکه ابروهات خیلی پر بودن الان کوچک ترین تغیری واضح میشه براشون وشمارو مورد قضاوت خطا قرارمیدن !
    همین طور پدر مادرت هم پذیرش اینکه شما ابرو هاتو برداری رو ندارن و ممکنه روابط شما دچار تنش بشه !
    درسته ؟

دوست گرامی برداشتن پیوند ابرو یه دفعه توی صورت شما تحول بزرگی ایجاد کرده چه بسا این تحول برای پدرت جنبه منفی گرفته
    باید چیکار کنی؟
    تمیز کردن ابرو : یعنی ابرو هاتو از اندازه قیچی کنی یعنی ابروهای تک افتاده رو که زیر خط رویش ابرو وبالای خط رویش ابرو هستند رو بکنی
    مطمئن باش درصورتی که ابرو هاتو تمیز کنی هیچ کس بهت گیر نمیده چون فقط قشنگی ابرو هات محسوسه اما اگر وسط ابرو هاتو یه دفعه برداری ! خوب مشخصه ( علی الخصوص ابرو ها شما )
    پس سعی کن وقتی به پیرایشگر مردونه مراجعه کردی واژه تمیز کردن ابرو رو به کار ببری

از برداشتن ابرو توسط خودت پرهیز کن ❌❌❌

سلام
    خیلی ممنونم که وقت گذاشتید
    و راهنمایی کردید
    سپاس
    در پناه خدا

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد