نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: کمکم کنین لطفا

1352
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43414
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کمکم کنین لطفا

سلام من بکارتمو یک سال و نیمه از دست دادم و الان میخام ترمیم کنم ایا جای مطمئنی هست ک اینکار انجام بشه بهم معرفی کنین اصفهان هستم سه سال نامزد بودم ک از ازدواج با من منصرف شده کسیم از شرایطم چیزی نمیدونه نمیدونم چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : کمکم کنین لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarab56 نمایش پست ها
    سلام من بکارتمو یک سال و نیمه از دست دادم و الان میخام ترمیم کنم ایا جای مطمئنی هست ک اینکار انجام بشه بهم معرفی کنین اصفهان هستم سه سال نامزد بودم ک از ازدواج با من منصرف شده کسیم از شرایطم چیزی نمیدونه نمیدونم چیکار کنم
    سلام اگر بکارت تون رو با نامزدتون از دست دادین و الان شمارو نمیخواد بهتره قانونی پیگیر باشین
    اما اگر موضوع فارغ از این ماجراست ترمیم بکارت یا کاشت بکارت مطابق میزان پارگی و از بین رفتگی بکارت شما راه حل شماست .

معرفی هرگونه پزشک در هر شهری مخالف قوانین سایت هستند

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : کمکم کنین لطفا

سلام به شما دوست عزیز
    در این مورد بهتر است در همان اصفهان به متخصص زنان مراجعه کنید تا در این مسیر شما را راهنمایی کنند و بهتر است در دوران نامزدی و تا رسمی شدن رابطه و تعهد رسمی از رابطه جنسی خوداری کنید تا در کنار اینکه احتمال آسیب های کم شود بتوانید تصمیم گیری بهتری بدون وابستگی افراطی داشته باشید .
    در این مورد نمی توانیم به شما مرکز یا فرد خاصی را معرفی کنیم و خلاف قوانین می باشد و خودتان با مراجعه به متخصص می توانید نتیجه گیری داشته باشید .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد