نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: عاشق هم جنسم شدم

1201
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43246
    تشکـر
    10
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy عاشق هم جنسم شدم

سلام
    من دختری ۱۸ ساله هستم.. تو دبیرستان با یکی از بچه های کلاسمون صمیمی شدم......چند ماه از آغاز دوستیمون گذشته بود و تو این مدت من خیلی بهش علاقه مند شدم...اما گرایش جنسی بهش نداشتم ..فقط دوسش داشتم و دلم براش تنگ میشد...از وقتی که متوجه علاقه شدیدم بهش شدم نوعی افسردگی رو تو خودم حس میکردم..نمیتونستم غذا بخورم با اینکه خیلی خوش اشتها بودم..نمیتونستم شبها بخوابم و گاهی تا صبح بیدار بودم..یا اگه میخوابیدم خوابم سبک بود و همش خواب اون دختر رو میدیدم
    روزی که آخرین روز مدرسه قبل از تعطیلات عید بود..دوستم از من خواست که منو ببوسه..اونم نه بوسه معمولی...من خیلی جا خوردم..و خجالت زده شدم..البته میدونستم یه روز اینو میخواد..طفره رفتن فایده نداشت و من قبول کردم...همه همکلاسی هامون و معلم هامون به ما شک کرده بودن و من از این موضوع واقعا رنج میبردم...من اصلا نمیخواستم اونجوری بشه...بعد از تعطیلات عید با مداخله مادر من و مادر دوستم و دوستان دور و نزدیک من رابطه ما کم رنگ شد..اما بعد از یک ماه رابطمون گرم تر از قبل شد..و مسئله‌ بوسیدن و بغل کردن
    خیلی با شور شوق هردوی ما دوباره ایجاد شد..حالا من به اون گرایش جنسی داشتم و وقتی بغلش میکردم قلبم دیوانه وار میتپید..خیلی سرزنش شدم و کنایه شنیدم...منع شدم و مورد سخت گیری قرار گرفتم...ولی وضعیت درسیم افت نکرد اصلا..هیچکدوم ما افت درسی نداشتیم...مدرسه ها تموم شد و من هرروز دلتنگ تر بودم...روز کنکور خیلی سرد باهام برخورد کرد...و بعد از اون دیگه ندیدمش ..خیلی تلاش کردم باهاش تماس بگیرم و یا از طریق دوستان مشترکمون حالی ازش بپرسم..اما بعد از شش ماه بی خبری ازش از یکی از دوستام شنیدم که..اون دختر معتقده که ما فقط هم کلاسی بودیم و تمام...اینجا بود که حس اینکه از من سو استفاده شده بهم هجوم آورد..و من در مرز افسردگی هستم...به کمک احتیاج دارم..و چون این قضیه خیلی غیر عادیه با هیچکس نمیتونم درموردش حرف بزنم...احساس گناه خیلی زیادی دارم....احساس شکستن غرورم...و بد نام شدن پیش بقیه...بد قولی و سو استفاده دوستم....و اینکه هیچکس درک نمیکنه داره دیوونم میکنه..خیلی وزن کم کردم..و نمیتونم درس بخونم..با همه بد خلق شدم..و اکثر شب ها خواب اون دختر رو میبینم...خواهش میکنم کمکم کنید...چیکار باید بکنم؟؟؟؟
    ویرایش توسط Breeze : 06-09-2020 در ساعت 07:42 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : عاشق هم جنسم شدم

با سلام خدمت شما
    دوست عزیز حتما احساس ناکامی زیادی را تجربه می کنید و احساسات شما در این زمینه کاملا قابل درک است.
    اما در نظر داشته باشید که هر دوی شما در سنین نوجوانی هستید و این قبیل احساسات و هیجانات جدید و میل به تجربه های مختلف تا حد زیادی طبیعی هست و قرار نیست بر این مبنا قضاوتی درباره خودتان بکنید و یا برچسب خاصی به خودتان بزنید.
    دوستتان هم به احتمال زیاد در شرایط مشابه شما قرار داشته و قصد سواستفاده و نیت بدی در کار نبوده بلکه بر مبنای احساساتی تجربه ای کرده و بعد تصمیم گرفته که احتمالا به دلیل همین چالش ها، به آن پایان بدهد شاید هم دیگر میلی نداشته و صرفا برایش یک تجربه کوتاه بوده است.
    در مورد شما هم به نظر می رسد بیشترین مسئله ای که برایتان ناراحت کننده و غیرقابل هضم بوده تغییر ناگهانی و شدید ایشان بوده است.
    و چه بسا شاید اگر این رفتار از سوی ایشان صورت نمی گرفت شما خودتان بعد از مدتی همچین تصمیمی می گرفتید.
    اما چون او پیش دستی کرده و شما هنوز آمادگی و انتظار آن را نداشتید خیلی برایتان دردناک شده است.
    اما اینگونه هیجاناتت و احساسات عمیق و بعد فروکش کردن آن جزوی از این دوران و خاصیت آن است و کاملا طبیعی هست.
    اما بهرحال دردناک است و چون نمی توانید زمان ررا به عقب برگردانید و یا چیزی را تغییر دهید، بهتر است سعی کنید بر اوضاع خود مسلط شوید.
    کمی به خودتان فرصت و زمان بدهید تا با این ماجرا کنار بیایید و واقعیت را بپذیرید.
    احساس گناه درباره احساس بی مورد است و هیچ کس نمی تواند بابت احساساتمان ما را سرزنش کند.
    او هم حتما نیت و قصدی نداشته و با اینگونه افکار فقط خودتان را آزار خواهید داد.
    بنابراین افکار سرزنش آمیز و قضاوتگری که در ذهنتان می آید را با آگاهی فقط مشاهده کنید و اجازه دهید صرفا حضور داشته باشند اما تسلط شما را در دست نگیرند.
    چرا که شما صاحب ذهن خودتان و این افکارتان هستید نه آنها صاحب اختیار شما پس به این نکته دقت داشته باشید.
    شما هنوز در ابتدای راه قرار دارید و اتفاقی که برایتان رخ داده اگرچه بسیار ناراحت کننده است اما می توانید آن را مانند دیگر اتفاقات ناخوشایند و تجربه ها ی بد پشت سر بگذارید و در آینده فقط به چشم یک تجربه و خاطره از آن یاد کنید.
    برای دریافت کمک بیشتر در این زمینه و تسهیل کنارآمدن با این ماجرا می توانید از مشاوره تلفنی هم استفاده کنید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43246
    تشکـر
    10
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حرفاتون کاملا درسته....از اینکه کسی هست که میدونه درون من چی میگذره حس خوبی دارم...میدونید من خیلی درون گرا هستم..اصلا منزوی و گوشه گیر نیستم...اما هیچوقت دلم نمیخواد کسی از احساساتم با خبر بشه...برای همین از اینکه اون دختر احساسم رو فهمید ..به احساسم بال و پر داد..منو پذیرفت..و ادعای علاقه بیشتر داشت..اما انقدر بی دلیل رفت واقعا احساس شکستن میکنم...باید بگم که من میل جنسی بهش نداشتم...فقط دوست داشتم بغلش کنم یا اینکه براش کادو بگیرم و تو مشکلاتش کمکش کنم...اون بود که باعث به گند کشیده شدن دوستیمون شد...والبته من میتونستم جلوی این اشتباه رو بگیرم و نگرفتم...یه احتمالی هست که اگه لطف کنید و بهش توجه کنید ممنون میشم..اون دختر توی دورانی که با من دوست بود شکست عشقی خورده بود و حتی از خودش شنیدم که چند بار خودکشی کرده..من برای برگردوندن رابطه با دوست پسرش تلاش کردم..و خیلی دوست داشتم به هم برسن...فکر میکنید این خلا عاطفی دوستم و شکستش توی رابطه و تنهایی اون باعث شد عقده هاشو سر من خالی کنه؟؟؟؟..من چند بار ازش شنیدم که گفت"کاش دوست پسرم منو اندازه تو دوست داشت"...یعنی اون دنبال جایگزین بوده و وقتی دیده من نمیتونم‌ خواسته هاشو برآورده کنم رفته؟؟؟؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل احترام می باشد اما دقت کنید که اینگونه گرایشات می تواند با توجه به اینکه با جنسیت شما هماهنگی ندارد با فشار روحی زیادی همراه باشد و این علایمی که شما بیان می کنید می تواند نشانه های افسردگی باشد که نیاز به طی کردن پروسه درمانی می باشد تا بتوانیم شرایط روحی و علایمی که تجربه می کنید را به صورت کامل بررسی کنیم تا در طی روند درمان شما با شناخت بهتر احساسات و هویت جنسی و شخصیتی خودتان بتوانید شرایط بهتری را تجربه کنید .
    در این مسیر و در سن شماها اگر شناخت کافی به هویت جنسی و شرایط سنی نداشته باشید می تواند برای شما یک سری انحرافات ایجاد شود که در روند زندگی فردی و اجتماعی تاثیر گذار می باشد اما دقت کنید که سرزنش کردن خودتان در این مسیر به شما کمکی نمی کند و بهتر است که مسیر درمانی را طی کنید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685895

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43246
    تشکـر
    10
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره تلفنی برام امکان پذیر نیست..کاش میتونستم از طریق ایمیل یا همین سایت با یه روانشناس مکاتبه داشته باشم..واقعا حس میکنم که به درمان روحی نیاز دارم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

دوست عزیز این مسیر نیاز به طی کردن جلسات درمانی دارد و نمی توان به صورت چت به نتیجه گیری رسید .

7. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43246
    تشکـر
    10
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حیف...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد