نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: حالم بده

1826
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43244
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حالم بده

یه حالی شدم که حال توضیح دادن مشکلم رو هم ندارم
    دوستای دوروبرم که دنبال یه آتو ازتن که به موقع به سرت بکوبن و علیه تو استفاده کنن
    دردمو نمیتونم به کسی توضیح بدم
    تو یه حالت بی حسی ام
    اگه خودکشی گناه نبود حتما انجامش میدادم
    متاهلم و با خانمم مشکل داریم
    تنهای تنهااااااااااااام
    فک نمیکردم اینهمه آدم دوربرم باشه و اینچنین تنها بشم
    هم غصه خودم و هم غصه خانمم کشت منو
    کاش هر چه زودتر کرونا بگیرم بمیرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43244
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : حالم بده

پانزده ساله این رنج رو میکشم و سوهان روحم شده

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط خودکشی حتمی نمایش پست ها
    یه حالی شدم که حال توضیح دادن مشکلم رو هم ندارم
    دوستای دوروبرم که دنبال یه آتو ازتن که به موقع به سرت بکوبن و علیه تو استفاده کنن
    دردمو نمیتونم به کسی توضیح بدم
    تو یه حالت بی حسی ام
    اگه خودکشی گناه نبود حتما انجامش میدادم
    متاهلم و با خانمم مشکل داریم
    تنهای تنهااااااااااااام
    فک نمیکردم اینهمه آدم دوربرم باشه و اینچنین تنها بشم
    هم غصه خودم و هم غصه خانمم کشت منو
    کاش هر چه زودتر کرونا بگیرم بمیرم
    نقل قول نوشته اصلی توسط خودکشی حتمی نمایش پست ها
    پانزده ساله این رنج رو میکشم و سوهان روحم شده

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست گرامی

لازم به ذکر نیست که دچار افسردگی و ناراحتی های حاصل از مشکل یا مشکلاتی هستین !

اما باید دیکته کنم که بدون توضیحات تکمیلی ارائه هیچ تشخیصی و راهکار های مناسب از سوی کاربران و مشاورین ممکن نیست

آیا مشکلی که الان ازش رنج میبرین چیه ؟

آیا در طول پانزده سال از یک مشکل رنج میبری یا مشکلات متعدد و
    گونا گون ( اقتصادی ، عاطفی و.....) باعث ناراحتی شما شده ؟
    آیا شما و خانمتون به طور مشترک از مشکلی رنج میبرین ( مثلا نازایی و..............) ؟

آیا تا به حال به مشاور و......جهت رفع مشکلات مراجعه کردین ؟

شاید شما راهکارهای ایجاد تعامل با اجتماع رو فرا نگرفتی وبرای همینه که در تعاملات و ......احساس شکست در برابر حیلت دیگران و دوریی افراد باعث میشه بیشتر احساس ناخوشیداشته باشین

به هرحال باید توضیحات تکمیل شده در اختیار کاربران قرار بدین

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42352
    تشکـر
    60
    تشکر شده 71 بار در 51 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خودکشی حتمی من براتون پیام خصوصی فرستادم لطفا چک کنید مطمن باشید پشیمون نمیشید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت شما
    دوست عزیز حال شما و اینکه تا این اندازه احساسات منفی را تجربه می کنید، بسیار متاثر کننده و کاملا قابل درک است.
    اینکه ما اعتقاد داشته باشیم کسی را در این دنیا به عنوان همراه و همدل نداریم و به شدت احساس تنهایی کنیم که حتی به فکر از بین بردن خودمان باشیم، واقعا سخت و دردناک است.
    اما به نظر می رسد اکثر افراد در مواقعی از زندگی با چنین احساسات و تجربیات ناخوشایندی روبرو میشوند.
    جالب است بدانید که تقریبا دو سوم احساساتی که برای آنها نامی وجود دارد، مانند غم و ناکامی و ...، احساسات منفی و ناخوشایند هستند.
    بنابراین دور از ذهن نیست که با چنین وسعتی از توصیف، سهم و قسمت بزرگی از هیجانات و احساساتی هم که هر فردی تجربه می کند، شامل این قبیل احساسات باشد.
    اینکه حوصله توضیح دادن مشکلتان را هم ندارید باز هم طبیعی و قابل درک است.
    زمانی که ما خلق پایین را تجربه می کنیم انرژی ما هم به شدت افت می کند.
    در این موقعیت خوب است بر افکار و احساسات خودتان آگاه باشید.
    خیلی از این مواردی که مطرح کردید در واقع افکار شما هستند که از ذهنتان عبور می کنند.
    اگرچه خاصیت ذهن و کارش همین تولید فکر است اما خب ماندنی نیستند و عبور می کنند.
    درست مانند ابرهای سیاه و باران زا در آشمان که بالاخره می روند و جای خودشان را به آسمان آبی صاف و آفتابی می دهند.
    اگر خودمان را مانند همان آسمان در نظر بگیریم، گاهی افکار و احساسات منفی و حال ناخوشایند بر ماغلبه می کنند ولی بالاخره رفتنی هستند.
    شما هم حتما زمانی که کمی حالتان بهتر بود مشکلاتتان را مطرح کنید شاید بتوان برای آنها راه حل هایی با کمک خودتان یافت.
    برای اینکه بر خودتان مسلط شوید می توانید یک تمرین انجام دهید، همان آسمان را در نظر بگیرید و افکارتان را یکی یکی ببینید که بر روی یک ابر در آسمان در حال گذر هستند و شما یکی یکی آنها را فقط نگاه می کنید که عبور می کنند و ناپدید می شوند.
    به عنوان مثال افکاری مانند: من یک شکست خورده ام، من تنهاترین ادم هستم، کسی در کنار من نیست، کسی مرا درک نمی کند، هیچ کس برایم نمانده و ...
    می توانید هر گاه این افکار به ذهنتان هجوم آوردند این تمرین را انجام دهید.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    به نظر می رسد که شما دچار یک بی انگیزگی و بی حسی باشید که در روند احساسی و عملکرد شما تاثیر داشته است و این موضوع می تواند برگرفته شده از شرایط روحی شما باشد چون افکار خودکشی ، بی انگیزگی و بی حسی ، مشکلات متعدد ف احساس غم و اندوه و... می تواند نشانه های افسردگی باشد که بعد از اتفاقات خاصی نیز می تواند برای فرد ایجاد شود .
    دقت کنید که قابل درک می باشد که از نظر روحی در شرایط سختی قرار دارید اما بهتر است از تصمیم گیری های هیجانی خوداری کنید و سعی کنید که به کمک روانشناس احساسات و افکار خود را مورد بررسی دقیق قرار بدهید تا بتوانیم در این زمینه به شما کمک کنیم تا تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
    دقت کنید که شرایط روحی شما می تواند تاثیر زیادی بر روابطتان با همسرتان و اطرافیان داشته باشد پس بهتر است سعی کنید تا زمان بهبود شرایط روحیتان از تصمیم گیری در این موراد خوداری کنید .
    با توجه به شرایط فعلی اجتماع در صورتی که امکان خروج از منزل را ندارید بهتر است از مشاوره تلفنی استفاده کنید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22247100

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43320
    تشکـر
    10
    تشکر شده 16 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

....
    ویرایش توسط Roy : 03-26-2020 در ساعت 02:45 AM

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44833
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من غزلم ۱۷ سالمه و امسال کنکور دارم اما انقدر حالم بده و از همه جا زده ام که حوصله خودمم ندارم چه برسه به درسو کنکور با خانوادم یه جور مشکل دارم با دوستو آشنا ی جور ب تازگی ام شکست عشقیه سختیو پشت سر گذاشتم که هنوز نتونستم باهاش کنار بیام همه چی سرم آوار شده خیلی سعی کردم رو خودم کار کنم زندگیمو تغییر بدم اما هی نمیتونم با خانوادم در حال حاضر خیلی مشکل دارم ازشون خسته شدم از کاراشون از همه چی حالم خیلی گرفتس چنبار خواستم خودکشی کنم اما ترسیدم.دلم میخواد زندگیمو تغییر بدم اما احساس میکنم باید از یکی کمک بگیرم یکی که بیرون از ماجرای زندگیه منه....
    نیاز به کمک دارم!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

هم، یه، که، به،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد