نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: همسرم از من متنفره

7999
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43238
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همسرم از من متنفره

منو همسرم ده سال اختلاف سنی داریم و حدود ۱۲ سال هست که ازدواج کردیم و صاحب دو فرزند ۹ و۷ ساله هستیم. از همون اول بدلیل اختلاف سنی یا تفکرات یا نحوه تربیت اختلافات زیادی داشتیم و خیلی دعوا میکردیم و کار به برخورد فیزیکی میکشید. هردومون همدیگه رو دوست داشتیم. تو دعواهامون کار به جاهای باریک میکشید. خانمم برخوردهای اشتباه و کل‌کلهای بچگانه‌ای با من میکرد و من هم خیلی احمقانه عصبی میشدم و با لجبازیهای اون دست روش بلند میکردم و شدید میزدمش. نه اون دست از کارهاش ور داشت نه من این حماقت و کار بسیار اشتباهم رو کنار گذاشتم. و الان کار به جایی رسیده که از یک سال و نیم پیش به هر بهانه‌ای وحتی بی دلیل با گفتن مکرر این که از من متنفره ترکمون کرده ولی باز برش گردوندم، البته باید بگم من دو سال هست که دیگه دست روش بلند نمیکنم ولی حالا هم که هست میگه از من متنفره حتی اجازه نمیده بهش نزدیک بشم و سر هر حرفو به هر دلیلی اظهار تنفر میکنه. هیچ راهی برای جبران بهم نمیده و من واقعا در حسرت عشق و محبتش میسوزم. میدونم رفتارم در برابر رفتار اشتباهش خیلی خیلی غلط بوده و خودم با دست خودم عشق و محبتش رو به باد دادم، ولی میخوام جبران کنم و دل همسر نازنینم رو بدست بیارم. خیلی افسرده و پرخاشگر شده. لطفا کمکم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : همسرم از من متنفره

سلام به شما دوست عزیز
    دقت کنید همانطور که شما اشاره کردید مسیری که هردویتان برای زندگی مشترک در این 12 سال در پیش گرفته بوده اید آسیب های زیادی را می توانسته است از نر روحی هم برای خودتان و هم فرزندان و هم زندگی مشترکتان ایجاد کند . با توجه به اینکه شما به اشتباه بودن مسیر خود آگاه هستید بهتر است سعی کنید که رفتارهای گذشته خود را تکرار نکنید و با شناخت بیشتر علایق همسرتان و توجه به آنها سع کنید محیط آرام تری را برای زندگی مشترکتان ایجاد کنید در کنار اینکه بهتر است سعی کنید یک دوره زوج درمانی را تجربه کنید تا بتوانیم یک سری آموزش های لازم را در این زمینه به هردویتان بدهیم و در کنار آن احسااستی که هردوی شما تجربه کرده اید مورد بررسی دقیق قرار گیرد تا بتوانیم در این زمینه به هردوی شما در مسیر زندگی شمترک کمک کنیم.
    دقت داشته باشید که سبک فرزند پروی متفاوت که فرزندانتان نیز شاهده ان باشد می تواند آسیب های زیادی را برای آنها به همراه داشته باشد حتی اگر مسیر رفتاری هریک از شما دو نفر اشتباه می باشد بهتر است در جلوی فرزندانتان با یکدیگر وارد بحث نشوید و در کنار آن سعی کنید که به همسرتان بیان کنید که می دانید مسیر اشتباهی را طی کرده اید و از رفتار خود در گذشته پشیمان هستید و در کنار آن با رفتارهای بهتر برای بازسازی اعتماد همسرتان گام بردارید این مسیر نیاز به زمان و بازسازی دارد تا بتوانید نتایج بهتری بدست بیاورید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22247100

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44133
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

هیچ راه ی برای شما وجود ندارد که دل همسرتونو بدست بیارید. باید با این موضوع کنار بیاید. البته یه راه هست که ممکنه جواب بده. راهش اینه که شما هم به همون اندازه آسیب ببینید. بهش بگید چقدر اسیب دیدیت.

موفق باشید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44135
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

تو دیگه مثل اون لوله بازکنی شدی که خودش افتاده تو لوله و یکی باید بیاد اونو در بیاره
    مرد حسابی معلومه که این رفتار رو میکنه
    ولی باید به اند ازه ی اون سالهایی که اذیتش کردی براش وقت بزاری تا بگرده
    امضای ایشان
    لوله بازکنی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

من، که، از، به،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد